Tanima no Kuni - Kraj Dolin

Kraina pełna dolin i kotlin. Tutejszy klimat jest dosyć łagodny. Nie brak tu lasów liściastych i iglastych, jak również sporych łąk. Kraj ten z powodu ukształtowania jest niezwykle niesprzyjający dla ewentualnych najeźdźców - miejscowi dokładnie znający tajemnicę swojego rejonu potrafią się doskonale tu bronić.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

 • Dział
  Wątki
  Posty
  Ostatni post
 • Dolina Śmierci [Necrovalley]
  Jedna z tras prowadzących z Kraju Wiatru do Kraju Dolin. Jest to jednak trudna do odnalezienia droga, w dodatku bardzo niebezpieczna. Przejść przez Krainę można nie zauważając ukrytego fragmentu tej doliny, prowadzącego do jednej z krain zwierząt shinobi. Jeśli jednak ktoś je odnajdzie, musi minąć skałę z wyrytym słowem Itachi, co oznacza łasicę.

  Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny
  1 Wątki
  23 Posty
  Ostatni post To forum jest chronione.
  przez Senju Kuro Zobacz najnowszy post
  21 wrz 2017, o 06:52
 • Ryūchi Cave
  Przez wielu nazywana jednym z trzech legendarnych miejsc, razem z Mount Myōboku i Shikkotsu Forest, gdzie w dawnych czasach trenowali jedni ze znamienitych shinobi swych czasów. Sama jaskinia o której mowa, jest kompleksem tuneli ciągnących się pod ruinami dawnej fortecy. Jednak jej prawdziwe znaczenie zostało wymazane z kart historii, a jedynymi mieszkańcami stały się węże posiadające niesamowite zdolności. Na ich czele stał biały wąż, zasiadający na niskim podeście, nazywany panem smoczej groty. Być może nie chodzi tu nawet o siłe, jednak jego wielowiekowa mądrość skrywa tajemnice zapomniane przez wszystkich innych. Niewielu trafia przed jego oblicze, a Ci którym już się to uda, uzyskuja niesamowite zdolności, o ile oczywiście przejdą wcześniej specjalny trening. Do tego czasu tylko dwóch osobników dobyło tego zaszczytu... Same jaskinie prezentują się jako groteskowe miejsce, pełne starych hieroglifów, i długich tuneli pełnych mniejszych lub większych gadów. Nikt nie zwiedził nigdy w pełni tego miejsca, jednak plotki głoszą że gdzieś w najmroczniejszych trzewiach groty, spoczywają skarby o których nie śniło się żadnemu śmiertelnikowi, pilnowane przez najstarszych przedstawicieli rodu... Wspaniałe miejsce, jednak oczywiście jeśli jest się na tyle szalonym by do niego wstąpić.

  Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny
  Poddział: Kindan no janguru
  1 Wątki
  3 Posty
  Ostatni post Ryuchi Cave
  przez Cheshire Zobacz najnowszy post
  17 maja 2021, o 13:46
 • Sawanna Czerni i Złota
  Ta gigantyczna sawanna o nieznanej nikomu lokalizacji jest domem nie tylko dla gigantycznych kotów, ale i wszelkiej maści zwierząt innych gatunków koegzystujących z lwami. Nazwa tej krainy nie powstała bezcelowo, tudzież dla jej uatrakcyjnienia. By dostać się do centrum krainy, najpierw trzeba przekroczyć Ziemię Wygnańców. Sawanna jest podzielona na dwie niezależne od siebie strefy rządzone przez różne strony o odmiennym od siebie charakterze rządów.

  Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny
  2 Wątki
  26 Posty
  Ostatni post To forum jest chronione.
  przez Maji Seitaro Zobacz najnowszy post
  28 sty 2021, o 14:03
 • Góra Myōboku
  Znana również jako "Góra Konfuzji" oraz "Kraj Ropuch" jest jednym z niezbadanych regionów oraz jednym z legendarnych miejsc, które znają ścieżkę mędrca, a także jedno z najbardziej znanych miejsc wśród krain zwierząt. Miejsce to jest zamieszkiwane przez wszystkie żaby i ropuchy, zarówno te gigantyczne, jak i małe. Góra Myōboku jest bogatym i pięknym krajem. Charakteryzuje się bujną roślinnością – niektóre spośród rosnących tam gatunków są olbrzymich, nienaturalnych rozmiarów, panuje tam stale podwyższona wilgotność, a cały krajobraz wyróżnia się występowaniem wysokich i często spiczastych gór. Największym autorytetem wydaje się być Wielki Ropuszy Mędrzec, który to wspiera shinobi trenujących tu Ropuszy Tryb Mędrca. Kraj ten posiada również własną radę, w której zasiadają Shima oraz Fukusaku, którzy cieszą się olbrzymim szacunkiem. Aby człowiek mógł dostać się do Myōbokuzan'u musi znać tajne ścieżki w Konohagakure lub jeśli ma podpisany pakt z ropuchami, może wykorzystać technikę, która przenosi użytkownika. Niektórzy z mieszkańców mogą korzystać z senjutsu do gromadzenia naturalnej energii, jednak jest to trudna sztuka. Na Myōbokuzan jest święta fontanna z Tajemniczym Ropuszym Olejem, który pozwala ludziom łatwiej odczuwać wokół siebie naturalną energię, ale jeśli dana osoba nie jest idealnie spokojna, gdy staje się jednością z naturą, zaczyna zmieniać się w ropuchę, a ostatecznie w kamień. Dlatego wokół fontanny można znaleźć sporo kamiennych żabich posągów, które są jednak traktowane z dużym szacunkiem.

  Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny
  3 Wątki
  9 Posty
  Ostatni post To forum jest chronione.
  przez Hyūga Eijiro Zobacz najnowszy post
  22 kwi 2021, o 20:29
 • Kindan no janguru
  Jedna z przynależnych krain do paktu z małpami. Charakteryzuje się bogatą roślinnością, typową dla lasów równikowych. Wyróżnia się też porę suchą i dżdżystą na tych terenach. Rozkład materii na tych terenach zachodzi bardzo szybko. Charakterystyczna jest duża różnorodność biologiczna drzew pokroju: puchowiec pięciopręcikowy, figowce, ananasowate. Szczególnie atrakcyjne dla ludzi mogą być cynamonowce, pieprz, czy goździki, trzcina cukrowa, palmy kokosowe, czy kawa lub kakaowiec.

  Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny
  1 Wątki
  4 Posty
  Ostatni post Głęboka Dżungla
  przez Senju Akinori Zobacz najnowszy post
  27 maja 2021, o 15:30
 • Ogłoszenia
  Odpowiedzi
  Wyświetlone
  Ostatni post
 • Wątki
  Odpowiedzi
  Wyświetlone
  Ostatni post

Powrót do Strona główna forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów