Prośby różne

W tym dziale składane są wszelkie prośby do administracji. Dotyczą one np próśb fabularnych, na temat tworzenia, rozwoju postaci itp.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Prośby różne

Postprzez Senju Shiro » 26 mar 2018, o 11:57

Ranga: Genin
Specjalna Ranga: Jinchūriki

Postprzez Zeref » 26 mar 2018, o 18:53

Mumei - misja B, wiedza o Ame no Kuni 1 i 2 (oczywiście na terenie Ame)
Senju Shiro.
Kontakt przez PW (bez wysyłania nagich zdjęć kappa )
Administrator

Ranga: Uczeń

Postprzez Jashin » 26 mar 2018, o 21:03

Senju Shiro akcept
Obrazek

Własność - Shotaro
Administrator

Ranga: Brak

Postprzez Sabataya Kazu » 8 kwi 2018, o 18:21

Witam, chciałbym prosić o zmianę jednej z wad w moim Kp. Otóż wprowadził mnie w błąd opis wady dziedziny, gdzie napisane jest "Można wybrać tylko z pomiędzy : Ninjutsu, Fūinjutsu, Taijutsu, Bukijutsu, Shurikenjutsu, Genjutsu albo Iryōjutsu... Z racji tego, że nie wiedziałem jak bardzo ogranicza się Bukijutsu, a Shurikenjutsu było osobno, to pomyślałem że Shurikenjutsu się do tego nie zalicza, więc wybrałem to pierwsze. Problem w tym, że teraz dowiaduje się, że wybierając Bukijutsu osłabiłem sobie również skill od rzucania rzeczami. Chciałbym to zmienić, bo moja postać się miała opierać na właśnie ciskaniu kunaiami itp. Pojawia się tu również pytanie - można wybrać wadę do np. Kenjutsu, czy to musi być ogólnie Bukijutsu?

Postprzez Fūka Afuro » 8 kwi 2018, o 19:33

Proszę o możliwość zrobienia multi w konosze. Ranga B wbita, obecność na forum koło 2 lat i "spoko" aktywność" :)
Afuro najczęściej nosi się w czarnych strojach z czerwonymi dodatkami - uważa, iż takie odcienie najlepiej mu służą. Na swe zwykłe ubranie zakłada Otogakure Bōdanchokki z jednym rękawem(prawym), tak by delikatnie przywodziła na myśl kamizelkę z Kumogakure, na dłoniach natomiast posiada ochronne rękawiczki zwane Tebukuro. Ulubioną częścią garderoby młodzika stanowi jego pełna czerwieni apaszka, którą notorycznie zakrywa, górną część twarzy w stresujących bądź wstydliwych sytuacjach. Opaska Oto znajduje się na lewej nodze, uwiązana nad kolanem.
Obrazek
"You get what everyone else gets... you get a lifetime."

Multi: Kasztan o białych oczkach

Ranga: Chūnin

Postprzez Lily » 9 kwi 2018, o 23:25

Sabataya Kazu, zgoda. Uprzejmie proszę jednak o kontakt z moderatorami zajmującymi się akceptowaniem KP. Masz z nimi omówić sprawę i ponowne przyklepanie z ich strony musi się znaleźć w Twoim temacie (w formie postu).

Fūka Afuro, zgoda. Po krótkiej rozmowie z graczem ten zdecydował się na klan Hyuga. Patrząc na to ile użytkowników tam gra, masz rezerwację na ostatnią osobę możliwą. Prosiłbym jednak by założenia konta i tematu - nawet w budowie - nie trwał zbyt długo ;).
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Yami Saiko » 10 kwi 2018, o 15:27

Smoki Ognia [火竜] (Karyū)

Obrazek

Przebudzenie: Misja fabularna co najmniej rangi S. Na misji tej musi dojść do trudnej walki. Nosiciel smoka musi tej istocie udowodnić, że jest godny jego wsparcia, chociaż smoki bardziej interesują się ciekawymi walkami. Jeśli shinobi udowodni, że wspieranie go w walkach dla smoka będzie ciekawe ten udostępni mu swoje moce. Bezpieczniejszą metodą jest przebudzenie poprzez spotkanie smoka w swojej świadomości.

Każdy ze smoków może zmienić się w człowieka. W formie tej można go spotkać, kiedy shinobi zagłębi się we własną podświadomość. Wówczas to można przekonać do swojej siły smoka walcząc z nim czy dyskutując z nim, co może zastąpić misję przebudzenia.

Z uwagi na bycie naczyniem (Yōki), długą grę, dużą aktywność jako gracz oraz członek zespołu nadzorującego/pomagającego SnM składam prośbę o możliwość opanowania posiadanego przed Saiko smoczycy Rui. Bestia ta zamieszkała w dziewczynie kiedy jej własne możliwości były mniejsze i słabsze. Była świadkiem jak Yami mocno się rozwinęła, co przeżywała, do czego doszła. Wędrówka może i fabularnie najdłuższa nie była (rok fabularny, który u nas dziwnie wydłużony był xD) ale jeżeli chodzi o doświadczenie i ilość zaliczonych misji wyższych poziomów czy wątków wpływające na postać było wystarczająco moim zdaniem, by móc spróbować wykorzystać drugą możliwą regulaminową opcję w postaci spotkania smoka we własnej świadomości.
Zdaję sobie sprawę odnośnie faktu, że musi być to wątek kontrolowany przez drugą osobę i to nie byle pierwszą lepszą. Rozmawiałem z Nanoha, zgodziła się poprowadzić o ile zgoda zostanie przyznana.
ObrazekMeitonObrazek
Spoiler:

Ranga: Nukenin

Postprzez Mistrz » 10 kwi 2018, o 19:30

Zgoda :)
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Postprzez Shotaro » 16 kwi 2018, o 23:27

Składam prośbę o 3 bramę.
Ugruntowuję swoją prośbę:
- duża aktywność na forum
- sprawdzanie samodzielnych misji
- uaktualnianie tematu z listą miejsc w klanach
- akcją reklamową forum w różnych miejscach (bannery, buttony, facebook)

Ranga: Jōnin

Postprzez Lily » 18 kwi 2018, o 00:05

Zgoda.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Specjalna Ranga: Generał

Postprzez Satoru » 18 kwi 2018, o 17:01

Składam prośbę o pozwolenie na opanowanie stylu Gōken. Mam już opanowany styl defensywny w taijutsu, dlatego potrzebuję teraz zgody. Z góry przepraszam, jeżeli w złym temacie napisałem.

Niezbyt wiem na jakiej podstawie jest ona wydawana, więc w przypadku braku zgody byłbym wdzięczny za powiedzenie co powinienem zrobić by mieć szansę na otrzymanie jej.

Postprzez Zeref » 18 kwi 2018, o 18:01

Zgody na styl to tylko formalność, by ludzie pamiętali o wymogu misji do opanowania więcej niż jednego.

Satoru: zgoda
Misja: D, bo i styl tego poziomu
Senju Shiro.
Kontakt przez PW (bez wysyłania nagich zdjęć kappa )
Administrator

Postprzez Shotaro » 22 maja 2018, o 23:25

Prośba o MK w Oto w klanie Kaguya.

Ranga: Jōnin

Postprzez Mistrz » 23 maja 2018, o 03:02

Elll akceeeeptoooo!
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Postprzez Kurogane Ichiro » 6 cze 2018, o 13:54

Witam. Piszę z uprzejmą prośbą o możliwość wyruszenia po kluczowy dla mojej postaci styl walki Chakra kyōka-kyō. Zaraz po zakończeniu misji spełnię wszystkie warunki nauki tego stylu.
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prośby