Postacie nieaktywne

W tym dziale składane są wszelkie prośby do administracji. Dotyczą one np próśb fabularnych, na temat tworzenia, rozwoju postaci itp.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Postacie nieaktywne

Postprzez szkoda » 8 lut 2014, o 22:20

Regulamin postaci nieaktywnych:

1. Założenia ogólne
    1. Postać zostaje uznana za nieaktywną w chwili, w której gracz nią kierujący nie loguje się na nią przez co najmniej miesiąc.
    2. Postać może zostać uznana za nieaktywną również w przypadku, w którym gracz nie prowadzi żadnych działań fabularnych na danej postaci przez co najmniej miesiąc.
    3. W chwili, w której jeden lub oba z powyższych punktów dotyczą danej postaci, ta zostaje przeniesiona przez administrację lub osobę do tego wyznaczoną do odpowiedniej grupy (dział EX-PC), co też oznacza wyłączenie jej z normalnego życia forum oraz zwolnienie zajmowanego miejsca w limicie postaci w danej grupie.
    4. Postać uznana za nieaktywną, może zostać wykorzystana przez Mistrzów Fabularnych lub Chimu w celach fabularnych według określonych wcześniej zasad (patrz niżej).
    5. Gracz, którego konto zostało uznane za nieaktywne ma możliwość powrotu do kierowania losami utraconej postaci poprzez napisanie odpowiedniej prośby w wyznaczonym do tego temacie.
    6. Powrót do postaci nie jest możliwy, gdy wszystkie miejsca w klanie do którego przynależy postać zostały zajęte przez innych graczy.
  2. Wykorzystanie nieaktywnych postaci w fabule
    1. Nieaktywna postać może zostać wykorzystana do celów fabularnych przez Mistrzów Fabularnych oraz wyznaczonych Chimu.
    2. Działania fabularne, w których bierze udział postać nie mogą w żaden sposób wpływać na jej rozwój, wygląd zewnętrzny, charakter, historię czy położenie (postać musi pozostać w kraju, w którym przebywała w chwili porzucenia jej przez gracza).
Spoiler:
Administrator

Re: Usuwanie kont

Postprzez Hasegawa Asagi » 10 sie 2014, o 17:20

No cóż, miesiąc pracy w terenie dalekim od cywilizacji zaowocował licznymi przemyśleniami - jednym z nich było dojście do wniosku, że granie samurajem jest mimo wszystko przekombinowaniem, zamiast tego udało się w (nie licznych) chwilach wolnych stworzyć nową KP. Proszę zatem o skasowanie tego konta bym mógł stworzyć bardziej pasującą do gry postać.
Dziękuje z góry,
Asagi
Hasegawa Asagi

Re: Usuwanie kont

Postprzez Mistrz » 10 sie 2014, o 19:43

Zakładaj konto nowe, tymczasowo usuwanie kont jest wstrzymane
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Rezygnacje z postaci

Postprzez Ise » 14 lis 2014, o 17:32

Postać: Ise
Data ostatniej aktywności: oj dawno. Poza tym fabularnie nic nie zdzialalam
Powód: niemożność wczucia się w postać na tym poziomie. Wroce zaczynając od nowa. :)
Link do profilu: memberlist.php?mode=viewprofile&u=396
Link do KP: viewtopic.php?f=75&t=2284
Ise

Postprzez Lokacja » 14 lis 2014, o 17:45

Tymczasowo nie usuwamy kont, kp przeniesiona do archiwum. Śmiało już możesz zaczynać od nowa.
Administrator

Postprzez Raizuo K » 18 lis 2014, o 02:49

Postać: Ishimaru
Data ostatniej aktywności: A nie pamiętam
Powód: Tylko leży
Link do profilu: memberlist.php?mode=viewprofile&u=201
Link do KP: viewtopic.php?f=93&t=1631&view=unread#unread
Raizuo K

Postprzez Lokacja » 18 lis 2014, o 03:01

Done.
Administrator

Postprzez Ganta Hozuki » 22 lis 2014, o 02:34

Postać: Ganta Hozuki
Data ostatniej aktywności: 29 sie 2014, ale w sumie brak
Powód: brak perspektyw grania tą postacią, chce zacząć zupełnie nową
Link do profilu: memberlist.php?mode=viewprofile&u=429
Link do KP: viewtopic.php?f=77&t=2389&p=21877#p21877
Ganta Hozuki

Postprzez Lokacja » 22 lis 2014, o 08:34

Śmiało możesz zakładać nową.
Administrator

Postprzez Fūma Haraken » 5 sty 2015, o 19:15

Postać: Fuma Haraken
Data ostatniej aktywności: Dzisiaj - codziennie przebywam na forum.
Powód: Można powiedzieć, że brak perspektyw grania tą postacią. Wybór złego klanu. A przede wszystkim mam ciekawy pomysł na nową postać - nie chce mi się czekać, aż wbiję TJ, żeby założyć multi.
Link do profilu: Profil
Link do KP: KP

W Oto jest mało graczy, więc najlepiej nie usuwać postaci, a przenieś tylko KP do archiwum i zrobić z niej npc. W razie potrzeby mogę prowadzić ją jako NPC.
Fūma Haraken

Postprzez Lokacja » 5 sty 2015, o 19:16

Wrzuć w podpisie, że postać nieaktywna. KP zaraz przeniosę do archiwum, miejsca w klanie zedytuję. Możesz śmiało tworzyć nową postać, od zera. Tylko tym razem rozsądnie wybierz!:P
Administrator

Postprzez Haruki » 7 sty 2015, o 01:30

Postać: Haruki
Powód: Zmiana postaci, która dręczy mnie od 2-3 tygodni i nie daje spokoju. Nie czerpię już przyjemności z grania obecną postacią, a przecież w PBF'ach o to właśnie chodzi. Z bólem serca proszę więc o zrobienie z tej postaci NPC, mając jednocześnie nadzieję, że od czasu do czasu ktoś popisze z Aiko za pomocą Harukiego. Dodatkowo przepraszam jeszcze Gurenshiddo i Kyasupę, z którymi też miałem mieć wspólną fabułę.
Link do profilu: Haruki
Link do KP: Karta Postaci
Haruki

Postprzez Lokacja » 7 sty 2015, o 17:04

Co zrobisz, jak nic nie zrobisz. Nowa postać od zera. D;
Administrator

Postprzez Kawari » 28 sty 2015, o 19:46

Postać: Kawari
Powód: Co tu dużo gadać, jakoś przestało mnie kręcić gra shinobim i chce zrobić samuraja, który w moim odczuci lepiej do mnie pasuję. Decyzja ta nurtowała mnie od początku zabawy na forum i chce jakby to powiedzieć pójść za głosem serca. Oczywiście jestem świadom wszystkich niedogodności grą taką, a nie inną postacią, ale jestem gotów przyjąć to na siebie. Oczywiście zaczynam od zera, co jest chyba jasna, ze względu na rezygnacje z postaci.
Ze swojej strony moje tylko wyrazić swój żal i przeprosić za całą tą akcję z kartą pośmiertną i zawracaniem głowy administracji, za co zresztą jeszcze raz najmocniej przepraszam. Liczę na szybką odpowiedz, bym mógł zacząć przygodę z moim samurajem.
Link do profilu: memberlist.php?mode=viewprofile&u=645
Link do KP: viewtopic.php?f=48&t=3454
Kawari

Postprzez Lokacja » 28 sty 2015, o 20:24

Wielu próbowało, żaden nie wytrwał. Powodzenia.
Usuń z podpisu obrazki i wpisz informacje, że konto jest nieaktywne.
Administrator

Następna strona

Powrót do Prośby