Brama

Obrazek
Wioska Ukrytego Liścia stanowi główną siłę militarną Kraju Ognia. Jest jedną z pięciu pierwszych wiosek shinobi jakie powstały, założona przez Hashiramę Senju. Lider wioski nazywany jest Hokage. Wioska ta leży pod szczytami górskimi na których wyryto twarze dotychczasowych liderów wioski, otoczona została murami za którymi znajdują się wielkie lasy.
Obrazek
Obrazek

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Brama

Postprzez Uchiha Rakena » 26 lip 2020, o 19:34

I tak oto wrócili z powrotem do Konohagakure no Sato. Dziewczynie wycieczka naprawdę się spodobała. Pomimo tego, że nie dogadywała się z resztą towarzystwa, to przynajmniej mogła zobaczyć kawałek świata. Pierwszy raz była poza rodzinnymi stronami I świat wyglądał… inaczej. W Kaze no Kuni było strasznie gorąco i sucho, a wszędzie był ten dziwny piasek. Przechodzili przez kilka państw i każde z nich się od siebie różniło. Chciałaby kiedyś zobaczyć je wszystkie. Czuła, że podróżowanie było czymś dla niej. Na szczęście zbliżał się Egzamin na Chuunina i co za tym szło, kolejna wycieczka, tym razem do Tsuchi no Kuni.
- Dzięki za zabranie poza wioskę – powiedziała gdy dotarli pod bramy. Drużyny nie lubiła, ale przecież to dzięki Igniemu mogła wyjść poza Hi no Kuni. Może jeśli będzie dla niego miła to zabierze ją jeszcze kiedyś w jakąś podróż? Nie miałaby nic przeciwko, nawet jeśli musiałaby wytrzymywać jego nudne towarzystwo. (<333)
- Lepiej pójdę od razu się zapisać. Nie mogę przegapić takiego egzaminu – powiedziała zdecydowanym tonem. Była ciekawa czy członkowie klanu Senju będą chcieli pójść z nią, mogłoby być ciekawie. Nie miała pojęcia na czym miał polegać tegoroczny egzamin, ale walka przeciwko nim mogłaby być interesująca. Nie miała żadnych pytań, więc od razu udała się do miejsca w którym mogłaby zgłosić swoją kandydaturę. Choć Rada Wioski nie wysłała jej jeszcze na żadną misję rangi C to miała nadzieję, że nie będą mieli żadnych zastrzeżeń co do jej udziału.

z/t
Obrazek
MK: Kaguya Tsuki, Mariko, Maji Ryuji
Mogę poprowadzić misję D-B ♥
Prowadzone wątki:
 
Posty: 142
Dołączył(a): 12 cze 2020, o 13:49
Ranga: Genin

Re: Brama

Postprzez Mariko » 26 lip 2020, o 20:43

W końcu nadszedł czas aby Mariko udała się na Egzamin na Chuunina. Była taka podekscytowana, że nie mogła zasnąć i nie spała przez prawie całą noc. Rano była przez to trochę zmęczona, ale rozbudziła się gdy zrobiła kilka ćwiczeń. Już nie mogła się doczekać tych wszystkich walk. Musiała godnie zaprezentować swoją wioskę, pokazać, że jest dobrą kunoichi i że zasługuje na awans. Zdziwiło ją to, że Yuta zdecydował się zostać w Wiosce. Była pewna, że jej towarzysz pójdzie z nią. W końcu był dobrym Shinobi i wiedziała, że miał szansę zdać. Widziała to podczas ich wspólnej misji - bez jego pomocy zadanie mogłoby się skończyć klęską. „Szkoda” – przemknęło jej przez myśl. Nie znała powodów jego decyzji, ale nie mieszała się - to nie była jej sprawa. Może nie czuł się pewien, że niedawno przegrał z dziewczyną? Miała nadzieję, że nie o to chodziło, bo czułaby się winna. Pod bramą była godzinę przed zbiórką i ku jej zdziwieniu nikogo jeszcze nie było. Chyba tylko ona brała tak na poważnie ten cały egzamin. Musiała chwilę poczekać na pozostałych chętnych Geninów, ale gdy ci się w końcu pojawili, wyruszyli do Iwagakure no Sato. Już niedługo pokaże im wszystkim swoją siłę młodości!

z/t
Obrazek
MK: Kaguya Tsuki, Uchiha Rakena, Maji Ryuji
 
Posty: 87
Dołączył(a): 5 cze 2020, o 13:57
Ranga: Genin

Re: Brama

Postprzez Senju Akinori » 27 lip 2020, o 02:52

Akinori przyszedł pod bramę. Cały swój sprzęt spakował, razem z żywnością oczywiście, pożegnał się z rodzicami i ruszył na miejsce zbiórki. Dzisiaj wychodził do Iwagakure, żeby przystąpić do egzaminu na chunina. Nie ukrywał swojego zdenerwowania. Swoim zdaniem nie nadawał się jeszcze na pełnoprawnego shinobi, ale był gotów zrobić wszystko, żeby wioska była z niego dumna, a klan mógł opowiadać o nim wszędzie dookoła. Chłopak odziedziczył silne geny Senju, dzięki czemu posługiwał się Mokutonem doskonale już w bardzo młodym wieku. Zamierzał to pokazać choćby miał walczyć z każdą pojedynczą osobą na egzaminie. Może nawet to zrobi? Kto wie jak tam będzie...
Main konto Kaguya Memoshi
 
Posty: 99
Dołączył(a): 28 maja 2020, o 21:40
Ranga: Genin

Re: Brama

Postprzez Nara Chie » 27 lip 2020, o 10:02

A więc nadszedł dzień by spróbować swoich sił na egzaminie. Chie czuła zarówno ekscytację jak i strach, mimo, że dopiero co opuszczała rodzinną wioskę. Nie wiedziała na kogo trafi, jak będzie wyglądał egzamin... nie wiedziała praktycznie nic. Ta niewiedza dodatkowo ją stresowała, bo w końcu jak w takich warunkach mogła wymyślić jakiś plan? Dołączyła do grupki geninów, która zbierała się pod bramą. Chyba dotarła jako jedna z ostatnich, bo nie musiała długo czekać. Po kilku chwilach młoda Nara wyruszyła w swoją pierwszą podróż do innej wioski poza tą rodzinną. A tam czekało na nią wielkie wyzwanie, jakim niewątpliwie był egzamin. Wątpiła w to, że uda jej się zdać za pierwszym razem. Brała pod uwagę jednak wszystkie opcje i była gotowa zarówno na zwycięstwo jak i na porażkę. Niezależnie od efektu końcowego, będzie miała coś z tej wyprawy. Nową rangę, lub przynajmniej wiedzę i trochę doświadczenia.

//zt
Multikonto należące do Shinzo Hiroto

Bank
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 lip 2020, o 18:54
Ranga: Genin

Re: Brama

Postprzez Hyūga Shiho » 27 lip 2020, o 10:54

Początkowo Shiho zamierzała tylko odprowadzić młodego Senju pod bramę, ale Uchiha wciąż nie wróciła, więc zdecydowała, że wraz z chłopakiem pójdzie do Iwagakure no Sato. Warto, żeby miał czyjeś wsparcie i opiekę podczas tej podróży, w końcu był póki co Geninem i w razie niespodziewanego zagrożenia mógłby sobie nie poradzić.
- Oi - zaczęła. - Niczym się nie przejmuj w trakcie egzaminu. Walcz tak, jak ostatnio, daj z siebie wszystko - poleciła, zapalając papierosa. - Jeśli póki co masz jakieś pytania, to śmiało.

[zt x2]
 
Posty: 207
Dołączył(a): 14 paź 2019, o 20:56
Ranga: Chūnin

Re: Brama

Postprzez Uchiha Rakena » 27 lip 2020, o 12:16

W końcu nadszedł dzień w którym Rakena miała wyruszyć na swój Egzamin na Chuunina. Nie mogło być jednak tak kolorowo, bo… zaspała na zbiórkę i nawet nie zdążyła w domu zjeść żadnego porządnego śniadania. Ubierała się w pośpiechu, zabierając wszystkie potrzebne przedmioty. Oczywiście nie mogła spakować się wcześniej, to by było za łatwe i teraz musiała biec żeby grupa idąca do Tsuchi no Kuni jej nie uciekła. Najchętniej poszłaby sama, ale… nawet nie znała dobrze drogi. Nie miała pojęcia jak tam dojść, bo poza rodzinną wioską była tylko jeden raz z drużyną. Niby mogłaby spróbować użyć mapy, ale to zawsze było jakieś ryzyko. Pomimo tego, że była samotniczką, tym razem dla bezpieczeństwa wolała załatwić to z kimś innym. Po kilku minutach szaleńczego biegu była na miejscu i ku jej zadowoleniu, grupa jeszcze nie ruszyła. Było kilkunastu geninów, z czego jedna różowowłosa dziewczyna była wyjątkowo głośna. Gdy sprawdzono już obecność, mogli w końcu ruszać w drogę. Już nie mogła się doczekać tych wszystkich przeciwników, którzy na nią czekali. Zdecydowanie musiała zostać Chuuninem.

z/t
Obrazek
MK: Kaguya Tsuki, Mariko, Maji Ryuji
Mogę poprowadzić misję D-B ♥
Prowadzone wątki:
 
Posty: 142
Dołączył(a): 12 cze 2020, o 13:49
Ranga: Genin

Re: Brama

Postprzez Hotaru Igni » 27 lip 2020, o 12:45

Igni jak to Igni niby nie przejmował się losem pewnego genina idącego na chunin Egzam. Jednak jak to bywało w takich sytuacjach średnio się do tego przyznawał z tego co rozumiał również zgarnął Misaki która kiedyś mówiła mu że też chce zobaczyć jak wygląda egzamin. Więc wędrówka raczej nie była samotna. Daiki, a no daiki, pewnie musiał zająć się swoimi sprawami. Niby nic nadzwyczajnego. Co do sytuacji z suną i iwą raczej już znał konkrety. W końcu minęło kilka dni. Ba krążyły również plotki o elekcji nowego kage. Nikt jednak nie wiedział kto ma nim zostać. Znaczyło to tyle że nikt nie wyróżniał się aż nadto na tle innych kandydatów. Czy igni był spóźniony na grupę wędrującą do iwy skąd. W końcu za wcześnie też nie dobrze.


/zt\
Rotacja kul Shakutonu bez rozkazów
Spoiler:
 
Posty: 362
Dołączył(a): 20 cze 2016, o 00:10
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Brama

Postprzez Aburame Hana » 27 lip 2020, o 19:03

Hana czym prędzej przybiegła pod bramę żeby nie spóźnić się na wyjście do Iwy. Liczyła że sensei też nie będzie spóźnialski i wyrobią się w czasie. Z tego co jej wiadomo to egzamin rozpoczyna się lada dzień więc musieli się pośpieszyć. Strażnikom podała swoje dane aby wiedzieli w jakim celu opuszcza wioskę. Cieszyła się z powodu owej podróży bo nigdy dotąd nie opuszczała Kraju Ognia. To był jej pierwszy raz kiedy zobaczy nową kulturę, nowe miejsca może jakieś ciekawe nowe techniki.
Jej nauczyciela jeszcze nie było zatem w pośpiechu przejrzała jeszcze ekwipunek, który przed chwilą zakupiła. Miała cichą nadzieję że w Iwie będzie mogła coś dokupić jeżeli jej się przypomni po drodze. A możę sensei nasunie jej jakiś pomysł na strategię, którego sama by nie wymyśliła. Jako jej nauczyciel powinien się przyłożyć do tego aby jego podopieczna zdała. W innym wypadku zostanie okryty hańbą...
Obrazek
 
Posty: 40
Dołączył(a): 15 sty 2020, o 22:11
Ranga: Genin

Re: Brama

Postprzez Aburame Sho » 27 lip 2020, o 19:36

Sho pojawił się u bramy, gdzie od razu zauważył Hanę. Odwołał swojego klona w radzie, aby mieć przy sobie więcej chakry niż zazwyczaj. Mogła mu się przydać w Iwie. Nigdy nie wiadomo, co tam napotkają i co się wydarzy. Sho nie cieszył się z tego, że ma reprezentować Konohę. W końcu po to zajął stanowisko radnego, żeby się nie pokazywać publicznie.
- Wyruszajmy - powiedział. Podczas podróży miał przygotowaną podmianę z robakami, które latały 30 metrów dalej. Cały czas też skanował teren swoim sensorem, aby nie zostać przez nikogo zaskoczony. Egzamin w Iwie czekał. Loża również czekała. Podczas CE na którym brał udział Sho nie było w wiosce Kage. I teraz była podobna sytuacja. Miał nadzieję, że teraz wybiorą takiego, który przyniesie chwałę Konosze. A cała odpowiedzialność leżała na barkach Sho. Ruszyli w kierunku Iwy.

[z/t]
 
Posty: 451
Dołączył(a): 5 sty 2020, o 12:19
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU

Re: Brama

Postprzez Hyūga Haru » 27 lip 2020, o 21:46

Obaj genini dosyć szybko dotarli do wioski razem ze złodziejką, którą oddali odpowiednim służbom przy bramie. Następnie odpisali się strażnikom, zwrócili książeczkę bingo i lekko zmęczeni, weszli już do swojej rodzinnej mieściny. Haru jednak napisał jedynie szybką notatkę bratu, że ma kilka rzeczy do załatwienia i nie wie kiedy wróci do domu, więc niech się nie martwią z mamą. Zaraz po tym młody Hyūga ruszył prosto w kierunku głównego budynku w wiosce. Sytuacja ze zwojem trochę mu ciążyła na głowie, więc co lepiej zrobić niż pójść do osób bardziej doświadczonych od siebie w celu tego sprawdzenia?

z/t x2 (Anzai i Haru, biorę Anzai'a do wioski bo jakiś czas go nie będzie - mam jego zgodę)
(Also bida post, bo się spieszę, gomen)
Hyūga Haru
Obrazek
|| Never trust someone who lies to you. ||
|| Never lie to someone who trusts you. ||

|| KP || PD || PN || Bank || Dom ||
|| MK: Nakano Hiroshi ||


Wygląd:

Ważne informacje:
 
Posty: 60
Dołączył(a): 12 kwi 2020, o 13:36
Ranga: Genin

Re: Brama

Postprzez Kusabana Sou » 27 lip 2020, o 23:12

Sou minął kolejną przecznicę oddalając się od centrum. Skręcił w lewo na najbliższym skrzyżowaniu budynków i stanął na głównym trakcie. Przed nim wyrysowała się olbżymia brama wioski. Poprawił na ramieniu płaszcza żemien z torbą i ruszył do przodu, ku budce strażniczej.

Z domu wziął ze sobą starą torbę i zmierzając ku bramie odbił z głównej drogi w zaułek ze sklepem dla podróżnych. Zakupił za złamane miedziaki manierkę, torebkę z tytoniem i bibułki, a obok mały worek sucharów i gorzkich czekoladek oraz bidon na drogę. W drodze przecież, pali się różnie a czysty tyton wydał mu się lepszym ekonomicznie rozwiązaniem niż paczka papierosów.

W budce siedziało dwóch shinobich, którzy spoglądali w jego stronę z daleka. Był jedynym osobnikiem opuszczającym bramy wioski o tej porze, nic dziwnego - zimny wiatr dmuchający ws stronę lasu i zapowiadający się deszcz skutecznie perswadował podróżnych do zmiany swoich przechadzek. Sou śmiało stanął pod zadaszenie przy okienku.
Zimno, co? - Zagadał z krzywym uśmiechem. - Chciałbym udać się do wioski ukrytej w skale, na egzamin. - Dopowiedział sięgając do kieszeni po ostatnie dwa papierosy. Jeden ze strażników kiwnął głową i zaczął wpisywać coś do dużego dziennika, prawdopodobnie spisując raport albo oznaczając opuszczającego genina z wioski, tego Sou chyba się nigdy nie dowie.
Nie ty jeden. Masz poczęstować? - Zapytał kompan pisającego i Sou porozumiewawczo przytaknął głową wsuwając rękę przez okienko z ostatnim papierosem. Dzięki. - odpowiedział strażnik - szerokiej drogi.
Sou zamachał ręką w stronę budki i ruszył za bramę.
/nmm
 
Posty: 37
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 14:51
Ranga: Genin

Re: Brama

Postprzez Yuki Kenzō » 28 lip 2020, o 08:11

Droga z centrum mu trochę zajęła. W końcu Kenzō zauważył bramę wioski. Ciekawe jak jest w Kraju Ziemii... Cóż, pewnie niedługo się dowie. Teraz zostanie ostatnia kontrola i droga otwarta. Teraz tylko trzymać się blisko cienia, by słońce, ta wielka żółta potęga na nieboskłonie, źródło wszelkiego nieszczęścia (w końcu wszystko złe dzieje się pod słońcem) nie łypała na niego swoim jednym okiem. Odprawa przy wejściu poszła sprawnie i po chwili Kenzō stał na drodze, otoczonej lasem Hi no Kuni. Shinobi ruszył przed siebie - Egzamin nie będzie czekać.
Multikonto: Hitoshi Maji
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 kwi 2020, o 17:38
Ranga: Genin

Re: Brama

Postprzez Hyūga Haru » 28 lip 2020, o 16:12

Wychodząc z budynku Hokage, Haru przyspieszył lekko kroku - nie zostało mu już wiele czasu przed egzaminem, więc musiał się sprężać jeśli chciał się wyrobić. Podchodząc do bramy, ruszył w stronę kilku chuninów, którzy mówili coś o wybieraniu się na egzamin, więc napisał dosyć szybką kartkę i im ją pokazał.
Hej, idę brać udział - mogę się przyłączyć w podróży?

Starsi rangą najwyraźniej nie mieli nic przeciwko, bo jedynie się do niego uśmiechnęli po czym - gdy wszyscy się już wylegitymowali - ruszyli przed siebie. Ku przygodzie! Znaczy się, ku Iwie! Teraz wystarczy jedynie nie zgubić się po drodze i będą na miejscu w ciągu kilku dni. Później jedynie egzamin, prawdopodobny awans i wracamy do domu. Ciekawe co mama mu przygotuje na obiad jak już wróci?

z/t
Hyūga Haru
Obrazek
|| Never trust someone who lies to you. ||
|| Never lie to someone who trusts you. ||

|| KP || PD || PN || Bank || Dom ||
|| MK: Nakano Hiroshi ||


Wygląd:

Ważne informacje:
 
Posty: 60
Dołączył(a): 12 kwi 2020, o 13:36
Ranga: Genin

Re: Brama

Postprzez Hyūga Eijiro » 29 lip 2020, o 20:48

Klon Eijiro wyruszył w końcu z Konohy. Zameldował opuszczenie wioski u strażników i z pomocą swojej dotonowej techniki ruszył ku Iwie, gdzie miał się odbywać egzamin na chunina. Zastanawiał się jak sobie poradzą jego uczniowie, w dodatku ciekawiło go kim jest ten nowy członek drużyny i jak on sobie poradzi. Szkoda, że nie udało mu się wcześniej go poznać i z nim porozmawiać, bo tak chociaż mógł mu coś podpowiedzieć.
Podróż mogła jednak trochę zająć, dlatego gdzieś po drodze zrobił sobie przystanek na napojenie się i zjedzenie jakiejś kanapki, którą zrobił przed opuszczeniem wioski. Miał nadzieję, że się nie spóźni.
/zt

Obrazek


Mogę poprowadzić misje D i C
Akceptuję samodzielki - w razie czego proszę o kontakt na gg :D
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2 sty 2018, o 03:25
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Brama

Postprzez Uchiha Kawauso » 1 sie 2020, o 12:10

Kawaś ruszyła do Iwy.

zt
Spoiler:

BANK
PZ
Rozszerzenie KP

Kwestionariusz Chimu
 
Posty: 969
Dołączył(a): 14 paź 2019, o 09:55
Ranga: Jōnin

Poprzednia strona

Powrót do Konohagakure no Sato

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników