Główny trakt

Jedna z pięciu wielkich krain zwana Krajem Ognia. Charakteryzuje się umiarkowanym klimatem i bardzo lekkimi zimami. Tereny Kraju Ognia to w dużej mierze wielkie lasy, których roślinność niejednokrotnie osiąga olbrzymie rozmiary. Ukryta wioska tego kraju to Konohagakure no Sato pod wodzą Hokage. Shinobi tej wioski charakteryzują się dużą różnorodnością zdolności. Podkreśla to duża ilość klanów specjalizujących się w zdolnościach Limitów Krwi lub Hijutsu. Z powodu tych pierwszych Konohagakure no Sato często bywała powodem lokalnych wojen mających na celu przejęcie potężnych zdolności.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Główny trakt

Postprzez Nara Akihiro » 19 mar 2020, o 00:07

Akihiro na słowa chłopaka poczuł rosnące w nim zdenerwowanie, jego tętno zaczęło przyspieszać. Obraziły go słowa mówiące o jego zmarłym ojcu, jak i sam fakt jak nie na miejscu zachowywał się chłopiec, który wyglądał na zdecydowanie młodszego od niego. Młodzieniec szybko jednak aby uspokoić swój umysł i myśleć trzeźwo wziął głęboki wdech i uspokoił swoje tętno, po czym odparł chłopakowi spokojnym głosem.


- Widocznie rodzice nie nauczyli cię kultury osobistej. Powinieneś zastanowić się, zanim cokolwiek powiesz, bo możesz narobić sobie biedy. Jeżeli chcesz walczyć, to zapraszam, tylko zastanów się dobrze dwa razy. -


To powiedziawszy, Arihiro zmienił swoje nastawienie, tworząc groźną aurę, tak jak by miał kogoś zabić samym spojrzeniem. Obserwując chłopaka, dobył swojej torby kunaia i trzymając go w dłoniach, czekał na ruch przeciwnika.

 
Posty: 26
Dołączył(a): 3 mar 2020, o 17:50
Ranga: Genin

Re: Główny trakt

Postprzez Fūka Afuro » 20 mar 2020, o 19:01

POSTAĆ NIE JEST AKTYWNA
W tym momencie służy jedynie do sędziowania walk.
 
Posty: 565
Dołączył(a): 9 maja 2016, o 03:41
Ranga: Chūnin

Re: Główny trakt

Postprzez Nara Akihiro » 20 mar 2020, o 20:42

Rosnące napięcie pomiędzy dwoma przeciwnikami pojawienie się tajemniczej postaci. Akihiro zaskoczyło bezszelestne, pojawienie się nieznanego mu shinobi, kiedy oczekiwał ruchu przeciwnika.
Mężczyzna przekazał chłopcom, że jeżeli chcą walczyć muszą, udać się na stadion i tam rozstrzygnąć swoje spory. Akihiro schował swojego kunaia do torby i udał się w stronę stadionu. Na odchodne odezwał się do przeciwnika, po chwili znikając


- Jeżeli masz, odwagę staw się na stadionie -


z/t
 
Posty: 26
Dołączył(a): 3 mar 2020, o 17:50
Ranga: Genin

Poprzednia strona

Powrót do Hi no Kuni - Kraj Ognia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników