Jedna z mniejszych wiosek na północy Kraju Ognia

Jedna z pięciu wielkich krain zwana Krajem Ognia. Charakteryzuje się umiarkowanym klimatem i bardzo lekkimi zimami. Tereny Kraju Ognia to w dużej mierze wielkie lasy, których roślinność niejednokrotnie osiąga olbrzymie rozmiary. Ukryta wioska tego kraju to Konohagakure no Sato pod wodzą Hokage. Shinobi tej wioski charakteryzują się dużą różnorodnością zdolności. Podkreśla to duża ilość klanów specjalizujących się w zdolnościach Limitów Krwi lub Hijutsu. Z powodu tych pierwszych Konohagakure no Sato często bywała powodem lokalnych wojen mających na celu przejęcie potężnych zdolności.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Jedna z mniejszych wiosek na północy Kraju Ognia

Postprzez Terumi Momo » 10 cze 2020, o 06:06

Wujaszek TT, bywał ...randomowy. Momo omal nie zaliczyła wywrotki gdy zauważyła co wyprawiał z jednym z mieszkańców wioseczki, na szczęście wujcio dość szybko się ogarnął - problem był jednak w tym, iż jedną z przeciwników była kobieta - kunoichi doskonale zdawała sobie sprawę z słabości Terumiego, gdyż cóż - była ona dość oczywista dla kogoś, kto zna go przez całe swe życie. Wujaszek był dobrą osobą, nawet nieco za dobrą jednak niestety nie radził sobie z kobietami. Ale właśnie dlatego towarzyszyła mu Momo, czyż nie? Nasza bohaterka nie odpowiedziała kobiecie na jej drobne pogróżki z prostego powodu - jej usta były pełne żrącej śliny, którą właśnie w tym momencie wypluła na twarz kobiety. Skoro ta była blisko, szansa na trafienie była spora, dodatkowo wątpliwe aby wystraszyła się śliny, choć oczywiście było to możliwe. Zaraz po tym "ataku" Momo odskakuje do tyłu, obserwując pole bitwy i wypatrując zagrożenia(które oczywiście starała by się uniknąć) - niestety jej arsenał był stosunkowo niewielki, toteż musiała działać ostrożnie.


2000-100

 
Posty: 31
Dołączył(a): 4 mar 2020, o 09:42
Ranga: Genin

Re: Jedna z mniejszych wiosek na północy Kraju Ognia

Postprzez Terumi Terumi » 13 cze 2020, o 13:04

Trzech na dwóch to był trochę problem, bo Terumi musiał zajmować się dwoma na raz a to proste nie było. Dobra tak się nie dało. Jeden na raz, drugi musiał zaczekać, nawet jeśli w międzyczasie generowałby jakieś problemy. Tak też rzucił Shuriken w bliższego sobie przeciwnika by zaraz za tym podążyło Dainamikku Entori które jeśli udane, miało zostać kontynuowane poprzez użycie dainamikku Akushyon. Na koniec, po serii uderzeń którymi zasypie swojego przeciwnika, postanowi jeszcze pieprznąć mu z Bakufu w close combacie. Rzecz jasna jeśli Entori nie wyjdzie, ale przeciwnik będzie w zasięgu, to wtedy Bakufu pójdzie w ruch. Jeśli w tym całym chaosie będzie mógł zareagować na potencjalny atak randoma B to pierdolnie mu z kolejnej teppodamy.

Spoiler:
MK: Kamaboko Gonpachiro, Maji Doppo || Hajs
 
Posty: 30
Dołączył(a): 2 mar 2020, o 12:00
Ranga: Chūnin

Re: Jedna z mniejszych wiosek na północy Kraju Ognia

Postprzez Maji Hitoshi » 18 cze 2020, o 14:03Misja C 13/?
Terumi Terumi i Terumi Momo
"O jedną kobietę za dużo"Momo jednego była pewna - kobieta raczej nie spodziewała się czym grozi kontakt z jej śliną. Widząc jednak płyn zmierzający w stronę jej twarzy, odruchowo zasłoniła ją rękami. Jej przedramiona zablokowały część cieczy, zmieniając kolor z ładnej, zadbanej skóry na czerwoną, a po chwili zaczęły się pojawiać mniejsze bąble. Kilka kropel jednak przedostało się na twarz, jednak były to tylko pojedyncze punkty, a kwas nie trafił w oko - ku niezadowoleniu Momo. Kobieta pisnęła, bądź co bądź to były tygodnie, jeśli nie miesiące pielęgnacji skóry. Rzuciła się na dziewczynę serią ciosów, obijając ją mocno. Tymczasem TT wrócił do normalnego funkcjonowania. Shuriken trafił w Randoma #1 a wtedy noga potężnego Bataciarza spotkała się z jego twarzą, wykrzywiając ją w nienaturalnym grymasie. Jednak z plucia ogniem lub wodą nic nie wyszło, ponieważ zdążył przybyć drugi pan kolega i postanowił zaatakować Konoszanina serią ciosów.

Notka: Wg zasad, jeśli chcecie uniknąć lub zablokować, musicie poświęcić na to akcję. Dlatego nie są naliczane obrażenia. Jeszcze.

Rany
Momo [0/4]
Terumi [1/7] - Złamany nos
Zła Niedobra Kobita [1/?] - Oparzenia na przedramionach i pomniejsze na twarzy. Notka: W opisie jest wzmianka o silnych poparzeniach, jednak domyślam się że ilość płynu jest tak niska, że 2 może byłby przesadą. Poza tym jestem zbyt miękkim chimu, muszę wam utrudnić życie kappa
Zły Niedobry Chłop #1 [2/?] - Shuriken w barku, Złamany nochal
Zły Niedobry Chłop #2 [0/?]

Jiton
Spoiler:Okazjonalny Chimu!
Misje rangi C-S
kappa

Nazwa:
Mędrzec Papierosa
Shigaretto Sennin
Rodzaj:
Atut
Typ:
Żart
Opis:
  Dzięki temu atutowi podczas określania siły dziedziny palenia petów siłę traktuje się jak o rangę większą. Shinobi jest w stanie wykonać niebezpieczne dla jego zdrowia techniki tej dziedziny bez realnej dla niego szkody. W tym również to.
Zaznacz kod:
|[przymiot]|
|[nazwa=Mędrzec Papierosa]|
|[nazwa2=Shigaretto Sennin]|
|[rodzaj=Atut]|
|[typ=Żart]|
|[opis]Dzięki temu atutowi podczas określania siły dziedziny palenia petów siłę traktuje się jak o rangę większą. Shinobi jest w stanie wykonać niebezpieczne dla jego zdrowia techniki tej dziedziny bez realnej dla niego szkody. W tym również to.[/opis]|
|[/przymiot]|


 
Posty: 191
Dołączył(a): 8 sty 2020, o 16:05
Ranga: Chūnin

Re: Jedna z mniejszych wiosek na północy Kraju Ognia

Postprzez Terumi Momo » 30 cze 2020, o 01:26

Tsk. Nie wyglądało to najlepiej, jednak mimo wszystko Momo miała plan - wiedziała, że walka w zwarciu nie jest jej mocną stronę a wytrzymałością również nie grzeszyła, szczególnie jeśli porównać by ją do wujaszka. Oberwała, jej technika zadała mniejsze obrażenia niż się spodziewała, jednak kobieta nie miała zamiaru tak po prostu się poddawać, ponownie przekształcała ślinę w żrący płyn, planowała utrzymać swą przeciwniczkę w zwarciu samej nacierając, skupiając się na ofensywie(styl goken) i specjalnie zostawiając luki w obronie aby "zbaitować" kobitkę, by ta się zbliżyła - wówczas Momo złapała by przeciwniczkę za ramiona, przytulając się do niej i "całując ją" by przesłać żrącą ślinę do gardła bandytki. Niecodzienne wykorzystanie techniki...

1900-100
Spoiler:
 
Posty: 31
Dołączył(a): 4 mar 2020, o 09:42
Ranga: Genin

Re: Jedna z mniejszych wiosek na północy Kraju Ognia

Postprzez Terumi Terumi » 1 lip 2020, o 21:10

Jaka była różnica między Terumim a jego przeciwnikami była jasno widoczna. Mogli bić, proszę bardzo. Póki nie korzystali z jutsu i broni sieczno-kłującej, Terumi był niemal pewien że wiele zrobić mu nie mogli. W związku z tym nie planował bronić się przed atakiem przeciwnika wcale. Zamiast tego napiął mięśnie w swym puszystym ciele by lepiej znieść nadchodzącą "Serię ciosów" a następnie spróbuje złapać swojego przeciwnika za nadgarstki(lub inną część ręki, jeśli ataki były zbyt szybkie by złapać dokładnie tam gdzie chciał). Tak złapanego przeciwnika pociągnie w swoim kierunku, jednocześnie posyłając swoje czoło na spotkanie z nasadą jego nosa. Zaraz po tym puściłby lekko się odsuwając i posyłając w niego Teppodame z niewielkiej odległości. Jak dobrze że nie widział co robiła Momo bo jego serce, mogłoby tego nie przetrzymać.

Spoiler:
MK: Kamaboko Gonpachiro, Maji Doppo || Hajs
 
Posty: 30
Dołączył(a): 2 mar 2020, o 12:00
Ranga: Chūnin

Re: Jedna z mniejszych wiosek na północy Kraju Ognia

Postprzez Maji Hitoshi » 6 lip 2020, o 23:38Misja C 16/?
Terumi Terumi i Terumi Momo
"O jedną kobietę za dużo"Jak widać sprawa nabrała nieoczekiwanych obrotów. Pomijając fakt, że teraz Konoha czuje się zagrożona i wystraszona, bo pewnie teraz ojciec wyszedł z grobu i ruszył biegiem do córki by jej wytłumaczyć "że w jej wieku nie wypada, a zwłaszcza z kobietami". Mniejsza że ma 17 lat. Na szczęście Momo akcja się udała (bo była tak zajebista, a i tak nie widziałem problemu) i dziewczyna przyłożyła usta, wypuszczając kwas w przeciwniczkę. Tej jedyny pomysł w tej sytuacji, to kop z kolana w brzuch i... ugryzienie języka. To chyba najmniej spodziewany ruch. Impet kolana odrzucił Momo na parę metrów, a tymczasem kobieta zaczęła się drzeć, bo w końcu kwas znalazł się w układzie pokarmowym. Całe szczęście język nie był poważnie zraniony. Patrząc na kobietę, mogła zauważyć jak ze skóry na jej polikach unosi się para. W końcu to kwas, który może wypalać skórę, czyż nie? Tymczasem Terumi został zasypany gradem ciosów. Wkrótce się okazało jednak że dieta obfita w bataty dobrze mu robi. Kurde chwycił go za ręce i JEB. Zasadził mu czółko. Już miał go walnąć potężną Teppodamą, którą zwykle podlewał swoje bataty gdy nagle... BZZZ. Coś go ewidentnie walnęło w rękę. Chętnie by teraz spuścił łomot drugiemu, gdyby tylko mógł nią ruszyć! Chwilowo stracił czucie w ręce, a przeciwnik skorzystał, robiąc mu prawy sierpowy w szczękę. Poczuł tylko ból w szczęce. I zrozumiał, że ma coś twardego i małego pod językiem. Walka toczy się dalej.

Rany
Momo [1/4] - Ból w brzuchu, Ugryzienie w Język - rana jako tako nijaka, ale do końca misji możesz mówyc f fen sposóp czy jak się mówi jak język boli kappa
Terumi [3/7] - Złamany nos, Oparzenia ręki, paraliż na jedną z rąk (1 tura, z wysiłkiem możesz ruszać, blok na pieczęci), uderzenie w szczękę wybiło lewą szóstkę, jakaś pamiątka będzie
Zła Niedobra Kobita [5/?] - Oparzenia na przedramionach i na twarzy (teraz wypala miejscami) oparzenia jamy ustnej, przełyku i żołądka - patrząc że to narządy wewnętrzne, ból jest okropny, więc ledwo może się ruszać, a na pewno dłużej nie będzie mogła jeść.
Zły Niedobry Chłop #1 [2/?] - Shuriken w barku, Złamany nochal
Zły Niedobry Chłop #2 [0/?] - Ból głowy, kołysze się trochę - chyba za słabe na nie wiem, pęknięcie czaszki

Jiton
Spoiler:Okazjonalny Chimu!
Misje rangi C-S
kappa

Nazwa:
Mędrzec Papierosa
Shigaretto Sennin
Rodzaj:
Atut
Typ:
Żart
Opis:
  Dzięki temu atutowi podczas określania siły dziedziny palenia petów siłę traktuje się jak o rangę większą. Shinobi jest w stanie wykonać niebezpieczne dla jego zdrowia techniki tej dziedziny bez realnej dla niego szkody. W tym również to.
Zaznacz kod:
|[przymiot]|
|[nazwa=Mędrzec Papierosa]|
|[nazwa2=Shigaretto Sennin]|
|[rodzaj=Atut]|
|[typ=Żart]|
|[opis]Dzięki temu atutowi podczas określania siły dziedziny palenia petów siłę traktuje się jak o rangę większą. Shinobi jest w stanie wykonać niebezpieczne dla jego zdrowia techniki tej dziedziny bez realnej dla niego szkody. W tym również to.[/opis]|
|[/przymiot]|


 
Posty: 191
Dołączył(a): 8 sty 2020, o 16:05
Ranga: Chūnin

Poprzednia strona

Powrót do Hi no Kuni - Kraj Ognia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników