Trakt zachodni

Jedna z pięciu wielkich krain zwana Krajem Ognia. Charakteryzuje się umiarkowanym klimatem i bardzo lekkimi zimami. Tereny Kraju Ognia to w dużej mierze wielkie lasy, których roślinność niejednokrotnie osiąga olbrzymie rozmiary. Ukryta wioska tego kraju to Konohagakure no Sato pod wodzą Hokage. Shinobi tej wioski charakteryzują się dużą różnorodnością zdolności. Podkreśla to duża ilość klanów specjalizujących się w zdolnościach Limitów Krwi lub Hijutsu. Z powodu tych pierwszych Konohagakure no Sato często bywała powodem lokalnych wojen mających na celu przejęcie potężnych zdolności.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Trakt zachodni

Postprzez Nara Rin » 6 sty 2018, o 22:28

Szeroka brukowana droga ciągnąca się od Konohagakure no Satou na zachód, jest to jedna z głównych dróg Hi no Kuni. Dzięki tej drodze można bardzo łatwo dotrzeć do Ko, Ka, Sora, Ame i Kusa no Kuni. Przy drodze jest wiele osad rożnej wielkości, a także hotelów, tawern, onsenów, restauracji i innych przybytków stojących poza miastem i zarabiających na podróżnych podróżujących do i z Wioski Ukrytej w Liściach, a czasami nawet i ninja. Od traktu odchodzi dużo mniejszych dróg i dróżek.

Inuzuka Mihye - Misja rangi B
15 / ??

Shinobi pełniący służbę strażników przy bramie dostali wcześniej zawiadomienie o powadze waszej misji więc nie robili wam problemów i bardzo szybko was przepuścili.
Po tym jak ty skończyłaś mówić pierwszy odezwał się Hyuuga oczywiście - Jestem Hyuuga Ren. Moja specjalizacja to taijutsu mojego klanu. Jeśli taki plebs tego nie wiem to moje oczy pozwalają widzieć na duże odległości, w trzystu sześćdziesięciu stopniach, przez przeszkody jak i układ chakry. Potrafię go także blokować - wygląda na to, że chociaż nadal ma was za gorsze od siebie to przynajmniej uznał, że będzie współpracować, dla dobra misji. Tyle dobrego
Droga odezwała się czerwonowłosa kunoichi - Uzumaki Yuri. Specjalizuje sie w kenjutsu i raitonie. Umiem także tworzyć trucizny i odtrutki. To tyle - mówiła chłodnym bezuczuciowym głosem, wygląda na to, że dziewczyna nie lubiła dużo mówić. Na taki typ charakteru mówiło sie chyba kuudere
- Moja specjalizacja to genjutsu i iryojutsu. Umiem także korzystać z dotonu. - Wygląda na to, że macie w drużynie medyka, co jest raczej bardzo dobrą sytuacją.
Skakaliście po drzewach przy drodze. Zaczynało się ściemniać, a przed wami jeszcze kilka dni podróży. Powoli zbliżacie się do jednej z licznych tawern rozstawionych przy trakcie, ta oprócz alkoholu oferuje także nocleg i onsen. Może warto zostać tu na noc?

Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Trakt zachodni

Postprzez Inuzuka Mihye » 6 sty 2018, o 22:43

- Dobrze, to bardzo cenne dla mnie informacje. Zatem od jutra podróżujemy w formacji, najpierw ja, później Yuri, dalej Emiya, całą stawkę zamyka Ren. W razie rozdzielenia najkorzystniej będzie się podzielić na zespoły, gdzie Ren będziesz współpracował z naszym medykiem a ja z Uzumaki. Masz najbardziej odpowiedzialne zadanie, zabezpieczasz nasze tyły i skanujesz okolicę swoimi oczami - wyjaśniła całą taktykę Inuzuka. - Macie jakieś pytania? - spojrzała przez ramię odbijając się od kolejnego drzewa i przeskakując na inne. Wyszli poza granice jurysdykcji Konohy już dawno. Priorytetem było odnalezienie jakiegoś miejsca, gdzie będą mogli spokojnie odpocząć i coś zjeść ciepłego. Chciała też móc przynajmniej zobaczyć część zdolności jakie oferowali jej powierzeni chuunini, więc szukała motelu z dużym podwórzem, wieczorem rzecz jasna najchętniej chciała wziąć relaksującą kąpiel w łaźniach. Najlepszym rozwiązaniem będzie, jak ona z resztą dziewczyn wynajmie przestrzenny, trzyosobowy pokój a Ren, powinien sobie poradzić spędzając noc w jedynce.
나 말이야
못다 핀 꽃 한 송이야

Obrazek

"Trust nature then trust yourself"

BANK
PZ
Prowadzę misje z zakresu D-B
Moderuje dział Kart Postaci

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Nara Rin » 6 sty 2018, o 23:12

17 / ??

Twoi podwładni nie mieli pytań i nie narzekali zbytnio, oprócz Rena, który pomruczał tam coś pod nosem zapewne o tym, że jest ostatni ale grzecznie wykonał rozkaz. Pod koniec dnia postanowiłaś zatrzymać się w jednym przybytku przy trakcie. Nikt nie narzekał, że woli spać w obozie na dworze albo, że woli podróżować nocą. W końcu to nie jest lekka misja i lepiej oszczędzać siły. Co prawda to jest niby tylko misja zwiadowcza ale zapewne prawa murphiego dadzą o sobie znać i misja przerodzi się w walkę z nukeninami rangi S. A nawet jeśli nie to co złego się stanie jeśli wykonacie ta misje wypoczęci? Budynek karczmy był dość sporych rozmiarów i dość wypasiony. Oprócz miejsca gdzie można coś zjeść i czegoś się napić, czyli tego co każda tawerna musi mieć by nazwać ją tawerną, budynek posiadał też pokoje mieszkalne, onsen, łaźnie, a nawet stajnie dla koni i miejsce do parkowania wozów. Dodatkowo miejsce posiadło duże podwórze oraz dojo i do tego nie było super drogie.

Postprzez Inuzuka Mihye » 6 sty 2018, o 23:21

Dziewczyna udała się do recepcji. Jako szefowa tej misji zamówiła pokoje, dwa jeden jednoosobowy drugi zaś zdolny pomieścić trzy osoby. Zapłaciła za pokoje z góry, no i oczywiście wynajęła dojo, mogli spokojnie sobie potrenować przed kolacją i dalszą częścią wypoczynku. Na początku oddała chłopakowi klucz do pokoju, ona wraz z dziewczynami poszła do swojego by zostawić ekwipunek, który nie będzie potrzebny podczas całej eskapady na kolacji. Zamówili sobie coś w tawernie do jedzenia. Mihye wybrała bulgogi, bibimbap, jeon z owocami morza, dla psa oczywiście też coś dobrego. Razem zasiedli do stołu i zaczęli jeść.
- Więc Ren, na jaki mniej więcej dystans twoje oczy potrafią widzieć? Jak się nazywa twoje hijutsu?- zapytała zaciekawiona. - Ogólnie to możemy sobie coś tam opowiedzieć więcej, nigdy nie spotkałam medyka, trudna jest to sztuka?- zagaiła do dziewczyny.
나 말이야
못다 핀 꽃 한 송이야

Obrazek

BANK
PZ

Postprzez Nara Rin » 7 sty 2018, o 00:10

19 / ??

Pierwszy raz od sformowania tej drużyny Ren nie narzekał, a nawet zadowolony był, że nie będzie musiał "spać razem z plebsem", a dziewczynom było wszystko jedno dopóki nie będą musiały dzielić pokoju z aroganckim Hyuugą. Okazało się też, że dojo jest ogólnodostępne i nie można go wynajmować, jednak nikt z niego prawie nie korzysta więc nikt nie powinien wam przeszkadzać.
Reszta twojej drużyny usiadła razem z tobą. Ren zamówił sobie jakąś wołowinę, Yuri miso ramen, a Iriya kimchi
- O widzę, że plebs chce się dowiedzieć czegoś o moim spaniałym klanie i jego sławnych oczach. Aż dziw mnie bierze, że nigdy wcześniej nie słyszałaś o byakuganie. - powiedział zdziwiony w czym trudno mu się dziwić, w końcu Hyuuga jest jednym z ważniejszych klanów i nawet jeśli strzegą sekretów swojego doujutsu to jest ono dość sławne. - No ale najwidoczniej edukacja plebsu jest rolą szlachty. - mówił aroganckim tonem jednak wydawało ci się, że usłyszałaś nutkę radości w jego głosie - A więc słuchaj! Byakugan jak i cały mój ród wywodzi się od samego brata mędrca sześciu ścieżek! - mówił z dumą, bardzo dużą dumą w głosie mocno podkreślając kim był jego przodek po czym dodał - A mój obecny zasięg to około dziewięć tysięcy metrów odpowiadając na twoje pytanie
- Nie wiem, mówią, że jest trudna, że wymaga niesamowitej kontroli chakry, a mi podobnie jak tworzenie iluzji wychodzi bardzo łatwo - odparła najmłodsza z niepewnością w głosie na co wtrąciła się Uzumaki - Masz szczęście, ani to ani to w ogóle mi nie wychodzi. Mówili mi, że to przez to, że kontrola mojej chakry zbyt słaba. -
Ostatnio edytowano 7 sty 2018, o 00:28 przez Nara Rin, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Inuzuka Mihye » 7 sty 2018, o 00:19

Spojrzała na chłopaka jak na śmierdzące gówno, którego nie warto zbytnio obdarzać atencją. Jednak ciekawiło ją to co ostatniego powiedział.
- Jakbyś nie zauważył, też jestem z klanu, o Hyuga nie słyszałam, Byakuganie też nie, widocznie sława wcale tak was nie wyprzeda - odparła znudzonym tonem i nałożyła sobie nieco bulgogi. - Nie spotkałam żadnego Hyuga, co wy w jaskiniach pod wioską mieszkacie? Wnioskując po tym jak się odzywasz to chyba cię ojciec w piwnicy trzymał, szkoda tylko, że z niej wypuścił, taki dufny jesteś, jednak ciekawe rzeczy opowiadasz - spojrzała na niego przenikliwie i załadowała do ust nieco ryżu. - Opowiedz mi coś o tym mędrcu sześciu ścieżek, nigdy o nim nie słyszałam, widocznie twoja rodzina faktycznie wie coś na ten temat i może się od niego faktycznie wywodzić - chciała zagrać na jego dumie i przeroście ego. Lekko połechtać, tak aby powiedział nieco więcej. - Co do zasięgu, to obecnie wyczuwam zapachy na jakieś półtora kilometra - nie chciała być lekceważąca, ale dać mu do zrozumienia, że jej umiejętności nie do końca są bezużyteczne i mogą przerastać jego.
- Yuri, więc pewnie wytwarzasz trucizny do walki bronią, coś takiego, mam rację? - chciała się upewnić i pociągnęła łyk herbaty. - Nie bądź taka skromna, ja nigdy się nie uczyłam sztuk medycznych, chyba bym sobie nie dała rady, mój ojciec jest medykiem w szpitalu - wspomniała o jedynym, niby bliższym jej członku klanu, którego nie widywała zbyt często.
나 말이야
못다 핀 꽃 한 송이야

Obrazek

BANK
PZ

Postprzez Nara Rin » 7 sty 2018, o 01:00

21 / ??

Chłopak się w ogóle nie przejął twoim spojrzeniem w końcu czemu ma się przejmować co myśli o nim plebs, w końcu on pochodzi z tak starego i szanowanego rodu.
- Nie porównuj, jakiegoś klanu psiarzy z moim wspaniałym klanem! - warknął nie gorzej niż nie jeden z psów ktore ty i twój klan ma za partnerów najwidoczniej Ren segreguje nie tylko klanowców i bezklanowców, mężczyzn i kobiety ale i same klany dzieli na lepsze i gorsze - To raczej ciebie trzymali pod kamieniem, chociaż bardziej pasuje określenie w budzie - powiedział uśmiechając się ciesząc się jak dobry żart mu wyszedł - skoro nie słyszałaś o klanie Hyuuga i naszym doujutsu. Jest ono na tyle sławne, że Kumo chciało kiedyś porwać dziedziczkę naszego klanu Hinatę-hime, która potem stała się żoną siódmego hokage, by tylko go zdobyć. Wygląda na to że rzeczywiście to ty jesteś jakaś dziwna, że niesłyszałaś o tym klanie. Przegapiłaś jakąś lekcje historii w akademii czy co? I jakim cudem mogłaś nigdy nie słyszeć o Mędrcu Sześciu Ścieżek? Stworzył bijuu z chakry dziesięcioogoniastego, dał początek chakrze jego synowi dali początek klanom Uchiha i Senju, a także Uzumaki, jest nawet dla niektorych religijną figurą. Naprawdę o tym nie słyszałaś? - spytał dziwiony po czym na jego twarzy ukazał się szko - Chwila... Klan Uzumaki, Yuri-san. Ty jesteś z tego klanu? - zapytał teraz zdając sobie sprawę, że czerwonowłosa kunoichi może być jego krewną, na co Yuri spojrzała na niego z obrzydzeniem - Oczywiście, że jestem, ale nie zamierzam być nazywana krewnym z kimś takim jak ty odparła jakby to była oczywistość po czym zwróciła się w twoją stronę - a odpowiadając na twoje pytanie, tak moje miecze są pokryte trucizną cały czas
- Ale ja nie jestem skromna! Wszyscy mi mówią, że, że mam talent jestem wyjątkowa, ale nie rozumiem dlaczego przecież to jest tak proste! - odparła najmłodsza z was. Geniusze są naprawdę dziwnymi ludźmi.

Postprzez Inuzuka Mihye » 7 sty 2018, o 01:07

Pies zaciekawiony całą awanturą między ludźmi wychylił nos spod blatu stołu spojrzał na dziedzica klanu bardzo zaciekawiony tym co mówi, a raczej tym jak bardzo się gorączkował.
- Nie bądź takim chamem, bo ugryzę cię w jaja - ostrzegł go Kyoro krótko, lecz dosadnie. Na potwierdzenie tych słów obnażył kły w paszczy i zmarszczył nos, a jego sierść podniosła się nieco. - Już, już, panowie, dosyć tego sprzeczania się, jak możesz opowiedz coś więcej o klanach Uchiha, Senju. Co właściwie Uzumaki mają też z nimi wspólnego? Nie słyszałam legend o mędrcy sześciu ścieżek, jestem bardzo ciekawa - zwróciła się zarówno do chłopaka jak i do dziewczyny. Zaczęła jeść tym razem coś innego przegryzając ryżem i popijając herbatą. Pies schował się z powrotem pod stołem i szturchnął w kolano najmłodszą z dziewczyn.
- Wj, psyyt - zawołał ją by się schyliła, najwyraźniej miał do niej delikatną sprawę, która wymagała nieco dyskrecji. Zniżył ton głosu i zapytał: - Dasz mi jeszcze kawałek mięsa? - zrobił wielkie, proszące oczy jak na szczeniaka przystało. Był tak uroczy, że nie sądził, aby mu się oparła i odmówiła.
나 말이야
못다 핀 꽃 한 송이야

Obrazek

BANK
PZ

Postprzez Nara Rin » 7 sty 2018, o 01:45

23 / ??

Słysząc głos twojego psa Hyuuga podskoczył i zapytał - Co? Kto? - po czym spojrzał na twojego psiaka po czym na Iriye i powiedział - Ej mała wyłącz to genjutsu - wygląda na to, że Ren myśli, że gadający pies to genjutsu Panie szlachcic, po pierwsze, też słyszałam mowe tego psa, a po drugie nie zna pan Kai? odparła jak do tej pory cicha Yuri a "poszkodowany zwrócił się do psa - Nie odważysz się. - po czym odpowiedział na twoje pytanie - Uchiha są kolejnym klanem z Konohy, są użytkownikami sharingana i zostali kiedyś wybici przez jednego z nich gdyż planowali zrobić rebelie by obalić trzeciego hokage, a i razem z Senju założyli Konohę. Niestety nic więcej o nich nie wiem poza tym, że ich doujutsu rywalizuje z byakuganem. O Senju nie wiem nic poza tym, że zakładali konohe i trzech hokage pochodziło z tego klanu. O Uzumaki wiem tylko tyle, że mieli kiedyś własną wioskę a potem wyemigrowali do Konohy, czemu? Nie wiem. - wygląda na to, że arogancki chłopak znał dobrze historie wioski - Mieliśmy kiedyś własną wioske, ale zostaliśmy wybici gdy trzy inne wioski nas zaatakowały. Zabawne, że tylko jedna z nich obecnie istnieje bo reszta została zniszczona - odparła Uzumaki i uśmiechnęła się. Niektórzy nazywali to chyba karmą i nie ma się co dziwić, że potomkini Uzugakure się cieszy z tej karmy
Niestety dla Iriyi została zaatakowana przez słodkość twojego kompana, ktory chciał wyłudzić od niej kawałek mięsa. Już wcześniej miała problem z słodkością twojego psa, a teraz jak użył techniki słodkich oczu, to całkiem oplatał sobie najmłodsza dziewczyne kolo palca, czy raczej pazura. Emiya oczywiście dała to co chciał. No jak można odmawiać czemuś tak słodkiemu.

Postprzez Inuzuka Mihye » 7 sty 2018, o 02:09

Mihye sądziła, że to prędzej czy później nadejdzie a Kyoro nie zamierza cały czas trzymać jęzora za kłami i prędzej czy później się odezwie. Dokończyła swoje danie oraz herbatę słuchając opowieści od młodego Hyuugi, miał całkiem rozległą wiedzę, tylko w ten sposób zyskał jakoś w oczach dziewczyny.
- Wiadomo coś o mędrcu sześciu ścieżek - zapytała się i spojrzała na Uzumaki, która najwyraźniej niezbyt była zadowolona z upadku jej wioski. Prawda o świecie ninja była brutalna, wygrywał zawsze silniejszy i podporządkowywał sobie słabszych tak jak chciał. Przecież większość obecnych klanów w Konosze nie było rdzennych, część dołączyła po inwazji Shoguna.
- Jak chcecie to jest dojo, możemy sobie pokazać najlepsze techniki jakie umiemy, wziąć kąpiel i pójść spać - zaproponowała kapitan misji i odłożyła pałeczki.
- Dzięki mała- rzekł pies do najmłodszej uczestniczki eskapady. - Chcesz podrapać po brzusiu?- wywalił się na grzbiet i błagalnym wzrokiem patrzył na nią.
- Ogólnie to wasza pierwsza misja tej rangi?- zapytała Inuzuka.
나 말이야
못다 핀 꽃 한 송이야

Obrazek

BANK
PZ

Postprzez Nara Rin » 7 sty 2018, o 14:11

25 / ??

- W skrócie pokonał juubiego i stworzył z niego dziewięć bijuu. Miał dwóch synów, z których jeden bał początek klanowi Uchiha, a drugi klanom Senju i Uzumaki, a brat mędrca dał początek mojemu klanowi. Na więcej nie licz, nie będę się wysilał dla plebsu, gdy może to znaleźć w książkach do historii. - wygląda na to, że więcej na ten temat się od aroganckiego Hyuugi nie dowiesz, jednak dał ci poszlakę gdzie szukać informacji. Może warto poszukać informacji o mędrcu w bibliotece wioskowej albo klanowej, ale to musisz najpierw wrócić do wioski.
Na twoje pytanie odnośnie dojo i pokazanie swoich umiejętności wszyscy się zgodzili, a Ren był nawet bardzo chętny, zapewne chciał pokazać wyższość swoją i reszty swojego klanu nad plebsem za jaki was uważał, z wyjątkiem Yuri, która jak się okazało była jego bardzo daleką krewną co nie do końca podobało się samej Uzumaki, w sumie ciężko się jej dziwić, nikt by chyba nie chciał być kojarzonym z kimś takim jak ten Hyuuga
Iriya skorzystała z pozwolenia i głaskała twojego partnera po brzuchu
Okazało się też, że nie jest to ich pierwsza misja rangi B, jednak nikt oprócz Rena nie był jeszcze na żadnej zwiadowczej. Z jego oczami wysyłanie go na misje zwiadowcze jest całkiem oczywistym wyborem.

Postprzez Inuzuka Mihye » 7 sty 2018, o 15:16

- Słyszałam w akademii tylko o Nibim i Kyuubim, jakie są inne?- spojrzała na niego dosyć zainteresowana tą kwestią, nie słyszała o reszcie ani słowa. - Wiesz, nie wiem, czy są zwoje z tamtych zapomnianych lat ogólnodostępne, ale może po awansie uda mi się zdobyć tam dostęp to chętnie poczytam - po raz pierwszy uśmiechnęła się do chłopaka. Jak się okazało wszyscy przystali na propozycję dziewczyny i udali się do dojo, również Kyoro, który zarzywał sobie pieszczot od młodej chuuninki. Dojo było dosyć przestronne, więc nie sądziła, że nie zmieści się tu w formie dwugłowej bestii, jednak bała się, że podłoga zostanie połamana.
- Dobrze, chciałaby zobaczyć waszą koronną technikę z zakresu B- odpowiedziała. Stuknęła podeszwą buta kilka razy by upewnić się, że podłoga jest solidna i w razie czego wytrzyma ciężar tego połączenia z psem.
나 말이야
못다 핀 꽃 한 송이야

Obrazek

BANK
PZ

Postprzez Nara Rin » 7 sty 2018, o 15:44

27 / ??

Dojo było duże, jednak lepiej było nie testować jego wytrzymałości, bo jeszcze się ją przeceni więc postanowiłaś nie zmieniac się w wielkiego psa.
- Szlachta pierwsza! - powiedział arogancki Hyuuga i wyszedł na środek. - Niestety, moja ulubiona technika wymagałaby do użycia na kimś, a dobro misji jest ważniejsze więc pokaże wam coś innego. - Zaczął mówić, dobrze, że chociaż wyżej ceni dobro misji od własnego ego. Włączył swoje doujutsu przez co mogłaś zauważyć widoczne żyły dookoła oczu i przyjął postawę do stylu walki jego klanu po czym krzyknął - Hakkeshō Kaiten! - zaczął się kręcić wypuszczając chakre tworząc wirującą kopułę. Po chwili przestał wirowac i zaczął tłumaczyć - To drogi plebsie był kaiten, całkowita ochrona użytkowników byakugana, może odbić każdy atak. - Jeśli Hyuuga nie przesadzał z całkowitą obroną to jest czego zazdrościć
Następna na środek wyszła Uzumaki - Niestety techniki raitonu na poziomie B są dość destrukcyjne, więc pokaże jedną z technik obronnych - wygląda na to, że nie ty jedna masz problemy z pokazaniem swojej techniki w dojo. Yuri w pewnym momencie została otoczona elektrycznością, bez używania żadnych pieczęci - Jest to Raigeki no Yoroi. "Zbroja" pozwala na ochronę przed atakami taijutsu. Nie wiem jak z kenjutsu gdyż nigdy tego nie testowałam i wole tego nie robić - gdy skończyła mówić anulowała swoją technikę
Ostatnia na środek wyszła wyszła Iriya, a po chwili zaczęły was oplatać strączki fasoli, mimo bycia w dojo gdzie nie mogła rosnąć żadna roślina po chwili jednak rośliny znikł a Iriya zaczęła mówić - To było Kurama Himo Baindo. Technika pozwala związywać, a nawet i dusić przeciwników. Wiem że nie jest to nic spektakularnego, ale takie właśnie są genjutsu - wygląda na to, że poznałaś poniekąd umiejętności twoich towarzyszy, teraz zostało to tobie jednak nie jesteś pewna czy podłoga wytrzyma ciężar wielkiego psa

Postprzez Inuzuka Mihye » 7 sty 2018, o 16:05

Jak zawsze Ren chciał się popisać a całą resztę miał w nosie, więc jako pierwszy wyrwał się do pokazywania jutsu. To było interesujące, zważywszy na fakt, że w tej technice podobnie jak w przypadku Inuzuka poruszał się ruchem obrotowym, zaczął tłumaczyć coś odnośnie techniki.
- Hm, ciekawe, czy Garōga by się przez to przebiła, ale skoro techniki rangi D potrafią kruszyć formacje dotonu rangi B, to pewnie tak- zasugerowała, że może nie do końca jego absolutna obrona może być absolutna, zwłaszcza z tak dużym tworem. Zaczęła się zastanawiać, czy naprawdę nie będzie winna im pokazania kiedyś techniki klanowej, ale teraz za bardzo się bała, że dojo nie wytrzyma takiego obciążenia.
- Wiecie, nie bardzo wiem, czy sala się nie zawali ani nie uszkodzę sufitu łbem, więc może klanowej techniki B wam nie pokażę, ale będzie okazja kiedyś jej użyć, jednak - zwróciła się do najmłodszej. - Potrafisz postawić barierę rangi B z dotonu?- kiedy się upewniła że tak, poprosiła by jej do tej pory słodki i niewinny pies przewiercił się przez nią Tsūgą.

나 말이야
못다 핀 꽃 한 송이야

Obrazek

BANK
PZ

Postprzez Nara Rin » 7 sty 2018, o 18:18

29 / ??

- Tak jakby jakaś śmieszna technika zapchlonego klanu dała rade absolutnej obronie mojego klanu - powiedział z pewnością siebie, nie byłaś pewna do końca pewna czy wynikała ona z jego arogancji czy też z rzeczywistej wiedzy - A co do nazw tych bijuu o ktore wczejśniej pytałaś, to nazwa określała ilość ich ogonów od jednego ogona Ichibiego do dziewięciu Kyubiego - odpowiedział później, ale lepiej późno niż wcale, a ty dowiedziałaś się więcej o historii krajów żywiołowych.
Zdecydowałaś, że nie użyjesz techniki swojego klanu z poziomu b, ale technika rangi d robiła w zasadzie to samo więc większej różnicy nie ma.
Na pytanie czy Iriya potrafi technikę tworzącą ścianę ta kiwnęła głową i podeszła na środek dojo i użyła Doryūheki tworząc ścianę. Następnie twój pies używając tsugi się przez nią przewiercił co spowodował opad szczęk u pozostałej trójki jednak największy był on u Hyuugi

Następna strona

Powrót do Hi no Kuni - Kraj Ognia