ANBU Iwagakure no Sato

Dział, w którym gracze mogą zgłaszać opisy zakładanych przez siebie organizacji. Należy pamiętać o ograniczeniach związanych z realiami gry, wiedzą postaci itp. Niektóre kanoniczne organizacje mogą mieć pewne ograniczeni w związku z ich odtworzeniem, trzeba również zachować zgodność z oryginałem danej organizacji.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny, Moderacja Propozycji

ANBU Iwagakure no Sato

Postprzez Kōseki Dākukirā » 23 sie 2020, o 16:11

Obrazek

ANBU [暗部]: Skrót od Ansatsu Senjutsu Tokushu Butai [specjalny oddział taktyczno-skrytobójczy]. Elitarni shinobi wysyłani na misję w różnych składach w zależności od celu misji, przeważnie jednak podzieleni w zespoły. Podlegają tylko specjalnym członkom ANBU o większych uprawnieniach, swego rodzaju kapitanach którzy porozumiewają się z kage. Przydziela on im zadania lecz ich głównym celem jest bezpieczeństwo wioski oraz jej wpływów. Niektóre ANBU posiadają wewnętrzne, jednostki specjalne przystosowane do specjalnych działań lub mające bardziej szczegółowy cel pracy. ANBU wykorzystywani są do ochrony dużych imprez, wioski w przypadku ataku wroga oraz poszukiwań nukeninów a także celów wywiadowczych.

Wyposażenie: Każdy członek ANBU posiada wyposażenie przydzielane przez wioskę. Podczas pracy jako ANBU shinobi musi z nich korzystać, poza przypadkami pracy samodzielnej w terenie, gdzie jedynie obowiązuje go maska.

  Maska: Maski ANBU Iwagakure no Sato są białe, pokryte prostymi, geometrycznymi wzorami. Specjalną cechą tych masek są wbudowane w nią: krótkofalówka o zasięgu 1 kilometra oraz lokalizator na jednym oku.

  Płaszcz: Płaszcze ANBU są nieprzemakalne oraz można zrobić z nich profilaktyczny bandaż. Hierarchia koloru jakimi posługują się poszczególni członkowie cechuje się następująco.

  Dowódca ANBU - Płaszcz Brązowy

  Kapitan drużyny ANBU - Płaszcz Biały

  Członek ANBU - Płaszcz Czarny

  Powyższe wyposażenie dotyczy wszystkich Agentów będących na służbie niezależnie od stopnia. Poniżej znajduje się wyposażenie zależnie od stopnia czy wykonywanej funkcji w ANBU razem z wyliczeniem ceny zakupu wyposażenia.

  Przywódca ANBU. Osoba wybrana przez samego Kage, będąca głównym przełożonym wszystkich członków ANBU zaraz po Tsuchikage. Wyposażenie Przywódcy nie różni się praktycznie niczym innym od Kapitanów drużyn ANBU oprócz Płaszcza, który jest koloru Brązowego a nie Białego

  Płaszcz 50 Ryo
  Maska 50 Ryo
  Mundur 500 Ryo
  Katana/wakizashi 1250/350 Ryo
  Krótkofalówka (Wbudowana w maskę) 250 Ryo
  Lokalizator(Wbudowany w maskę) 750 Ryo
  Książka Bingo 25 Ryo
  20x Shuriken 20 Ryo
  Fuma shuriken 250 Ryo
  3xKunai 30 Ryo
  5x Notka wybuchowa 250 Ryo
  Świetlna notka 50 Ryo
  2xBomba dymna 60 Ryo
  Pigułka Żywieniowa 500 Ryo
  Pigułka zwiększająca krew 500 Ryo
  10 metrów bandaża 10 Ryo
  Kajdanki
  Mały zwój 25 Ryo
  lusterko 15 Ryo

  Koszt uzbrojenia Przywódcy ANBU 4585 bądź 3335 w zależności od wyboru broni


  Kapitan Drużyny ANBU. Agent ANBU będący liderem drużyny ANBU, jest to osoba o dużym doświadczeniu. Mianowani przez Przywódce ANBU bądź Tsuchikage. Odpowiada za swoich podopiecznych i odpowiada za niepowodzenia przed Przywódcą ANBU bądź samym Tsuchikage. Noszą białe płaszcze.

  Płaszcz 50 Ryo
  Maska 50 Ryo
  Mundur 500 Ryo
  Kastety z kolcami 300 Ryo
  Krótkofalówka (Wbudowana w maskę) 550 Ryo
  Lokalizator (Wbudowany w maskę) 1000 Ryo
  Książka Bingo 25 Ryo
  10x Shuriken 50 Ryo
  Duży Shuriken 150 Ryo
  2x Kunai 100 Ryo
  Kajdanki


  Koszt uzbrojenia Kapitana ANBU 2 775 Ryo

  Agent ANBU.Najzwyklejszy członek ANBU należący do jednej z drużyn. Podlega pod Kapitana Drużyny ANBU oraz pod Przywódce ANBU jak samego Tsuchikage.

  Agent ANBU
  Płaszcz 50 Ryo
  Maska 50 Ryo
  Mundur 500 Ryo
  Kastety 200 Ryo
  Krótkofalówka (Wbudowana w maskę) 550 Ryo
  Książka Bingo 25 Ryo
  10x Shuriken 50 Ryo
  Duży Shuriken 150 Ryo
  2x Kunai 100 Ryo
  Kajdanki
  10 metrów bandaża 10 Ryo

  Koszt ekwipunku dla członka ANBU 1 685 ryo

  Jeżeli ktoś awansuje z Agenta ANBU na Kapitana ANBU to nie wymienia się jego całego wyposażenia a jedynie elementy, które mu przysługują zgodnie z posiadaną przez daną osobę funkcją. Wszystkie rzeczy które się zużyją podczas wykonywania zadania członek ANBU ma prawo uzupełnić na koszt wioski.

  Mundur : Członkowie ANBU Iwagakure no Sato noszą na sobie czarne, przylegające do ciała ubrania, które nie krępują ruchów, dodatkowo odprowadzają pot i ciepło, co zwiększa ich komfort w akcji. Na nogach mają zabudowane, wygodne buty do których doczepione są ochraniacze na piszczelach. Podobny zestaw blaszek znajduje się na rękach. Wszystko dopełnia kamizelka z jednym ramiączkiem, która posiada wiele kieszeni i miejsc na doczepienie toreb, pochew i wielu innych potrzebnych w pracy gadżetów. Wersja kobieca została przystosowana do kobiecych członkini ANBU jednak po reformie Yondaime Tsuchikage przestała odsłaniać niepotrzebnie górną część biustu.

  Obrazek
  Obrazek będzie inny... kiedyś.

  Pseudonim : W Iwagakure ma on związek z minerałami, skałami, glebą itp..

  Tatuaż : Zostaje on nałożony jako pieczęć przez dowódcę ANBU - symbolizuje przynależność do jednostki, dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo zawartych w ciele informacji. Może on posłużyć do samobójczej techniki ANBU, jeśli nie mają już szans na przeżycie.

  ObrazekSiedziba : Znajduje się ona w podziemiach pod budynkiem Tsuchikage. Jest to wielopoziomowy kompleks zawierający sale treningowe, zbrojownie, szpital, więzienie, stołówkę, biura, warsztaty, laboratoria, sale narad, sale przesłuchań i centrum bezpieczeństwa z wieloma ekranami (cały obiekt i jego okolice są monitorowane) oraz wiele innych potrzebnych miejsc. Jest tam własne źródło prądu oraz wody wraz z oczyszczalnią. Do środka można dostać się na 3 sposoby. Przez budynek Kage, wyjściem poza wioską bądź z miejskiej kanalizacji, jednak każde wejście jest dobrze zamaskowane przed przeciętnym widzem.

Drużyny:
Spoiler:


Formacja przeszła zmiany w wyposażeniu nakazane przez Yondaime Tsuchikage Yogan Hyakuzawa
Ostatnio edytowano 15 gru 2020, o 13:30 przez Kōseki Dākukirā, łącznie edytowano 1 raz
MK: Senju Misaki
Zajmuje się paktami, jeżeli masz jakąś sprawę Discord
 
Posty: 843
Dołączył(a): 4 cze 2019, o 17:46
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: Lider Klanu

Re: ANBU Iwagakure no Sato

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 1 gru 2020, o 02:32

Zatrzymuję możliwość rekrutacji NPC do organizacji do czasu ogarnięcia nowych cen przedmiotów jaki każdy z członków posiada ze względu na zmianę cen w sklepach.
BANK
PZ
BANK klanu Yogan
ObrazekObrazek

Tsūjtegan: 3000m w dal / 300m widzenia sferycznego

MK: Tendo Gojo oraz Ichi Ushiha
 
Posty: 1503
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 17:24
Ranga: Nukenin
Dodatkowa Ranga: S-Rank


Powrót do Zgłaszanie Organizacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron