Kakōgan

Dział, w którym gracze mogą zgłaszać opisy zakładanych przez siebie organizacji. Należy pamiętać o ograniczeniach związanych z realiami gry, wiedzą postaci itp. Niektóre kanoniczne organizacje mogą mieć pewne ograniczeni w związku z ich odtworzeniem, trzeba również zachować zgodność z oryginałem danej organizacji.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny, Moderacja Propozycji

Kakōgan

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 13 wrz 2020, o 18:39

Obrazek

Kakōgan [花崗岩]: Kryptonim oddziału ANBU podlegającego wyłącznie pod Yondaime Tsuchikage. Elitarni shinobi wykorzystywani głównie do ochrony Yondaime Tsuchikage bądź do zadań, które on im zleci.

Wyposażenie: Każdy członek Kakōgan posiada wyposażenie przydzielane przez Yondaime Tsuchikage. Podczas pracy jako Kakōgan shinobi musi z nich korzystać.

Maska: Maski Kakōgan są w całości czarne. Specjalną cechą tych masek są wbudowane w nią: krótkofalówka o zasięgu 1 kilometra oraz lokalizator na jednym oku.

Płaszcz: Płaszcze są dokładnie tymi samymi płaszczami wykorzystywanymi w ANBU. W Kakōgan występują aktualnie dwa typy płaszczy.

Kapitan drużyny Kakōgan - Płaszcz Biały
Agent Kakogan - Płaszcz czarny

Wyposażenie:

Kapitan/Agent Kakōgan: Kakōgan są wybierani spośród najróżniejszych ludzi przez Yondaime Tsuchikage. Ich głównym celem jest ochrona Tsuchikage oraz likwidowanie wrogów Iwagakure. Noszą czarne bądź białe płaszcze w zależności od funkcji jaką wykonują.

Dla ninja z Iwagakure

Płaszcz 50 Ryo
Maska 50 Ryo
Mundur 500 Ryo
Krótkofalówka (Wbudowana w maskę) 550 Ryo
Książka Bingo 25 Ryo
Kastet z ostrzem 500 Ryo
Koszt uzbrojenia jednego agenta wynosi 1675.

Dla ninja z Takigakure

Płaszcz 50 Ryo
Maska 50 Ryo
Mundur 500 Ryo
Krótkofalówka (Wbudowana w maskę) 550 Ryo
Książka Bingo 25 Ryo
Tantō model Hamidashi 250 Ryo
Koszt uzbrojenia jednego agenta wynosi 1425.

Mundur : Członkowie ANBU Iwagakure no Sato noszą na sobie czarne, przylegające do ciała ubrania, które nie krępują ruchów, dodatkowo odprowadzają pot i ciepło, co zwiększa ich komfort w akcji. Na nogach mają zabudowane, wygodne buty do których doczepione są ochraniacze na piszczelach. Podobny zestaw blaszek znajduje się na rękach. Wszystko dopełnia kamizelka z jednym ramiączkiem, która posiada wiele kieszeni i miejsc na doczepienie toreb, pochew i wielu innych potrzebnych w pracy gadżetów. Wersja kobieca została przystosowana do kobiecych członkini ANBU jednak po reformie Yondaime Tsuchikage przestała odsłaniać niepotrzebnie górną część biustu.

Obrazek
Obrazek będzie inny... kiedyś.

Pseudonim : W Iwagakure ma on związek z minerałami, skałami, glebą itp..

Tatuaż : Zostaje on nałożony jako pieczęć przez Yondaime Tsuchikage - symbolizuje przynależność do jednostki, dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo zawartych w ciele informacji. Może on posłużyć do samobójczej techniki ANBU, jeśli nie mają już szans na przeżycie.

Obrazek

Lista członków:
Agent:
Agent:

Lista Drużyn

Drużyna 1 石英 Sekiei (Kwarc)
  • Kapitan - Jonin Takigakure (Kenjutsu A; Raiton A; Ninjutsu B; Taijutsu B; Fūton C) [Broń Wakizashi]
  • Wojownik - Chunnin Taki (Kenjutsu C; Raiton C; Ninjutsu D) [Broń Wakizashi]
  • Wojownik -
  • Medyk -

Drużyna 2 パイライト Pairaito (Piryt)
  • Kapitan - Tobuketsu Jonin Taki (Kenjutsu B; Raiton B; Ninjutsu C; Taijutsu D) [Broń Wakizashi]
  • Wojownik -
  • Medyk -

Rekrutacja: Yondaime Tsuchikage samemu dobiera sobie agentów. Nie trzeba być nawet w ANBU aby dostać się do tej jednostki, trzeba natomiast wykazać chęć dołączenia. Aktualnie oddział ma mieć maksymalnie dwóch członków.
Ostatnio edytowano 2 gru 2020, o 01:05 przez Yōgan Hyakuzawa, łącznie edytowano 4 razy
BANK
PZ
BANK klanu Yogan

Obrazek

Obrazek

Tsūjtegan: 3000m w dal / 300m widzenia sferycznego

MK: Tendo Gojo oraz Ichi Ushiha

Ranga: Nukenin
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Kakōgan

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 23 wrz 2020, o 01:12

Doszła mała aktualizacja odnośnie kosztu wyposażenia jednego agenta. Od teraz jest on mniejszy a oni sami mają mniej ekwipunku.
BANK
PZ
BANK klanu Yogan

Obrazek

Obrazek

Postprzez Lily » 24 wrz 2020, o 18:22

1. Oddział prywatny i zakładany w tajemnicy przed Shuten? Czy trzymana zgoda i sprawa ogarnięta fabularnie?
2. To ma działać jak ANBU? W sensie, skąd bierzesz książeczki bingo? Członkowie dostają możliwość uczenia się technik przypisanych tylko dla jednostek specjalnych?
3. Czyli fabularnie prywatna grupa/firma ochroniarska. Spoko. Ich kompetencje jednak i możliwy wpływ na innych ninja, szczególnie w Iwie zależy już od fabularnych akcji i ustaleń Twoich z obecną władzą.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily Yami Saiko/Miko Shizuka zawsze pomoże.

Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Kage

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 24 wrz 2020, o 18:31

1. Jest w opisie. Jest to ANBU tylko podległe głównie Hyakuzawie. Jak korzeń w Konoszce (Przypominam iż Trzeci Hokage wiedział że Danzo ma swoje ANBU).

2. No nie wiem, ze sklepu? W Konoszce wpycha się książki bingo na bramie a w Iwie no... można ją po prostu kupić w sklepie. Tak, no to jest ANBU więc i ich technik mogą się naumieć. (Hyakuzawa je umie no to może ich uczyć.)

3. Nie musisz mi tego mówić. Wiem.
BANK
PZ
BANK klanu Yogan

Obrazek

Obrazek

Postprzez Lily » 24 wrz 2020, o 18:41

1. Korzeń był zaakceptowany przez Hiruzena i jego radnych. Wiedzieli o jego istnieniu, zezwalali na wiele ich akcji a często też patrzyli często na boki. Dlatego też Korzeń mógł się cieszyć własnymi przywilejami i prawami. Dlatego pytam czy jest to organizacja, która została omówiona z Shuten czy jednak robiona po cichu.

2. Wszystko zależy od ruchów fabularnych w danej wiosce. Jeżeli Konoha rozdaje je jak biblię to ich sprawa. W Iwie też chcę ujrzeć zapis, że książki są udostępnione (za Twojego panowania bądź Shuten, gdzie widnieje konkretny wpis). W sklepie kupisz to ja jest rozpowszechnione, normalnie dostaje się po dołączeniu do oficjalnego ANBU. Kwestia technik spoko, miałeś do nich dostęp i się uczyłeś.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily Yami Saiko/Miko Shizuka zawsze pomoże.

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 24 wrz 2020, o 19:05

1. Tutaj musimy spoglądnąć dwojako. Zostało umówione z Shuten, że mogę kupować NPC ninja do Iwy, którzy będą bezpośrednio podlegli organizacji jednak nie mogę ich rekrutować z NPC bezklanów, którzy to są już wykupieni w wiosce. Inną sprawą są NPC klanowi bo to mam się z liderami ugadywać dlatego chyba łapiemy to jako nieco po cichu organizacje. Najwyzej wypłynie ona w fabule.

@Dogadane. Shuten uznaje, że to po prostu moje ANBU i wie o tym. Ja też nie mam z tym problemu.

2. Swoją sprawą to Konoszka powinna płacić za tą produkcję książek na masową skalę. Z racji iż jest dużo informacji i nie chce nam się tego szukać to po prostu Shuten doda tą opcję (Dzisiaj czy jutro) dla graczy w Iwie.
BANK
PZ
BANK klanu Yogan

Obrazek

Obrazek

Postprzez Lily » 28 wrz 2020, o 18:16

Akcept.

Postprzez Niko » 28 wrz 2020, o 22:23

Akcept, dajcie mi spokój

Poziom naładowania Juubiego:
Nie zajmuję się administracją forum, nie pisać w sprawach organizacyjnych
Administrator

Ranga: Jiyūjin
Specjalna Ranga: Jinchūriki

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 29 wrz 2020, o 09:58

Zgłaszam, że lokalizator został wyciągnięty z wyposażenia Kakogan. Nie widzę sensu posiadania go.
BANK
PZ
BANK klanu Yogan

Obrazek

Obrazek

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 1 gru 2020, o 02:30

Zatrzymuję możliwość rekrutacji NPC do organizacji do czasu ogarnięcia nowych cen przedmiotów jaki każdy z członków posiada ze względu na zmianę cen w sklepach.
BANK
PZ
BANK klanu Yogan

Obrazek

Obrazek

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 2 gru 2020, o 01:05

Poprawiłem koszta ekwipunku. Czekam na sprawdzenie.
BANK
PZ
BANK klanu Yogan

Obrazek

Obrazek

Postprzez Lily » 7 gru 2020, o 14:28

Akcept.

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 13 sty 2021, o 17:32

Organizacja póki co zostaje zawieszona ze względu na fabułe. Zobaczymy czy Shuten weźmie sobie tych NPC do swojego ANBU czy co.
BANK
PZ
BANK klanu Yogan

Obrazek

Obrazek

Powrót do Zgłaszanie Organizacji