Brama

Wioska Ukryta w Deszczu to niewielka ale zarazem mocno uprzemysłowiona osada shinobi. To co najbardziej rzuca się w oczy to charakterystyczna architektura – ogromne, stalowe wieżowce, między którymi widać linie wysokiego napięcia, anteny, rury i masę innego, bliżej niezidentyfikowanego żelastwa. Do kompletu dołóżmy jeszcze często padający deszcz i mamy idealny obraz ponurości.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Brama

Postprzez Kouseki Hiroki » 3 gru 2016, o 21:11

Chłopak po długiej podróży wreszcie był u bram swojej ukochanej wioski. Deszcz, który skrapiał jego płaszcz pozwalał mu się uśmiechać. Wreszcie w domu, wreszcie w wiosce, którą zostawił parę tygodni, a może miesięcy temu? Teraz był całkiem innym człowiekiem. Z Ludźmi w bramie nawet się nie przywitał - nie musiał, byli członkami Yohei, a co za tym idzie, dobrze wiedzieli, że wróci do tego miejsca. W końcu to z tą organizacją "współpracował" dobre kilka miesięcy. Teraz ruszył w kierunku centrum miasta, tam gdzie piętrzyła się jego wieża. W miejsce, które teraz zapewne było okupowane przez jakichś bezdomnych czy innych głąbów. Wkroczył tym samym do wioski, idąc głównymi ulicami w kierunku centrum miasta.

Z niektórymi jednostkami, po prostu lepiej nie wchodzić w dyskusje. Niepozdrawiam.

Multikonto
 
Posty: 758
Dołączył(a): 7 wrz 2015, o 18:12
Ranga: Nukenin

Re: Brama

Postprzez Nara Rin » 4 lut 2018, o 22:29


Shinzou Mumei - Misja rangi [A]
31 / ??


Droga od granicy z Tsuchi no kuni do Amegakure no Satou nie zajęłam wam dużo czasu jednak im bliżej dawnej wioski byliście tym bardziej rozumieliście czemu nazywała się ona Amegakure no Satou, ona naprawdę była ukryta w deszczu. W zasadzie od kilku kilometrów od granicy deszcz nie przestawał padać ani na chwilę a im bliżej samej wioski tym krople były większe i tym częściej oraz mocniej uderzały zarówno o ziemie, rośliny jak i o was. Zastanawiałeś się czy Amegakure no Satou posiada bramy i jak się okazało miało lecz z bramami wioski w której się wychowałeś miały mało wspólnego. Każdy mógł wejść lub wyjść, nikt nikogo nie sprawdzał, pełna wolność można było powiedzieć.
 
Posty: 1556
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Brama

Postprzez Shinzō Mumei » 4 lut 2018, o 23:52

Dotarliśmy do celu, teraz trudniejsza część planu, czyli znalezienie przeciwników.
- Dobra panowie musimy się rozdzielić na dwie grupy, My z Kouseki Lee a Wy razem, jakby coś się działo to mamy komunikatory więc informujmy się na bieżąco.- po tym rozproszyliśmy się, my na prawo wioski zaś pozostała dwójka na lewo. Od razu ruszyłem do najbliższej karczmy, z doświadczenia już widziałem że to kopalnia wiedzy, przecież gdzie jak nie tutaj przy alkoholu ludzie gadają najróżniejsze rzeczy a karczmarz trzeźwy tylko wszystko dookoła wyłapuje udając że nic nie słyszy, albo żali pijaczków przy ladzie. Gdy tylko taką znajdę wchodzę do niej i skrycie pytam czy nie widział takich a takich gości, mówię to tak aby jak najmniej ludzi w karczmie słyszało, miałem nadzieję że czegoś się dowiemy. Niestety nie bardzo znałem teren więc bez pytania ludzi ciężko gdziekolwiek ruszyć do miejsca gdzie takie osoby zazwyczaj mogą przebywać.
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!

Strój codzienny/oficjalny
Spoiler:


Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:
 
Posty: 890
Dołączył(a): 4 kwi 2017, o 02:12
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Brama

Postprzez Nara Rin » 6 lut 2018, o 19:03

Przechodzimy tutaj
 
Posty: 1556
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Brama

Postprzez Shouta » 31 mar 2019, o 00:51

Po ponad dwóch dniach tułaczki, która była w pewnym momencie przerwana miłym odpoczynkiem od całego świata w małym miasteczku nad jeziorem, Shouta dotarł wreszcie do wioski, która już na pierwszy rzut oka wyglądała mu jak esencja depresji
-Czyli to teraz tutaj będę się ukrywał, zarabiał...żył?
Zastanowił się, patrząc na industrialny, niepasujący do tego co widział w Konoha, krajobraz za mostem prowadzącym do wioski. Czuł że nie bedzie mógł się czuć w stu procentach pewny siebie w tym miejscu, jednak to lepsze niż zostanie w lesie, albo siedzenie w wiosce gdzie pieniędzy nie będzie miał wielkich bo nie umie nic poza byciem shinobi.
Po przejściu przez most, w punkcie kontrolnym podał swoją fałszywą tożsamość. Teraz przedstawiał się jako Saisei, Hyasugawa Saisei. Nie musiał podawać swojego pochodzenia, co bardzo ułatwiło mu kłamanie w żywe oczy strażnikom. Zresztą, bądźmy szczerze, Shouta i tak nie miał pojęcia kim jest, więc mógł się przedstawiać jakkolwiek.
z/t
 
Posty: 193
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 22:53
Ranga: Nukenin

Re: Brama

Postprzez Mutō Mort » 31 mar 2019, o 01:34

Amegakure no Sato było nietypową wioską shinobi - bardziej przypominało metropolię. Od czasów ostatniej wizyty Morta nie zmieniło się za bardzo. Oczywiście nie są to wszystko te same budynki co dawniej, zniszczenia Samanosuke zrobiły swoje, jednak Ame odbudowano w ten sam sposób, w jaki je pierwotnie zbudowano. Niewprawne oko nie zauważyłoby różnicy. A oko Morta nie było zainteresowane takimi szczegółami. Wiedział o nich tylko dlatego, że był świadomy tego co działo się kilka lat temu. Nie pamiętał tylko ile lat temu, nie radził sobie z zapamiętywaniem cyfr. Minął więc bramę zgłaszając swoją obecność i udał się wewnątrz uliczek.
z/t
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1
 
Posty: 444
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 01:42
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Re: Brama

Postprzez Kouseki Hiroki » 8 kwi 2019, o 17:20

Chłopak wkroczył do wioski pewnym krokiem. Przez okres, w którym nie urzędował w wiosce, wiele się tutaj nie zmieniło. Nic zresztą dziwnego, Ame nie było wewnątrz żadnego konfliktu od dawien dawna. Wraz zobaczeniem na horyzoncie bramy wioski, Hiroki złożył kilka pieczęci, po czym wmieszał swoją chakrę, a z nieba prócz deszczu, który zwykle tutaj padał, zaczął padać deszcz zmieszany z chakrą chłopaka. Sprawdził w ten sposób w jakim stanie znajduje się wioska. Czy liczba ludzi wewnątrz wzrosła czy zmalała. Koseki oczywiście nie mógł rozpoznać chakry wielu osób, nie mógł nawet przypomnieć sobie po tak długim czasie kogo wyczuwa wewnątrz osady. Niemniej jednak ruszył powolnym krokiem w stronę wieży Paina, która teraz była okupowana przez niego. Kiedy tylko na nią dotarł przysiadł na jednym z jęzorów, spoglądając z góry na osadę.

z/t
Z niektórymi jednostkami, po prostu lepiej nie wchodzić w dyskusje. Niepozdrawiam.

Multikonto
 
Posty: 758
Dołączył(a): 7 wrz 2015, o 18:12
Ranga: Nukenin

Re: Brama

Postprzez Shouta » 24 kwi 2019, o 00:52

Shouta, po uporządkowaniu swojego ekwipunku i założeniu słomianego kapelusza na czuprynę, aby udawać iż jest w trybie incognito, pojawił się w Bramie i wymeldował się pod tym samym fałszywym nazwiskiem, które i tak nic nie mówiło osobie, będącej w kanciapie stróża na moście
-Prowadź Mort... Ja nie mam szczerze pojęcia gdzie idziemy, więc zdaję się tylko na siebie
Wyszczerzył znów zęby w charakterystyczny dla siebie sposób, uśmiechając się na samą myśl o podróży, która może mu tylko przynieść same korzyści, bo co mogło by mu grozić? Śmierć? Czy to było by najgorsze, co mogło by go spotkać? Może było by to lepsze, niż życie na tym beznadziejnym, zniewolonym świecie?
z/t
 
Posty: 193
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 22:53
Ranga: Nukenin

Re: Brama

Postprzez Mutō Mort » 25 kwi 2019, o 23:42

Mort nie mógł wracać poruszając się pod ziemią z powodu towarzysza. Odpieczętował więc kukiełkę Hirame i wsiadł na nią lecąc powoli nad ziemią niedaleko Shouty. Mógł zabrać Shoutę, gdyby ten chciał. To zawsze parę dni krótsza podróż i wygodniejsza, leniwsza. Opuszczał Amegakure no Sato szybciej niż się spodziewał no ale miał powód. Shikigami wysłany powinien być już dalej w drodze, choć pewnie go przegonią.
z/t
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1
 
Posty: 444
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 01:42
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Re: Brama

Postprzez Kouseki Hiroki » 23 maja 2019, o 22:18

Chłopak przeszedł przez bramę jak gdyby nigdy nic. W sumie sam nie wiedział po co opuszcza wioskę. Prawdopodobnie po prostu szukał celu. Miał udać się do Sanrou, ale niestety - jego motywacja po raz kolejny zniknęła gdzieś w nicość. Ruszył po raz kolejny świat, tym razem bez celu - bez żadnego zobowiązania. W sumie ciekawiło go co słychać u Takawy Soh'a, jednak nie byli przecież kolegami - ba nie było pomiędzy nimi żadnej więzi. Jednak może to ludzkie uczucia budziły się wewnątrz kryształowego chłopaka. W sumie dziwne rzeczy ostatnio się z nim działy. Po walce z Sanbim, zatracił wiarę w ludzkość. Jeszcze bardziej znienawidził swoje więzy krwi. Jeszcze bardziej znienawidził własnego Kage, by koniec końców właśnie jego prosić o pomoc. Z biegiem czasu zrozumiał, jak ważna jest wioska w dzisiejszym świecie. Niemniej jednak teraz, pełen zwątpienia, smutku i żalu do samego siebie ruszył w świat - bez celu. Jego pierwszym kierunkiem była wioska ukrytego liścia. Bo tam zmierzał.

z/t
Z niektórymi jednostkami, po prostu lepiej nie wchodzić w dyskusje. Niepozdrawiam.

Multikonto
 
Posty: 758
Dołączył(a): 7 wrz 2015, o 18:12
Ranga: Nukenin

Poprzednia strona

Powrót do Amegakure no Sato

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników