Brama

Wioska Ukryta w Deszczu to niewielka ale zarazem mocno uprzemysłowiona osada shinobi. To co najbardziej rzuca się w oczy to charakterystyczna architektura – ogromne, stalowe wieżowce, między którymi widać linie wysokiego napięcia, anteny, rury i masę innego, bliżej niezidentyfikowanego żelastwa. Do kompletu dołóżmy jeszcze często padający deszcz i mamy idealny obraz ponurości.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Brama

Postprzez Suzuko Murai » 11 cze 2019, o 00:26

ME dla Bito [Poziom C]

“Poszukiwany”

~ 5/-~

Mężczyzna przypatrywał się przez chwilę Bito. Słyszał co ten powiedział do niego i teraz zastanawiał się nad czymś ciężko. Nie trwało to długo, lecz gdy jego wzrok powrócił do świata żywych, uśmiechnął się i rozłożył dłonie na boki.

- Oh, oczywiście że wiem kim jesteś. - jego dłoń sięgnęła pod płaszcz, by po chwili wyciągnąć z którejś, z wewnętrznych kieszeni małą czarną książeczkę. Przekartkował kilkanaście stron, zatrzymując się gdzieś w połowie.

- Bito, człowiek roślina o wysokim potencjale szpiegowskim. Wykradł dla nas sygnet i szkatułkę będącą własnością Kenjoro. - zamknął książkę z łupnięciem i zwinnym ruchem, umieścił ją ponownie pod połami swego płaszcza.

- Zawsze pamiętamy o ludziach, którzy wykonywali dla nas zadania, choćby nawet było to jedno. Dlatego też, przestańmy zawracać sobie głowę kimś takim jak Rii - machnął od niechcenia dłonią, jak gdyby odganiał złośliwą muchę. - I powiedz mi, po co tutaj przybyłeś, a zobaczymy co możemy dla ciebie zrobić. - Skrzyżował ręce na piersi przyjmując wyczekującą postawę.
 
Posty: 962
Dołączył(a): 25 lut 2016, o 13:45
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU

Re: Brama

Postprzez Bito » 12 cze 2019, o 12:39

Obrazek

Obcy mężczyzna mówił nawet z sensem. A fakt iż posiadał szczegółowe informacje dotyczące poprzedniej misji Bito sprawiał że Roślinek nawet mu zaufał. Podszedł zatem powolnym krokiem i z kieszeni płaszczyka wyciągnął niewielką książeczkę. Przekartkował szybko w poszukiwaniu odpowiedniej strony.
- Ze względu na powszechnie znany status Amegakure mam podejrzenia że pewien człowiek mógł się tu zjawić. Szukam go. O ten... - i wyciągnął w stronę mężczyzny książkę otwartą na stronie z podobizną Arina. Zakładał jednak że samo zdjęcie może mu w niczym nie pomóc. Możliwe jednak że któryś ze strażników lub zwrócił uwagę na tego chłopaka. Z drugiej strony raczej się niczym nie wyróżniał z tłumu więc kto by na niego zwrócił uwagę?
- Wiem że macie oczy i uszy w całym mieście. Między innymi tak dotarliście do mnie. Dlatego też pomyślałem że zapytam Yohei. - powiedział spoglądając nieznajomemu w oczy. Czasami z mimiki twarzy można było wiele wyczytać.
Wytrzymałość Muchołówki - 7
(Forma płaszcza z wysokim kołnierzem zdolnym do zamknięcia i osłonięcia ciała oraz głowy)
Zasięg wzroku - 3km
Absorbcja chakry - 300/turę
Regeneracja chakry - 100/turę

Obrazek
 
Posty: 183
Dołączył(a): 5 gru 2016, o 22:07
Ranga: Chūnin

Re: Brama

Postprzez Suzuko Murai » 14 cze 2019, o 00:30

ME dla Bito [Poziom C]

“Poszukiwany”

~ 7/-~

Strażnicy zareagowali natychmiast, gdy tylko Bito ruszył w kierunku nieznajomego wysłannika Yohei. Wyciągnęli swe ostrza i skierowali je w jego kierunku. Kto wie, jak skończył by się ten niemalże samobójczy ruch, gdyby nie gwałtowna reakcja Yohei, który wyciągniętą w bok ręką, rozkazał zatrzymanie się wszystkim. Strażnicy usłuchali rozkazu, lecz broń wciąż mieli wyciągniętą i pozostawali na swych pozycjach.

- Nie budzisz ich sympatii - zauważył żartobliwie wysłannik Yohei, choć nie było w jego głosie wesołości. Spojrzał jednak na podstawione mu pod nos zdjęcie i wysłuchał co też Bito ma mu do powiedzenia. Złapał się za brodę i pocierając ją, palcem wskazującym, chrząknął kilka razy.

- Tak, rozumiem... - spojrzał w kierunku strażników, a następnie na samego Bito jak gdyby oceniając go, a następnie jeszcze raz na zdjęcie zawarte w książce.

- Jeśli był w Amegakure, na pewno go obserwowaliśmy i na pewno możemy zaspokoić twoje potrzeby - rozłożył szeroko ręce, przywołując na twarz jeden ze swoich najlepszych uśmiechów.

- Pytanie jednak, jak wiele jesteś gotów zaoferować, za tak poufną informację - złożył dłoń w koszyczek, niczym wytrawny biznesmen, wciąż nie przestając się uśmiechać.
 
Posty: 962
Dołączył(a): 25 lut 2016, o 13:45
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU

Re: Brama

Postprzez Bito » 14 cze 2019, o 10:40

Obrazek

Kiedy strażnicy się zjeżyli Bito zmarszczył brwi będąc nieco zbitym z tropu. Spostrzeżenia mężczyzny były trafne. Ludzie nie ufali Zielonemu. Może to kwestia odmiennego wyglądu? Śmiertelnicy boją się tego czego nie rozumieją.
- Uratowałem życie wielu waszym pracując w szpitalu. Powinniście mnie witać z czerwonym dywanem. - wspomniał wskazując palcem na stojących kawałek dalej ninja Amegakure. Był nieco wkurzony takim podejściem. W końcu nie tak dawno im pomagał a teraz traktują go jak obcego?
- Ehh znowu nie ma nic za darmo. Myślałem że postaramy się zbudować jakąś relację opartą na współpracy i zaufaniu. To nie jest informacja na wagę złota, wszak nie każę wam wydać jednego ze swoich. Pytam tylko czy tutaj był. - powiedział Bito z nieco posmutniałym wyrazem twarzy. Zawsze kiedy pojawiał się w tej wiosce ktoś od niego czegoś wymagał.
- Ale ok... Postaram się wam pomóc. Bo rozumiem że potrzebujesz pomocy... - powiedział jednocześnie chowając książkę Bingo do kieszeni płaszcza. Ciekaw był co tym razem przyjdzie mu zrobić. Znowu odebrać coś od gangstera?
Wytrzymałość Muchołówki - 7
(Forma płaszcza z wysokim kołnierzem zdolnym do zamknięcia i osłonięcia ciała oraz głowy)
Zasięg wzroku - 3km
Absorbcja chakry - 300/turę
Regeneracja chakry - 100/turę

Obrazek
 
Posty: 183
Dołączył(a): 5 gru 2016, o 22:07
Ranga: Chūnin

Re: Brama

Postprzez Lily » 14 cze 2019, o 15:47

Ważne!
Decyzja administracyjna
Misja Anulowana


Cała misja zostanie unieważniona a gracz powraca fabularnie do momentu swojej rozmowy z Shotaro (znajduje się więc w Oto). Nie ma przyzwolenia na otrzymanie rangi Chunina za nic (ten wątek także jest usunięty, gracz nie zyskuje punktów awansowych oraz nie otrzymuje Bingo Booka). Każdego prowadzącego jak i gracza, który bierze udział w rozmowach/akcjach z Bito administracja prosi o szczególne zwracanie i nieignorowanie posiadanej przez niego wady.

Nazwa:
Podejrzany
Ayashii
Rodzaj:
Wada
Typ:
Nabyta
Opis:
  Przeciwieństwo atutu Urok osobisty, utrudnia kontakty społeczne. Nawet mimo starań postać wywiera na innych negatywne pierwsze wrażenie, zupełnie nie budzi zaufania, każdy będzie miał opory przed powierzeniem jej ważnych sekretów. Zmiana wyglądu, formy czy ciała nie blokuje działania wady.
Zaznacz kod:
|[przymiot]|
|[nazwa=Podejrzany]|
|[nazwa2=Ayashii]|
|[rodzaj=Wada]|
|[typ=Nabyta]|
|[opis]Przeciwieństwo atutu Urok osobisty, utrudnia kontakty społeczne. Nawet mimo starań postać wywiera na innych negatywne pierwsze wrażenie, zupełnie nie budzi zaufania, każdy będzie miał opory przed powierzeniem jej ważnych sekretów. Zmiana wyglądu, formy czy ciała nie blokuje działania wady.[/opis]|
|[/przymiot]|


Nie jest to coś co gracz sam sobie wybrał na start a otrzymał za oszustwa związane z kradzieżą samodzielek by pozyskać PD/PN.
Wszelakie kontakty fabularne są więc dla Bito niezwykle mocno utrudnione niezależnie gdzie się znajdzie, z kim rozmawia i co może zaproponować jakiejkolwiek stronie.
Bonusowo dopiszę, że zachowania occ wszelakiej treści (które też miało miejsce w fabule) jest niezwykle źle odbierane przez administrację i wpływać może na prośby gracza.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.
 
Posty: 906
Dołączył(a): 9 lip 2017, o 10:26
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Brama

Postprzez Shouta » 23 cze 2019, o 03:21

Droga z kraju rzek do wioski ukrytej w deszczu przebiegła dość szybko, kraje te były blisko siebie, więc i nie było to jakimś wielkim wyczynem żeby znaleźć się tam w parę godzin(...paręnaście?) marszu.
-Hyasugawa Saisei.
Przedstawił się strażnikom i poszedł dalej, słuchając jak to deszcz kapie mu na rondo kapelusza, który nadzwyczaj dobrze zniósł walkę w kopalni. Myślał o tym jak znaleźć kogoś, kto by się podjął jakiejkolwiek współpracy z nim. Potrzebował medyka, może bardziej chemika? Zielarza? W sumie ciężko stwierdzić, nie miał pojęcia co znajdowało się w tych fiolkach, może coś czego nawet nie powinien nosić przy sobie...

z/t
 
Posty: 273
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 22:53
Ranga: Nukenin

Poprzednia strona

Powrót do Amegakure no Sato

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron