[Sunagakure no Sato] Podróż na Festiwal Odrodzenia.

Sunagakure no Sato jest wioską ukrytą wśród nielicznych skał pustyń Kraju Wiatru. To jedna z pięciu głównych wiosek shinobi. Dzięki swojemu położeniu jest prawie nie do zdobycia bez ataku powietrznego. Pod dowództwem Kazekage walczy wielu potężnych shinobi jak marionetkarze, medycy czy nieliczni członkowie klanów.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

[Sunagakure no Sato] Podróż na Festiwal Odrodzenia.

Postprzez Remon » 27 lip 2015, o 22:07

Obrazek

Obrazek

Pora deszczowa, roku 57-mego, odwiedziła Sunagakure no Sato niespodziewanie z opóźnieniem. Ziemia przyjęła z wdzięcznością zbawiennie pierwsze opady drogocennej wody, która pozwoliła ożywić pustynny klimat Kraju Wiatru. Wraz z tym ożywieniem przyszedł okres ciężkiego wyboru dla Kazekage, Mutō Morta, który tak jak inni Kage Ukrytych Wiosek otrzymał zaproszenie na Festiwal Odrodzenia w Konohagakure no Sato, który ponadto, że miał być świętem odbudowania zniszczonych przez wspólnego wroga wiosek, to jeszcze miał służyć organizacji tegorocznych egzaminów na chūnina, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem geninów wszystkich wiosek. Chociaż Kazekage nie zjawi się osobiście na Festiwalu Odrodzenia, wraz z wszystkimi ochotnikami wysłał swojego zaufanego przedstawiciela.Podróż do Ukrytej Wioski w Liściach zaczęła się...
Lemon Remon is back! ^_^ Just... Don't call me Remy! ~_~
Obrazek
Administrator

Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Akatsuki

Re: [Sunagakure no Sato] Podróż na Festiwal Odrodzenia.

Postprzez Yami Ichiro » 18 sie 2015, o 13:16

Cóż, dzisiejszy dzień był specjalny, miałem wybrać się do wioski Konohy na egzamin na Chunina, jeśli się uda, to w ciągu najbliższych miesięcy będę dzierżył tą rangę. Najpierw jednak będę musiał się mocno postarać, aby go zaliczyć. W końcu pojawią się tam najlepsi genini ze wszystkich wiosek, elita można powiedzieć. Zapewne będę Nas nadzorować starsi rangą shinobi, jak i sami władcy wiosek, chociaż słyszałem, że Kazekage się nie wybiera, więc ktoś inny będzie naszym reprezentantem na turnieju. Szkoda, ale takie życie, pewnie jego zastępca zda szczegółowy raport na temat tego, jak przebiegł cały egzamin. Ale to nie ważne, ja mam swoje do roboty, a nie przejmowanie się tym, co będzie o mnie napisane w raporcie. Muszę wykorzystać swoje umiejętności do maksimum, aby zdobyć tą rangę. Czas więcej ruszyć w podróż z całym ekwipunkiem i jedzeniem oraz piciem potrzebnym do drogi, a także odpowiednim ubiorem...
--------------------------------------------
z/t -> podróż do Konohy
Multikonto:
Yamaha - viewtopic.php?f=109&t=4319

Ranga: Chūnin

Postprzez Happi » 19 sie 2015, o 15:09

Happi zjawił się w bramie wioski wczesnym rankiem. Okazał strażnikom wszystkie potrzebne dokumenty po czym udał się do wozów kupca które już czekały na podróż. Miał proste zadanie eskorty do Konohagakure no Sato, jednak upewnił się skrupulatnie że wszystkie środki bezpieczeństwa są zachowane. Był niemal zaraz po treningu techniki którą chciał opanować zaraz przed podróżą jednak jego nadzwyczajna regeneracja zasobów chakry dawała o sobie znać i szybko wracał do pełni sił. Bez zbędnego ociągania wyjechali z wioski kierując się szlakiem prosto do wioski liścia.

Spoiler:

Ranga: Nukenin

Postprzez Sabaku no Yuno » 19 sie 2015, o 23:19

No a więc razem z chłopakiem, podeszli pod bramę. Ciekawe jak będzie wyglądała podróż, no i pierwszy egzamin. W sumie, pierwszy raz wychodzę z wioski na tak daleką podróż jednak nie jestem sam więc jest mi raźniej. No więc, po wylegitymowaniu stworzyłam 2 chmurki z piasku na których, będziemy podróżować do granic kraju wiatru. Tak, tak będzie o wiele szybciej niestety nie chce marnować sporo czakry przed egzaminem więc dalej pójdziemy piechotą i pozwiedzamy kraj. Po kreacji piasku w odpowiednie krztałty powiedziałam do chłopaka
-Wskakuj, na tym będzie szybciej.
po chwili dodałam
-Ciekawe jak nam pójdzie.
Była też ciekawa, czy mort zjawi się na egzaminie. Bardzo bym chciała.

Ranga: Jiyūjin

Postprzez Rindou Arashi » 19 sie 2015, o 23:32

Wyszliśmy od Yuno z domu, i udaliśmy się do bramy, w sumie była to moja pierwsza podróż poza granice graju, trochę obawiałem się tego, ale w towarzystwie nie dałem tego po sobie poznać. Podeszliśmy do bramy gdzie strażnik nas wylegitymował i puścił dalej. Potem moja towarzyszka zaproponowała ciekawą metodę transportu, przy użyciu swoich zdolności uformowała dwie piaskowe chmurki na których usiedliśmy i polecieliśmy w stronę granicy. Po drodze sporo rozmawialiśmy, śmialiśmy się, częstowałem swoją towarzyszkę przysmakami. Naprawdę dobrze się bawiliśmy. Po mile spędzonym czasie dotarliśmy do granicy skąd pieszo udaliśmy się do Konohy.

[zt] Konoha

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Hai Jōnin

Postprzez Gashi Totsu » 20 sie 2015, o 00:01

'Dobra, czas sprawdzić jeszcze raz. Woda? Jest. Prowiant? Jest. Uzbrojenie? Jest. Chakra?' - Nastąpiła chwila przerwy, w której to Totsu spróbował ocenić stan swojej chakry. Dlaczego właściwie tak się niepokoił tą wyprawą? Któryś kolejny raz sprawdzał czy wszystko jest i podsumowywał to w myślach. Czy to nie jest przypadkiem lekka paranoja? Odpowiedź na jego pytania nasunęła się sama: nie, nie jest to wcale nic dziwnego. W końcu po raz pierwszy opuszczał swój sojusz. Co czekało go w tej słynnej Wiosce Liścia? Obiło mu się o uszy, że kiedyś Wioska Piasku była z nią w bardzo ciepłych stosunkach. Ciekawe, czemu już tak nie jest. Ech, czasem żałował, że spał na niektórych lekcjach historii w Akademii.

[z/t -> Konoha!]
Gashi Totsu

Powrót do Sunagakure no Sato