Brama

Obrazek
Otogakure no Sato to ukryta wioska Kraju Dźwięku. Choć jest jedną z mniejszych wiosek zwiększała swoją siłę militarną by dorównać głównym Ukrytym Wioskom. Ma na to wpływ spora ilość tutejszych klanów dysponujących Kekkei Genkai czy też Hijutsu. Od pokoleń tutejsi władcy starają się uzyskać tytuł Kage, jednak pięciu głównych Kage nigdy nie akceptowało innych władców przyjmujących ten tytuł.
Obrazek
Obrazek

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Brama

Postprzez Shotaro » 11 mar 2019, o 22:20

Shotaro nie zwracał już uwagi na dziwne spojrzenia ludności. No chyba, że były wyjątkowo dziwaczne. Takie które mówią, chcę zabić tego człowieka. Przeprowadzona kampania miała pomóc w zmianie jego wizerunku, ale było jeszcze dużo do zrobienia w tej kwestii. Długo nie minęło, a pojawił się zleceniodawca. Nie ciężko jest znaleźć kogoś takiego jak Shotaro, to prawda. Jashinista nie wiedział, skąd pochodziła nerwowość chłopaka, gdyż nie miał kursu psychologi w swojej karierze shinobi. Mógł się jedynie domyślać, ale to nie zawsze miało potwierdzenie w faktach.
- Witam, Touka. Nie ma sprawy. Podaj mi tylko więcej informacji i już się tym zajmę. Kim był twój mistrz? Gdzie mogę go szukać? Albo jakiekolwiek informację, które pomogą mi go znaleźć. Wszystko co wiesz.
Shotaro czuł się wyjątkowo pewnie. Chociaż nie zamierzał lekceważyć przeciwników. To formułka, którą powtarza każdy, nawet gdy lekceważył swoich przeciwników. Shotaro starał się jednak przewidywać, że przeciwnicy mieli większą siłę, niż to pokazywali. Shotaro zgiął wszystkie swoje dłonie w pozę "jestem pewny swego" kładąc je na brzuchu. Chciał pokazać klientowi, że nie boi się zagrożenia, żeby ten zbytnio się nie przejmował utratą swojego mistrza.

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Postprzez Nara Rin » 13 mar 2019, o 12:26

Shotaro - Misja rangi B
7 / ??

Ton w którym się wypowiadałeś najwyraźniej rozluźnił twojego rozmówce gdyż jego ciało przestało być tak sztywne, wyglądało, że to twój wygląd sprawiał, że chłopak się zestresował. - Oczywiście, Yamura-san, już mówię. Mój mistrz uczył swoich uczniów taijutsu, a dokładniej to hachimonu. Niestety ja posiadam tylko umiejętność otwierania pierwszej bramy. Z tego co mi wiadomo nukenini, którzy go porwali nie zostali przyjęci na nauki przez mistrza, więc go porwali by zmusić go do nauki. Udało się nam ustalić, że ich kryjówka znajduje się w Hayashi no Kuni, a dokładniej na jego wybrzeżu. Jako, że doszły nas słuchy, że Pan zna te tereny skierowaliśmy się o pomoc prosto do Pana - mówił Touka. Rzeczywiście już raz byłeś na wybrzeżu Hayashi kiedy to tropiłeś pewien kult ale czy można powiedzieć, że te tereny znasz? Ciężko powiedzieć
Post proszę tutaj

Ranga: Nukenin

Postprzez Shotaro » 25 mar 2019, o 19:33

Shotaro wypełzał ze swojej kryjówki. Trzeba było coś zrobić, co zamierzał już od bardzo dawna. Spotkać starego przyjaciela. Nie zapowiadało się, aby coś ciekawego działo się w Oto, więc przyszła pora na samemu znalezienie sobie rozrywki. Pierwszym jego celem była brama wioski, w której się znajdował. Później mógł udać się do bramy wioski, którą zamierzał odwiedzić. Nie było w tej procedurze nic dziwnego. Nie musiał się nikomu zwierzać, dokąd idzie ze względu na swoją rangę. Nie było w wiosce Kage, więc radni mieli mniej sprawną władzę. Ich obowiązki się rozdzielały na odpowiednie osoby, dlatego wykonanie jakieś czynności wymagało czasami narady i traciło się wtedy na czasie. Shotaro pełzał ile sił w ogonie. Nie obawiał się raczej napaści po drodze. Ktoś by musiał na prawdę chcieć go zabić, żeby się na niego rzucić. Zwyczajni złodzieje, raczej sikali ze strachu.

[z/t]

Postprzez Shotaro » 30 mar 2019, o 00:23

Shotaro prowadził cały swój orszak do swojej wioski. Ilość tylu wyszkolonych shinobi mogła przyciągać uwagę, ale raczej nikt nie chciałby stanąć im na drodze. W końcu stanęli pod bramą wioski, gdzie czekała na nich straż wioskowa. Shinobi byli wynajmowani do podobnych zadań.
- Witam. Oni wszyscy ze mną - powiedział Shotaro do mężczyzny przy bramie. Reżim w Oto był zupełnie inny od tego w Sunie. Tutaj nie trzeba było czekać na odpowiedź radnych. Wszyscy mogli spokojnie przejść przez wrota. Trzeba było teraz się udać do radnych, żeby sobie z nimi porozmawiać. Miał przeczucie, że tylko on znał drogę, gdyż jakie interesy mogli mieć pozostali z radnymi wioski? Nie zamierzał weryfikować swojego przypuszczenia, ani też nie nadawał mu żadnej wagi. Ot co, taka myśl.

z/t

Postprzez Yami Saiko » 30 mar 2019, o 01:26

Dotarcie do Oto zajęło pewien czas ale wszyscy razem dotarli do celu. Stanęli w piątkę przy bramie a prowadził ich Shotaro, rodowity mieszkaniec i wysoko postawiony ninja wioski. Uśmiechnęła się jedynie do strażników i ruszyła dalej. To czy zapamiętają ją pozytywnie lub negatywnie zależało już od samego przebiegu wydarzeń w siedzibie rady. Kiedy już się oddalili od wejścia rzekła do pozostałych:
-Zgodnie z planem kopia uda się z wami do budynku Rady a oryginał znajdzie sobie jakieś miejsce w centrum. Identycznie jak u Rin-san. - rzekła i weszła w najbliższą alejkę. Aktywowała Kage Bunshin bez użycia pieczęci i jej twór szybko podbiegł do grupki gdzie oryginał ruszył w swoim własnym kierunku.
-Ciekawe jak to się wszystko potoczy.. - rzekły w myślach jednocześnie idąc przed siebie.

z/t dla klona
z/t dla oryginału

Spoiler:
Raikiri
Spoiler:

Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Nara Rin » 30 mar 2019, o 01:36

Byłam pierwszy raz w Oto, nawet ładnie tu mieli, klimatem i roślinnością bardzo przypominało mi to Konohe i kraj ognia, co prawde nie było tyle drzew ale szata roślinna nadal była podobna, po drodze schowałam opaskę Suny do plecaka, wolałam nie wzbudzać większej większej sensacji niż się dało.
Wyglądało na to, że kontrola przepływu w tym miejscu jest dużo mniejsza niż w Sunie albo w Konosze, a może to był plus wchodzenia do wioski z pewnym Jashinistą, tak czy inaczej nikt nas nie zatrzymywał. - Dokładnie - potwierdziłam słowa saiko i tak jak ona stworzyłam klona w alejce z dala od oczu innych ludzi.
z/t klon
z/t oryginał
Spoiler:

Postprzez Shinzō Mumei » 30 mar 2019, o 02:01

Pojawiłem się we wiosce,przed wejściem do wioski zdjąłem opaskę z głowy, teraz było tylko widać włosy i zasłoniętą buzię, wraz z resztą ekipy, szybkie przejście przez bramę i już byliśmy w środku, plan był prostu, więc nie pozostało mi nic innego jak kiwnąć głową na znak że wszystko rozumiem. Teraz tylko iść z Shotaro do pokoju rady, czas spoważnieć, na moje szczęście widać tylko oczy więc nie wiele można określić po tym. Nie miałem zamiaru wiele póki co mówić i pozostawić to innym, żeby nie narobić nie potrzebnych problemów, chyba że będzie taka potrzeba, teraz trzeba zachować czujność. Nie bardzo sam wiem gdzie znajduje się budynek radnych ale Shot nas zaraz tam naprowadzi, miałem też nadzieje że uda się to wykonać bez rozlewu krwi, ale ludzie na stanowisku czasem nie przejmują się innymi tylko własnymi interesami, przez co może próbować zatrzymać swój stołek i trzymać się kurczowo życia do samego końca.
z/t
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!

Strój codzienny/oficjalny
Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Maji Seitaro » 30 mar 2019, o 04:04

Stanąwszy wraz z innymi pod bramą Oto i zaciągnął się tutejszym powietrzem. Mimowolnie poczuł smród jakiegoś bliżej niezidentyfikowanego gada, który gdzieś tutaj musiał się kryć. Śmiechem żartem, Seitaro miał dość średnie wspomnienia związane z tą wioską, głównie za sprawą Hebiego Oroshiego. Jeżeli Hebi gdzieś tu się jeszcze znajdował, o ile nie przepadł jak kamień w wodę na wzór Isao, to Seitaro liczył, że uda mu się tę gadzinę złapać w swoje sidła. Zaiste, nie darzył go ani szacunkiem ani nawet przyjaźnią.
Postąpił w przód za innymi i w spokoju przeszedł przez bramę, mając na sobie zarzucony ledwo kaptur. Przez chwilę obawiał się, że może też zostać rozpoznany, lecz nic takiego nie nastąpiło. Potem nastąpiło przydzielenie zadań każdemu członkowi grupy i wyglądało na to, że Seitaro ponownie zagości w budynku Kyokukage, gdzie swoją siedzibę ma również Rada Starszych. Ponownie, gdyż raz już tutaj był, by porozmawiać z wraz z Oroshim z Kyoku... chociaż sam już nie pamiętał na jaki temat. W milczeniu podążył za Shotaro.
Obrazek
Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, cień shinobi. Maji Seitaro, do usług.
Prowadzone misje:
  • -
  • [A] Nara Rin - Cisza po burzy

MK: Reiwa

Dodatkowa Ranga: Sennin

Postprzez Shotaro » 1 kwi 2019, o 09:26

- Dzięki za wsparcie - powiedział, gdy już opuścili budynek radnej. Emocje jeszcze nie opadały. Szczęście promieniowało we wszystkich kierunkach jego ciała.
Szybko poszło. Cała sprawa została załatwiona jak na shinobich przystało. Teraz trzeba było spełnić marzenie kolejnej osoby. Podczas podróży do bramy wioski ludzie byli w szoku, widząc kapelusz Kage na jednej z głów Shotaro. Niektórzy gratulowali chłopakowi uzyskania nowej pozycji, inni nie byli w stanie wydusić słowa. Jashinista zebrał też trochę szacunku przez swoją akcję charytatywną. Oddelegował się w bramie. I teraz trzeba było ustalić dokąd zmierzają. Shotaro z chęcią odda dowództwo nad grupą kolejnej osobie.
- To co teraz? Biegniemy do Iwy? Dobrze nam idzie.
Jeśli tak ustalili wszyscy, to trzeba się było podporządkować. W takim przypadku prowadził Mumei. Jeśli grupa zechce udać się gdzieś indziej, za nimi pójdzie Shotaro. Była ich piątka, więc warto było zająć się sprawami kolejnych osób, jeśli mieli zdążyć przed nowym rokiem.

z/t

Postprzez Nara Rin » 1 kwi 2019, o 19:42

Gdy dotarłam pod bramę wszyscy już się tam znajdowali. - To jeszcze raz gratulacje Shotaro-san, tym razem od oryginału, a nie od klona -[//b] powiedziałam do chłopaka, może i składałam mu gratulacje jeszcze raz, bo w końcu mój klon to nadal ja, ale zdobycie takiej funkcji i to przez samo gadanie, nawet jeśli nasza obecność w biurze pomogła, nie było czymś prostym i zasługiwało na szacunek.
[b]- Jestem za Iwą, Oto było dość proste, Iwa powinna być trudniejsza ale to Konoha będzie najtrudniejsza do zmiany kage. Takeru na pewno nie jest kimś prostym do pokonania, a propaganda Konohy sprawiła, że ma dość sporo sojuszników jak i ludzi w ich rangach, to jest powód dla którego chcę najpierw odbudować Uzushio, kolejna siła na arenie międzynarodowej i to w dodatku tak blisko Liścia powinna znacząco ich osłabić i sprawić, że będą łatwiejsi do zaatakowania -
odpowiedziałam na pytanie czy udajemy do Iwy. Jeśli mamy zmienić kage w głównych wioskach to należy zostawić konohę na końcu
z/t
Ostatnio edytowano 1 kwi 2019, o 20:31 przez Nara Rin, łącznie edytowano 1 raz

Postprzez Shinzō Mumei » 1 kwi 2019, o 20:19

Szybko się przemieściliśmy do bramy, gdzie tam jednogłośnie zdecydowaliśmy że idziemy do mojego domu, czyli Iwy, nie mogłem się doczekać, teraz byłem strasznie pod jarany po tym co tutaj się stało.
- Dobra, to ruszamy.- zastanawiało mnie to czy będzie walka, oraz jakie poglądy ma mój kage i czy da się przekonać do moich poglądów, trzeba będzie to sprawdzić. Gdy tylko wszyscy byli gotowi ruszyłem przodem, najpierw legitymując się w bramie, chociaż mnie teraz to zastanawiało czy musiałem to robić skoro jej władca jest obok mnie, a także chciałem zobaczyć jak to będzie gdy wszyscy w Oto dowiedzą się że jest on ich władcą, bo jak widzę jeszcze tego nie wiedzą, co jest zabawne jak sam kage swojej wioski legitymuje się przy bramie wioski. Podczas drogi zaczynałem już myśleć nad tym co powiem, co powinienem a czego nie powinienem mówić, zazdrościłem Shotaro bo on już to miał za sobą, a ja mam dopiero przed sobą a mam prawo myśleć że już łatwiej nie będzie, byłem z mocną ekipą oraz miałem za sobą dobre argumenty, ale wszystko zależy od charakterów danych ludzi.
z/t iwa
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!

Strój codzienny/oficjalny
Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Yami Saiko » 1 kwi 2019, o 21:52

Oryginał zjawił się przy bramie ciut wcześniej od całej reszty ale pozwolił by wszyscy wypowiedzieli się na temat obecnych wydarzeń i sugerowanych planów. Potwierdziła ogólny tok myślenia. Oto i Iwa w ich umysłach to dwie wioski gdzie mieli wysoki procent sukcesu. Sama Konoha jednak to ciężki orzech do zgryzienia. Takeru do słabych ludzi nie należał a nie wiadomo jakie układy posiada i kto przybiec może mu z pomocą. Pamiętała mężczyznę dość dobrze, gdyż ostatni raz kiedy go widziała to poprzez technikę Edo Tensei. Była to co prawda jego druga połówka ale różnicy to dużej nie robiło.
Politycznie jednak zaczynali rosnąć w siłę. Sojusz Piasku, Dźwięku i Księżyca był już w praktyce zapieczętowany. Jeżeli dojdzie do tego jeszcze Kamień to Liść pozostanie w praktyce sam.
Zerknęła teraz na Mumeia i rzekła:
-Lepiej szykuj jakąś porządną przemowę. Nie możesz wyjść gorzej od Shotaro. - wyszczerzyła zęby w zadowoleniu i ruszyła za towarzyszami wznosząc się ku niebu.

z/t
Raikiri
Spoiler:

Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Postprzez Maji Seitaro » 1 kwi 2019, o 23:23

Seitaro zjawił się na miejscu wraz z resztą i coś podkusiło go, by spojrzeć się za siebie. Tym czymś była chęć kolejnego, ostatniego głębokiego pociągnięcia nosem w celu wyczucia choćby najdelikatniejszego smrodu gada. Zwierzęcych zmysłów Seitaro nie miał, toteż zadowolił się samą autosugestią, o ile można to tak nazwać, że Oroshiego tutaj nie ma. Odwrócił się do reszty. Otogakure było kwestią już właściwie przeszłą, teraz czas na Iwagakure, która w oczach Seitaro, jako byłego członka tej wioski, wydawała się znacznie cięższym orzechem do zgryzienia. Wszelkie rozważania jednak pozostawił na później, póki co należało myśleć w miarę optymistycznie. Raz się udało, może udać się i drugi. Niedługo potem zniknął za bramą wioski wraz z resztą drużyny.

z/t
Obrazek
Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, cień shinobi. Maji Seitaro, do usług.
Prowadzone misje:
  • -
  • [A] Nara Rin - Cisza po burzy

MK: Reiwa

Dodatkowa Ranga: Sennin

Postprzez Shotaro » 7 kwi 2019, o 22:40

Wieść o tym, że Shotaro został Kage rozniosła się już po całej wiosce. Nie trzeba było legitymować się przy wejściu, a nawet został pozdrowiony ukłonem. Jashinista odwzajemnił ukłon i udał się do siebie do biura. Miał do załatwienia papierkową robotę. Trzeba było przygotować wioskę na nadejście nowej ery. Zanim jednak nowa era, to trzeba rozliczyć się z Konohą. Shotaro wiedział trochę więcej o ostatnich ruchach swojej wioski w sprawie pewnego genina. Jeszcze przyjdzie okazja, żeby go poznać. Mógł okazać się wartościową osobą ze względu na swoje dotychczasowe osiągnięcia. Shotaro potrzebował jednak treningu zanim mógł stworzyć zagrożenie dla Konohy. Obecnie czuł się w stanie góry przenosić, ale to nigdy nie było wystarczająco dużo dla kogoś takiego jak on.

z/t

Postprzez Lily » 13 kwi 2019, o 15:51

Obecny Kage przyjął raport o nieznanym osobniku, który kręcił się w pobliżu jego własnej wioski. Zdawał sobie również sprawę z możliwej śmierci posłanych wcześniej zwiadowców. Nie powstrzymało go to jednak by posłać wieść do drużyn medycznych. Mieli się spiąć i po szybkiej organizacji zająć się potencjalnymi rannymi o ile takich się znajdzie. Przy samej bramie strażnicy dokładnie opisali Ci w którym kierunku nieznajomy się udał. Mały oddział który za nim wcześniej pognał składał się z czterech Chuninów. Jeden z mężczyzn niższego wzrostu ale noszący na sobie z dumą kamizelkę tutejszego żołnierza rzekł w Twoim kierunku:
-Czy zebrać ludzi Kyokukage-sama? Na pewno byśmy zdołali przyszykować jakiś oddział. Nie chcielibyśmy byś ruszał sam.. - tutaj w jego tonie było pewne wahanie. Mało kto lubił ryzykować i iść na otwartą śmierć. Obowiązek nakazywał więc służyć przełożonemu ale jeszcze nie zdobyłeś serca swoich poddanych by w ogień rzucali się z pasją w oczach i z okrzykiem na ustach. Różne plotki też przecież chodziły na temat Twojego klanu. Przodkowie mieli tendencyjne zachowania, czasem skrajne. Czy Shotaro postanowi zostawić ludzi na swoich służbach by wioska była pilnowana? Uda się sam na możliwego wroga chroniąc swoich ninja przed ranami i śmiercią? A może jednak będzie chciał mieć jakieś mięso armatnie? Wszystko zależało od kaprysu i wyznawanych zasad.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Otogakure no Sato