Brama

Obrazek
Otogakure no Sato to ukryta wioska Kraju Dźwięku. Choć jest jedną z mniejszych wiosek zwiększała swoją siłę militarną by dorównać głównym Ukrytym Wioskom. Ma na to wpływ spora ilość tutejszych klanów dysponujących Kekkei Genkai czy też Hijutsu. Od pokoleń tutejsi władcy starają się uzyskać tytuł Kage, jednak pięciu głównych Kage nigdy nie akceptowało innych władców przyjmujących ten tytuł.
Obrazek
Obrazek

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Brama

Postprzez Shotaro » 11 mar 2019, o 22:20

Shotaro nie zwracał już uwagi na dziwne spojrzenia ludności. No chyba, że były wyjątkowo dziwaczne. Takie które mówią, chcę zabić tego człowieka. Przeprowadzona kampania miała pomóc w zmianie jego wizerunku, ale było jeszcze dużo do zrobienia w tej kwestii. Długo nie minęło, a pojawił się zleceniodawca. Nie ciężko jest znaleźć kogoś takiego jak Shotaro, to prawda. Jashinista nie wiedział, skąd pochodziła nerwowość chłopaka, gdyż nie miał kursu psychologi w swojej karierze shinobi. Mógł się jedynie domyślać, ale to nie zawsze miało potwierdzenie w faktach.
- Witam, Touka. Nie ma sprawy. Podaj mi tylko więcej informacji i już się tym zajmę. Kim był twój mistrz? Gdzie mogę go szukać? Albo jakiekolwiek informację, które pomogą mi go znaleźć. Wszystko co wiesz.
Shotaro czuł się wyjątkowo pewnie. Chociaż nie zamierzał lekceważyć przeciwników. To formułka, którą powtarza każdy, nawet gdy lekceważył swoich przeciwników. Shotaro starał się jednak przewidywać, że przeciwnicy mieli większą siłę, niż to pokazywali. Shotaro zgiął wszystkie swoje dłonie w pozę "jestem pewny swego" kładąc je na brzuchu. Chciał pokazać klientowi, że nie boi się zagrożenia, żeby ten zbytnio się nie przejmował utratą swojego mistrza.
Spoiler:
Obrazek

Theme Jashinizm

Ranga: Jōnin

Re: Brama

Postprzez Nara Rin » 13 mar 2019, o 12:26

Shotaro - Misja rangi B
7 / ??

Ton w którym się wypowiadałeś najwyraźniej rozluźnił twojego rozmówce gdyż jego ciało przestało być tak sztywne, wyglądało, że to twój wygląd sprawiał, że chłopak się zestresował. - Oczywiście, Yamura-san, już mówię. Mój mistrz uczył swoich uczniów taijutsu, a dokładniej to hachimonu. Niestety ja posiadam tylko umiejętność otwierania pierwszej bramy. Z tego co mi wiadomo nukenini, którzy go porwali nie zostali przyjęci na nauki przez mistrza, więc go porwali by zmusić go do nauki. Udało się nam ustalić, że ich kryjówka znajduje się w Hayashi no Kuni, a dokładniej na jego wybrzeżu. Jako, że doszły nas słuchy, że Pan zna te tereny skierowaliśmy się o pomoc prosto do Pana - mówił Touka. Rzeczywiście już raz byłeś na wybrzeżu Hayashi kiedy to tropiłeś pewien kult ale czy można powiedzieć, że te tereny znasz? Ciężko powiedzieć
Post proszę tutaj

Ranga: Nukenin

Poprzednia strona

Powrót do Otogakure no Sato