Brama

Obrazek
Otogakure no Sato to ukryta wioska Kraju Dźwięku. Choć jest jedną z mniejszych wiosek zwiększała swoją siłę militarną by dorównać głównym Ukrytym Wioskom. Ma na to wpływ spora ilość tutejszych klanów dysponujących Kekkei Genkai czy też Hijutsu. Od pokoleń tutejsi władcy starają się uzyskać tytuł Kage, jednak pięciu głównych Kage nigdy nie akceptowało innych władców przyjmujących ten tytuł.
Obrazek
Obrazek

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Brama

Postprzez Shotaro » 14 kwi 2019, o 17:03

Shotar dbał o swoich ludzi. Nie chciał, żeby niepotrzebnie ginęli. Sposób awansu w akademii? To tylko sposób na to, aby genini mogli się wykazać i żeby byli gotowi na trudy, jakich się będzie od nich wymagać w późniejszym życiu. Odział medyczny był potrzebny tak długo, jak była szansa, że chunini żyli i mogli wymagać opieki lekarskiej. Shotaro nie tracił nadziei.
- Nie ma potrzeby. Jeśli to jest jeden osobnik, to muszę się z nim zmierzyć 1 na 1, żeby nie ryzykować aby komukolwiek więcej stała się krzywda - powiedział Shotaro, będąc pewien słuszności swoich słów. Dowiedział się, gdzie dokładnie miał się udać. W myślach odprawił kilka rytuałów ochronnych i za dobre zabijanie. Jashinista upewnił się, że ma ze sobą ekwipunek. Jeśli tak, to ruszył przed siebie na swoim ogonie, aby jak najszybciej zmierzyć się z przeciwnikiem. Wyczulił swoje zmysły i przyglądał się swoimi trzema głowami.

Spoiler:
 
Posty: 1449
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Brama

Postprzez Shotaro » 21 kwi 2019, o 09:43

Shotaro wrócił do wioski. Opowiedział, co go spotkało po drodze i pochwalił się nowym mieczem. To jednoznacznie oznaczało, że niebezpieczeństwo zostało zażegnane. Teraz potrzebował trochę czasu, aby sobie odpocząć i móc wrócić do dawnej światłości. Nie chciał się przemęczać, wiec poszedł prosto do świątyni, gdzie zamierzał się położyć. Gdy odzyska życiodajną energię, którą wyssała z niego Samehada, uda się do gabinetu Kage, aby dalej zajmować się jakimiś papierkowymi sprawami. Jashinista poczuł teraz, że będzie jeszcze bardziej uniwersalnym shinobi niż do tej pory. Hozuki sprawiał problemy ze względu na swój miecz, teraz Shotaro mógł sprawiać innym problemy.

[z/t]
 
Posty: 1449
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Poprzednia strona

Powrót do Otogakure no Sato

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników