Brama

Obrazek
Otogakure no Sato to ukryta wioska Kraju Dźwięku. Choć jest jedną z mniejszych wiosek zwiększała swoją siłę militarną by dorównać głównym Ukrytym Wioskom. Ma na to wpływ spora ilość tutejszych klanów dysponujących Kekkei Genkai czy też Hijutsu. Od pokoleń tutejsi władcy starają się uzyskać tytuł Kage, jednak pięciu głównych Kage nigdy nie akceptowało innych władców przyjmujących ten tytuł.
Obrazek
Obrazek

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Brama

Postprzez Shotaro » 14 kwi 2019, o 17:03

Shotar dbał o swoich ludzi. Nie chciał, żeby niepotrzebnie ginęli. Sposób awansu w akademii? To tylko sposób na to, aby genini mogli się wykazać i żeby byli gotowi na trudy, jakich się będzie od nich wymagać w późniejszym życiu. Odział medyczny był potrzebny tak długo, jak była szansa, że chunini żyli i mogli wymagać opieki lekarskiej. Shotaro nie tracił nadziei.
- Nie ma potrzeby. Jeśli to jest jeden osobnik, to muszę się z nim zmierzyć 1 na 1, żeby nie ryzykować aby komukolwiek więcej stała się krzywda - powiedział Shotaro, będąc pewien słuszności swoich słów. Dowiedział się, gdzie dokładnie miał się udać. W myślach odprawił kilka rytuałów ochronnych i za dobre zabijanie. Jashinista upewnił się, że ma ze sobą ekwipunek. Jeśli tak, to ruszył przed siebie na swoim ogonie, aby jak najszybciej zmierzyć się z przeciwnikiem. Wyczulił swoje zmysły i przyglądał się swoimi trzema głowami.

Spoiler:
 
Posty: 1470
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Brama

Postprzez Shotaro » 21 kwi 2019, o 09:43

Shotaro wrócił do wioski. Opowiedział, co go spotkało po drodze i pochwalił się nowym mieczem. To jednoznacznie oznaczało, że niebezpieczeństwo zostało zażegnane. Teraz potrzebował trochę czasu, aby sobie odpocząć i móc wrócić do dawnej światłości. Nie chciał się przemęczać, wiec poszedł prosto do świątyni, gdzie zamierzał się położyć. Gdy odzyska życiodajną energię, którą wyssała z niego Samehada, uda się do gabinetu Kage, aby dalej zajmować się jakimiś papierkowymi sprawami. Jashinista poczuł teraz, że będzie jeszcze bardziej uniwersalnym shinobi niż do tej pory. Hozuki sprawiał problemy ze względu na swój miecz, teraz Shotaro mógł sprawiać innym problemy.

[z/t]
 
Posty: 1470
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Brama

Postprzez Shotaro » 20 maja 2019, o 19:42

Shotaro pędził ile sił w nogach. Bardzo chciał się stawić w pewnym miejscu, żeby być częścią dużego eventu. CE nie zdarzało się zbyt często, więc zobaczenie geninów ze wszystkich wiosek w akcji nie było czymś, czego można było doświadczyć każdego dnia. Szczęście chciało, że egzamin odbywał się w Sunie. Będzie mógł odwiedzić swoją znajomą, z którą nie widział się od jakiegoś czasu. Jashinista miał ze sobą swoją Samehadę i cały ekwipunek. Duża broń była przypięta do jego pleców. Można powiedzieć, że była to czwarta głowa, która osłaniała jego plecy. Przejście przez bramę Oto nie wymagało żadnych kontrolnych zabiegów. Wszyscy znali go, więc wystarczyło, że pokiwał głową na pożegnanie.

[z/t]
 
Posty: 1470
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Brama

Postprzez Shiin Yukio » 16 cze 2019, o 00:50

Po częściowo udanej wycieczce do Suny, chłopak powrócił do swojej rodzimej wioski bez większych przeszkód, a raczej prawie powrócił. Pozostała mu ostatnia "przeszkoda", czyli przejście przez bramę. Przez znaczną część swojej podróży chłopak rozmyślał nad przyszłością. Raczej tą niedaleką, gdyż jakieś tam ogólnikowe długoterminowe pomysły już miał, a poza tym im dalej, tym większa szansa, że coś się wydarzy i plany obrócą się do góry nogami. Ostatecznie jednak nic sensownego nie wymyślił. Będzie więc - zgodnie z wcześniejszymi rozważaniami - unikał atencji przez jakiś czas. Jak długo jeszcze nie wiedział, zapewne do momentu, aż nadarzy się coś ciekawego. Po kilku minutach nieintensywnego myślenia Yukio znalazł się po drugiej stronie bramy.

z/t
.

Obrazek
 
Posty: 90
Dołączył(a): 9 kwi 2019, o 00:14
Ranga: Chūnin

Re: Brama

Postprzez Shotaro » 21 cze 2019, o 23:27

Shotaro wpełzał do swojej wioski, całkowicie nieświadomy tego co się działo na świecie. Miał teraz swoją wioskę i to nią głównie się przejmował. Obecnie nie działo się w niej nic, co wymagałoby jego uwagi na już, dlatego miał trochę czasu aby się po niej rozejrzeć i móc odwiedzić osoby, których nie widział już od jakiegoś czasu. Mógł też oddać się swojej wierze, dzięki której zyskał tak dużo. Jashin wymagał od niego, aby być wdzięcznym za wszystko, co w życiu go spotkało. Shotaro nawet przez chwilę nie przestawał myśleć o swoim Bogu. Będąc już w wiosce, całe napięcie uciekło z Shotaro. Mógł w spokoju zaczerpnąć świeżego powietrza. Klimat był tutaj zupełnie inny i nie spodziewał się, aby zaraz ktoś miał zrobić tutaj niespodziewanego.

z/t
 
Posty: 1470
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Brama

Postprzez Kaguya Kaito » 15 lip 2019, o 16:49

Kaguya Kaito pojawił się na miejscu w bramie swojej wioski. Nie wiedząc, co się dzieje, rozejrzał się po okolicy. Wszystko wyglądało dziwnie. Było jakoś wyjątkowo pusto. Nie chciał tutaj dłużej przebywać. Przeczuł, że winna była tajemnicza choroba, którą zaraził się w Sunie. Natrafił też na handlarza, który sprzedawał lek. Cena była jednak tak wygórowana, że nie było go było stać, żeby ją zapłacić. Nie rozumiał całej tej sytuacji. Choroba, która dotyka każdego człowieka na świecie, jest uleczalna, ale lek kosztuje tak dużo, że nie stać na niego świeżo upieczonego chuunina. Zaczerpnął języka i dowiedział się, że lekarstwo działa tylko przez dwa dni. Było to bardzo podejrzane. Lekarstwo na dwa dni... A później wszystkie objawy wracają. Nawet gdyby było go stać na to, wątpił, że kupiłby je. Musiał istnieć jakiś inny sposób, aby się uleczyć na stałe. Poprzysiągł sobie, że go odnajdzie.

[z/t]
 
Posty: 79
Dołączył(a): 23 maja 2018, o 00:28
Ranga: Genin

Poprzednia strona

Powrót do Otogakure no Sato

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników