Tereny na skraju osady

Obrazek
Otogakure no Sato to ukryta wioska Kraju Dźwięku. Choć jest jedną z mniejszych wiosek zwiększała swoją siłę militarną by dorównać głównym Ukrytym Wioskom. Ma na to wpływ spora ilość tutejszych klanów dysponujących Kekkei Genkai czy też Hijutsu. Od pokoleń tutejsi władcy starają się uzyskać tytuł Kage, jednak pięciu głównych Kage nigdy nie akceptowało innych władców przyjmujących ten tytuł.
Obrazek
Obrazek

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Tereny na skraju osady

Postprzez Uchiha Arin » 5 mar 2020, o 00:52

-Pięknie...
Powiedział z wyraźnym uśmiechem na twarzy, cicho pod nosem. Teraz widział o czym mówiły notatki o tym klanie, będzie musiał znaleźć w archiwach więcej informacji żeby pomóc dziewczynie rozwinąć to dalej. Jego sharingan zabłysł w oczach, był to ukochany kalejdoskop. Dzięki niemu, mógł dokładnie analizować ruchy dziewczyny i w razie potrzeby, gdyby coś uciekało spod kontroli, mógł szybko ją powstrzymać, usypiając praktycznie na miejscu.
-Dalej! WALCZ!
Krzyknął głośno w momencie, kiedy dziewczyna zaczęła krzyczeć i warczeć na niego, musiał sprawdzić jak bardzo zmieniła jej się siła, jak bardzo poprawiła się sprawność, prawdopodobnie obca chakra mogła też wzmocnić siłę technik, tak jak robiło to gedo mazo z technikami Arina.
-Zobaczmy co z tego będzie, ile można wycisnąć z tej jednej ręki, która została pokryta...
Pomyślał, szarżując na nią z kosą w ręku i próbując ją zaatakować, oczywiście przy dostosowaniu szybkości i siły do swojej przeciwniczki. Próba ataku z pełną mocą, skończyła by się...śmiercią.

MK: Haretsu Shimeji, Ragi
 
Posty: 593
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 22:53
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Tereny na skraju osady

Postprzez Hoshigaki Ishina » 5 mar 2020, o 22:48

Niewiele myśląc, rozjuszona dziewczyna rzuciła się na swojego senseia. Na jej przemienionej ręce zaczęło coś się dziać, wyglądało to jakby masa komórek uznała, że pora na migrację w to jego konkretne miejsce. Ciało rosło i puchło, przybierając formę przerośniętego ostrza topora. Z obnażonymi zębami, pełna wściekłości wykonała trzy cięcia swoją przemienioną ręką. Ciosy mogły wydawać się nieco szybsze niż te wykonywane sprzed przemiany, chociaż ta różnica nie była zbyt wielka. Następnie z nieprzemienionej ręki niespodziewanie trysnęła woda. Jedna z tych technik, do której nie trzeba składać pieczęci, a można wykonać stosunkowo instynktownie.

Spoiler:
 
Posty: 72
Dołączył(a): 18 mar 2018, o 23:10
Ranga: Genin

Re: Tereny na skraju osady

Postprzez Uchiha Arin » 6 mar 2020, o 01:52

A więc było to prawdą, do dziewczyny niewiele docierało, jednak jej szybkość wyraźnie się zmieniła. Był to nawet większy skok, niż ten który doznawał on dzięki gedo mazo. Trochę go zastanawiało, na ile ją "stracił", czy będzie reagować na ból? Ile może to trwać? Nie znał odpowiedzi i obawiał się, że bez jego pomocy, może kompletnie wyjść spod kontroli, zamieniając się w maszynę do zabijania... Będzie musiał pomyśleć nad sposobem kontroli, kiedy go nie będzie w pobliżu...
Cios przetransformowaną ręką, zablokował kosą a dłoń w której pojawić się miał strumień wody, odtrącił zewnętrzną częścią kosy. Następnie wyskoczył w powietrze i kopnął ishinę w brzuch, tak żeby odleciała od niego. Wiedział gdzie może trafić, żeby poczuła ból ale nic sobie nie zrobiła poważniejszego, omijał witalne organy. Koniec końców, był medykiem, więc ciosy mogły być bezproblemowo wycelowane tak, jak tylko sobie tego zażyczył. Po wszystkim i tak będzie ją leczył, nie może być tak, że jego uczeń będzie przez głupi sparing cierpiał dłużej niż parę minut.
Gdy dziewczyna odleciała, odrzucił kosę i podbiegł do niej, łapiąc ją za koszulkę i podnosząc do góry lewą ręką. Prawą zaś uderzył w bok, cały czas pamiętając żeby nie zrobić jej nadmiernej krzywdy.

MK: Haretsu Shimeji, Ragi
 
Posty: 593
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 22:53
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Tereny na skraju osady

Postprzez Hoshigaki Ishina » 7 mar 2020, o 00:27

Kiedy tylko ostrze jej topora i kosy Arina skrzyżowały się, wyglądało na to, że Ishina odczuła jakąś dziką satysfakcję. Chciała więcej, więcej walki! Woda nie zrobiła zbyt dużego wrażenia na Kyokukage, ale miała to gdzieś. Teraz chciała tylko pociąć twarz swojego senseia, ale zanim wykonała zamach, dostała kopniaka w brzuch. Odleciało jej się odrobinę, ale nim zdołała złapać kontakt z podłożem, została przechwycona przez Uchihę. Ponownie ją uderzył, ale tym razem ją trzymał. W ust dziewczyny wydobył się ryk, ale daleko temu było do odgłosu pełnego cierpienia. Prędzej to brzmiało jak zachęta do dalszych działań. Topór poszedł w ruch, tylko że znalazł się za Arinem i mknął w kierunku jego karku za sprawą rozciągliwej, łańcuchowej ręki. Czyżby kolejna szalona mutacja?

Spoiler:
 
Posty: 72
Dołączył(a): 18 mar 2018, o 23:10
Ranga: Genin

Re: Tereny na skraju osady

Postprzez Uchiha Arin » 7 mar 2020, o 20:29

Dziewczyna była niebezpieczna, dla jej przeciwników jak i dla samej siebie. Nie odpowiadała na jakikolwiek ból, miała za nic jego ataki. Musiał to teraz zakończyć, dalsza walka mogła by się źle skończyć dla niej, za to gdyby walczyła z kimś słabszym, zabiła by bez mrugnięcia okiem...
Zanim wydłużona ręka zdążyła go dosięgnąć, użył swojego sharingana aby ją uśpić. Nie planował nawet jej kontrolować, zwyczajnie ją uśpić, nic więcej nie potrzebował żeby zakończyć ten sparing, który miał na celu sprawdzenie możliwości zdolności tego dziwnego "klanu"...czy też raczej, zbieraniny osób która miała określone wspólne cechy wrodzone...
-Wystarczy na dzisiaj
Powiedział cicho, biorąc ją na ręce. Następnie przerzucił ją przez ramię, schylił się po jej kunai'e a następnie podszedł do swojej kosy i przywołał ją do ręki, będąc odpowiednio blisko. Gdy wszystko już było na miejscu, zniknął w wirze czasoprzestrzennym, teleportując się za jego pomocą, do swojego gabinetu.


(Techniki mają opisy wyżej)
Koniec sparingu

z/t

MK: Haretsu Shimeji, Ragi
 
Posty: 593
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 22:53
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Tereny na skraju osady

Postprzez Yami Saiko » 25 mar 2020, o 22:20

3 pd i 15 pn dla tej pary. Wybaczcie za czekanie, naprawdę myślałem, że ktoś inny to wam ogarnął xD.
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Sennin Mōdo
Spoiler:
 
Posty: 1484
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 22:37
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Poprzednia strona

Powrót do Otogakure no Sato

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników