Brama

Obrazek
Iwagakure no Sato jest ukrytą wioska Kraju Ziemi. Znana z wyśmienitych użytkowników Dotonu jak i klanów o wyjątkowych zdolnościach Kekkei Genkai. Jest jedną z pięciu głównych sił militarnych świata shinobi. Władana jest przez Tsuchikage.
Obrazek
Obrazek

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Brama

Postprzez Shinzō Mumei » 13 sty 2018, o 16:07

Dotarliśmy do bramy, już wystarczyło tylko się odmeldować i ruszać przed siebie. Dość dużo ludzi było w kolejce nie którzy z nich także ruszali w to samo miejsce co my, postanowiłem też im się przyjrzeć co nie którym może przydałby mi się ich wizerunek. W kolejce nieco postaliśmy, ale szybko zleciało dość nudno z tym że co można robić stojąc w kolejce, nie chciałem o niczym za bardzo rozmawiać by nie usłyszał nikt nie pożądany tego co mówimy o naszej misji. Droga do naszego miejsca przeznaczenia była długa więc na pewno też zdążę pogadać z moimi podopiecznymi w trakcie trasy, a miałem kilka pytań do nich. Od teraz nie było nic innego jak tylko misja, zacząłem nią żyć całym sercem albo raczej serca które posiadam, taki żarcik. Gdy tylko przeszliśmy przez bramę czym prędzej zaczęliśmy biec w kierunku Kraju ptaków, by nadrobić nieco drogi.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!
Chcesz misję D lub C? Napisz do mnie na gg :3
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Ranga: Jōnin

Postprzez Nara Rin » 13 sty 2018, o 16:21

Przechodzimy tutaj
Obrazek
Głos RinRin's ThemeFight ThemePlan Succesfull Theme

Poprowadzę misje rangi D-A, chętnych proszę o kontakt na gg :)

Aktualnie prowadzone misje:

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Nara Rin » 15 sty 2018, o 21:02

Shinzō Mumei - Misja rangi B
55 / ??

W oszałamiającym tempie opuściliście najpierw Toshi, potem Tori no Kuni, a potem w równie takim samym tempie dotarliście do bramy wioski, nikt nie wysłał za wami pościgu co nie powinno dziwić gdyż Han był w tym czasie poza posiadłością, a nim zdążył wrócić wy byliście już daleko od Toshi, a w ciągu następnego dnia dotarliście już do Iwagakure no Satou. Szybkość z jaką udało wam się dostać do wioski nie powinna dziwić w końcu biegliście najszybciej jak tylko mogliście, a jedyne postoje były dla panienki i dla was byście mogli załatwić swoje potrzeby, wiec jedyną wyspaną osobą była panienka, która była przez was noszona więc mogła sobie pozwolić na sen. Po chwili przybyło do was kilku ANBU - Wzywa was radny Udea Kei-sama. Nie martwcie się o Miyazaki Rei-samę, zajmiemy się tym by nikt jej niepokoił, a zwłaszcza żaden zdrajca - wyglądało, że ANBU znali cel waszej misji i możecie spokojnie udać się do gabinetu radnego, który zapewne chce raportu bez martwienia się o panienkę
Obrazek

Postprzez Shinzō Mumei » 15 sty 2018, o 21:12

Udało się, dotarliśmy na misje i przeszliśmy przez bramę wioski gdzie byliśmy totalnie bezpieczni, czułem się totalnie wycieńczony ale musiałem jeszcze wykrzesać z siebie trochę siły aby udać się do radnego któremu to miałem przekazać informacje na temat Han'a, jak zwykle standardowo przeszliśmy przez bramę wioski a już za nią powiedziałem.
- Dziękuje Wam, to była świetna misja jestem zadowolony że mogłem z Wami pracować, mam nadzieję że jeszcze nasze drogi się kiedyś zetkną, to tak chciałem powiedzieć za nim wejdziemy do gabinetu radnego.- gdy tylko podziękowałem moim podwładnym ruszyłem natychmiast w stronę gabinetu, po kilku minutach gdy stałem pod drzwiami za pukałem czekając na jakiś odzew by móc wejść. Wcześniej oczywiście oddaliśmy nasz cel ANBU którzy to mnie poinformowali co mam zrobić.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 15 sty 2018, o 21:30

Przechodzimy tutaj
Obrazek

Postprzez Shinzō Mumei » 28 sty 2018, o 13:33

Z domu przechadzałem się w stronę bramy z której to miałem wyjść już ku wiosce ukrytej w liściach. Na moje nieszczęście było dość duża kolejka w której musiałem postać by przedostać się na zewnątrz i móc ruszyć przed siebie. Zastanawiałem się już jak może wyglądać owa wioska oraz co tam może się znajdować, a także jak się mają starzy przyjaciele. Tego miałem się dowiedzieć dopiero jak dotrę na miejsce, teraz zaś trzeba siedzieć, raczej stać, w kolejce która niby jest długa ale systematycznie się przesuwa więc za parę chwil miałem być już za bramą odmeldowując się iż udaję się poza wioskę, Gdy tylko tak się stało udałem się czym prędzej w miejsce które miałem zaznaczone na mapie.
z/t
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 3 lut 2018, o 21:47

Shinzou Mumei - Misja rangi [A]
15 / ??

Po chwili podróży po dachach Iwagakure no Satou przybyliście do bramy wioski ukrytej w skale. Tam odbyliście krótką odbrawe. Co prawda musieliście czekać w kolejce, która nie była tak długa jak zazwyczaj, jednak już niedługo gdy tylko zostanie ogłoszony nowy Egzamin na Chuunina, tym razem w Konosze, kolejki będą gigantyczne. Formalności jednak zostały skrócone do minimum dzięki informacji od radnego i przeszliście na druga stronę. Nim jednak opuściliście bliskość wioski spytałeś się o swoich towarzyszy o ich umiejętności
Pierwszy odezwał się ten z kolczykami - Kurogane IIda, używam głownie taijutsu oraz elementu czarnej stali, w skrócie potrafię zmieniać czy raczej pokrywać moje ciało w czarną stal, która jest bardzo wytrzymała. - ciekawa zdolność, i nic dziwnego, że jego głównym stylem walki jest taijutsu
Drugi odezwał się ten z mieczami przy pasie - Kouseki Lee. Element kryształu. Kenjutsu. Shurikenjutsu - niezbyt on rozmowny ale przynajmniej wiesz co potrafi
Ostatni odezwał się białowłosy -Jestem Yougan Akiho, posługuje się moim żywiołem klanowym Youtonem jego sładowymi Katonem, Dotonem i do tego Fuutonem, najlepiej czuje się na dalekim dystansie. Miło mi was poznać - a gdy skończył mówić ukłonił się.
Obrazek

Postprzez Shinzō Mumei » 3 lut 2018, o 22:35

- Czyli żaden z was nie potrafi tropić przeciwnika?- no nic, nie mogłem dać po sobie poznać że zawiodłem się, wiedziałem że we wiosce źle się dzieje ale aż tak? Powoli i spokojnym krokiem udaliśmy się w stronę naszego celu, po drodze jeszcze nieco pogadaliśmy o głupotach ale ciągle skoncentrowani na zadaniu, w takim wypadku nie można spuszczać gardy. Trzeba być gotowy na wszystko, zastanawiał mnie ten kraj bo skoro tam tyle niebezpiecznych ludzi śmiga to chyba nie ma czegoś takiego jak u nas przy bramie i może sobie każdy wejść kto chce? No nic zobaczymy co to tam będzie teraz na razie sobie idziemy aż dotrzemy na miejsce.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 3 lut 2018, o 23:18

Shinzou Mumei - Misja rangi [A]
17 / ??

- Niestety - odparli zgodnie. Nie chciałeś tego po sobie poznać ale zawiodłeś się. W końcu twoja misja jest misją poniekąd tropiącą, a nie dali ci żadnego tropiciela. Ale tak w sumie ile w Iwagakure no Satou jest tropicieli? Na pewno jest klan Sabataya, którego członka poznałeś na swojej poprzedniej misji ale poza tym klanem? Nie mogłeś sobie żadnego przypomnieć. Może radnym uznał, że Sabataya jest niepotrzebny gdyż i tak będziesz mógł pytać miejscowych o nukeninów lub po prostu żaden Sabataya nie był dostępny.Zacząłeś się też zastanawiać czy skoro Amegakure jest tak niebezpiecznym miejscu to są tam bramy jak w Iwie. Tak czy inaczej ruszyliście na południe ku lasom Tsuchi no kuni
Przechodzimy tutaj
Obrazek

Postprzez Sabataya Shindan » 16 lut 2018, o 01:54

Podekscytowany zbliżającym się egzaminem na chuunina i podróżą do wioski liścia, w której jeszcze nie było dane mu gościć, przygotował się do wyprawy. Było to najważniejsze wydarzenie w jego dotychczasowej karierze jako shinobi. Zbliżał się dzień, który miał zweryfikować wszystkie trudy i poczynione starania, aby awansować zarówno w hierarchii wioski rangą, jak również rozliczyć go samego, czy wkładał wystarczająco dużo pracy i zaangażowania, by osiągnąć postawiony przez siebie cel. Mijając bramę wioski, ruszył głównym traktem w stronę Konoha Gakure no Sato, gdzie to wszystko miało się rozstrzygnąć i dać odpowiedzi na wszystkie pytania.
Obrazek

Ranga: Genin

Postprzez Suihō Josuke » 16 lut 2018, o 22:32

Nadszedł czas by Josuke wyruszył na Egzamin na Chunnina. Był bardzo ucieszony z tego względu, a do tego podniecony i lekko zdenerwowany. Te wszystkie emocje cały czas się w nim mieszały. Bał się czy podoła temu wyzwaniu i bez przerwy o tym myślał. Gdy wstał rano przyszykował się do dosyć długiej podróży jaka go czeka i kilka razy sprawdził czy ma ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy. Po wyjściu z domu udał się prosto do Głównej Bramy Wioski Iwagakure no Sato. Gdy dotarł na miejsce odbył szybką odprawę i ruszył w stornę swojego celu którym była Wioska Ukryta w Liściach czyli Konohagakure no Sato. Chciał dotrzeć tam jak najszybciej i mieć już z głowy cały ten egzamin.

Ranga: Genin

Postprzez Shotaro » 21 lut 2018, o 00:26

Shotaro dotarł w końcu do wioski, do której zamierzał. Nie zdziwiło go bardziej górzyste ułożenie terenu. Już tu kiedyś był. Zdawał tutaj w końcu swój egzamin na Chuunina. Tyle czasu minęło od tego wydarzenia. Shotaro zdążył zdobyć trochę doświadczenia. Przyszedł przywitać się w bramie. Tam również nikt nie robił mu problemów. Wszedł do wioski i udał się do centrum. Miał ochotę sobie coś zjeść. Przeszedł taki kawał drogi, podczas której jadł tylko to co udało mu się zdobyć. Były jakieś knajpy po drodze, ale nie sprzedawali jakiegoś dobrego jedzenia. Jashinista przyzwyczaił się do takiego jedzenia, gdyż był już na paru misjach. W drodze zawsze trzeba się było liczyć, że coś może być nie dobre. Jednak nikt nie mógł wybrzydzać, jeśli chciał przetrwać kolejny dzień.

[z/t]

Postprzez Yami Saiko » 22 lut 2018, o 00:28

Dziewczyna spokojnym krokiem szła w kierunku jednej z bram. Nie był to pierwszy raz kiedy zjawiła się w Iwie, także miała podstawową wiedzę odnośnie umiejscowień niektórych kluczowych lokalizacji. Na szczęście wciąż panował ogólny spokój między wioskami, także bramy nie były zamknięte dla ninja innych wiosek. Kim zaś była dla strażników? Kunoichi Konohagakure no Sato. Tak zawsze się przedstawiała a opaska wioski była celowo wyjęta i zaczepiona na ramieniu. Kiedy tylko zostały zapisane odpowiednie informacje do dziennika służ, kiwnęła głową by następnie wejść do środka. Niespecjalnie wiedziała gdzie się udać na początku i postanowiła zaryzykować techniką sensoryczną. Dzięki zdolności pomijania pieczęci, nie musiała się nawet ruszać a tym samym alarmować kogokolwiek w pobliżu. Ku jej zdziwieniu, wyczuła dwie znajome chakry. Jedną z nich był Shotaro z Otogakure no Sato, druga chłopak którego poznała rok temu w okolicach wioski zaraz po ostatnim Chunin Exam.

[z/t]

Spoiler:
ObrazekMeitonObrazek
Spoiler:

Ranga: Nukenin
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Shinzō Mumei » 10 maja 2018, o 01:19

Pojawiłem się w bramie po ostaniej swojej misji oddałem raport i chciałem przejść się do Oto gdzie stacjonuje mój przyjaciel, ostatnim razem zniknął tak szybko po tej całej przemianie że nie wiadomo co z nim teraz się dzieje, czy zmienił się w potwora. Może tak się stanie iż trzeba będzie go zabić bo utracił swoje człowieczeństwo, chociaż jak znikał to nie wyglądał, zobaczymy. Udałem się do bramy przez co szybko przeszedłem przez nią udając się w stronę otogakure gdzie miałem tam poszukać Shotaro i zobaczyć co z nim. Saiko też jakoś szybko zniknęła co z nimi wszystkimi się podziało to nie wiem, droga długa nie była ale nie ma co stać, czas ruszać...
z/t -> OTo
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Poprzednia strona

Powrót do Iwagakure no Sato