Szlaki do Kraju Wodospadów.

Obrazek
Iwagakure no Sato jest ukrytą wioska Kraju Ziemi. Znana z wyśmienitych użytkowników Dotonu jak i klanów o wyjątkowych zdolnościach Kekkei Genkai. Jest jedną z pięciu głównych sił militarnych świata shinobi. Władana jest przez Tsuchikage.
Obrazek
Obrazek

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Szlaki do Kraju Wodospadów.

Postprzez Sabaku no Kumari » 10 mar 2020, o 20:36

Ruch oporu Kraju Wodospadów

Kōseki Dākukirā


Walka trwała, jednak Koseki znajdował się w bezpiecznej odległości, czół, że walczące jednostki dalej poruszały się w jego stronę, jednak nie na tyle szybko by był to dla chunina problem. W pewnym momencie Dakukira poczuł jak dwa z źródeła chakry nagle zniknęły. Poprzedziło to gwałtowne mieszanie chakry. Po kilku minutach tej stresującej podróży dotarł na miejsce które wskazywała mapa tylko po ty by ujrzeć ...zgliszcza. Resztki namiotów i drewnianych chatek - wszystko spalone już przynajmniej od kilku dni. Na szczeście nie widział żadnych ciał - zawsze to jakiś plus. Teraz już tylko trzy źródła chakry kierowały się w jego stronę - dalej walczyły między sobą, ich poziom chakry spadł już o połowę wartości jaką posiadali przedtem. Obecnie znajdowali się 60 metrów od naszego bohatera. Co teraz?
Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"
Obrazek
Spoiler:

THEME

-Wcześniejsza postać-
Mk: Hozuki Madoka
Mk: Fuka Asha
Mk: Kurosawa Shin'ichi
Mk: Terumi Momo
 
Posty: 370
Dołączył(a): 9 cze 2019, o 19:33
Ranga: Chūnin

Re: Szlaki do Kraju Wodospadów.

Postprzez Kōseki Dākukirā » 11 mar 2020, o 18:16

Po męczącej przeprawie Koseki dostarł w końcu do celu podróży, jednak nie spotkał tam niczego, a dokładniej nikogo który mógłbym mu powiedzieć co dalej. -Cholera...- rozejrzał się trochę po zgliszczach nadal mając pod uwagę to że za nim walka się dalej toczy, nie spotkał nikogo, przynajmniej tyle dobrego, jednak co dalej? Długo nie musiał się zastanawiać, aby cokolwiek mógł jeszcze zrobić jego powiedzmy trop znajdował się za nim. Nie czekając pomimo że chciał tego uniknąć ruszył w stronę źródeł chakry, dwa z nich zniknęły co mogło zwiastować ich śmierć, pozostałe już nie są tak potężne. Cóż nie wiedział o nich nic, nie miał także żadnej techniki której na ten moment mógłby użyć, pozostało więc tylko lekko zaryzykować. Nadal najciszej jak tylko mógł zaczął podążać w kierunku bitwy, zważając i unikając każdej zabłąkanej broni czy też techniki która leciałaby w jego stronę. Podkradł się na tyle blisko aby mógł rozpoznać kto walczy, jeżeli mu się udało to postarał się ukryć w jakiś krzakach, lub też za głazem, aby przypadkiem nie zwrócić wzroku walczących na siebie, i zaobserwować komu potencjalnie trzeba będzie pomóc.
 
Posty: 118
Dołączył(a): 4 cze 2019, o 19:46
Ranga: Chūnin

Re: Szlaki do Kraju Wodospadów.

Postprzez Kurosawa Shinichi » 12 mar 2020, o 22:36

Ruch oporu Kraju Wodospadów

Kōseki Dākukirā


Metaforycznie przyparty do muru, Koseki zawrócił by dostać się do walczących jednostek, dzięki temu, iż ci zajęci byli walką chunin pozostał niewykryty, kryjąc się za jednym z drzew ujrzał właścicieli chakry jaką wyczuwał chwilę temu. Była to walka dwóch na jednego, osamotniony krwawił z lewego ramienia w które wbity był kunai, jego prawa dłoń była natomiast cała poparzona. Mężczyzna miał na sobie cywilne odzienie, na plecach niósł wielki zwój. Pozostała dwójka która walczyła z "cywilem" miała na sobie w pełni czarne stroje, na plecach mieli po wielkim shurikenie a na nogach założone kabury z innym osprzętowaniem, nawet w tej chwili ciskali w stronę swej ofiary kunaiami, gdy ten uciekał unikając ich ataków.
Ranny znajdował się jakieś 4 metry od Kosekiego, stał akurat na jednej z grubszych gałęzi, tymczasem pozostała dwójka znajdowała się jakieś 8 metrów od chuninina.
 
Posty: 19
Dołączył(a): 21 lut 2020, o 21:48
Ranga: Senshi

Re: Szlaki do Kraju Wodospadów.

Postprzez Kōseki Dākukirā » 13 mar 2020, o 17:09

Koseki który był skryty za drzewem tak naprawdę miał związane ręce, co prawda go nie wykryli jednak ta walka też nie wiele mu mówiła, mówiąc dokładniej osoby uczestniczące w niej, co prawda mógł spekulować, nie wyglądało to jakby w tej walce uczestniczyli bandyci, nie znał stylu ubierania żołnierzy z kraju wodospadów, jednak prawdopodobnie dla niego ta dwójka mogła nimi być, to by znaczyło dlaczego walczą przeciwko "Cywilowi", cóż musiał się dowiedzieć czegokolwiek, jednakże nie mógł się od tak ujawnić, jeżeli poczeka zbyt długo cała ta walka się skończy i nic z tego nie będzie, musiał wybierać komu pomóc, nie chodzi już o sam fakt kto z nich przypomina bardziej na tego całego renegata. Przypuszczał że renegaci nie będą sobie od tak atakować jakiegoś cywila, druga sprawa on był sam, i był dość mocno poobijany, więc jego będzie potencjalnie łatwiej pokonać niż tą dwójkę. Cóż musiał ryzykować, w ostateczności będzie musiał się tłumaczyć, dlatego postanowił pomóc osobie ze zwojem na plecach. Nie miał żadnej dobrej techniki która by mogła pochwycić najlepiej całą tą trójkę, ale miał nie mały asortyment który mógłby załatwić jedną osobę. Mając na uwagę to że jego aktualny ubiór nie ukazuje przynależności do żadnej z wiosek, gdyż jego kamizelka oraz ochraniacz były zasłonięte kurtką, postanowił działać, wychylając się zza drzewa jedynie na tyle aby mógł wystarczająco dobrze wycelować swoją techniką utworzył pieczęć techniki Shōton: Kesshō Gokakurō i wycelował w jednego z dwójki ubranych na czarno i starał się go przechwycić ową techniką, z racji tego że element zaskoczenia jest po jego stronie liczył na całkowity sukces, więc jeżeli udało się to mu użył kolejnej techniki tym razem na drugim która była szybsza, jednak działała zupełnie inaczej, użył Shōton: Kesshō Har i postarał się uwięzić tak aby nie mógł wykonywać żadnych ruchów, niezależnie czy udało mu się to wykonać, czy nie z powrotem postarał się skryć za drzewem, technika nie była wystrzelona od strony Dakukiry, wiec nadal powinno być im ciężko go namierzyć. Dopiero po chwili mógł myśleć nad kolejnym ruchem.

Spoiler:
 
Posty: 118
Dołączył(a): 4 cze 2019, o 19:46
Ranga: Chūnin

Re: Szlaki do Kraju Wodospadów.

Postprzez Sabaku no Kumari » 16 mar 2020, o 21:32

Ruch oporu Kraju Wodospadów

Kōseki Dākukirā


Dākukirā postanowił wkroczyć do akcji, miał przewagę - on swych przeciwników widział, oni go nie o takich akcjach to uczą nawet w podręcznikach ninja a Koseki zdobył by z egzaminu na ten temat co najmniej czwórkę! Pierwsza z technik zadziałała świetnie drobinki kryształu zaczęły pokrywać przeciwnika nim ten zrozumiał co się dzieje było już za późno - nie mógł się poruszyć i spadł ku ziemi rozbijając dużą część kruszca. Drugi z ataków nie był jednak aż tak owocny, koleś nr. 2 zdążył zareagować odskakując na pobliższe drzewo, składając w ruchu pieczęcie i posyłając w stronę drzewa z którego nadleciał atak chmurę gazu. Uciekinier ruszył kawałek dalej i skrył się w koronie drzewa kilka metrów za chuuninem.


Przeciwnik nr. 2 - Pokonany
Przeciwnik nr. 1 - Stoi na wysokiej gałęzi, 6 metrów od Kōsekiego
Uciekinier - skryty w drzewie 3 metry za Kosekim
Koseki:
Drobne zmęczenie, ruchy są minimalnie słabsze a zmysły nieznacznie osłabione. Otoczony gazem.

Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"
Obrazek
Spoiler:

THEME

-Wcześniejsza postać-
Mk: Hozuki Madoka
Mk: Fuka Asha
Mk: Kurosawa Shin'ichi
Mk: Terumi Momo
 
Posty: 370
Dołączył(a): 9 cze 2019, o 19:33
Ranga: Chūnin

Re: Szlaki do Kraju Wodospadów.

Postprzez Kōseki Dākukirā » 16 mar 2020, o 22:12

Cóż jego plan zadziałał połowicznie, liczył że uda mu się złapać ich obydwóch i mieć problem z głowy, jednak to nie zadziałało, co gorsza zdążył coś puścić w stronę Dakukiry, jednak on się tym nie przejął i od razu jak tylko chmura zaczęła nadlatywać to odskoczył do tyłu, próbując się z niej wydostać, co nie powinno stanowić aż takiego wyzwania wszak taka chmurka nie powinna mieć wielkiego zasięgu, ponadto od razu wystrzelił w jego stronę technikę dzięki której udało mu się już jednego przeciwnika pochwycić a dokładniej mówiąc Shōton: Kesshō Gokakurō która powinna przynajmniej w jakimś stopniu zablokować jego ruchy, poprzez oblepienie części ciała. Póki co osobę którą "uratował" musiał zostawić w spokoju, na nią będzie czas po walce.

Spoiler:
 
Posty: 118
Dołączył(a): 4 cze 2019, o 19:46
Ranga: Chūnin

Re: Szlaki do Kraju Wodospadów.

Postprzez Hōzuki Madoka » 19 mar 2020, o 20:01

Ruch oporu Kraju Wodospadów

Kōseki Dākukirā


W momencie odskoku Dakukiry, jego przeciwnik zbierał powietrze do następnego wydechu, gdy zaś wykorzystał Shōton: Kesshō Gokakurō w stronę gazu leciał już podmuch ognia. Doszło i reakcji i natychmiastowego wybuchu. Kryształ wykorzystany do ataku zniknął w wybuchu, dwa z okolicznych drzew zaczęły się przewracać i palić, na trawie również był ogień. Koseki poczuł na twarzy podmuch gorącego powietrza, niewiele brakowało aby stracił brwi, jednak dał radę odskoczyć odpowiednio daleko. Niestety, huk sprawił iż chwilowo niewiele słyszał, dźwięczało mu w uszach. Tymczasem napastnik przeskoczył na kolejne drzewo i zaczął składać kolejne pieczęci przygotowując się do następnej techniki. Wąż → Baran → Małpa → Dzik → Koń → Tygrys

Przeciwnik nr. 2 - Pokonany
Przeciwnik nr. 1 - Stoi na wysokiej gałęzi, 9 metrów od Kōsekiego
Uciekinier - Uciekł od wybuchu, dalej się skrywa, przy krzaku 2 metry za Kosekim
Koseki:
Drobne zmęczenie, ruchy są minimalnie słabsze a zmysły nieznacznie osłabione. Dźwięczenie w uszach, chwilowo pogorszony słuch.
Dwa z drzew 5 metrów przed chuninem przewróciło się i zapłonęło.


Pamiętaj o odejmowaniu chakry, najlepiej zapisuj jej stan w spoilerze.
Obrazek
Madoka Madoka

Multikonta:
Kumari
Aya
Asha
Kurosawa Shin'ichi
 
Posty: 47
Dołączył(a): 24 paź 2019, o 15:06
Ranga: Nukenin

Re: Szlaki do Kraju Wodospadów.

Postprzez Kōseki Dākukirā » 19 mar 2020, o 23:20

Koseki nie spodziewał się że wybuch będzie aż tak potężny aby zniszczyć kryształy które mogłyby w końcu pochwycić przeciwnika.-Czyli jednak bez obrażeń się nie obejdzie co...?- Cóż, Iwijczyk liczył na szybki wjazd pochwycenie dwóch wrogów i dowiedzenia się czegokolwiek od uciekiniera która kryje się gdzieś w krzakach za nim, jednak nie wszystko poszło po jego myśli, na szczęście nie stoi na straconej pozycji, nadal ma czas gdyż jego sensor nie zaobserwował innej anomali chakry, lecz nie mógł się rozpraszać gdyż przeciwnik nadal napiera na niego, dostrzegł jakie znaki składa, jednakże nie zna techniki która je wykorzystuje więc za wiele mu to nie pomoże, cóż jeżeli będzie trzeba to odskoczy, jednak jeżeli technika okazałaby się zbyt szybka, jego czas reakcji powinien pozwolić mu na zablokowanie potencjalnej techniki techniką Doroku Gaeshi, jednakże to w swoim czasie gdyż Dakukira nie miał zamiaru czekać i przyglądać się co użyje za technikę, sam postanowił zaatakować, a więc utworzył pieczęć do techniki Shōton: Shuriken Ranbu przez co momentalnie powinien zostać otoczony odłamkami kryształu, nie mógł zliczyć ile ich jest (gdyż sam nie wiedział) jednak miał nad nimi absolutną kontrolę którą postanowił wykorzystać, więc od razu cisnął 1/3 shurikenów w przeciwnika, kontrolował je więc starał się ominąć punkty witalne aby przez przypadek nie trafić w coś co pogorszy sprawę, i czekał na to co pokaże mu przeciwnik, w pełni przygotowany do uniku, czy też obrony.

Spoiler:
 
Posty: 118
Dołączył(a): 4 cze 2019, o 19:46
Ranga: Chūnin

Re: Szlaki do Kraju Wodospadów.

Postprzez Sabaku no Kumari » 23 mar 2020, o 04:58

Ruch oporu Kraju Wodospadów

Kōseki Dākukirā


Koseki wytworzył więcej kryształów, posyłając część jako pociski w stronę swego przeciwnika w momencie gdy ten wystrzelił szybko przemieszczający się ognisty pocisk - aby się przed nim wybronić chłopak wykorzystał technikę dotonu, która zablokowała cios jednak również odgrodziła jego pole widzenia, toteż nie znał dokładnego toru lotu pocisków jakie posłał na przeciwnika. Dākukirā poczuł jak źródło chakry jego przeciwnika znika, nie widział dokładnie jednak jeden z jego kryształów trafił w krtan napastnika po czym ten spadł z drzewa na jakim stał. W taki oto sposób młody chunin pokonał dwóch przeciwników. Uciekinier wyszedł z swej kryjówki i zbliżył się do Kosekiego trzymając się za prawe ramię. Widać było, iż był ranny i przemęczony.
- Ah.. dziekuję. Wraz z towarzyszami próbowaliśmy przedrzeć się przez granice do Kraju Ziemi, mamy wiadomość do...
Nagle mężczyzna przerwał jakby zastanawiając się nad czymś.
- ...Jesteś shinobim wysłanym z Iwy, tak?
Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"
Obrazek
Spoiler:

THEME

-Wcześniejsza postać-
Mk: Hozuki Madoka
Mk: Fuka Asha
Mk: Kurosawa Shin'ichi
Mk: Terumi Momo
 
Posty: 370
Dołączył(a): 9 cze 2019, o 19:33
Ranga: Chūnin

Re: Szlaki do Kraju Wodospadów.

Postprzez Kōseki Dākukirā » 23 mar 2020, o 16:14

Cóż atak posłany przez Dakukire zadziałał z czego był zadowolony, lecz jeszcze bardziej zadowolony był z tego co powiedział mu uciekinier, nie pomylił się. Z racji tego że jego sensor był włączony cały czas i nie wykrył innych oznak chakry czuł się o wiele pewniejszy jednak nadal nie zakończył swojej technik, na jego szczęście chakra nie zostaje pobierana z czasem a tylko raz więc mógł sobie pozwolić utrzymywać ją jeszcze przez chwilę. -Tak, jestem przysłany z Iwy- odpowiedział mu spokojnie po czym zaczął kontynuować -Byłem w obozowisku jednakże zostało ono zniszczone, ale za nim do tego, napomniałeś coś o tym że musisz dostać się do Kraju ziemi, wyjaśnij mi co było tego celem? A następnie co się stało z waszym obozowiskiem.- w międzyczasie Koseki utworzył pieczęć aby jego sensor mógł wyłapywać chakre na większym dystansie.

Spoiler:
 
Posty: 118
Dołączył(a): 4 cze 2019, o 19:46
Ranga: Chūnin

Re: Szlaki do Kraju Wodospadów.

Postprzez Sabaku no Kumari » 26 mar 2020, o 18:30

Ruch oporu Kraju Wodospadów

Kōseki Dākukirā


Mężczyzna oddychał ociężale przyglądając się chłopakowi, jakby rozglądał się za jego odznaczającą go blaszką, kiedy w końcu ujrzał ją pod kapturem, zadowolony kiwnął głowa na znak, iż mu wierzy po czym wystawił w jego stronę dłoń w której trzymał zwój.
- Wraz z resztą ...drużyny. Miałem przekazać Iwagakure kluczowe informacje o obecnym stanie ruchu oporu. Jak widziałeś po wiosce - nie jest dobrze. Potrzebujemy pilnej pomocy. Daimyo przeszedł do ofensywy. Proszę - przekaż zwój swemu Kage w naszym imieniu. Ja... muszę odpocząć.
Odparł czekając, aż Koseki odbierze zwój, by potem usiąść i oprzeć się o drzewe coby nieco odpocząć. Widać było, że walka i gonitwa go wyczerpała. Tak oto Dakukira zdobył to czego potrzebował, mógł wracać do Iwy.

//Poprosił bym jeszcze o posta z odebraniem zwoju i wyruszeniem w drogę powrotną. Jeśli chcesz możemy zrobić z drogi powrotnej kolejną misję(Bez wynagrodzenia finansowego) jako fabułę. Daj znać w swoim poście.


Chimu otrzymuje:
+ 2 PZ
+ 1 PD
+ 10 PN
+ 450 Ryō


Gracz Kōseki Dākukirā otrzymuje:
+ 1 Misja C
+ 2 PD
+ 10 PN
+ 450 Ryō
Inne wynagrodzenie:
Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"
Obrazek
Spoiler:

THEME

-Wcześniejsza postać-
Mk: Hozuki Madoka
Mk: Fuka Asha
Mk: Kurosawa Shin'ichi
Mk: Terumi Momo
 
Posty: 370
Dołączył(a): 9 cze 2019, o 19:33
Ranga: Chūnin

Re: Szlaki do Kraju Wodospadów.

Postprzez Kōseki Dākukirā » 27 mar 2020, o 16:52

Dakukira Przyjął zwój od uciekiniera, i schował go pod płaszczem. -Dobrze się spisałeś, musisz mi wybaczyć, nie przybyłem na czas aby uratować twoich kompanów. Skinął mu lekko głową na znak przeprosin.-Dobrze, natychmiast udam się do wioski i przekaże list. Bywaj i nie daj się zabić.- odpowiedział mu przyjaźnie po czym odwrócił się w stronę drogi powrotnej i powoli ruszył. Sensora miał nadal odpalonego na wypadek gdyby okazało się że jacyś niepożądani goście mogli by się pojawić w jego okolicy. Poszedł normalnym chodem do czasu aż potencjalna osoba mogłaby się pojawić w zasięgu sensora, wtedy też zwonił trochę i starał się iść jak najciszej, i szedł tak aż do? No właśnie...

(Jeżeli ci to nie będzie przeszkadzać to tak, możemy kontynuować i możesz zacząć z nową misją )
 
Posty: 118
Dołączył(a): 4 cze 2019, o 19:46
Ranga: Chūnin

Re: Szlaki do Kraju Wodospadów.

Postprzez Sabaku no Kumari » 28 mar 2020, o 22:01

Kōseki Dākukirā

Gonitwa powrotna


- Powodzenia.
Odparł członek ruchu oporu żegnając się z Dakukirą, którego zadanie nie dobiegło jeszcze końca. Zdobył informacje potrzebne Hyakuzawie, jednak przed chłopakiem była jeszcze droga powrotna, która do łatwych niezależała. Drobny odpoczynek związany z spokojnym truchtem pomógł chuuninowi z oszczędzeniem energii i odzyskaniem nieco werwy po ostatnich wyczynach, dzięki sensorowi natomiast patrolował czy żadne zagrożenie nie nadejdzie z jakiejkolwiek strony. Plan całkiem dobry. Po półgodzinej podróży sensor chłopaka wyczuł cztery źródła chakry których zasoby sugerowały geninów. Co ciekawa otaczały one Kosekiego, pojawiajac się nagle z każdej strony(Wschód, zachód, północ, południe) na krańcach zasięgu radaru.
Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"
Obrazek
Spoiler:

THEME

-Wcześniejsza postać-
Mk: Hozuki Madoka
Mk: Fuka Asha
Mk: Kurosawa Shin'ichi
Mk: Terumi Momo
 
Posty: 370
Dołączył(a): 9 cze 2019, o 19:33
Ranga: Chūnin

Re: Szlaki do Kraju Wodospadów.

Postprzez Kōseki Dākukirā » 30 mar 2020, o 17:46

Cóż Koseki nie czekając od razu ruszył w drogę, przez pierwsze pół godziny wszystko szło gładko, przez co mógł złapać trochę oddechu, jednakże po tym czasie Iwijczyk wyczuł nowe źródła chakry, które były słabsze od niego, nie można powiedzieć że nie przejął się nimi, jednakże nie zamierzał zmienić swoich planów i nadal kontynuował i kierował się przed siebie, do czas aż najprawdopodobniej napotka się z jednym ze źródeł chakry, był od pojedynczego źródła silniejszy dlatego też postanowił że gdy tylko napotka się z jednym ze źródeł od razu użyje na nim techniki Sakki aby sparaliżować swojego potencjalnego przeciwnika, co przy różnice sile nie powinno być problemem.

Spoiler:
 
Posty: 118
Dołączył(a): 4 cze 2019, o 19:46
Ranga: Chūnin

Re: Szlaki do Kraju Wodospadów.

Postprzez Sabaku no Kumari » 1 kwi 2020, o 00:27

Kōseki Dākukirā

Gonitwa powrotna

Koseki miał swój plan, chciał skorzystać z Sakki i przerazić swojego przeciwnika gdy tylko pierwszy z nieznajomych znalazł się przy chuuninie i spojrzał mu w oczy niemal natychmiast zamarł - jednak pozostali szybko również znaleźli się w pobliżu a Dakukira został otoczony. Przeciwnicy uzbrojeni byli w kunaie, podobnie jak mężczyźni z którymi walczył wcześniej byli zamaskowani i nosili podobne stroje. Każdy z nich znajdował sie 20 metrów od chłopaka, najwyraźniej nie zamierzali rozmawiać - szykowali się do ataku.
Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"
Obrazek
Spoiler:

THEME

-Wcześniejsza postać-
Mk: Hozuki Madoka
Mk: Fuka Asha
Mk: Kurosawa Shin'ichi
Mk: Terumi Momo
 
Posty: 370
Dołączył(a): 9 cze 2019, o 19:33
Ranga: Chūnin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Iwagakure no Sato

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników