Tajemnicza Ścieżka

Jedna z pięciu krain, Kraj Błyskawic. Kaminari no Kuni niezmiennie panuje na północnym wschodzie świata shinobi. W dużej mierze przestrzeń jest tu górzysta. Wykorzystuje to Kumogakure no Sato, ukryta wioska tego kraju. Zbudowano ją na szczytach górskich, najwyższe budynki posiadają widok sponad chmur. Tutejsi shinobi przeważnie specjalizują się w technikach Raitonu, Taijutsu i Kenjutsu, wielu też znanych shinobi tej wioski specjalizowało się w Kekkei Genkai skradzionych z innych wiosek.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Tajemnicza Ścieżka

Postprzez Nara Rin » 21 sty 2018, o 22:55

Jest to kontynuacja tej samej ścieżki, która zaczęła się w Shiku w Oto no Kuni oraz ciągnęła się przez całe Hayashi no Kuni i Shimo no Kuni. Zaczyna się na granicy z Krajem Mrozu i wiedzie z początku lasami Kaminari no Kuni. Droga jest tak położona, że nie idzie jej zauważyć jeśli nie wie się gdzie się ona znajduje. Nie krzyżuje się ona z żadną drogą, a jeśli już musi to kończy się przed takim skrzyżowaniem, a zaczyna po nim. Na drzewach znajdują się te same znaki młota otoczonego kolcami, które znajdowały się przy ścieżce wczesniej w Hayashi no Kuni na drzewach czy w Shimo no Kuni na skałach. Przy ścieżce nie ma żadnych budynków, a jedyne schronienie można odnaleźć w jaskiniach, a przynajmniej na jej początku.

Shotaro - Misja rangi B
33 / ??


Na widok rytuału jaki odbyłeś by złożyć ofiary w ofierze dla Jashina, wszystkie dziewczyny odwróciły wzrok, wygląda na to, że nie do końca podobały im się twoje praktyki religijne, jednakże nic nie powiedziały.
Teraz miałeś wiedzę gdzie znajdują się mniej więcej wieśniacy i nie musiałeś już szukać ich na ślepo, a przynajmniej , aż tak na ślepo, nadal wiedziałeś mało, bardzo mało ale wiedziałeś cokolwiek a to potrafi w karierze shinobi zmienić całkiem dużo.
Podążając co raz bardziej na północny wschód Świętym Szlakiem przekroczyłeś w końcu granicę z Kaminari no Kuni, temperatura rosła co raz bardziej, aż wróciła do tej jaką odczuwałeś w Hayashi no Kuni, a szata roślinna ponownie wróciła do lasów liściastych jak jeden z tych, który teraz przemierzacie.
Znowu nastał wieczór, słońce już znikło za horyzontem i powoli nadchodziła noc. Niestety nie widziałeś teraz żadnej jaskini, a jedynie niewielką polanę po lewej stronie.
Obrazek
Głos RinRin's ThemeFight ThemePlan Succesfull Theme

Poprowadzę misje rangi D-A, chętnych proszę o kontakt na gg :)

Aktualnie prowadzone misje:
 
Posty: 1264
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Tajemnicza Ścieżka

Postprzez Shotaro » 21 sty 2018, o 23:06

Dziewczyny odwracały wzrok i nic nie powiedziały. I dobrze. Nie uraziły przez to uczuć religijnych Shotaro, które bardzo łatwo dało się urazić. Z czasem zaczęło się robić coraz cieplej. Bardzo się to podobało jashiniście. O ile temperatura ujemna mu nie zagrażała, to po prostu lepiej się czuł w umiarkowanym klimacie. I znów nastała noc. Shotaro zastanawiał się, kiedy dojdą na miejsce. Ale nie miał co narzekać. Nie dało się przyśpieszyć zbyt bardzo podróży. Wieśniakom musiał zająć to dużo więcej, gdyż szli większą grupą. Wszyscy poszli na polankę, żeby przygotować się do kolejnego wielkiego dnia. Dziewczyna pająk znów była proszona o zrobienie sznurków z pajęczyny, żeby wiedziała, kiedy ktoś się zbliża do nas w nocy. Wszyscy zasnęli, a kontynuować swoją podróż mieli z rana. Misja zajęła więcej czasu, niż na początku spodziewał się nasz fanatyk religijny. Dobrze jednak, że każdej nocy się wysypiali, dlatego mogli z trzeźwym umysłem podejmować następne decyzje.
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin

Re: Tajemnicza Ścieżka

Postprzez Nara Rin » 22 sty 2018, o 14:34


Shotaro - Misja rangi B
35 / ??Zarządziłeś postój, który był już kolejnym z kolei na tej misji, ale to dobrze, przynajmniej zawsze jesteście wypoczęci i gotowi do działania, a wieśniacy nie powinni poruszać się szybciej od was mimo tych postojów, w końcu idą dużą grupą i nie są to żadni shinobi.
Poprosiłeś dziewczynę z klanu Kumojin by ta znowu zatroszczyła o wasze bezpieczeństwo za pomocą alarmów z jej pajęczyny co tez zrobiła. Ale jak się rano okazało nie było to potrzebne, nikt ani nic was nie napadł, a wy byliście wypoczęci po nocnym odpoczynku i mieliście zregenerowaną w pełni chakre.
Po pewnym czasie wybiegliście z lasu. Teren zaczął opadać, jakieś sto metrów niżej i dwieście dalej widzieliście tłum ludzi idących spokojnie, jakby byli w jakimś transie, oraz dużo postaci ubranych w fioletowe szaty. Jeśli któregoś nie pominąłeś, albo nie policzyłeś jednej osoby kilka razy to było ich czterdzieści w tym jeden, którego szaty się lekko odznaczały od reszty.
Obrazek
Głos RinRin's ThemeFight ThemePlan Succesfull Theme

Poprowadzę misje rangi D-A, chętnych proszę o kontakt na gg :)

Aktualnie prowadzone misje:
 
Posty: 1264
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Tajemnicza Ścieżka

Postprzez Shotaro » 22 sty 2018, o 15:52

Postój pomógł odpocząć całej drużynie wybranych. Shotaro był zadowolony, że nic złego się nie stało. Rano wypoczęci ruszyli w dalszy podbój. I okazało się, że daleko nie musieli szukać. Oddział wierzących przemieszczał się wraz z wieśniakami. Shotaro zrobił dwa klony z ziemi. Im więcej ich było tym lepiej. Polecił to zrobić też każdemu, kto znał podobną technikę, która była w stanie zadawać obrażenia. Bunshin no jutsu nie wchodził w grę. Taktyka była mniej więcej taka sama jak wcześniej. Dziewczyna z klanu papieru miała wykorzystać swoje hijutsu w ofensywie; doton i genjutsu w defensywie swoich kompanów. Hoshigaki Azaka miała wykorzystać swój miecz do eliminacji pojedynczych przeciwników. Kumojin Aoba miała łapać w pajęczynę przeciwników, którymi nikt się nie zajął i wykorzystać swój łuk do wsparcia z dystansu. Każdy miał uważać, żeby nic nie stało się wieśniakom. Shotaro gdy już byli blisko odpalił pierwszą bramę i ruszył na podbój. Dobył swojego miecza i ciął przeciwników w szatach jak popadło. Nie zatrzymywał się na zbyt długo, żeby nie zostać ofiarą jakiegoś ataku. Klony miały za zadanie wykorzystać taijustu, aby powalić wrogów. A reszta drużyny miała działać zgodnie z planem.Chakra:4000 - 400 - 360 = 3240


Kaimon (開門) [Brama Otwarcia]
Pierwsza z bram, umiejscowiona jest z mózgu. Ciało człowieka posiada zbyt wielki potencjał możliwości, by samo mogło je znieść - z tego powodu mózg posiada ograniczenia uniemożliwiające działanie mięśni z ich pełną siłą - dla swojego bezpieczeństwa wydajność mięśni człowieka ograniczona jest do 20%. Brama ta zrywa część tych ograniczeń zwiększając wydajność w sile i szybkości. Po otwarciu tej bramy możliwe jest wykorzystywanie techniki Front Lotus.

Premia:
Atrybuty siły i szybkości rosną o 0,5 poziomu na każde otwarte 2,5 poziomu tych atrybutów.
Umożliwia używanie techniki Omote Renge.
Umożliwia używanie techniki Hitori Omote Renge.
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin

Re: Tajemnicza Ścieżka

Postprzez Nara Rin » 22 sty 2018, o 16:38


Shotaro - Misja rangi B
37 / ??


Niestety miałeś pecha, kultyści was zauważyli chwile po tym jak wyszliście z lasu. Ten w innych szatach, pewnie jakiś ważniejszy kultysta, może kapłan, powiedział coś do reszty i tłum razem z większością kultystów pobiegł dalej. Do walki z wami zostało dziesięciu kultystów. Jeden z nich złożył pieczęć tygrysa i powoli za nimi zaczęła się wypiętrzać ściana z ziemi, która miała prawdopodobnie ochronić resztę kultystów. (Doryū Jōheki)
Maika zrobiła dwa klony z papieru. Niestety Azaka nie mogła wykonać Mizubunshina z powodu braku jakiegokolwiek zbrionika z tą cieczą. A Aoba nieznała żadnej techniki klonującej.
Niestety twory papieru ani pajęczyna nie zdołały dolecieć do celu gdyż zostały trafione Karyū Endanem i tylko dzięki błyskawicznym podwyższeniu terenu przez Chidōkaku Maiki udało wam nie zostać spopielonym.
W momencie gdy przeciwnicy zauważyli, że aktywowałeś pierwsza bramę użyli Doryūheki ale udało ci się tam wlecieć nim ściana się podniosła i nie mieli już z tobą szans na bliskim dystansie, zamknięci w klatce której byli twórcami, zabiłeś wszystkich dziesięciu.
Obrazek
Głos RinRin's ThemeFight ThemePlan Succesfull Theme

Poprowadzę misje rangi D-A, chętnych proszę o kontakt na gg :)

Aktualnie prowadzone misje:
 
Posty: 1264
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Tajemnicza Ścieżka

Postprzez Shotaro » 22 sty 2018, o 16:46

Udało się wykończyć dziesięciu kultystów zanim Ci zrobili nam jakiekolwiek obrażenia. Teraz trzeba było ruszyć na resztę przeciwników. Taki tok wydarzeń był trochę nie pomyśli Shotaro, ale zdecydowanie nie był pechowy. Skoro każdy znał swoje miejsce w szyku Shotaro kazał ruszyć za resztą wyznawców. Shotaro również wyskoczył z pułapki i ruszył za resztą. Cały czas miał swój miecz w ręku. Podejrzewał, że reszta kulturystów pobiegła, chcąc zostawić ich w tyle. Teraz wszyscy musieli ich dogonić. Jashinista nie marnował czasu. Z taką samą taktyką ruszyliśmy na resztę wyznawców. Gdy już ich dogonić znowu ciął wszystkich jak popadnie, klony miały atakować Taijutsu. Już jedną czwartą gdzieś mieli za sobą. Miał nadzieję, że z resztą też pójdzie bez problemu.
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin

Re: Tajemnicza Ścieżka

Postprzez Nara Rin » 22 sty 2018, o 17:02


Shotaro - Misja rangi B
39 / ??


Po zabiciu dziesięciu kultystów Shotaro i jego cztery dziewczyny ruszyli dalej w pogoń. Ominęli wyniesioną ziemie bokiem i zauważyli, że kultyści jak i wieśniacy nie odbiegli daleko, nie ma się co temu dziwić w końcu to nie byli shinobi i zapewne byli przekonani, że dziesięciu kultystów, których zostawili w tyle da sobie rade z oddzialem Shotaro, albo chociaż zatrzyma ich na dłużej, niestety, albo stety, byli na to za słabi. Ciekawe chociaż czy to byli najlepsi wojownicy jakich mieli ci kultyści.
Dogoniliście ich i zabijaliście po jednym powoli osłabiając siły kultystów, a ci nawet nie stawiali oporów, zapewne nie mieli więcej shinobi w swojej grupie. Gdy wieśniacy zauważyli, że polujecie na kultystów zatrzymali się nie widząc powodów do dalszej ucieczki, a dalej uciekali sami kultyści, których zostało pięciu. Czterech. Trzech. Dwóch. Jeden. I w końcu padł ostatni, ten w wyróżniających się szatach. Gdy upadał od rany twojego miecz z jego szat wypadł zwój. Jego zawartość była następująca
Masz dostarczyć ofiary do Świątyni. Liczę na sukces twojej misji Kapłanie Kisaki
Chwała Przedwiecznym!
Biskup Pustki
Obrazek
Głos RinRin's ThemeFight ThemePlan Succesfull Theme

Poprowadzę misje rangi D-A, chętnych proszę o kontakt na gg :)

Aktualnie prowadzone misje:
 
Posty: 1264
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Tajemnicza Ścieżka

Postprzez Shotaro » 22 sty 2018, o 17:10

Oczy Shotaro robiły się coraz większe z każdym kolejnym zabójstwem, aż w końcu wszyscy kultyści zostali zabici. Shotaro wciąż nie miał dość. Chciałby zabić jeszcze większą ilość osób. Jashin musiał spoglądać na niego i się uśmiechać. Shotaro wyłączył pierwszą bramę i przeczytał zwój, który leżał na ziemi. Wyglądało, że to nie był jeszcze koniec walki. Uśmiech na twarzy chłopaka nie znikał.
- Wracajcie do domów. My musimy jeszcze odnaleźć jaskinię i upewnić się, że taka sytuacja się już więcej nie powtórzy. Gdy skończymy, wrócimy do was - powiedział jashinista do wieśniaków. Uznał, że będą bezpieczniejsi, jeśli nie będą przy nich. Dodatkowo by ich tylko opóźniali. Shotaro ruszył dalej Świętym Szlakiem, aby zakończyć raz na zawsze dziwaczną sektę. Dziewczyny miały iść razem z nim. Szybkim tempem ruszyli w poszukiwaniu Świątyni. Nie wiedzieli ilu wrogów na nich czekało.
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin

Re: Tajemnicza Ścieżka

Postprzez Nara Rin » 22 sty 2018, o 17:21


Shotaro - Misja rangi B
41 / ??


Zabicie trzydziestki kultystów nie było dla ciebie wystarczające, chciałeś zabijać więcej, i więcej, i więcej, i więcej, I WIĘCEJ! Ale niestety kultyści się skończyli, a przecież nie zabijesz wieśniaków, których miałeś odnaleźć i sprowadzić z powrotem, a przynajmniej myślałeś, że nie ma więcej kultystów dopóki nie znalazłeś zwoju, który gwarantował więcej żywotów dla swojego Pana, Jashina. Rozkazałeś wieśniakom powrót do domu, nawet bez ochrony powinni być bezpieczni, Święty Szlak był dobrze ukryty, a w dodatku miał na swojej trasie sporo jaskiń, w których można się schronić jakby pogoda była nieodpowiednia do dalszej podróży. Ty i twoja drużyna za to ruszyła odnaleźć resztę sekty jednakże kilkanaście kilometrów dalej Święty Szlak się nagle urywał. Droga po prostu kończyła się pośrodku niczego. Dookoła była tylko równina i żadnych śladów sekty nawet brakowało ich wszechobecnego znaku.
Obrazek
Głos RinRin's ThemeFight ThemePlan Succesfull Theme

Poprowadzę misje rangi D-A, chętnych proszę o kontakt na gg :)

Aktualnie prowadzone misje:
 
Posty: 1264
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Tajemnicza Ścieżka

Postprzez Shotaro » 22 sty 2018, o 17:28

Shotaro nie widział żadnych dalszych znaków młota, szlak się nagle urywał. Nie było żadnego śladu, który jashinista mógłby wykorzystać. Postanowił zakończyć poszukiwania i wracać do wioski. Odnalazł wieśniaków. Szybko ruszył wraz z całą ekipą ścieżką, którą przyszli. Po pewnym czasie dołączyli do wieśniaków. Nic im się nie stało. Shotaro podejrzewał, że tak będzie do końca ich podróży, dlatego ruszył przed siebie z całą swoją ekipą, nie czekając na resztę. Po drodze musiała zastać ich noc co najmniej kilka razy. Starali się nocować w jaskiniach albo na otwartym terenie. Zmierzali prosto do Oto, do radnej, aby opowiedzieć jej o całej misji. Gdy znaleźli się w jej gabinecie, Shotaro streścił przebieg misji i czekał na ocenę kobiety. Chciał już wracać do domku i odpocząć po dobrze wykonanym zadaniu. Cieszył się z obecności dziewczyn podczas jego misji, gdyż mógł się wiele od nich dowiedzieć podczas tej misji.
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin

Re: Tajemnicza Ścieżka

Postprzez Nara Rin » 22 sty 2018, o 17:47

Wracamy tutaj
Obrazek
Głos RinRin's ThemeFight ThemePlan Succesfull Theme

Poprowadzę misje rangi D-A, chętnych proszę o kontakt na gg :)

Aktualnie prowadzone misje:
 
Posty: 1264
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Tokubetsu Jōnin


Powrót do Kaminari no Kuni - Kraj Błyskawic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron