[Ogłoszenie] - Kage w rękach graczy v2.0

Zakończone konkursy. Odbiór nagród po przeniesieniu do tego subforum dalej przysługuje.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

[Ogłoszenie] - Kage w rękach graczy v2.0

Postprzez Ex Adm » 6 paź 2016, o 22:39

Tak więc.. Od razu przejdę do rzeczy... Administracja poszukuje dwóch aktywnych i chętnych graczy do poprowadzenia Tsuchikage oraz Hokage. Będą całkowicie do waszej dyspozycji, bylebyście trzymali się ich charakterów, pozycji i całej tej reszty.... Im więcej będziecie mieli ciekawych pomysłów i ubogacicie fabułę forum, tym lepiej. Tak więc, słucham państwa :D

KP Obu panów.

Ziemniak

Staruch z liścia

Przydziały ogłoszę w przyszłym tygodniu, jak przemyślimy zgłoszone kandydatury. Ale, żeby nie było.. to termin zgłoszeń jest do Wtorku, do godziny 23.59.
[] <- Kim jestem ?? -> []
|
\/
Nim<3:
Administrator

Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Shogun
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: [Ogłoszenie] - Kage w rękach graczy v2.0

Postprzez Maji Seitaro » 9 paź 2016, o 14:57

Zgłaszam się do prowadzenia Hokage. :)
Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, cień shinobi. Maji Seitaro, do usług.
Prowadzone misje:
  • -
  • -

MK: Reiwa

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shintaisei
Dodatkowa Ranga: Sennin

Postprzez Kamizuru Gentarō » 9 paź 2016, o 15:18

W sumie, to mogę Tsuchikage, skoro z poprzednim Kage już jest gotowa fabuła.
Generalnie rzecz biorąc, już jako Kamizuru, myślałem nad zrobieniem Festiwalu Miodu. Każdy jakoś misje i misje, a można ciekawie pourządzać mini-eventy. Fabularne lokacje podorabiać do wioski, bo brakuje chociażby aspektu religijnego, jak małe kapliczki i takie tam. Nie bierzcie mnie, bo będę Wam spamował. :?
Utworzyć nowe Anbu by należało, zagadywać do nukeninów, żeby przeszli na stronę wioski i generalnie kręcić biznes.
To już nie te czasy, kiedy wioski były potęgą krajów, bo kraje zawiodły wioski. Teraz to kraj musi być gospodarką wioski! Więc, zgodnie z charakterem Tsuchi, trzeba kręcić hajsy i podporządkowywać sobie resztę, coby wyrzucić tego okupanta.

Z aktywnością, jak jest, to widać. Online codziennie, choć zazwyczaj w godzinach nocnych.
Obrazek

Ranga: Chūnin

Postprzez Takahama Hiroshi » 9 paź 2016, o 16:10

To ja też może wrzucę swoje zgłoszenie. Mogę prowadzić którąkolwiek postać, nie mam co do tego preferencji. Jestem aktywny, codziennie na forum, więc czasu będę miał wystarczająco.

Postprzez Koseki Kitashi » 9 paź 2016, o 21:31

No cóż, mimo krótkiego stażu na forum postanowiłem że zgłoszę się na Tsuchikage. Mimo że tutaj jestem od nie dawna, to wcześniej grałem na 3 innych PBF-ach o Naruto z czego 2 padły, a jeden miał kiepską fabułę i tak znalazłem się tutaj.Poza tym w samych RP i RPG mam staż nieco ponad 3 lat. Jako Tsuchikage na pewno dodałbym sporo ciekawego do fabuły, pewne uroczystości, festiwale, święta, poza tym udzielałbym się sporo w fabule, chcąc zachować porządek w wiosce. Stworzyłbym oddziały złożone z Chuuninów, Tokubetsu Jouninów i Jouninów, którzy dbaliby o łapanie niebezpiecznych nukeninów oraz wrogów wioski, a poza tym patrolowaliby też granicę oraz pilnowaliby tego, by samurajowie nie włazili mieszkańcom wioski na głowę. Poza tym działaliby cicho i z ukrycia, tak, aby wiedział o nich tylko kage oraz radni wioski. Poza tym starałbym się zadbać aby fabuła w wiosce nieco bardziej ruszyła, bo obecnie poza prywatnymi 2-3 osobowymi mini-fabułami praktycznie nic się tam nie dzieje.
Ogólnie na forum mimo że nie zawsze jestem aktywny na chacie to siedzę po ładnych parę godzin dziennie i jeśli tylko czegoś potrzeba, a mnie nie ma to łatwo można mnie złapać na gg, a wtedy w 95% przypadków staram się wbić, no chyba że byłbym naprawdę bardzo zajęty. Przyznaję że przez to że nie jestem tu długo, to zdarzają mi się czasami (ale na szczęście już coraz rzadziej)błędy, ale jeśli ktoś zwróci mi na to uwagę, to od razu staram się to poprawić i zapamiętać, tak aby taka pomyłka więcej się nie zdarzyła. Posty w misjach czy fabule o ile tylko mam dostęp do komputera lub laptopa (od poniedziałku do piątku)piszę bardzo szybko, ale mimo to staram się by miały sens, odpowiednią długość i nie zbyt dużą liczbę powtórzeń i błędów(niestety interpunkcyjne zdarzają mi się częściej, ale staram się je ogarniać). Nieco gorzej bywa w niektóre weekendy, ponieważ chodzę do szkoły zaocznej i gdy mam zjazd to wracam dopiero po południu, ale do tego czasu na ogół na gg lub chacie mogę w sporej ilości wypadków popisać jeśli trzeba coś ustalić

Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU

Postprzez Sokiro » 10 paź 2016, o 01:13

Również składam swoją kandydaturę na prowadzenie postaci. Może być którykolwiek z obu panów kage. Codziennie jestem online co prawda w różnych godzinach Ale wiadomo. Praca i inne życiowe sprawy. Może i nie prowadzę za bardzo misji Ale to może przemówić na Plus, nie jestem zbytnio zajęta osobą wiec zapewne jako kage mógłbym być aktywny, wiadomo co za dużo to nie zdrowo :D Nawet jak nie ma mnie na forum wystarczy napisać na gg. Jak nie odpowiadam wystarczy zostawić wiadomość na gg lub PW a z pewnością odpowiadam jak tylko czas na to pozwoli. Liczę na rozpatrzenie mojej kandydatury na prowadzącego kage.

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Dōhito Midoro » 10 paź 2016, o 13:13

Zgłaszam się.
Najlepiej Tsuchikage ale z Hokage też sobie dam radę kappa
Obrazek

Postprzez Joker » 10 paź 2016, o 15:20

Midoro odpada, dziękuję.
Chimu, po prostu chimu.

Ranga: Uczeń

Postprzez Nieaktywny3 » 12 paź 2016, o 01:32

To tak. Goście z Iwy mogą zgłaszać się tylko na Hokage. Z Oto do obu a z Konohy tylko do Tsuchikage. W sumie to mogę Tsuchikage spróbować poprowadzić. O dziadka Hokage się bijcie kappa

Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Akatsuki
Dodatkowa Ranga: Sennin

Postprzez Ex Adm » 12 paź 2016, o 02:05

Zamykam Konkurs !!

Dziękuję wszystkim za zgłoszenia. Wiadomo, role są dwie a chętnych więcej, jednak zapamiętam kto się zgłaszał, gdyż zapewne niedługo będą potrzebni ludzie do prowadzenia innych NPC. Wtedy ci co się nie dostali dzisiaj mają pierwszeństwo wyboru... A teraz żeby nie przedłużać....

Wyniki

Hokage wędruję do Rąk Maji Seitaro.

Tsuchikage wpada w łapy Kirito.

Decyzje takie, gdyż nie chcę aby prowadzono kage swoich własnych wiosek... Proszę zwycięzców o kontakt na gg w sprawię odebrania/ założenia Kont do postaci.

PS Jeżeli ktoś z graczy ma pomysł na jakiś Event albo ME to proszę się kontaktować ze mną. Jeżeli jest wola w narodzie, to trzeba z niej korzystać :D

Miłej Nocy.
Pozdrawiam.
BB-8
[] <- Kim jestem ?? -> []
|
\/
Nim<3:
Administrator

Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Shogun
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank