Drugi labirynt

Kraina dominująca na południu świata shinobi. Kraj Wiatru to gigantyczna pustynia. Nie licząc ukrytej wioski wszelkie tutejsze wioski i miasta skupiają się w pobliżu oaz. Sunagakure no Sato mieści się w górzystej części kraju. Tutejsi shinobi przywykli do walki w ciężkich warunkach. Swoje zdolności rozwinęli do tak wielkiego stopnia, że są w stanie wykorzystywać ich w nawet tak niesprzyjających miejscach jak pustynia. Znani są szczególnie z kontroli piasku, żelaza oraz kukieł. Posiadają też shinobi wyspecjalizowanych w technikach wiatru i medycynie.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Drugi labirynt

Postprzez Cheshire » 3 lip 2019, o 15:59

-Witamy! To już drugi labirynt jaki otworzyliśmy! Również ten ma nietypowe cechy. Jest kilka wejść do niego i kilka wyjść potencjalnych. Sam labirynt jest podzielony na cztery segmenty i każdy z nich można obracać, jednak nie w trakcie samego przejścia! Wejście to jedyne 250Ryō!
Gi gotowy był wręczyć kluczyk chętnym do wejścia. Każdy segment ścian dało się nim otworzyć, jednak otworzenie złego aktywowało alarm. Do labiryntu prowadziła drewniana brama. W sumie, to bardziej pasowałoby słowo furtka, bo była niewielka, nie domalowana. Po wejściu człowiek znajdował się w zadaszonym pomieszczeniu o kolorowych ścianach podzielonych na segmenty. Każdy zawierał dziurkę od klucza.
-Zainteresowany? Pierwotnie był to zwykły labirynt ale gdzieś tam jest ścianka blokująca przejście. Tą ściankę możecie otworzyć.

Zasady: ilustrację przedstawiając labirynt pobieracie, a następnie w paincie zaznaczacie wybrane segmenty. Paint posiada opcję obracania, najlepiej obracać w danym kierunku o 90 stopni tyle razy, aż uzyskacie segment ułożony w takim kierunku w jakim chcecie. Gdy ustawicie wszystkie segmenty w sposób, jaki wg Was umożliwi Wam przejście przez labirynt rysujecie dowolnym kolorem trasę przez labirynt, jaką przechodzi Wasza postać.
Uwaga! Wejścia i wyjścia znajdują się kolejno w lewym górnym i prawym dolnym rogu. Wejście przez jakie przechodzicie musi być przyległe do zewnętrznej krawędzi ilustracji. Tak samo wyjście, jakim opuszczacie labirynt.
Ilustrację umieszczacie na dowolnym hostingu dla grafik, następnie poprzez bbcode 'img' lub 'url' umieszczacie ją w w swoim poście fabularnym w tym temacie w ramach ukrytych treści.
Nie zapomnijcie o wpisowym, należy opłacić 250Ryō!
Jeśli poprawnie przejdziecie labirynt dostaniecie 2PD oraz 3PN! Jeśli popełnicie błąd będziecie mieć kolejną szansę... za kolejne wpisowe.
Schemat:
  • Część Jawna - post fabularny
  • Część w 'ghide=5'
    • Ilustracja labiryntu wraz z trasą przejścia.
    • Link do wydatków postaci potwierdzający opisanie wpisowego.
Obrazek

Postacie, które zaliczyły:
  • Nara Rin +2PD i 3PN
  • Shouta +2PD i 3PN
Administrator
 
Posty: 1625
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 17:24
Ranga: Brak

Re: Drugi labirynt

Postprzez Nara Rin » 7 paź 2019, o 21:22

Dziewczynie dało się przejść pierwszy labirynt, który nie był wcale aż tak trudny jak początkowo mógł się wydawać, a nawet był łatwy dla Nary, która to nie była geniuszem jak większość jej klanu i miała raczej normalny poziom inteligencji. Tak czy inaczej wyszła z pierwszego i od razu skierowała się do drugiego, który wyglądał na bardziej skomplikowany niż wcześniej, cena też była większa ale nadal niezbyt duża dla dziewczyny, która wydała ostatnio kilkanaście tysięcy ryo w sklepie, a jeszcze dużo więcej zostało jej na koncie. Uiściła opłatę i zaczęła obracać poszczególne segmenty łamigłówki, a gdy już miała według niej prawidłową kombinacje weszła do środka.
 
Posty: 1813
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Drugi labirynt

Postprzez Uchiha Arin » 31 paź 2019, o 01:09

Kolejny, drugi już labirynt czekał na niego, po przejściu pierwszego zadziwiająco sprawnie. Po krótkim odpoczynku i zjedzeniu co nieco, Shouta ruszył na podbój drugiej łamigłówki, która mogła się okazać bardziej wymagająca od poprzedniej. Przynajmniej miał taką nadzieję...
-Zobaczmy co my tu mamy
Zagadał sam do siebie, analizując możliwości, jakie miał po opłaceniu, droższego tym razem, wpisowego. Cztery segmenty do poruszania, żadnych kolorów. Zapowiadało się ciekawie...


Link:http://shinobinomono.pl/viewtopic.php?f=337&t=10860&p=128956#p128956

MK: Haretsu Shimeji, Ragi
 
Posty: 513
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 22:53
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Jinchūriki


Powrót do Kaze no Kuni - Kraj Wiatru

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników