Tereny graniczne z Krajem Piasku

Kraina dominująca na południu świata shinobi. Kraj Wiatru to gigantyczna pustynia. Nie licząc ukrytej wioski wszelkie tutejsze wioski i miasta skupiają się w pobliżu oaz. Sunagakure no Sato mieści się w górzystej części kraju. Tutejsi shinobi przywykli do walki w ciężkich warunkach. Swoje zdolności rozwinęli do tak wielkiego stopnia, że są w stanie wykorzystywać ich w nawet tak niesprzyjających miejscach jak pustynia. Znani są szczególnie z kontroli piasku, żelaza oraz kukieł. Posiadają też shinobi wyspecjalizowanych w technikach wiatru i medycynie.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Tereny graniczne z Krajem Piasku

Postprzez Nara Rin » 10 lis 2019, o 03:30

Yami Saiko- Misja rangi S
- 18 -

Kobieta w momencie gdy usłyszała zgodę Saiko zaczęła ją prowadzić korytarzami i schodami. Były one puste albo przechadzali się nimi kapłani i kapłanki, tak czy inaczej wyglądało na to, że nie było to miejsce dla wiernych. Zmysł sensoryczny Saiko wykrywał wiele różnych sygnatur chakry na różnych poziomach. W końcu kazekage została przyprowadzona po wielkie drzwi, które zostały otworzone przez kobietę. - Morski Ojciec czeka w środku Kazekage-sama - i rzeczywiście w środku znajdowało się źródło chakry na tym samym poziomie co Yami. Z korytarza było widać wielkie okno skierowane na morze. Widok z niego był cudowny. Stolik i dwa fotele, skierowane plecami do wnętrza. Na jednym z nich ktoś siedział jednak nie można było z tej strony określić płci tej osoby. Na głowie miał specyficznie wyglądające nakrycie, pewnie oznaczało ono głowę tego kultu.

Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Postprzez Yami Saiko » 10 lis 2019, o 03:35

Kierowana przez korytarze rozglądała się na boki, zapewniając sobie jak najwięcej wizualnych informacji. Skoro jej tożsamość była znana w tym miejscu, równie dobrze mogła darować sobie chodzenie jak na pazia przystało. Metr nad ziemią leciała spokojnym tempem, grzeczne sprawdzając gdzie chcą ją doprowadzić. Różne poziomy chakry w całej świątyni były pewnym ostrzeżeniem dla dziewczyny, lecz pewności siebie nigdy jej nie brakowało a też przezorność u niej była niezwykle wysoka. Po otworzeniu drzwi wleciała do środka.
-Podobno ktoś się mnie spodziewał? - zarzuciła, będąc w pełni świadoma poziomu osoby ze specyficznym nakryciem głowy. Co się dalej będzie działo w dużej mierze zależało od mężczyzny.

Spoiler:
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Nara Rin » 11 lis 2019, o 22:24

- 20 -

Gdy Saiko podeszła do przodu fotela tak że widziała osobę na nim zobaczyła mężczyznę w starszym wieku w ozdobnych szatach podobnych do tych jakie nosili kapłani w tej świątyni ale dużo bogatszych. - Ah, młoda kazekage. Siadaj, siadaj. - powiedział nie patrząc nawet na młodą Yami, która w tym momencie zauważyła, że jest ślepy - Moje oczy co prawda już od dawna nie widzą ale mimo to wiem, że przybyłaś do mojego miasta. Chciałbym się dowiedzieć czego tu szukasz. Mam nadzieję, że moi bracia w wierze nie zbudziły twojego legendarnego już gniewu - zapytał cały czas patrząc przez swoje okno, przez które było widać piękny kolor wody.

Postprzez Yami Saiko » 12 lis 2019, o 11:55

Posiadany poziom przez mężczyznę był dla niej większym sygnałem ostrzegawczym niż sam wygląd. Wydawał się ślepy, lecz doskonale wiedziała o wszelakich metodach i zdolnościach wpływające na postrzeganie otaczającego nas terenu oraz osób. Nie wierzyła więc, że był bezbronny i nieszkodliwy gdyby doszło do walki. Bacznie obserwowała go sharinganem, oczami zerknęła na pobliskie krzesło i jeżeli nie wyłapała nic nimi jak i sensorem, usiądzie spokojnie.
-Z kim mam przyjemność? - zapytała o imię, gdyż póki co jedynie znała go pod pseudonimem "Morski Ojciec". Pytanie zaś samo w sobie uzasadnione. Skoro ona była tutaj znana to przynajmniej mogliby stać na równi pod tym względem, przez wzgląd kultury osobistej. Jej reputacja zaś była znana i mogło to wpłynąć pozytywnie/negatywnie na dalsze rozmowy. Wszystko zależało jak się rozegra dane karty i kto będzie miał lepszą rękę.
-Doszły mnie wieści o zaginięciach ludzi z pobliskich wioseczek. Biorąc pod uwagę, że są to mieszkańcy Kaze no Kuni ich dobro wciąż leży mi na sercu. Ślady natomiast doprowadziły do tego portu i urwały się wśród pozostałych gości/cywilów. - złapała oddech -Skoro Ojciec jest tak doskonale zorientowany o tutejszych sprawach to być może coś doszło do Twoich uszu? Za pomoc na pewno byłabym wdzięczna. - skończyła i analizowała każdą jego wypowiedź pod względem prawd i kłamstw. Musiała wybadać czy sprzedawać będzie jej kit.

Spoiler:
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 12 lis 2019, o 20:37

- 22 -

- Ah przepraszam, tak długo byłem nazywany wyłącznie Morskim Ojcem, że zapomniałem się przedstawić. Jestem Kirameki Ao... - zawiesił głos - Ile to już dekad minęło od czasu gdy wypowiadałem to imię po raz ostatni? - zapytał sam siebie nostalgicznym tonem.
- Zaginięcia mieszkańców Kaze i to niedaleko od tego miejsca, a ich ślady prowadziły tutaj? I do tego mówisz, że całe wioski znikły - zapytał po czym na jego twarzy pojawił się gniew - Młot Zmierzchu! Ci heretycy ośmielili się uprowadzać całe wioski moich wiernych?! Oj tego już za wiele! Kazekage-san, jako przywódca Wiary Wodnego Boga chciałbym zlecić zlecenie rangi S, a dokładniej to chciałbyś aby to ty się go podjęłaś. Wybij Południową Świątynie! - mówił podniesionym głosem pełnym gniewu po czym się uspokoił - Niestety nie wiem nic o tych ludziach, którzy zostali przez nich uprowadzeni, ciebię było dość łatwo zlokalizować, jednak taka grupa cywili to za dużo. Wiem natomiast gdzie mniej więcej znajduje się ta cała ich świątynia w tym rejonie. Na południu jest dość spora wyspa, znajduje się tam między innymi Oni no Kuni. Są plotki, że w jednym z tych krajów jest gdzieś ukryta jedna z ich głównych świątyń, a także, że jest ona jedną z najlepiej bronionych siedzib Młota Zmierzchu, a patrząc na to, że północna świątynia została zniszczona jest całkiem prawdopodobnie, że podnieśli poziom zabezpieczeń. - mężczyzna mówił prawdę, a przynajmniej w większości, gdyż nie był pewien prawdziwości plotek

Postprzez Yami Saiko » 12 lis 2019, o 20:45

Była ciut zdziwiona zmianą tonu i prowadzonej rozmowy, kiedy został poruszony temat zaginionych cywili/wiernych. Wszystko wskazywało na Młot Zmierzchu - co już podejrzewała - lecz nie była w stanie nabyć informacji na temat ich kolejnej siedziby. Do teraz. Podniosła jedną brew słysząc o zleceniu. W zasadzie nie potrzebowała pieniędzy by bronić mieszkańców Kaze no Kuni, lecz jeżeli Ojciec chciał się bawić w klienta, zapłacić i jednocześnie wytworzyć jakieś przyjazne stosunki na przyszłość to nie będzie odmawiała. Zapamiętała lokalizację, wstała i potwierdziła słownie akceptację warunków. Oni martw, porwani ocaleni. Wszystko się w jej głowie zgadzało. Przeklęła jednak we własnej głowie. Jej ulubionym zadaniem było niszczenia danych grup, obszarów czy specyficznych jednostek. Nienawidziła jednak, kiedy w grę wchodzili zakładnicy. Była przez to ograniczona a takich przypadków miała już kilka na koncie. Widać, będzie musiała raz jeszcze się namęczyć i nakombinować.
Dla pewności poprosiła również jakaś siostrę by dokładnie na pierwszej lepszej mapie wskazała dane lokalizacje. Lepiej się upewnić niż później żałować.

Co dalej? Opuści świątynię, wzniesie się w powietrze i ruszy.... skanując cały czas teren i obserwując bacznie swoimi czerwonymi oczami.
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Poprzednia strona

Powrót do Kaze no Kuni - Kraj Wiatru