Oaza na pustyni

Kraina dominująca na południu świata shinobi. Kraj Wiatru to gigantyczna pustynia. Nie licząc ukrytej wioski wszelkie tutejsze wioski i miasta skupiają się w pobliżu oaz. Sunagakure no Sato mieści się w górzystej części kraju. Tutejsi shinobi przywykli do walki w ciężkich warunkach. Swoje zdolności rozwinęli do tak wielkiego stopnia, że są w stanie wykorzystywać ich w nawet tak niesprzyjających miejscach jak pustynia. Znani są szczególnie z kontroli piasku, żelaza oraz kukieł. Posiadają też shinobi wyspecjalizowanych w technikach wiatru i medycynie.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Oaza na pustyni

Postprzez Hokori Kensei » 3 sty 2021, o 23:41

Oaza kupiecka

(商人のオアシス)

Nakano Tadashi

Misja rangi C

9/?


Na szybkości skonstruowany plan genina musiał zadziałać. W innym razie trafią do piachu. Dosłownie. A to nikomu się nie uśmiechało. Obwiązał więc linę dookoła mężczyzny, jednocześnie mówią mu co ma zrobić. Ten, choć widać było, że zestresowany pokiwał głową i skoczył. Na tyle daleko na ile mógł. Nie tak pięknie jak Tadashi, który jednak był wyćwiczonym ninją, ale dostatecznie, by jego koledzy nie mieli problemu z wyciągnięciem go z obszaru ruchomych piasków. Sam powóz nie zapadał się może w zawrotnym tempie, ale powoli tak. Na pewno spowolnił, gdy na nim znajdował się jeden człowiek - nie dwóch. Trochę czasu mieli, może nawet do godziny. Problem był taki, że powozy były napakowane w pełni. Nawet jakby ocalił skrzynkę bądź dwie i z nimi wyskoczyć bezpiecznie, to nie było zbytnio gdzie ich umieścić by nie spadły.
-Damy radę jakoś ocalić powóz!? - usłyszał krzyk przywódcy karawany.
Av1 Winter

Misje:
[B] W znane (Senju Misaki)
[C] Hazard (Kamizuru Kagami)
[C] Oaza kupiecka (Nakano Tadashi)
[D] Marzenia się spełniają (Kurogane Jujin)
 
Posty: 310
Dołączył(a): 26 lis 2020, o 14:46
Ranga: Genin

Re: Oaza na pustyni

Postprzez Nakano Tadashi » 5 sty 2021, o 22:31

Może i był to plan stworzony na szybko ale szczęśliwie zadziałał i mężczyzna ponownie znalazł się na niezapadającym się gruncie. Przy okazji wóz spowolnił nieco swoją podróż do wnętrza pustyni, co również było miłą wiadomością. Teoretycznie powinien teraz samemu się ewakuować ale odezwał się przywódca karawany. Oczywiście, miał chronić także dobytek kupców, nie tylko ich życia. Dlatego też zaczął myśleć.
-Możemy spróbować przywiązać wóz do zwierząt i w ten sposób go wyciągnąć. Zakładając, że ma pan wystarczająco wytrzymałych lin.
Siłą ludzkich rąk raczej go nie wyciągną. To w końcu wóz wypełniony dobytkiem, a to swoje ważyło. Dojśc się do niego nie dało, bez wpadania w piach, tak więc jedyną jego nadzieją były te liny. Nie miał żadnego jutsu wiatru, zresztą, pewnie rozwaliłby nim wóz podczas wyciągania. Pozostało zdać się na siłę fizyczną, współpracę i trwałość materiału,
MK Shinzo Hiroto, Nara Chie i Hoshiyaku Asame

Bank
 
Posty: 132
Dołączył(a): 12 sie 2020, o 11:58
Ranga: Genin

Re: Oaza na pustyni

Postprzez Hokori Kensei » 6 sty 2021, o 13:24

Oaza kupiecka

(商人のオアシス)

Nakano Tadashi

Misja rangi C

9/?


Kierownik tego rozpierdzielu rozejrzał się po okolicy i wydał komendy:
-Wyprzężcie wielbłądy i niech staną one z przodu. Przywiążemy im liny i wyciągną one powóz i tamte wielbłądy! - po czym chwilę się zamyślił -Dajcie jak najwięcej lin! - a następnie odrzucił chłopakowi linę, którą wcześniej wykorzystali do pomocy kupcowi. -Zaraz dorzucimy Ci więcej, przywiąż je jak najbardziej możesz dookoła całego powozu. Tylko nie wpadnij. Jak skończysz do chodź do nas, też będziemy ciągnąć! - po takich rozkazach faktycznie, co chwila w stronę genina leciały jakieś liny i powolny, niemalże świąteczny zaprzęg, tylko na pustyni, z wielbłądami zamiast reniferów, z Tadashim zamiast mikołaja, był tworzony. Tylko na działania genina czekali.
Av1 Winter

Misje:
[B] W znane (Senju Misaki)
[C] Hazard (Kamizuru Kagami)
[C] Oaza kupiecka (Nakano Tadashi)
[D] Marzenia się spełniają (Kurogane Jujin)
 
Posty: 310
Dołączył(a): 26 lis 2020, o 14:46
Ranga: Genin

Poprzednia strona

Powrót do Kaze no Kuni - Kraj Wiatru

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników