Kraj Piasku - Niewielka osada

Kraina dominująca na południu świata shinobi. Kraj Wiatru to gigantyczna pustynia. Nie licząc ukrytej wioski wszelkie tutejsze wioski i miasta skupiają się w pobliżu oaz. Sunagakure no Sato mieści się w górzystej części kraju. Tutejsi shinobi przywykli do walki w ciężkich warunkach. Swoje zdolności rozwinęli do tak wielkiego stopnia, że są w stanie wykorzystywać ich w nawet tak niesprzyjających miejscach jak pustynia. Znani są szczególnie z kontroli piasku, żelaza oraz kukieł. Posiadają też shinobi wyspecjalizowanych w technikach wiatru i medycynie.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Kraj Piasku - Niewielka osada

Postprzez Dōhito Orinosuke » 27 mar 2020, o 00:06


Maji Hitoshi, Sabaku no Kumari, Chousokabe Shouko, Kurose Arisu - Misja rangi B
- 35 -Z relacji przewodnika wynikało, że zajęta osada znajduje się niedaleko od karczmy. Gdyby iść na piechotę zajęłoby to naszym bohaterom około 4 godzin. Powoli zaczynało się ściemniać. Niezależnie od wybranego sposobu podróży po drodze nie było żadnych nieprzewidzianych incydentów. Chyba że liczyć opowieść faceta:
- Cała moja rodzina, rodziny sąsiadów, ruszyliśmy na ratunek tym zaatakowanym ludziom. Chcieliśmy im pomóc, a ci bandyci wykorzystali to, aby przejąć naszą osadę. Zobaczyli, że puste to uznali, że to ich. Chociaż z drugiej strony, może to lepiej że nas nie było, bo jakby chcieli to by i tak nas stamtąd pogonili. Jeden próbował się na nich rzucić to któryś bandzior wystrzelił w niego piorunem i na tyle się to zdało.
Było jeszcze kilka innych opowiastek, o jego rodzinie, cudownych dzieciach, wrednym sąsiedzie itp. Na szczęście po pewnym czasie znaleźli się na miejscu. Obserwując z daleka nasi bohaterowie mogli zauważyć Niewielką oazę w środku, a dookoła dosłownie 8 domków na krzyż. Jedna osoba, na oko dorosły facet, siedziała przy palmie patrząc w przestrzeń. Była skierowana plecami do przybyłych na miejsce ninja, którzy do oazy mieli 100 metrów.


*Jeśli poszliście na piechotę to słońce już zaszło, przy wyborze szybszego środka transportu jest wieczór.
 
Posty: 471
Dołączył(a): 17 cze 2013, o 17:28
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Kraj Piasku - Niewielka osada

Postprzez Sabaku no Kumari » 27 mar 2020, o 13:29

Tym razem Kumari postanowiła, iż powinni resztę trasy pokonać piechotą, swą zbroję "zdjęła" po opuszczeniu karczmy, wyglądało to dość niecodziennie dla każdego kto nie znał tej techniki - stopniowo tkaniny ubrań oraz skóra z twarzy dziewczyny odpadały od reszty, przeistaczając się w piach u spadając na ziemię. Historia mężczyzny poruszyła serduszko niewinnej chuuniki, nawet łezka na jej poliku się pojawiła! Raz jeszcze obiecała, iż już wkrótce wszyscy będą mogli wrócić do domów. Gdy dotarli w okolice Osady, Sabaku zatrzymała całą drużynę, szybko zastanawiając się nad dalszym planem.
"Poproszę ich aby się poddali. Shouko, Hitoshi. Póki co brońcie naszego gościa, poczekajcie na informacje od Arisu. Arisu - spróbuj zbadać teren i znaleźć wszystkich złoczyńców. Teraz stworzę dla Pana bunkier, proszę się nie bać."
Po tych słowach, dziewuszka spojrzała na cywila a okoliczny piach zaczął go okrążać tworząc piaskowe iglo w którego wnętrzu znajdował się mężczyzna. Po stworzeniu "bunkra" nalepiła na jedną z ścianek specjalną naklejkę, która miała "utwardzić i zapisać" kształt piachu. Po tej czynności ruszyła w stronę mężczyzny przy palmie a piasek ponownie zaczął oblepiać jej skórę i ubrania tworząc nową zbroję. I tak sobie spokojnie jak gdyby nigdy nic tuptała pewna tego, że złole grzecznie się poddadzą jak im powie, że robią źle i są niemili. Bo przecież tak działa świat. Jeśli palmowy pan nie zareaguje na zbliżającą się postać(bo niby obrócony jest plecami) to kumari paluszkiem smyrnie go w plecki aby się do niej obrócił. Jeśli zaś zauważy ją przed czasem to po prostu grzecznie podejdzie i zapyta.
"To Pan ukradł domy tutejszych mieszkańców? Bardzo nieładnie. Tak nie można. Proszę je oddać i udać się ze mną do Sunagakure."

Spoiler:
Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"
Obrazek

JEBAĆ SENSORA - PRZERÓBCIE TO GÓWNO.

Spoiler:

THEME

-Wcześniejsza postać-
Mk: Hozuki Madoka
Mk: Uciapa Ko
Mk: Kurosawa Shin'ichi
Mk: Terumi Momo
 
Posty: 563
Dołączył(a): 9 cze 2019, o 19:33
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Kraj Piasku - Niewielka osada

Postprzez Chousokabe Shouko » 28 mar 2020, o 16:21

Wedle rozkazów Kapitan Kumari, resztę drogi trzeba było przejść pieszo. Po piasku, rozpoczynając wędrówkę jeszcze w świetle dnia, a kończąc ją wieczorem. Nie była to najprzyjemniejsza podróż - w końcu wszędzie piasek i to jednak 4 godziny poruszania się bez większych przerw, jednak w końcu widać było przed nimi oazę i kilka domów, które najpewniej były poszukiwaną osadą. Po plecach Shouko przebiegł nieprzyjemny dreszcz. Skoro są na miejscu, to najpewniej przeciwnicy są blisko. A to oznaczało potencjalną walkę, która kto wie jak się może skończyć? Sabaku wydała kolejne rozkazy - obrona zleceniodawcy brzmiała jak coś zarówno ciężkiego, ale również nie koniecznie związanego z walką. Jeśli ich "pierwsza linia" nie da wrogowi podejść za blisko, to może nawet sama uniknie bezpośredniego starcia z kimkolwiek. Kiwnęła głową, jednak pomimo wszelakich nadziei, jakie wiązała z ich funkcją, nie zamierzała podchodzić do niej zbyt lekko. Widząc, jak Sabaku formuje kopułę, Shouko zdjęła z pleców skrzynkę dobywając swoją bieda-lalkę*, a następnie stworzyła nici z czakry (Chakura no Ito) by móc w każdej chwili wprawić jej kończyny w ruch i rozpocząć niezbędne działania ofensywno-defensywne. Jednocześnie stanęła z boku kopuły tak, by widzieć zarówno oazę jak i tereny po swojej lewej. Skoro mowa była o pięciu przeciwnikach, a widzieli potencjalnie jednego, to zawsze mogą pojawić się od mniej oczywistej strony i ich zaskoczyć, czego nie chcieli.

"2950":
Ostatnio edytowano 30 mar 2020, o 18:01 przez Chousokabe Shouko, łącznie edytowano 1 raz
MK: Sabataya Shuten | Gashi Yakuri
Bank
 
Posty: 68
Dołączył(a): 20 sty 2020, o 21:44
Ranga: Chūnin

Re: Kraj Piasku - Niewielka osada

Postprzez Kurose Arisu » 29 mar 2020, o 20:25

Shouko do kontroli marionetek jest używany styl walki nie ta technika.

Kobieta wsłuchiwała się w to co mówił do nich ich przewodnik. Wyglądało na to, ze ich przeciwnicy używali raitonu. O ile w ogóle to byli ich przeciwnicy. Arisu nie miała pewności czy mężczyzna mówił prawdę, nie dał im w końcu żadnego dowodu na poparcie swoich słów. Równie dobrze to oni mogliby być bandytami, którzy mieli problem z wioską. Tak więc członkini kugutsubutai obserwowała mężczyznę i to dość uważnie. Jednak nie gabiła się na niego by nie wzbudzić żadnych podejrzeń. Jedynie spoglądała na niego co jakiś czas, zwłaszcza na jego twarz. Zwłaszcza że mężczyzna zbytnio się uzewnętrzniał, tak jakby chciał ich utwierdzić w przekonaniu, że rzeczywiście tutaj mieszkał
 
Posty: 87
Dołączył(a): 4 paź 2019, o 00:45
Ranga: Chūnin
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Re: Kraj Piasku - Niewielka osada

Postprzez Maji Hitoshi » 29 mar 2020, o 20:54

Nie pozostawało nic innego, jak skończyć ramen i ruszyć w drogę. W końcu wszyscy dotarli do Kraju Piasku. Nazwa krainy wprost oddawała charakter tego jakże pięknego, uroczego i wypełnionego aż po brzegi piaskiem miejsca. Aż przybyli do niej - do wioski, o której mówili mężczyźni w karczmie. W końcu Kumari się odezwała i wydała polecenia jemu i Shouko. - Dobra, zrobi się. Czyli musiał siedzieć tu z tyłu... No trudno - zdjął zwój i położył go na piasku tak, aby w razie potrzeby mógł go łatwo rozwinąć i odpieczętować swoje żelazo. Teraz nie pozostawało mu nic innego, jak czekać. Już z daleka widział mężczyznę siedzącego pod palmą. W sumie mógłby patrzeć co tam się dzieje swoim okiem, jednak skoro Kumari została wyznaczona do dowodzenia w tak młodym wieku, pewnie sobie poradzi. A skoro dwójka kunoichi już poszła, Hitoshi złożył pieczęć i sprawdził ile źródeł chakry znajduje się w okolicy. Patrząc na wielkość wioski, mógłby w stanie wyczuć każdego człowieka znajdującego się we wiosce.


Spoiler:

Jiton
Spoiler:Okazjonalny Chimu!
Misje rangi C-S
kappa

Nazwa:
Mędrzec Papierosa
Shigaretto Sennin
Rodzaj:
Atut
Typ:
Żart
Opis:
  Dzięki temu atutowi podczas określania siły dziedziny palenia petów siłę traktuje się jak o rangę większą. Shinobi jest w stanie wykonać niebezpieczne dla jego zdrowia techniki tej dziedziny bez realnej dla niego szkody. W tym również to.
Zaznacz kod:
|[przymiot]|
|[nazwa=Mędrzec Papierosa]|
|[nazwa2=Shigaretto Sennin]|
|[rodzaj=Atut]|
|[typ=Żart]|
|[opis]Dzięki temu atutowi podczas określania siły dziedziny palenia petów siłę traktuje się jak o rangę większą. Shinobi jest w stanie wykonać niebezpieczne dla jego zdrowia techniki tej dziedziny bez realnej dla niego szkody. W tym również to.[/opis]|
|[/przymiot]|


 
Posty: 185
Dołączył(a): 8 sty 2020, o 16:05
Ranga: Chūnin

Re: Kraj Piasku - Niewielka osada

Postprzez Dōhito Orinosuke » 30 mar 2020, o 18:17


Maji Hitoshi, Sabaku no Kumari, Chousokabe Shouko, Kurose Arisu - Misja rangi B
- 40 -Po dotarciu drużyny z Suny na miejsce zrobiło się ciemno. Arisu miała pewne podejrzenia dotyczące ich przewodnika, a także jego intencji. Po uważnej, nieco skrytej, obserwacji nie dało się zauważyć jakichś nietypowych min z jego strony czy innego podejrzanego zachowania. Jeśli kłamał to robił to wyjątkowo udanie, nie licząc oczywiście podejrzeń, których nabrała Arisu. Plan drużyny wydawał się stosunkowo prosty. Liderka postanowiła zacząć od dyplomatycznego rozwiązania sprawy, natomiast pozostali mieli bronić mężczyzny oraz wykorzystać swoje sensoryczne zdolności do zebrania informacji. Przewodnik nie był pozytywnie nastawiony do pomysłu zamknięcia go w bunkrze, ale z racji tego, że nie miał wyjścia nie oponował zbytnio. Shouko w tym czasie przygotowała się do ewentualnej walki. Zamiast Arisu sensora wykorzystał Hitoshi. Zasięg jego umiejętności pozwolił mu na sprawdzenie całej wioski i po chwili już wiedział z iloma przeciwnikami potencjalnie mogą mieć przyjemność. Osoba przy palmie była na poziomie B. Oprócz niej w wiosce były jeszcze 3 osoby na tym samym poziomie. Znajdowały się one wszystkie w jednym domku, znajdującym się najbliżej palmy. Z perspektywy idącej w stronę oazy Kumari domek znajdował się po prawej stronie tejże palmy, 10 metrów od oazy. W ostatniej chwili w zasięg sensora weszły jeszcze dwie osoby. Obie na poziomie C. Szły mniej więcej z tego samego kierunku co drużyna piaskowa.

Kumari w tym czasie była już coraz bliżej celu. Po chwili gdy znalazła się w odległości 20 metrów facet przy palmie powiedział:
- Myślałem, że dłużej Wam się zejdzie.
Nie słysząc odpowiedzi wstał i odwrócił się:
- Co do...?
Już miał kończyć zdanie, lecz jego oczom ukazał się napis uformowany z piasku, co sprawiło, że przerwał. Zaśmiał się cicho po czym rzekł:
- To jakiś żart? Ta banda kretynów wysłała dziecko, żeby się nas pozbyć? Naprawdę muszą być zdesperowani.
Zaczął obiegać Kumari łukiem z lewej strony (z perspektywy Kumari), a przy tym składać pieczęci.

W tym samym czasie dwójka, którą wyczuł Hitoshi była już coraz bliżej. W pewnym momencie dostrzegli grupkę ninja oraz piaskowy bunkier, co skłoniło ich do krzyknięcia w ich stronę:
- Kim jesteście i co tu robicie?
Była to dwójka młodych chłopaków, być może wciąż nastolatków. Nieśli skrzynki wypełnione butelkami, zapewne z piwem lub innym trunkiem.*Gdybym coś przeoczył, nie dopowiedział etc. to zapraszam do kontaktu PW/gg.
 
Posty: 471
Dołączył(a): 17 cze 2013, o 17:28
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Kraj Piasku - Niewielka osada

Postprzez Sabaku no Kumari » 30 mar 2020, o 20:03

Kumari nadęła poliki, naprawdę liczyła, iż przeciwnik po prostu się podda i po dobroci odwiedzi więzienie Suny aby w przyszłości opuścić je jako odmieniona osoba! Widząc składane pieczęci, Sabaku odebrała jego akcję próbę ataku i szybko przeszła do akcji. Przez to, że pisała piachem, jej przeciwnik zapewne spodziewał się, iż to nim zaatakuje, dlatego też przygotowała mały podstęp. Powolutku piach nad jej głową kształtował się w kulę, która to niby miała być atakiem, ale tak naprawdę była to tylko podpucha. W międzyczasie Chuuninka wystawiła zdrową rękę wandalowi i wskazującym paluszkiem szybciutko narysowała znaczek: , by posłać go na mężczyznę i zablokować mu możliwość ruchu. Jeśli pod nim znajduje się jakiś piach to w następnej kolejności, tworzy piaskową trumnę(Sabaku Kyū) by tym bardziej nie pozwolić mu na jakikolwiek ruch. Jeśli piachu pod nim nie ma, to zgarnia go z okolicy bądź tez ostatecznie z jej własnego pojemnika na plecach. Jasne, miała potężniejsze techniki, jednak one mogły by przypadkiem skrzywdzić złego Pana a tego Kumari nie chciała.

Spoiler:
Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"
Obrazek

JEBAĆ SENSORA - PRZERÓBCIE TO GÓWNO.

Spoiler:

THEME

-Wcześniejsza postać-
Mk: Hozuki Madoka
Mk: Uciapa Ko
Mk: Kurosawa Shin'ichi
Mk: Terumi Momo
 
Posty: 563
Dołączył(a): 9 cze 2019, o 19:33
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Kraj Piasku - Niewielka osada

Postprzez Maji Hitoshi » 30 mar 2020, o 23:47

Czyli jest ich troszkę... Pewnie dziewczyny dadzą radę tym w wiosce. A tymczasem... Ktoś się zbliżał do Hitoshiego i Shouko, pilnujących mężczyznę. Chłopak mocnym ruchem mogą otworzył zwój - nie widział czego się spodziewać. - Dostaliśmy informację, że ludzie w wiosce zagarnęli sobie domy mieszkańcom. A wy? Bo mam dla was przykrą informację, jeśli trzymacie z nimi... Skąd mógł wiedzieć? Czy to możliwe, żeby ci ludzie trzymali z napastnikami? A może po prostu zostali przez nich zmuszeni? Hitoshi stał wystarczająco blisko zwoju, aby szybko zareagować, a ilość piasku wystarczy na unieruchomienie obu - jeśli oczywiście dojedzie do walki.

Jiton
Spoiler:Okazjonalny Chimu!
Misje rangi C-S
kappa

Nazwa:
Mędrzec Papierosa
Shigaretto Sennin
Rodzaj:
Atut
Typ:
Żart
Opis:
  Dzięki temu atutowi podczas określania siły dziedziny palenia petów siłę traktuje się jak o rangę większą. Shinobi jest w stanie wykonać niebezpieczne dla jego zdrowia techniki tej dziedziny bez realnej dla niego szkody. W tym również to.
Zaznacz kod:
|[przymiot]|
|[nazwa=Mędrzec Papierosa]|
|[nazwa2=Shigaretto Sennin]|
|[rodzaj=Atut]|
|[typ=Żart]|
|[opis]Dzięki temu atutowi podczas określania siły dziedziny palenia petów siłę traktuje się jak o rangę większą. Shinobi jest w stanie wykonać niebezpieczne dla jego zdrowia techniki tej dziedziny bez realnej dla niego szkody. W tym również to.[/opis]|
|[/przymiot]|


 
Posty: 185
Dołączył(a): 8 sty 2020, o 16:05
Ranga: Chūnin

Re: Kraj Piasku - Niewielka osada

Postprzez Kurose Arisu » 31 mar 2020, o 11:55

Czy mężczyzny przy kumari odsunęły na bok jej podejrzenia wobec ich przewodnika, a przynajmniej na chwilę. Jednak tamto to byli bandyci, a przynajmniej byli bardzo agresywni, cóż jeśli to byli mieszkańcy to niestety ten jeden był bardzo durny. gdyby była bliżej piaskowej dziewczyny to zapewne by jej pomogła ale niestety odległość była zbyt duża by cokolwiek zdziałać. Ona jak i reszta ekipy miała to poradzenia sobie z dwoma podrostkami. - My? My jesteśmy tu po to by odzyskać domy mieszkańców zagarnięte przez bandytów. - odpowiedziała krótko. Co jakiś czas zerkała na ich przewodnika, co prawda podejrzenia miała mniejsze nadal jednak były. na chwile na swoim zmyśle sensorycznym by wyczuć czy ktokolwiek jeszcze się tu nie pojawił.
Spoiler:
Ostatnio edytowano 31 mar 2020, o 23:58 przez Kurose Arisu, łącznie edytowano 1 raz
 
Posty: 87
Dołączył(a): 4 paź 2019, o 00:45
Ranga: Chūnin
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Re: Kraj Piasku - Niewielka osada

Postprzez Chousokabe Shouko » 31 mar 2020, o 13:08

Dlaczego wszyscy przeciwnicy nie mogli znajdować się no, przed nimi? Teraz są tak delikatnie otoczeni i, co gorsza, jedna z grupek była tuż obok nich. A to oznaczało potencjalną walkę. Po Shouko przeszły dreszcze słysząc nagle (i widząc!) dwóch chłopaków, którzy coś nieśli. Matko boska, ona nigdy w życiu nie walczyła, a ci pewnie mają dużo więcej doświadczenia od niej! Całe szczęście obok był jeszcze Hitoshi, ale przecież nie mogła od niego wymagać, że wszystko zrobi za nią, a ona będzie mogła stać jak jakaś kurde bezużyteczna Aqua z Konosuby. Z drugiej strony ci jeszcze nie atakowali. Chyba. Niczego takiego w każdym razie nie widziała, jednak kto wie? W każdym razie sama pierwsza nie miała zamiaru rzucać się do ataku, jednak jeśli tylko ci spróbują przejść do jakiejkolwiek ofensywy w ich kierunku - czy to składając pieczęcie czy szarżując na ich dwójkę w ten czy inny sposób - ruszy lalkę tak, by zasłoniła ją przed atakiem, a sama sięgnie po shuriken i spróbuje go cisnąć w najbliższego przeciwnika.

"2950":
MK: Sabataya Shuten | Gashi Yakuri
Bank
 
Posty: 68
Dołączył(a): 20 sty 2020, o 21:44
Ranga: Chūnin

Re: Kraj Piasku - Niewielka osada

Postprzez Dōhito Orinosuke » 1 kwi 2020, o 00:28


Maji Hitoshi, Sabaku no Kumari, Chousokabe Shouko, Kurose Arisu - Misja rangi B
- 45 -Hitoshi, Arisu, Shouko:

Bardziej niż trójka nieznanych im ludzi zdziwiła ich piaskowa kopuła wytworzona przez Kumari. Jednakże szybko po słowach Hitoshiego oraz Arisu zwrócili całą swoją uwagę ku naszym bohaterom. Odstawili delikatnie skrzynki na ziemię Jeden z nich, wyższy, postanowił odpowiedzieć lekko zaniepokojony i poddenerwowany:
- Jak my tu przyszliśmy to wszystko stało puste, skąd mamy wiedzieć, że to należało akurat do nich?
Zapominając o skrzynkach ruszyli nieco szybszym krokiem w stronę wioski próbując ominąć łagodnym łukiem piaskowy bunkier oraz trójkę z Suny. Arisu korzystając ze swoich sensorycznych zdolności nie wyczuła nikogo więcej, oprócz osób, które wyczuł wcześniej Hitoshi (dla przypomnienia 3 osoby w domku na poziomie B, przeciwnik Kumari na poziomie B, napotkana dwójka na poziomie C).

Kumari:

Pokojowy sposób załatwienia sprawy się nie udał. Co więcej, sprowokowało to mężczyznę do zaatakowania Kumari. W momencie, kiedy ją obiegał dostrzegł kątem oka pozostałych członków drużyny. Nad głową Kumari zaczął gromadzić się piasek, a ona w tym czasie narysowała w powietrzu znaczek, który miał za zadanie unieruchomić przeciwnika. W momencie kiedy znaczek leciał w jego stronę ten skończył składać pieczęci. Następnie wybił się w powietrze, aby uniknąć znaczka i z ust wypuścił kulę ognia przypominającą paszczę smoka prosto w Kumari. W tej chwili znajdował się 15 metrów od Kumari, a kula ognia zasłoniła go. Kumari usłyszała chwilę przed wypuszczeniem ognia dźwięk tłuczącego się szkła.

https://i.imgur.com/QP92L80.png - poglądowa mapka (robiona bardzo na szybko, więc poniżej tłumaczę nieścisłości)
Serduszko - Kumari
Romb - Przeciwnik Kumari
Piorun - Hitoshi
Gwiazdka - Shouko
Trójkąt - Arisu
Brązowa kula - kopuła piaskowa
Dwie czarne kropki - goście od piwka

Odległości:

Goście od piwka, a osoby przy kopule - 15 metrów (skierowali się tak, aby łagodnym łukiem ominąć Was z Waszej prawej strony)

Kumari, a przeciwnik - 15 metrów

Nieścisłości na mapce:

1) Wygląda to tak jakby kopuła zasłaniała Arisu i Shouko, w rzeczywistości powinny się one zamienić z kopułą miejscami i tak to traktujcie.
2) Przeciwnik Kumari miał ją okrążać łukiem z jej lewej strony, a na obrazku wygląda jakby to robił z prawej - okrąża z lewej patrząc z jej strony.

Technika użyta:
Spoiler:
Podobnie jak poprzednio - wszelkie reklamacje rozpatrzę na gg/PW (preferuję gg).
 
Posty: 471
Dołączył(a): 17 cze 2013, o 17:28
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Kraj Piasku - Niewielka osada

Postprzez Maji Hitoshi » 1 kwi 2020, o 22:23

- Hola, hola... Gdzie wy idziecie? Chyba ktoś tu próbuje się zmyć. Wyczuwał blef, patrząc na to jak dwójka się zachowuje. Widocznie się denerwowali. Mężczyzna pod piaskową kopułą nie zareagował na nich, więc pewnie ich nie znał. Z drugiej strony, nie wiedział, kto mówi prawdę. Cóż wypadałoby nie dopuścić by zwiali. Hitoshi odpieczętował żelazny piasek, zamknięty w jego zwoju. Czarna masa rozdzieliła się na dwa, owijając się wokół podejrzanych. Następnie przyciągnął ich do siebie, utrzymując ich tuż przed nim, tak pół metra nad ziemią. - Cóż, nie mam powodu wam wierzyć. Jednak miałem wrażenie, że mieliście zamiar uciec. Opowiedzcie swoje, bo nie jestem w humorze. Naprawdę nie był - w drodze tutaj wykończył swoją paczkę papierosów. Im szybciej wróci do Sunagakure, tym szybciej zapali. Jednak pewnie wytrzyma do jutra. Oby. - Więc jak będzie? Powiecie nam wszystko co wiecie, albo ten piasek dostanie się w miejsca, w które nie chcecie. Czy to możliwe, by przesadził? Ostrożności nigdy za wiele, ale jeśli to pomyłka, po prostu wypuści dwójkę. Pozostawało mu czekać, aż dwójka powie coś od siebie, a jak nie, nie będzie przyjamnie.


Spoiler:

Jiton
Spoiler:Okazjonalny Chimu!
Misje rangi C-S
kappa

Nazwa:
Mędrzec Papierosa
Shigaretto Sennin
Rodzaj:
Atut
Typ:
Żart
Opis:
  Dzięki temu atutowi podczas określania siły dziedziny palenia petów siłę traktuje się jak o rangę większą. Shinobi jest w stanie wykonać niebezpieczne dla jego zdrowia techniki tej dziedziny bez realnej dla niego szkody. W tym również to.
Zaznacz kod:
|[przymiot]|
|[nazwa=Mędrzec Papierosa]|
|[nazwa2=Shigaretto Sennin]|
|[rodzaj=Atut]|
|[typ=Żart]|
|[opis]Dzięki temu atutowi podczas określania siły dziedziny palenia petów siłę traktuje się jak o rangę większą. Shinobi jest w stanie wykonać niebezpieczne dla jego zdrowia techniki tej dziedziny bez realnej dla niego szkody. W tym również to.[/opis]|
|[/przymiot]|


 
Posty: 185
Dołączył(a): 8 sty 2020, o 16:05
Ranga: Chūnin

Re: Kraj Piasku - Niewielka osada

Postprzez Chousokabe Shouko » 2 kwi 2020, o 21:13

Dwójka przed nimi nie była aż tak skora do walki niż początkowo jej się wydawało, co działało nieco pocieszająco. Teraz chodziło raczej o to, by nie dać im uciec co podobało jej się bardziej niż bezpośrednie starcie. Hitoshi niejako zajął się tym problemem sam za pomocą dość ciekawie wyglądającej techniki, może nawet trochę przypominającą technikę Kumari? Nie było jednak czasu tego oceniać. Wolała skupić się na pomocy swojemu towarzyszowi wprawiając nici w ruch, a wraz z tym swoją lalkę, którą postara zagrodzić im obu drogę. Rzecz jasna nie wątpiła w to, że ten ich da radę złapać i unieruchomić, jednak gdyby jeden z nich (czy nawet oboje) dali radę jakoś się wydostać lub uciec przed jego techniką, lalka będzie miała za zadanie użyć strumieni wody ze swoich rąk popychając ich z powrotem w objęcia żelaznego piasku. W przeciwnym razie tak nią steruje, by znajdowała się pomiędzy ich przeciwnikami a drogą do oazy, chociaż rzecz jasna dużo bliżej tych pierwszych.

"2950":
MK: Sabataya Shuten | Gashi Yakuri
Bank
 
Posty: 68
Dołączył(a): 20 sty 2020, o 21:44
Ranga: Chūnin

Re: Kraj Piasku - Niewielka osada

Postprzez Sabaku no Kumari » 3 kwi 2020, o 10:08

Jeśli było coś czego brakowało Kumari to było to zdecydowanie doświadczenie, nie była na wielu misjach, jej walka na egzaminie była zbyt jednostronna więc jej jedynym źródłem doświadczenie była ich sensei - Saiko. Jednak jak porównać Kazekage do innych przeciwników? Drugą wadą mógł być fakt, iż jej zdolności fizyczne pozostawiały wiele do życzenia, zakładała, iż jej przeciwnik jest szybszy i silniejszy jednak dalej była dość spokojna - wszak cała okolica była jej bronią. Błyskawicznie po ataku ogniem Sabaku zrezygnowała z korzystania z zbroi, pozwalając aby piach opadł z niej na ziemię. W miedzy czasie niemal cały piach z urny na jej plecach opuścił pojemnik by okrążać dziewczynę i służyć jako dużo lepsza ochrona. Kumari chciała odskoczyć na lewo i wzrokiem odnaleźć swego przeciwnika aby zbombardować go piaskowymi pociskami gdy tylko ujrzy choćby kawałek jego sylwetki, głównym celem całej akcji było odzyskanie prowadzenia i niepozwolenie przeciwnikowi na złapanie oddechu bądź też jakiekolwiek pieczęcie. W razie jakby nie mogła dostrzec mężczyznę to wyśle piaskowe kule w każdym kierunku - na ślepo z nadzieją, że któraś dotrze do celu.


Spoiler:
Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"
Obrazek

JEBAĆ SENSORA - PRZERÓBCIE TO GÓWNO.

Spoiler:

THEME

-Wcześniejsza postać-
Mk: Hozuki Madoka
Mk: Uciapa Ko
Mk: Kurosawa Shin'ichi
Mk: Terumi Momo
 
Posty: 563
Dołączył(a): 9 cze 2019, o 19:33
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Kraj Piasku - Niewielka osada

Postprzez Kurose Arisu » 3 kwi 2020, o 11:11

Arisu stwierdziła, ze nie ma potrzeby pomagania pozostałej części drużyny z dwójką dzieciaków i zdecydowała się pomóc Kumari. Pierwsze co zrobiła to podłączyła się linkami do jej przeciwnika i próbowała go zatrzymać w miejscu. Nawet jeśli udałoby jej się to na kilka sekund to byłoby to wystarczające do tego by jej koleżanka z drużyny mogła go złapać w piasek. Jeśli w między czasie składał znowu pieczęci to mogła go powstrzymać od tego. Cały czas też biegła w jego stronę. Im będzie bliżej tym szybciej będzie trwało podłączanie się do niego. Nie zbliży się jednak bliżej niż na trzydzieści metrów by mieć w razie co szanse na jakikolwiek unik.
Spoiler:
 
Posty: 87
Dołączył(a): 4 paź 2019, o 00:45
Ranga: Chūnin
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Następna strona

Powrót do Kaze no Kuni - Kraj Wiatru

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników