Wioska nr 2

Kraj Wody zdominował wyspy leżące na wschodzie świata Shinobi. Ta wyspiarska kraina ma za sobą brutalną przeszłość, jednak jeszcze przed IV wielką wojną shinobi zrezygnowano tu z brutalnych praktyk. Obecnie wszelkie morskie krainy podlegają pod Mizu no Kuni. Ukryta wioska tego państwa to Kirigakure no Sato. Shinobi tej wioski to specjaliści od zabójstw oraz wykorzystywania technik Suitonu. Wielu z nich charakteryzuje się również potężnymi Kekkei Genkai. Wioska ta posiadała również wielkich szermierzy korzystających z niepowtarzalnych ostrzy.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Wioska nr 2

Postprzez Shotaro » 3 sty 2019, o 23:03

Shotaro wraz z Saiko długo nie musieli szukać kolejnej wioseczki. Wystarczyło podążać ścieżką wytyczoną przez kupców, żeby dotrzeć do kolejnego miejsca wypełnionego ofiarami albo potencjalnymi wiernymi. Umiejętności Saiko bardzo ułatwiały sprawę nawigacji po tych terenach. Można było namierzyć każdego ludzika z niemalże 100% precyzją. Wioska, na którą trafili nasi bohaterowie, wydawała się być nieco większa. Możliwe że mieszkało tam gdzieś około 30 mieszkańców. Większość z nich zajmowała się uprawą zwierząt. Saiko potrafiła wyczuć kilka jednostek, które miały bardziej od reszty rozwinięty system chakry i byli może na poziomie chunina. Nie żeby to sprawiało jakiś problem bohaterom, ale lepiej się mieć na baczności w walce z kimś bardziej doświadczonym od zwykłego cywila. Nikt raczej nie miał tam opasek z logiem wioski, więc prawdopodobnie te wybitne jednostki wyszkoliły się same bez treningu w akademii. Saiko i Shotaro stanęli jakiś kawałek od centrum miasta. Saiko mogła wyczuć pierwszego mężczyznę, który spacerował po bagnach. Wokół wioski było dużo bagiennych terenów. Gdzieniegdzie rosły jakieś pojedyncze drzewa. Z powodu dużej ilości wody, nad ziemią unosiła się lekka mgła, która częściowo uniemożliwiała widzenie na duże odległości. Od mężczyzny dzieliło ich jakieś 25 metrów, a od wioski jakieś 250 metrów.
- Nie lubię takiej pogody - powiedział Shotaro. Mimo że pracował dość ciężko, żeby rozwinąć swój słuch, wzrok i węch, nie był w stanie walczyć tak samo dobrze jak przy słonecznej pogodzie. Choć miał nadzieję, że jego przeciwnicy też nie mieli takich umiejętności. A poza walką to jeszcze można było dodać, że było nie przyjemnie ze względu na wilgoć unoszącą się w powietrzu. Zanim ktokolwiek spostrzegł dwójkę shinobich, już ich nie było. Każdy udał się w swoją stronę.

[z/t]
 
Posty: 1564
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 00:58
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shūbo
Specjalna Ranga: Shogun

Re: Wioska nr 2

Postprzez Yami Saiko » 25 sty 2019, o 23:43

Masakra pierwszej wioski nie była żadnym wyzwaniem. Chodziło głównie o rozgrzewkę i dobre klimaty wśród dwójki znajomych. Kiedy zakończył się interes w miejscowości numer jeden, postanowili przejść do miejsca numer dwa. Pogoda jednak ich zaskoczyła a przynajmniej wyznawcę dziwnego bożka zwanym Jashinem. Nadal nie wierzyła w jego istnienie i przepisywała całą religię jako chory fanatyzm przez kogoś, komu udało się zmajstrować jakieś unikatowe i dziwaczne jutsu związane z pseudo rytuałami oraz pobieraniem krwi. No ale kto co tam lubi. Widząc brak chęci u towarzysza i jego wycofanie westchnęła i sama również dezaktywowała swoją kopię. Resztka chakry powróciła do oryginału, gdzie ta mogła oczywiście zacząć regenerację utraconej energii.

[z/t]?
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:
 
Posty: 1705
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 22:37
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shūbo
Dodatkowa Ranga: S-Rank


Powrót do Mizu no Kuni - Kraj Wody

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników