Mizuyama

Kraj Wody zdominował wyspy leżące na wschodzie świata Shinobi. Ta wyspiarska kraina ma za sobą brutalną przeszłość, jednak jeszcze przed IV wielką wojną shinobi zrezygnowano tu z brutalnych praktyk. Obecnie wszelkie morskie krainy podlegają pod Mizu no Kuni. Ukryta wioska tego państwa to Kirigakure no Sato. Shinobi tej wioski to specjaliści od zabójstw oraz wykorzystywania technik Suitonu. Wielu z nich charakteryzuje się również potężnymi Kekkei Genkai. Wioska ta posiadała również wielkich szermierzy korzystających z niepowtarzalnych ostrzy.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Mizuyama

Postprzez Takara » 2 lip 2020, o 18:14

Jedno z bardziej prosperujących miast portowych w Mizu no Kuni. Jak wiele rzeczy upadło po zniszczeniu Kiriagakure, tak władze wraz z mieszkańcami i handlarzami zadbały o to, żeby nie wpłynęło to na mieścinę. Nie było to z pewnością łatwę, ale dzięki ciężkiej pracy, udało się to osiągnąć. Mizuyama przepełniona była zawsze straganami, oferującymi różne unikatowe drobiazgi rzadko spotykane poza Mizu no Kuni, jak i w różny sposób przyrządzone ryby. Mieszkańcy miasta byli dość zróżnicowani. Jedni chodzili w kimonach i nie było to nic dziwnego, a większość dalej zarzucała na siebie jakieś proste ubrania które nie przeszkadzałyby im w pracy. Pełno było tu barów, karczm czy gospód. Dało się znaleźć nawet scenę gdzie bardziej muzycznie uzdolnione osoby grywały. Nie brakło też w mieścinie pań spod latarni, które zawsze wykorzystywały sakiewki turystów. W tym mieście natomiast, porządku strzegli najemnicy i wolontariusze. Część z nich była samurajami, większa część shinobi nie należącymi do żadnej wioski.
 
Posty: 1253
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 16:23
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Mizuyama

Postprzez Miko Shizuka » 2 lip 2020, o 18:23

Dotarli. Trwało to dwa dni ale na szczęście kłopotu z racjami nie było. Shizuka się ucieszyła, że spakowała wystarczająco prowiantu ze sobą. Była chętna podzielić się z towarzyszem, ten jednak miał swoje. Miłą rzeczą dla kapłanki było ujrzenie różnic między pierwszą napotkaną mieściną a tutejszym portem. Bieda oczywiście pukała, władze tutaj jednak robiły zdecydowanie więcej by potencjalnych turystów i handlarzy przetrzymać. Nie czuła się już tak narażona. Nie wiedziała jednak co los mógł jej zgotować.
Co teraz? W najlepszym scenariuszu mieli jeszcze minimum jeden dzień na powrót kruków. W najgorszym trzy.
-Cóż... chciałabym się mimo wszystko zapytać w niektórych miejscach czy ktoś tego chłopaka nie widział. Karczma? W porcie? Wydają mi się to najsensowniejsze lokalizacje. Znasz jednak tutejsze obyczaje lepiej. Masz też więcej doświadczenia. Na pewno nie odrzucę okazji wysłuchania Twoich propozycji. - uśmiechnęła się do niego -Miło będzie też noc spędzić w łóżku zamiast na ziemi. Na pewno będzie trzeba zarezerwować prędzej czy później pokoje.

atuty: sensor, sędzia charakterów, szpieg
MK - Yami Saiko/Lily

Miko
Spoiler:
 
Posty: 140
Dołączył(a): 20 maja 2020, o 21:38
Ranga: Chūnin

Re: Mizuyama

Postprzez Takara » 3 lip 2020, o 00:52

- Kapłanka wody -
Miko Shizuka, specjalna misja B
65/?


Chłopak wysłuchał jej planu działania i przytaknął lekko głowę, pewnie już myśląc w jaki sposób go ulepszyć czy jakimi radami rzucić. Biorąc pod uwagę dotychczasowe ich rozmowy, prawie zawsze tak bywało, więc teraz raczej to nie miało się zmienić.
-Najpierw karczma. Jest szansa że jeżeli ktoś kto zauważył w porcie, to w karczmie znajdziemy tą informację. Potem możemy popytać w porcie. Nawet jeżeli nie było go bezpośrednio tutaj, tak może któryś z przewoźników lub kapitanów statków go widział. Jakoś musiał się tutaj dostać, a popularność tego portu sprawie że często jest odwiedzany. Trzecim źródłem informacji... kurtyzany. Nie martw się, ja się nimi zajmę. Powiedzmy... że posiadają całkiem szeroką sieć informacji w Kraju Wody i bez kontaktów nie powiedzą Ci niczego. - powiedział, i dodał jeszcze przypominając sobie słowa o wynajęciu pokojów. - Po tym jak rozejrzymy się w porcie możemy się tam udać. Powiem Ci gdzie nam zarezerwować pokoje, a sam udam się już do kurtyzan żebyśmy to nie czekali zbyt długo na informacje. Jak się poszczęści, może nawet jutro będziesz mogła wracać do swojej wioski.

Tak jak powiedzieli i zaplanowali, tak właściwie zrobili. Karczma była pierwszym miejsce które sprawdzili i w sumie udali się do czterech. Brak informacji z każdej nie był pocieszający, a Karasu zaczął nawet myśleć o możliwości, że zaginiony przybrał jakąś inną postać przed dotarciem do Kraju Wody. Proste Henge no Jutsu zdecydowanie wydawało się madrym posunięciem, jeżeli zależało mu na byciu incognito. Musieli jednak działać z optymizmem, bo bez niego, zostaliby z niczym.
Port niestety ponownie przyniósł brak informacji. Jeżeli Chinoike przbył do Mizu no Kuni na łodzi czy statku, to osoba która go przewoziła nie podzieliła się z innymi tą informacją i sama się nie znajdowała w porcie. W ten sposób niestety, została im ostatnia opcja Karasu. Kurtyzany.
- Jeżeli od nich się nic nie dowiemy, to jest szansa że trafił jedynie na miejsce totalnie odludnione, gdzie ich zasięg nie sięga. W takim wypadku, będziemy mogli tylko liczyć na informację od kruków. W międzyczasie, widzisz tamtą gospodę? Załatw nam tam pokój - lub dwa, jak nie jesteś komfortowa z jednym. Potem oddam Ci ryo. - białowłosy wskazał na gospodę, która to znajdowała się jakieś 2 uliczki od nich. Zwykły, dwupiętrowy budynek z szyldem na którym to widniało łóżko. Karasu w między czasie, oddalił się w przeciwną stronę do budynku, planując zacząć swoją część poszukiwań. Był jeszcze jednak w zasięgu jej głosu, więc mogła mu coś powiedzieć nim odejdzie.
 
Posty: 1253
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 16:23
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Mizuyama

Postprzez Miko Shizuka » 3 lip 2020, o 08:34

Sugestia co do karczmy oraz portu były dobrze przyjęte. Wybawca zarzucił jeszcze motyw kurtyzan. Podniosła jedną brew, ale zrozumiała i całkowicie pozwoliła mu zająć się tą kwestią. Na pewno osiągnie w tej materii więcej niż kapłanka. Bardzo chciała by optymistyczna wersja się sprawdziła. W gospodzie mieli jednak zero informacji. W porcie to samo. Czyżby Rai wykorzystywał henge podczas podróży? Nie widziała takiego powodu ale człowieka nie znała. Hyakuzawa nie dał jej dostępu do jego teczki, więc jedynie czym mogła operować to jego zleceniem.

-Nie ma sprawy. - skomentowała fakt, że jej przypadł motyw zarezerwowania dwóch pokoi. Poszła więc w odpowiednie miejsce, przeskanowała wnętrze przed wejściem, poszukała barmana i poprosiła o nocleg dla dwóch osób. Niech doliczą też posiłek. Danie prosto z pieca smakowało inaczej niż trzymana w torbie kilkudniowa racja żywnościowa.

atuty: sensor, sędzia charakteru, szpieg
MK - Yami Saiko/Lily

Miko
Spoiler:
 
Posty: 140
Dołączył(a): 20 maja 2020, o 21:38
Ranga: Chūnin

Re: Mizuyama

Postprzez Takara » 3 lip 2020, o 13:03

- Kapłanka wody -
Miko Shizuka, specjalna misja B
67/?


Kobieta bez specjalnych problemów zgodziła się zająć sprawą pokojów. O ile niezbyt wiedziała co myśleć o kurtyzanach, tak nie kwestionowała ekspertyzy bardziej doświadczonego shinobi. Zgodziła się zwyczajnie na taką umowę i poszła zarezerwować dla nich miejsca. Skanując budynek, wyczuła parę rozwiniętych chakr - dokładniej 4, jednak budynek był dość spory i osoby te były w różnych miejscach. Także raczej nie był to nikt na nią polujący. Jedna osoba wydawała jej się jednak znajoma, więc musiała spędzić przy niej dość sporo czasu. Nie mogła jednak powiedzieć konkretnie kto to był. Właściciela gospody znalazła bez większych problemów i ten poinformował ją że zapłaci kiedy będzie już opuszczać gospodę. Dał jej dwa pokoje na najwyższym piętrze i poinformował także że posiłek będzie za 2 godziny. Kunoichi mogła udać się do swojego pokoju, zostawić rzeczy jeżeli jakieś miała i... co. No właśnie, co planowała robić dopóki jej kompan się nie znajdzie. Przeczekać, a może zbadać znajomą chakrę która znajdowała się gdzieś na pierwszym piętrze?
 
Posty: 1253
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 16:23
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Mizuyama

Postprzez Miko Shizuka » 3 lip 2020, o 13:41

A więc zapłata przy wyjściu. Jasne. Nie ma problemu. Poszła więc szybszym tempem do swojego pokoju, zabierając dwa klucze. W środku usiądzie na łóżku. Zostały dwie godziny czekania do posiłku. Co więc zrobić z wolnym czasem? Postanowiła przyjrzeć się źródle chakry, który wydawał się jej znajomy. Wpierw określiła gdzie się znajduje w budynku. Następnie jakiego była poziomu. Później? Próba przypomnienia sobie skąd mogła to kojarzyć. Do głowy przychodziły jej dwa pomysły. Pierwsi podróżnicy, których spotkała na początku w drodze do Kraju Wody a drudzy to członkowie stada nukeninów. Preferowała uniknięcie tych drugich jak miała być szczera...

atuty: sensor, sędzia charakterów, szpieg
MK - Yami Saiko/Lily

Miko
Spoiler:
 
Posty: 140
Dołączył(a): 20 maja 2020, o 21:38
Ranga: Chūnin

Re: Mizuyama

Postprzez Takara » 3 lip 2020, o 18:23

- Kapłanka wody -
Miko Shizuka, specjalna misja B
69/?


Kapłanka zaciekawiła się stosunkowo znajomym źródłem. Nic zresztą dziwnego, biorąc pod uwagę że nie miała co robić. Określenie gdzie znajduje się w budynku było proste. Na niższym piętrze, w jednym z pokojów bliższych schodów. Poziom też nie był najtrudniejszy do zbadania i był podobny do poziomu Karasu. Te sprawy były bardzo proste do określenia. Kolejna jednak, próba przypomnienia sobie była trochę trudniejsza. Nie skupiła się na zapamiętaniu uczucia chakry pary podróżników na których natrafiła jak i członków stada nukeninów. Z tymi pierwszymi przynajmniej miała dłuższy kontakt, więc łatwiej było skojarzyć czy to oni czy nie. W 70% mogła być pewna że chakra którą czuła należała do Kise. W dodatku, w pokoju była równiež chakra jakiegoś cywila - która mogłaby odpowiadać Lerze, jednak była trudniejsza do konkretnego rozpoznania. Wyglądało więc na to, że małżeństwo dotarło do Kraju Wody. I to nawet do jednego z przyjemniejszych portów, nie tak jak Shizuka.
 
Posty: 1253
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 16:23
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Mizuyama

Postprzez Miko Shizuka » 3 lip 2020, o 19:09

Fakt, że poziom chakry był podobny do Karasu oraz przy nim znajdowało się źródełko energii cywila, nie mówiąc o fakcie, że jest to port... dawało kapłance duże szanse, że rzeczywiście mogła natrafić na swoich poznanych na drodze znajomych. Nie miała co robić. Siedzieć się jej bezmyślnie na tyłku w pokoju nie chciało. Postanowiła zaryzykować. Zapukała do drzwi, czekając aż ktoś je otworzy. W przypadku braku odpowiedzi lub zbycia, przedstawi się po imieniu i miała nadzieję, że to zadziała.
Mogła próbować też nawet skupić się na cywili i na płodzie. Technicznie o ile życie się rozwijało, wykryć je powinna (nie obrażę się jednak za brak tej informacji xD).

atuty: sensor, sędzia charakteru, szpieg
MK - Yami Saiko/Lily

Miko
Spoiler:
 
Posty: 140
Dołączył(a): 20 maja 2020, o 21:38
Ranga: Chūnin

Re: Mizuyama

Postprzez Takara » 3 lip 2020, o 19:39

- Kapłanka wody -
Miko Shizuka, specjalna misja B
71/?


Kunoichi postanowiła zaryzykować i sprawdzić, czy w lokalu faktycznie znajdują się jej znajomi z podróży. Z nimi mogłaby zabić czas, a Karasu raczej nie obrazi się specjalnie za jej szukanie towarzystwa. W końcu zostawił ją bez roboty. Pukając do drzwi, mogła usłyszeć jak ktoś w nim rusza się, potyka o coś i przeklina głośno. Był to zdecydowanie głos podobny do Kise, a chichot jaki nastał później brzmiał na Lerę. Drzwi otworzyły się po tym wydarzeniu i stał przed nią białowłosy drapiący się po głowie.
-Czy to już kolacj... Shizuka-san? - poprawił się spoglądając na osobę której to otworzył drzwi. - Co tutaj robisz i czemu wyglądasz... tak.
Z ostatnim słowem machnął ręką ogólnie w jej kierunku, widząc brak kimona i korony. Czyżby ktoś ją napadł? Reakcja Lery był znacznie prostsza. Z okrzykiem "Shizuka-chan!" wystrzeliła jak torpeda ze swojego miejsca i przywaliła mocnym hugiem w kunoichi. Auć.
 
Posty: 1253
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 16:23
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Mizuyama

Postprzez Miko Shizuka » 3 lip 2020, o 19:45

Radość. Zdecydowanie cieszyła się z tej opatrzności losu jaką było natrafienie na tę dwójkę. Uśmiechnęła się szeroko i od razu przytuliła Lere, która była najbardziej zadowolona na jej widok.
-Miło was widzieć! - odparła i dodała -Czy mogę wejść? Nie chciałabym wszystkiego tłumaczyć na korytarzu. - o ile otrzyma zgodę, usiądzie w dowolnym miejscu by kontynuować konwersację. Opowie im oczywiście o przygodach w poprzednim miasteczku. O nukeninach gwałcicielach, którzy na nią polowali. O zakapturzonym osobniku, który ją wyratował. O podjęciu się wspólnie poszukiwań Rai'a - oraz jakimi metodami było to robione oraz z jakich rzekomo pobudek wybawca to robił - i dorzuci, że ostatnie dni szli właśnie do tego portu. Ubrania wytłumaczyła chęcią wtopienia się w tłum. Niestety, za bardzo się rzucała w oczy ze swoją koroną.
-A jak wam minęła podróż? Mam nadzieję, że spokojniej? - zerknęła na dziewczynę całościowo, chcąc sprawdzić czy brzuch wystawał. Zrobiła to jednak szybko i niepozornie.

atuty: sensor, sędzia charakterów, szpieg
MK - Yami Saiko/Lily

Miko
Spoiler:
 
Posty: 140
Dołączył(a): 20 maja 2020, o 21:38
Ranga: Chūnin

Re: Mizuyama

Postprzez Takara » 4 lip 2020, o 10:44

- Kapłanka wody -
Miko Shizuka, specjalna misja B
73/?


Para dość szybko pozwoliła wejść kapłance do środka, nie chcąc być na tyle niegościnni żeby zostawić ją na korytarzu. Wchodząc do środka, kapłanka usiadła na łóżku, obok niej Lera a naprzeciwko nich siedział Kise. Oboje słuchali uważnie jej historii i o ile Lera wydawała się momentami zszokowana, tak książe był nad czymś skupiony i nie ukazywał zbytnio swoich emocji.
- Ten Karasu brzmi całkiem atrakcyjnie... lepiej oznacz go swoimi pazurami niż jakaś inna kobieta to zrobi. - musiała zaszeptać do niej Lera, śmiejąc się od razu na swoje słowa. Patrząc na jej brzuch, kunoichi mogła zauważyć że był bardzo delikatnie widoczny. Jeżeli ktoś by nie wiedział o dziecku, to pewno uznałby że zwyczajnie przytyła.
- Nasza podróż była spokojna. Spotkaliśmy nawet na statku dość interesującego barda... - zaczął opowiadać Kise, a jego żona przejęła po nim kontynuację opowieści w dużo bardziej energiczny sposób pełny gestykulacji. Opowiadanie ciągnęło się przez 30 minut, nim ktoś zapukał ponownie do pokoju. Patrząc na nią pytająco, Kise ponownie wstał i otworzył drzwi. A za nimi stał Karasu. Cała trójka znajomych kapłanki zamarzła zszokowana i pierwszą osobą która zareagowała był Kise. Szybko złapał laskę, wyciągnął z niej ostrze i rzucił się na Karasu, przebijając jego bark i przyszpilając go do ściany na korytarzy. Oczy księcia pełne nienawiści, a jednookiego pełne bólu.
- Bracie... - te słowa zostały wydane neutralnym głosem, na co Kise zareagował mocniej wbijając ostrze w bark Karasu.
- Nie nazywaj mnie tak, zdrajco! - w międzyczasie Lera siedziała sparaliżowana. To się porobiło. Jej źródło informacji było zagrożone, patrząc dość chłodno na sytuację. Lepiej brzmiało to niż fakt że jej przyjaciele mogli się pozabijać.
 
Posty: 1253
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 16:23
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Mizuyama

Postprzez Miko Shizuka » 4 lip 2020, o 10:58

Jej informacje zdradziły fakt, że była szkolona jako kunoichi. Co prawda jej trening był podstawowy i nie stanowiła większego zagrożenia dla bardziej wyszkolonych jednostek. Nie zmieniało to jednak faktu, że karty zostały odkryte. Cieszyła się z tego. Komentarz dziewczyny ją pozytywnie rozbawił. Nie myślała o swoim wybawcy w ten sposób. Ciężko też się było na tym skupić, kiedy nie tak dawno ją zaatakowano i chciano zgwałcić. Na szczęście ten kłopot miała już za sobą.

Pukanie do drzwi wszystko przerwało. Wyczuła znajomą chakrę. Skąd jednak ten wiedział, że znajduje się w tym pokoju? Miał metody wyłapywania energii? A może wyostrzone zmysły? Kruk siedział przy oknie? Nie miała czasu na rozmyślenia. Nagły zwrot akcji ją mocno zaskoczył. Atak i wyznanie. Bracia? W jej głowie zaczęły pojawiać się zlepki historii dwóch mężczyzn. Jeden co uciekł z królestwa. Drugi, co żałował swych czynów.
-O nie... - pomyślała, zrywając się na nogi. Ruszyła do przodu. Nie by walczyć ale dowiedzieć się więcej i postarać się ich jakoś słownie powstrzymać. Miała też posłużyć jako tarcza i osłona przed Lerą. Nie chciała by stała się jej krzywda, ani by też nie pobiegła do męża, narażając się dodatkowo.
-Nie jestem pewna co się dzieje, ale jesteśmy w karczmie! Wszędzie są niewinni ludzie, wliczając Lerę! Walka sprowadzi na nas niepotrzebną uwagę i nam zagrozi! - starała się im przemówić do rozumu. Jednemu by odpuścił a drugiemu by nie reagował. Cholera. Nie chciała by ktokolwiek umarł. Jednych polubiła a wobec drugiego miała dług i był jej potrzebny do zyskania informacji.

atuty: sensor, sędzia charakterów, szpieg
MK - Yami Saiko/Lily

Miko
Spoiler:
 
Posty: 140
Dołączył(a): 20 maja 2020, o 21:38
Ranga: Chūnin

Re: Mizuyama

Postprzez Takara » 4 lip 2020, o 11:18

- Kapłanka wody -
Miko Shizuka, specjalna misja B
75/?


Sytuacja nie wyglądała ciekawie, szczególnie biorąc pod uwagę zlepki ich histori. Cokolwiek miało się zaraz zadziać, nie skończyłoby się spokojnie i wymagało interwencji kapłanki, która to starała się ich uspokoić. Lera chciała ruszyć do męża, ale Shizuka stała na jej drodze.
- Shizuka-chan... to on wymordował naszą rodzinę. - powiedziała słabym głosem, dodając kolejną informację do układanki. Jej słowa jednak zostały zignorowane, a Karasu w dodatku wyciągnął skądś kunaia i przyłożył go pod żebro Kise.
- Właśnie bracie. Nie chcemy tworzyć zamętu, prawda? - na cos książe nie zareagował zbyt przychylnie i przelał chakrę Raitonu do swojego ostrza, porażając jednookiego który to zasyczał.
- Nie martw się Shizuka-san. Szybko odetnę mu głowę i nikt nie zauważy. - przemówił chłodnym głosem, chociaż widocznie się nie śpieszył. - Dlaczego ich zabiłeś?
Nie otrzymał odpowiedzi od Karasu, którego wzrok jeszcze bardziej wypełnił ból.
 
Posty: 1253
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 16:23
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Mizuyama

Postprzez Miko Shizuka » 4 lip 2020, o 11:28

Kolejna część układanki. Nie za ciekawie się robiło. Zamiast przestać, kapłanka ujrzała jak ostrze zostało oplątane elektrycznością. Jej wybawca wyraźnie wykazywał ból.
-Cholera... - rzekła w myślach. Co zrobić? Jak go przekonać? Miał prawo do zemsty. Czy jednak było to właściwe? Odpowiednie w tej chwili?
-Kise-san, mogę sobie tylko wyobrazić jaki ból czujesz i jaki gniew Cię przepełnia... nie mogę bronić jego dawnych czynów.. ale mogę mówić za te z ostatnich dni. Gdyby nie on, zostałabym wykorzystana i prawdopodobnie zabita. Powstrzymał również kilku nukeninów i ostudził ich zapał do niszczenia małej mieściny, ratując przy okazji tamtejszych mieszkańców. Nie chciał żadnej nagrody a mimo faktu, że jestem osobą obcą, postanowił mi pomóc w mojej misji. - podeszła do podróżnika i położyła prawą rękę na jego barku -Opowiadał jak żałuje swojej przeszłości. Błędów jakich dokonał. Postanowił pomagać innym bezinteresownie by móc odkupić swoje winy. Proszę Cię, nie zabijaj go... a jeżeli musisz, to przynajmniej go wysłuchaj przed zadaniem ciosu... - prosiła, błagała, przekonywała. Sama pewnie mało zdziała ale może gra na czas i słowa Karasu trochę ugaszą ten cały płomień?

atuty: sensor, sędzia charakterów, szpieg
MK - Yami Saiko/Lily

Miko
Spoiler:
 
Posty: 140
Dołączył(a): 20 maja 2020, o 21:38
Ranga: Chūnin

Re: Mizuyama

Postprzez Takara » 4 lip 2020, o 12:49

- Kapłanka wody -
Miko Shizuka, specjalna misja B
77/?


Kise wysłuchał wypowiedzi kapłanki i mogła zauważyć jak w jego oczach pojawiło się ziarno niepewności. Dalej było jednak sporawo przykryte pod intensywnością jego pozostałych uczuć.
- I co? Tylko dlatego że teraz dobrze się zachowuje, wybacza to jego poprzednie winy? W przeszłości też dobrze się zachowywał, żałował jakichś błędów. Nie powstrzymało go to przed zabiciem wszystkich. - odpowiedział kobiecie, jednak nie strącił ze swego barku jej ręki. Jeszcze nie miał problemów z tym że kobieta trzyma stronę Karasu, który to przyglądał się w względnej ciszy całej sytuacji.
- Może Ci się wydawać że nasza rodzina była pełna dobrych ludzi. Nie wiesz co się działo za kulisami, do czego wynajmowali ludzi. Dbali tylko o siebie, nie przejmując się cierpieniem jakie wykonali po drodze. - udało mu się powiedzieć, nim Kise przywalił mu z pięści w twarz i lekko go skołował.
- Zamknij się! - mimo kunaia jaki Karasu trzymał pod żebrem brata, nie wbijał go ani trochę. Widać nie zamierzał wcale walczyć, nawet jak jego życie było na lini. Książe wydawał się jednak mniej chętny do zabicia mężczyzny.
 
Posty: 1253
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 16:23
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Następna strona

Powrót do Mizu no Kuni - Kraj Wody

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników