Lasy Tsuchi no Kuni

Jedna z pięciu wielkich krain zwana Krajem Ziemi. Panuje tu umiarkowany klimat, podobny do Kraju Ognia jednak z częstszymi opadami śniegu. Tereny tej krainy to w większości góry i lasy (iglaste i liściaste). Tutejsza ukryta wioska to Iwagakure no Sato, pod dowództwem Tsuchikage. Walczą dla niego potężni shinobi, w tym użytkownicy niezwykle silnych Kekkei Genka oraz Kekkei Tōta.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Lasy Tsuchi no Kuni

Postprzez Nara Rin » 4 lut 2018, o 18:15

Shinzou Mumei - Misja rangi [A]
26 / ??

Na szczęście dla was światło było zajazdem na co ty jak i reszta twojej drużyny się się uśmiechnęła, nikt z was tak naprawdę nie chciał podróżować podczas tej pogody, nie jeśli czekać was miała walka z tokubetsu jouninami i jouninem. Wszedłeś pierwszy do zajadu i rozglądnąłeś się czy wszystko wygląda bezpiecznie. W oczy rzuciło ci się kilku typów, którzy nie wyglądali za miło i byli na coś wkurwieni albo mogłeś śmiało założyć, że była to wina pogody i tej niespodziewanej śnieżycy. Jasne jest prawie zima ale nawet podczas późnej jesieni zwykle nie spotyka się takich zamieci. Tak czy inaczej wszystko oprócz tych typów wyglądało w porządku więc zamówiliście pokoje i jedzenie. Zajęliście jeden ze stolików i po chwili przyniesiono wam jedzenie
Obrazek
Głos RinRin's ThemeFight ThemePlan Succesfull Theme

Poprowadzę misje rangi D-A, chętnych proszę o kontakt na gg :)

Aktualnie prowadzone misje:

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Shinzō Mumei » 4 lut 2018, o 18:55

Usiedliśmy przy stole czekając na jedzenie, także ogrzewając się jeszcze chwilę przed dotarciem na miejsce mieliśmy na sielankę więc tak też trzeba było ją wykorzystać.
- Co taka cisza? Nie jesteście chyba zbytnio wygadani co?- zażartowałem na rozluźnienie rozmowy i jej zagajenie.
- Lipna taka pogoda nie? Powiedźcie mi coś więcej osobie mamy czas chętnie dowiedział bym się czegoś o ludziach za których mam oddać życie.- uśmiechnąłem się pod maską czego nie było widać, ale uśmiech można było wyczytać z moich oczu, ciekaw byłem historii tych ludzi a także umiejętności jakie posiadali.
- Co myślicie o tej misji oraz naszych celach, macie jakieś pomysły jak ich dopadniemy?- ponownie zapytałem gdy tylko skończyli odpowiadać na uprzednie pytania, sam wiedziałem już co zrobimy z przeciwnikami, ale lubiłem pytać załogi o zdanie , co cztery głowy to nie jedna.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!
Chcesz misję D lub C? Napisz do mnie na gg :3
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Ranga: Jōnin

Postprzez Nara Rin » 4 lut 2018, o 20:21

28 / ??

- Mam wykonać misje i a nie przyjaźnić się z wami. Wybaczcie ale pójdę do swojego pokoju - odparł Lee po czym podszedł do kontuary powiedział coś osobie u której składaliście zamówienia, zapewne chciał by jedzenie trafiło do jego pokoju i poszedł w stronę jednego z pokoi który wynajęliście. Wygląda na to, że tyle jeśli chodzi o informacje o nim lub jego pomysły. Ale co mogłeś poradzić? - Co za typ. - usłyszałeś głos Iidy i nie mogłeś się nie zgodzić
- To skoro ten se poszedł to może opowiem coś o sobie. Tak jak mówiłem nazywam się Kurogane Iida i potrafię używać elementu czarnej stali, koutonu. Jest to połączenie fuutonu oraz raitonu i zarazem kekkei genkai mojego klanu kurogane, który do iwy przybył z kirigakure no satou w mizu no kuni- powiedział po czym pokazał wam palce, które na chwile zmieniły się w czarny metal - To było właśnie jedyne jutsu mojego klanu pozwalające zmieniać ciało w czarną stal. Tak jak mówiłem specjalizuje się w taijutsu. Moim ulubionym stylem jest defensywny Bōgyo-Ryū ale potrafie również korzystać z ofensywnego goukenu. Oczywiście mimo specjalizacji w taijutsu potrafie korzystać i korzystam z fuutonu i raitonu - odparł - A jeśli chodzi o to co jak ich dopadniemy to byłbym za ich powolnym eliminowaniu - dodał
- Nazywam się Yougan Akiho - przedstawił się białowłosy - Tak jak mówiłem wcześniej specjalizuję się w używaniu kekkei genkai mojego klanu, Youtonu czyli elementu lawy czy magmy jak zwał tak zwał jego składowych katonie i dotonie oraz fuutonem. - powtórzył to co mówił przy bramie po czym dodał - Ja w przeciwieństwie do Iidy-kuna byłby za zniszczeniem ich w jedynym potężnym obszarowym atakiem - czyli zupełnie inny pomysł niż Iida, każdy z nich się różni specjalizacją i każdy z nich ma inny pomysł jak zająć się celem
Obrazek

Postprzez Shinzō Mumei » 4 lut 2018, o 22:10

- No to ciekawe, jedzmy i kładźmy się spać, czas nagli trzeba ich załatwić czym prędzej. Przed pójściem na górę powiem jeszcze tylko jedno, macie walczyć z przeciwnikiem tak aby zabić, dopiero w drugiej kolejności próbujcie ich pochwycić żywcem, nie możemy ryzykować.- wysłuchałem co mają prawie wszyscy do powiedzenia jednocześnie jedząc kolację, szkoda tylko że jeden z nich tak uciekł i gadać nie chciał, trudno się mówi jego strata. Udałem się na górę i położyłem spać a gdy rano wstałem zrobiliśmy zbiórkę, o ile oczywiście pogoda się poprawiła to wyruszamy dalej w drogę. Liczyłem że pogoda rano będzie przyjaźniejsza dzięki czemu będzie można ruszyć dalej. To co dziwne było i dopiero teraz do mnie dotarło to że śnieg spadł na jesieni, wydawało mi się że śnieg pada w zimie, głęboko w ziemie.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!
Chcesz misję D lub C? Napisz do mnie na gg :3
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Ranga: Jōnin

Postprzez Nara Rin » 4 lut 2018, o 22:22

30 / ??

Twoi podwładni zgodzili się z tobą. Mieliście za przeciwników drużynę nukeninów z czego jeden z nich był jouninem a reszta tokubetsu jouninów. Oznacza to kilka rzeczy. Po pierwsze ich współpraca jest lepsza od waszej, po drugie są od was prawdopodobnie silniejsi, a po trzecie nie będą się wahać przed zadaniem wam ostatecznego ciosu. Miejsce walki czyli Amegakure też nie daje wam przewagi.
Zjedliście i poszliście do swoich pokoi gdzie spaliście do rana. Rano zrobiłeś zbiórkę i ruszyliście w dalszą drogę. Temperatura była wyższa niż poprzedniego dnia i śnieg który spadł wczorajszego wieczoru jak i w nocy zaczął się topić jednak dala było widać ślady po dziwnej śnieżycy jednak nie przeszkadzało wam to by w kilka godzin dobiec do granicy między Tsuchi no Kuni, a Ame no Kuni
Przechodzimy tutaj
Obrazek

Poprzednia strona

Powrót do Tsuchi no Kuni - Kraj Ziemi