Szczyt Shumisen w Górach Konrin

Jedna z pięciu wielkich krain zwana Krajem Ziemi. Panuje tu umiarkowany klimat, podobny do Kraju Ognia jednak z częstszymi opadami śniegu. Tereny tej krainy to w większości góry i lasy (iglaste i liściaste). Tutejsza ukryta wioska to Iwagakure no Sato, pod dowództwem Tsuchikage. Walczą dla niego potężni shinobi, w tym użytkownicy niezwykle silnych Kekkei Genka oraz Kekkei Tōta.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Szczyt Shumisen w Górach Konrin

Postprzez Nara Rin » 23 mar 2019, o 17:27

Yami Saiko - Misja rangi [S]
41 / 41

Kiedy weszłaś do nowego pokoju twoim oczom ukazało się laboratorium, było w dużo lepszym stanie niż reszta ruin i gdyby nie kurz nasz wszystkim to mogłabyś powiedzieć, że jego właściciel zaraz do nie wróci i zacznie dalej badać. Gdzieniegdzie znajdowały się cylindry z małymi chimerami podobnymi do tych, z którymi walczyłaś jednak były raczej martwe. Przeszukując miejsce dotarłaś do notatek i do zwoju. Większość tekstu była nieczytelna jednak, niektóre fragmenty zdołałaś odczytać, ledwo bo ledwo ale się udało
Dzień <nieczytelne>
Udało się! Jutro docieram do miejsca, do którego Hiruko zaciągnął mojego brata. Już widzę górę. Może uda mi się go odnaleźć. Musze go odnaleźć!

Dzień <nieczytelne>
Brama stojąca mi na drodze jest całkowicie zniszczona. Czyżbym się spóźnił? Mam tylko nadzieje, że znajdę tam mojego brata albo przynajmniej wskazówkę gdzie się on znajduję

Dzień <nieczytelne>
Nie! To nie możliwe! Mój brat jest martwy, martwy! Zostało z niego jedynie kilka części.

Dzień <nieczytelne>
Znalazłem zwój z techniką, może za jej pomocą mi się uda go ożywić za jej pomocą! Musi mi się udać!

Dzień 438
Nic się nie udaje! Zwierzęce chimery od razu szaleją! Nie mogę ich użyć do zwrócenia życia brata! Muszę spróbować czegoś innego!

Dzień 640
Jest! W końcu się udało! Dzięki złapaniu bandytów, którzy zdecydowali się schronić w ruinach moge stworzyć pierwszą ludzką chimerę!

Dzień 1800
To są prawdopodobnie ostatnie słowa jakie napisze. Niestety nie udało mi się ożywić brata. Matka lęgu, jak nazywam to coś, wymknęła się z pod kontroli. Na szczęście nie może wyjść bo zniszczyłem wyjście na wyższy poziom ale to i mnie odcięło. Ostatnio wykształciła macki a mi się kończą zapasy wody i pożywienia. Zaraz umrę i całkowicie zniknie cokolwiek co będzie ją hamować, a to coś mnie wchłonie. Mam nadzieje, że to coś się z tą nie wydostanie

Na tym kończy się dziennik, wygląda na to, że dowiedziałaś się co się stało z osobą, której notatki znalazłaś w ukrytym pomieszczeniu w dzielnicy twojego klanu. Zwój, który znajdował się obok notatek był w bardzo dobrym stanie i opisywał sposób nauki techniki o nazwie Kimera no jutsu. A także worek z 5000 ryo

KONIEC
Chimu Nara Rin otrzymuje:
+ 12 PZ
+ 4 PD
+ 60 PN
+ 5000 Ryō

Gracz Yami Saiko otrzymuje:
+ 1 Misja S
+ 12 PD
+ 60 PN
+ 5000 Ryō
Inne wynagrodzenie: Zwój z techniką kimera no jutsu