Lazurowa Plaża

Jedna z pięciu wielkich krain zwana Krajem Ziemi. Panuje tu umiarkowany klimat, podobny do Kraju Ognia jednak z częstszymi opadami śniegu. Tereny tej krainy to w większości góry i lasy (iglaste i liściaste). Tutejsza ukryta wioska to Iwagakure no Sato, pod dowództwem Tsuchikage. Walczą dla niego potężni shinobi, w tym użytkownicy niezwykle silnych Kekkei Genka oraz Kekkei Tōta.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Lazurowa Plaża

Postprzez Dōhito Midoro » 2 gru 2016, o 20:30

Młodzieniec po wgramoleniu się do namiotu ułożył się koło dziewczyny z naszykowanym śniadaniem. Posranowił ją obudzić. Oczywiście szybko pożałował tej decyzji gdyż w jego stronę został wycelowany kunai. Gdyby nie fakt, że dziewczyna jest zaspana a on nieludzko szybki to pewno skończył by z rozpłatanym gardłem. Siedzieli tak chwilę czekając aż niezręczna chwila przeminie. W końcu Eri chwyciła za jedzenie a chłopak uznał to za dobry znak.
- Następnym razem zaczekam aż się sama obudzisz. Albo poślę klona.
Uśmiechnął się promiennie do niej. Jej uroda powalała w każdej formie. Wczoraj w połódnie umalowana, wieczorrm mokra, rano zaspana. Wszystkie odsłony mu się podobały.
-To jakie plany na dziś? Co powiesz na zamki z piasku? Zawsze chciałem sprawdzić się w tej dziedzinie sztuki!
Obrazek
 
Posty: 1923
Dołączył(a): 31 lip 2016, o 02:57
Ranga: Chūnin

Re: Lazurowa Plaża

Postprzez Hokori Eri » 4 gru 2016, o 21:04

Eri skosztowała co przygotował jej Midoro, po czym uśmiechnęła się do niego. Była głodna, tak więc zjadła wszystko co przyniósł. Podziękowała uśmiechem, po czym dała mu całusa w policzek. W końcu musiała mu jakoś zrekompensować to ostrze przy szyi... Chwilę później wstała i otrzepała z siebie piach, który przykleił się do niej w nocy. Wyszła z namiotu i przeciągnęła się. Wczoraj jeszcze byli we czwórkę, teraz pozostała sama z czarnowłosym. Nie wiedziała co można by teraz robić. Jednak wtedy jej towarzyszy wyszedł z inicjatywą. - Bardzo chętnie. Pokaż jaki z ciebie artysta. - Dała mu pstryczek w nos, po czym pobiegła przed siebie w kierunku plaży, śmiejąc się pod nosem. Wiedziała, że niedługo będzie musiała wracać do domu, jednak jeszcze przez chwilę chciała się cieszyć odpoczynkiem...
 
Posty: 451
Dołączył(a): 6 sty 2016, o 20:36
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Lazurowa Plaża

Postprzez Dōhito Midoro » 5 gru 2016, o 02:39

Dziewczyna poprawiła lekko potargane włosy po spaniu po czym zaczęła jeść śniadanko które jej przyniósł chłopak. Midoro w tym czasie nie przeszkadzał jej zbytnie przyglądając się jej jedynie. Jej uroda odejmowała mu rozum. Młodzieniec jeszcze nie wiedział jak to wszystko się nazywa lecz może kiedyś się dowie. Póki co wyszli na zewnątrz. Eri podziękowała za śniadanie pocałunkiem w policzek. Albo może to było za tę samoobronę? Tak czy inaczej jej usta go dotknęła a chłopak na chwilę znieruchomiał. Ilość emocji która przez niego przepływała była nie do policzenia. Jednym słowem był w 7 niebie. Po chwili dziewczyna go pstryknęła w nos na ocucenie i ruszyła w kierunku wody. Młodzieniec wreszcie miał możliwość pokazania jej, że nie tylko na glinie się zna.

Spoiler:


Budowanie zajęło im ładnych parę godzin lecz chłopak był bardzo zadowolony z efektu. Zamek był prawie tak wysoki jak oni i dużo szarszy niż ich wzrost. Dbałość o szczegóły oraz małe gliniane ludziki przechadzające się po uliczkach miasta sprawiały, że budowla wyglądała jak prawdziwa. Douhito westchnął głośno po czym zrobił krok do tyłu by spojrzeć na dzieło w blasku zachodzącego słońca.
-Pięknie nam to wyszło. Nie pozostaje nam nic innego jak to zapamiętać i wysadzić w powietrze
Obrócił uśmiechniętą łepetynę w jej stronę i złożył pieczęć czekając na przyzwolenie do detonacji.
Obrazek
 
Posty: 1923
Dołączył(a): 31 lip 2016, o 02:57
Ranga: Chūnin

Re: Lazurowa Plaża

Postprzez Hokori Eri » 5 gru 2016, o 03:14

Eri pomagała w budowie Midoro projektując cały cudowny zamek i budując wieże. Wiedziała, że ludziki i detale lepiej wyjdą jej towarzyszowi, dlatego tez jemu zostawiła tą robotę. W czasie ich pracy słońce zdążyło przejść całe niebo, dlatego też zrobiło się delikatnie chłodniej. nastolatka usiadła na ciepłym piasku po czym westchnęła ze zmęczenia. - Świetna robota. Te ludziki... Mogli byśmy kiedyś zrobić oblężenie takiego zamku... Wiesz, była bym księżniczką broniącą domu a ty złym generałem chcącym mnie porwać czy coś... - Zaśmiała się, po czym podniosła swoje pośladki z piasku i je otrzepała. Dalej chodziła w stroju plażowym, więc piach kleił się do jej skóry. - Dobra.. wysadzaj i wracajmy do domu.. Pewnie czekają już na nas.. - Spojrzała na chłopaka, po czym oczekiwała na wspaniały wybuch. Chciała zobaczyć jak wiele potrafi ten chłopiec. W tym czasie jej dwa klony zaczęły pakować wszystkie rzeczy i przygotowały jej ubrania na przebranie. Trzeba było wracać do domu...
 
Posty: 451
Dołączył(a): 6 sty 2016, o 20:36
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Lazurowa Plaża

Postprzez Dōhito Midoro » 5 gru 2016, o 03:33

Budowanie zamku było świetną zabawą. Co najważniejsze dziewczynie się podobało i plusował u niej. Tak mu się przynajmniej wydawało. Wreszcie usiedli kawałek dalej i podziwiali swoje dzieło. Ładnie im to wyszło. Masa humanoidalnych ludków chodziła po uliczkach nieświadoma tego co je zaraz czeka. Dziewczyna zgodziła się na pokaz ostateczny więc chłopak skłonił się teatralnie i wystawił dłoń by mógł ją wziąć pod rękę. Odeszli kawałek, spory kawałek, dalej po czym młodzieniec uśmiechnął się szaleńczo patrząc na budowlę. Zanim się obudziła zrobił sporo gliny którą ukrył w newralgicznych miejscach zamczyska. Same ludki nie zrobiły by takiego efekty jak 3 kg gliny! Złożył jedną pieczęć a w jego oczach można było dostrzec pewną iskierkę.

Obrazek

-KATSU!

Cały zamek wyleciał w powietrze. Trzy silne eksplozje rozsadziły kilogramy piachu we wszystkie strony. Cała ludność fortyfikacji eksplodowała jedna po drugiej tworząc setki małych wybuchów. Był to przepiękny widok oglądany z ładnych parudziesięciu metrów. Gdy piach opadł na ziemię Midoro zerknął jak radzi sobie jego klon którego stworzył wtedy co Eri.
-I jak? Podobało się księżniczce?
Obrazek
 
Posty: 1923
Dołączył(a): 31 lip 2016, o 02:57
Ranga: Chūnin

Re: Lazurowa Plaża

Postprzez Hokori Eri » 6 gru 2016, o 19:45

Eri przysiadła sobie na skraju plaży skąd miała doskonały widok na zamek i szykujące się w nim przedstawienie. Nie wiedziała czego dokładnie ma się spodziewać, dlatego też zerkała to na budowlę to na chłopaka, oczekując Show. Czas zaczął płynąć wolniej a ona oczekiwała.. Po chwili chłopak przyłożył jedną rękę do ust i złożył jakąś dziwną pieczęć.. Wiedziała, że wtedy musi skierować wzrok na swoje dzieło, gdyż były to jej ostatnie chwile. Ludziki chodziły sobie w spokoju, kiedy nagle wszystkie się zatrzymały, i zrobiły bielsze. Chwilę później wyleciały w powietrze tworząc całkiem sporą kulę ognia i wyrzucając spore ilości dymu. Na początku Eri była zaskoczona z pewną nutką przerażenia. Nie widziała, że taki chłopak może posiadać aż tak destrukcyjną siłę... Chwilę później uśmiechnęła się, gdyż kolejne sekwencyjne mniejszych wybuchów wyglądały całkiem interesująco. Zaklaskała, po czym wstała i spojrzała na chłopaka. - No no no... Nie wiedziałam, że takie sztuczki znasz... Wiem, żeby cię zbytnio nie denerwować bo wylecę.. - Wystawiła mu język, po czym spojrzała na ruiny zamku. Gdzieś w środku dalej była delikatnie przerażona tym co potrafią inni... A skoro to jej rodzina jest jedną z najsilniejszych w Wiosce to czy potrafi więcej ???
Skierowała się w stronę obozowiska, łapiąc chłopaka za dłoń. - Dobra Midoro. Koniec Urlopu!! Wracamy do pracy !! - Zaśmiała się, po czym pobiegła w kierunku właśnie poskładanego przez jej klony obozowiska...
 
Posty: 451
Dołączył(a): 6 sty 2016, o 20:36
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Lazurowa Plaża

Postprzez Dōhito Midoro » 7 gru 2016, o 00:35

Ostatnie sekundy istnienia zamku były pasjonujące. Widział kątem oka jak Eri wyczekuje tego co ma zaraz nastąpić. Jedna pieczęć i jedno słowo po czym wszystko zaczęło eksplodować. Dziewczyna miała niezłą minę co Midoro uznał za dobry znak. Najpierw się jej rozszerzyły oczy a gdy ludki zaczęły eksplodować rozpromieniła się. Niestety wszystko co jest piękne nie trwa wiecznie. Chociaż pod koniec nadeszła jeszcze miła rzecz. Piękna złapała go za rękę i zaczęła ciągnąc w stronę obozu. Nie pozostało im nic jak się przebrać w strój do podróży i wracać do wioski. Niestety.
-Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Na szczęście mieszkamy w jednej wiosce i mamy do siebie nie więcej niż 30 min marszu. Pamiętaj o kolacji! Kiedyś się muszę zrewanżować za piknik.
Przebrali się i odebrali pakunki od klonów. Zebrali się i ruszyli po drodze gadając o różnych pierdołach. Midoro zbliżył się do dziewczyny. Czuł to. Oby wyszło z tego coś więcej.

z/t
Obrazek
 
Posty: 1923
Dołączył(a): 31 lip 2016, o 02:57
Ranga: Chūnin

Re: Lazurowa Plaża

Postprzez Hokori Eri » 7 gru 2016, o 03:27

Kiedy dziewczyna wraz z chłopakiem przybiegła na miejsce, wszystko już było przygotowane i spakowane. Klonu miały na swoich barkach plecaki z wyposażeniem i kuchnią, jedynie jeden koc był niespakowany, Eri chciała go użyć aby zakryć się w czasie przebierania. Szybciutko narzuciła na siebie te same ciuchy w których tutaj przybyła, po czym poczekała aż jej kompan zrobi to samo. Kiedy już wszystko będzie przygotowane karawana opuści tą cudowną i spokojną plażę w kierunku rodzinnej wioski. Kunoichi była bardzo zadowolona z wypoczynku, cieszyło ją, że nabrała nowych sił, oraz że poznała nowego przyjaciela. Szła obok niego z uśmiechem rozmawiając o wszystkim i o niczym aż w końcu nie przekroczą wrót wioski...

[z/t]
 
Posty: 451
Dołączył(a): 6 sty 2016, o 20:36
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Lazurowa Plaża

Postprzez Sabaku no Kumari » 15 cze 2019, o 20:24

Normalnie w tak słoneczną pogodę ludzie przychodzą na plaże aby nieco się srelaksować i opalić - Kumari jednak była tu przede wszystkim po to aby poćwiczyć swe umiejętności. Oczywiście wzięła z sobą z dwa opowiadania aby w wolnej chwili posłuchać szumu wody i nieco się w lekturę wczytać. Głównym powodem jednak był trening. Sabaku no Kumari spędziła na tej plaży wiele dni, aby nauczyć się w efektywny sposób wykorzystywać swą zdolność do kontroli piachu. Dziewczynka ćwiczyła tworzenie z piachu różnych kształtów - stworzyła na przykład pojemnik, dzięki któremu będzie mogła ukraść nieco piachu z plaży. Na pewno nikt nie będzie miał z tym żadnych problemów...

Wytworzono: Wielka Piaskowa Gurda - Gurda wytworzona z piasku, służąca jako pojemnik na piach oraz awaryjny zapas piachu. U spodu Gurdy widać notkę Katameru, która pozwala piaskowi na utrzymanie swojego stanu.

+Zapełniono Gurdę piachem.(Razem średnia ilość piachu)

Nauka:
Spoiler:


ZT
Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"
Obrazek

-Wcześniejsza postać-
Mk: Hyuga Aya
Mk: Hozuki Madoka
 
Posty: 229
Dołączył(a): 9 cze 2019, o 19:33
Ranga: Chūnin

Poprzednia strona

Powrót do Tsuchi no Kuni - Kraj Ziemi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników