Budynek Rady Wioski

Sporej wielkości budynek w którym znajdują się biura Rokage i jego podwładnych. Tutaj też pracują radni Amegakure no Sato.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Budynek Rady Wioski

Postprzez Lokacja » 18 cze 2013, o 15:15

Obrazek
    Budynek rady wioski
  • Chcesz pieczątki? Zapraszamy do kolejki...
Dość pokaźny budynek mieszczący się w samym centrum Ame Gakure. To wielopiętrowy budynek, po którym niezmiennie krzątało się wielu ludzi, shinobi jak i zwykłych obywateli. Było to najważniejszy punkt administracyjny-prawny wioski, jako wyższą instancję podający jedynie Daimyo. Każde z pięter dotyczyło innej dziedziny, na każdym z nich znajdowało się również wiele biur i gabinetów - sprawna organizacja sprawiała jednak że interesanci dość szybko odnajdowali się wśród tej nieustającej krzątaniny.
Administrator
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 14:45

Re: Budynek Rady Wioski

Postprzez Happi » 20 lip 2015, o 21:32

[z][/z][z][/z][z][/z]Tego dnia Kajiya Happi pojawił się w budynku administracyjnym z dobrze sobie znanym powodem. Bezzwłocznie udał się do sekretariatu prosząc o wizytę u któregoś z przedstawicieli wioski w sprawie dłuższego pobytu poza nią. Chunina ciągnęło w świat. Nużył go już miejski zgiełk Amegakure jak również nieustannie zła pogoda. Jednak nie chodziło mu tylko i wyłącznie o urlop czy wakacje w ciepłych krajach. Chciał zdobyć więcej doświadczenia niż misje w mokrym klimacie Kraju Deszczu. Pretekst do podróży miał dobry. Miał tylko nadzieję że władze wioski też uznają go za wystarczający. Póki co jednak czekał w kolejce masy ludzi którzy też chcieli załatwić swoje własne sprawy. Nudząc się niemiłosiernie obracał w dłoni mały nóż kaiken bawiąc się nim na różne sposoby, starając się zabić nieco czasu.
Spoiler:
 
Posty: 486
Dołączył(a): 21 lis 2014, o 23:35
Ranga: Nukenin

Re: Budynek Rady Wioski

Postprzez Ex MF 2 » 20 lip 2015, o 22:29

Kajiya Happi już jakiś czas został poinformowany aby na dniach zjawił się w budynku rady wioski a konkretnie u Pana Haito, który to nadzorował przydział misji podczas nieobecności Kage. Nie było to zajęcie lekkie i z pewnością nie dla kogoś kto nie potrafi organizować sobie czasu. Przez pierwszą połowę dnia trzeba było rozdać każdemu wytyczne do zadania jakie zostało mu powierzone a i to nie brało się znikąd. Każde zlecenie dla wioski było analizowane i przypisywano mu range aby następnie wiedzieć do kogo może ono trafić. Liczba dostępnych shinobi nieustannie się zmieniała więc każdy rozkład osób do realizacji wcześniej wspomnianych zleceń wyglądał inaczej. To właśnie dzisiaj chunnin zdecydował się zawitać do jego mościa i dowiedzieć się o co tak na prawdę chodzi. W głowie chłopaka już kreśliły się scenariusze tego jak jego najbliższe plany legną w gruzach lecz jak się zaraz miało okazać będzie zupełnie inaczej. Kajiya Happi przekroczył próg pokoju, w którym to urzędował Haito i przywitał się po czym z zaciekawieniem oczekiwał jakichkolwiek instrukcji. Mężczyzna siedząc za biurkiem odpowiedział na przywitanie i pospieszył z wyjaśnieniami:
- Witam Cię, jakoś dawno nie mieliśmy okazji zamienić kilku zdań lecz niestety to nie czas aby nadrabiać zaległości. Nie przybyłeś tu również aby odebrać kolejną standardową misję i potem pod nosem narzekać na obowiązki jakie przychodzi Ci wypełniać. Otóż jak się pewnie dowiedziałeś jakiś czas temu rozpoczęliśmy aktywne ocieplanie stosunków między wioskami sojuszu. Jest to główny powód dla, którego od czasu do czasu możesz spotkać u nas przedstawicieli między innymi Suny. Jak się pewnie domyślasz ocieplenie to polega na polepszeniu współpracy a gdzie jak nie na misji ta współpraca ma okazję zabłyszczeć. Dlatego nie przedłużając dłużej to własnie na Ciebie spadło zadanie wzięcia w tym udziału. Wiem, ze jesteś osobą rozważną i śmiało mogę Cie wysłać poza mury naszej wioski bez obawy o wywołąnie skandalu czy spowodowanie jakiejś innej katastrofy. Zostanie wydana Ci specjalna przepustka, która umożliwi Ci swobodne poruszanie się po terenie Sunagakure a w naszym rejestrze będzie odnotowana Twoja dłuższa nieobecność. Jednak nie myśl sobie, że są to wakacje, oczekujemy, że podejmiesz się zleceń wykonywanych w imieniu naszego sojusznika oraz, że po upływie maksymalnie miesiąca, wrócisz i zdasz szczegółowy raport z Twojego pobytu. Nie muszę chyba tez mówić, że prócz zacieśniania więzi musisz zwracać uwagę na to co obecnie dzieje się u naszego sąsiada.
po ostatnim zdaniu spojrzał na Ciebie wymownie z nadzieją iż zrozumiałeś wypowiadane przez niego słowa.
- Czy masz co do tego jakieś pytania?
Administrator
 
Posty: 629
Dołączył(a): 11 maja 2015, o 22:17
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Hai Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Budynek Rady Wioski

Postprzez Happi » 20 lip 2015, o 22:51

Zbieżność nowo przydzielonego zadania z jego własnymi planami wprawiła Chunina w osłupienie. Zazwyczaj przydzielane mu misje wręcz przeciwnie, przerywały jego własne, ważniejsze sprawy takie jak picie sake czy nic nie robienie. Jednak spodziewał się że na dopiero na miejscu odkryje haczyk. Zawsze był jakiś haczyk. Tym bardziej że sprawy potoczyły się dla niego zbyt dobrze. Nie znał się na polityce jednak zawsze za ładnymi słowami kryły się jakieś ukryte motywy. Sama wzmianka o raportach naprowadzała od razu na opcję tego że po prostu będzie sprawdzał sojusznika Ame. Może opłacalność tego sojuszu, może coś innego, jednak jeśli nie będzie uważał mógł zostać przypadkiem wplątany w większą polityczną grę w której najpewniej będzie pionkiem na pierwszej linii. Tego z pewnością nikt by nie chciał. Spodziewał się że same władze Suny też mogą obrać podobny tok myślenia. A to oznaczało jedno- misje które może dostać od sojuszniczej wioski mogą przerosnąć jego poziom. Prosta logika- Suna z pewnością też będzie chciała jakoś wybadać Ame, więc jak prościej jak nie sprawdzając jej siły militarnej i skuteczności ich shinobi. Wszystkie te przemyślenia przemknęły przez głowę Happiego jak błyskawica, nie dając wyczuć Haito wahania czy wątpliwości.

- Z przyjemnością przyczynię się do polepszenia relacji wiosek w sojuszu. Dziękuję też za zaufanie. - odezwał się w końcu.

Nie miał zamiaru dzielić się swoimi przemyśleniami z urzędnikiem.

- Pytań jako takich nie mam jednak będę potrzebował, oprócz dokumentów uwierzytelniających, informacji co do podróży. Nigdy nie opuszczałem granic naszego kraju i obawiam się że moja wiedza w tym temacie nieco utyka. - dodał na koniec.
Spoiler:
 
Posty: 486
Dołączył(a): 21 lis 2014, o 23:35
Ranga: Nukenin

Re: Budynek Rady Wioski

Postprzez Ex MF 2 » 21 lip 2015, o 10:10

Chłopak bardzo dobrze przyjął postawione mu zadanie a jego reakcja była jak najbardziej oczekiwana i właściwa. Nagły napór tak sporej ilości informacji nie sprawił jednak chłopakowi problemu i po szybkim przemyśleniu sprawy jasno określił co będzie mu potrzebne. Byłą to oczywiście mapa, która pewnie okaże się zbawienna z racji tego, że Happi nie wychylał za często nosa poza okolicę swojego kraju. Zarówno jak za pierwszym razem tak i teraz otrzymał szybkie wyjaśnienia od Pana Haito:
- Ależ oczywiście! Przy odbiorze niezbędnych dokumentów otrzymasz również mapę ze szczegółowym opracowaniem kilku wariantów trasy jaką możesz obrać. Pozwoli Ci to na odpowiednie przygotowanie się do podróży do, której zachęcam jak najszybciej. Proszę domknij swoje sprawy i potraktuj to poważnie oraz godnie reprezentuj Amegakure no Sato.
Administrator
 
Posty: 629
Dołączył(a): 11 maja 2015, o 22:17
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Hai Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Budynek Rady Wioski

Postprzez Happi » 21 lip 2015, o 12:09

Chłopak wysłuchał Haito do końca po czym sam dodał.

- W zasadzie jestem gotowy do podrózy. Wyruszę niezwłocznie.

Ukłonił się lekko na pożegnanie po czym udał się do recepcji odebrać niezbędne dokumenty. Także tutaj czekała go niemała kolejka. Niecierpliwość narastała tym bardziej że palił się do drogi. Czuł że dłużej już nie wytrzyma w tej klatce którą mogła się zdawać dla shinobi wioska. Nigdy nie dostawał misji które wymagały opuszczenia kraju więc była to dla niego okazja żeby pokazać że nadaje się do takich zadań. A stąd prowadziła już tylko prosta droga do takubetsu jonina... W końcu dopchał się do okienka.

- Rozmawiałem przed chwilą z panem Haito. Potrzebuję niezbędnych dokumentów oraz instrukcji dotarcia do Sunagakure no Sato. - rzucił do obsługi.
Spoiler:
 
Posty: 486
Dołączył(a): 21 lis 2014, o 23:35
Ranga: Nukenin

Re: Budynek Rady Wioski

Postprzez Ex MF 2 » 21 lip 2015, o 23:23

Osoba znajdująca się w okienku skąd mogłeś odebrać wszelkie niezbędne dokumenty wydawała się dosyć zmęczona życiem. Na jego twarzy malowały się wszystkie problemy świata a mozolne ruchy jakie wykonywał sięgając po papiery wręcz prowokowały aby nim potrząsnąć. Kiedy podszedłeś, osobnik ten spojrzał na Ciebie leniwie i skrzywił się lekko. najwidoczniej zmusiłeś go do kolejnych czynności, których nawet nie miał zamiaru wykonywać. Koniec końców udało Ci się przebrnąć przez ten włoski strajk i dzierżyłeś w swych dłoniach przepustkę oraz mapę z wytycznymi. Teraz będąc tak dobrze wyposażonym zarówno przez obsługę jak i matkę naturę, mogłeś śmiało wyruszyć w swoją podróż życia.

Z mapy wraz z dokładnymi opracowaniami śmiało można uzyskać podstawową wiedzę o geografii Krainy Wiatru
Administrator
 
Posty: 629
Dołączył(a): 11 maja 2015, o 22:17
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Hai Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: S-Rank


Powrót do Siedziba Rokage

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron