Boczna Uliczka

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Boczna Uliczka

Postprzez Nara Rin » 9 lut 2018, o 20:41

Shinzou Mumei - Misja rangi [A]
59 / ??

Twoje kazekiri i jego onidoro ruszyły w tym samym momencie. Ty uniknąłeś prawie wszystkich głów jednak jedna prawie cię trafiła w ramię gdyby nie odpowiednio szybki unik to twoje ramię zostałoby dotkliwie poparzenia. Za to obrażenia jakie zadałeś swojemu przeciwnikowi były poważniejsze od hipotetycznego dostanie w ramię jedną z głów, o ile można tak mówić gdy twoja technika rozcięła przeciwnika wpół.
Tymczasem Yougan walczył już ostatkiem sił. Jego przeciwnik całkiem dobrze wykorzystywał pobliską rzekę do zasypywania twojego podwładnego kolejnymi technikami suitonu. Yougan zrobił właśnie odskok przed wodnym smokiem, a jego przeciwnik nie dawał mu czasu by złapać oddech i zaatakował wodnym pociskiem. Twój sojusznik nie ma już sił by robić uników i jeśli czegoś nie zrobisz to technika go trafi i możliwe że zabije
Spoiler:
Obrazek
Głos RinRin's ThemeFight ThemePlan Succesfull Theme

Poprowadzę misje rangi D-A, chętnych proszę o kontakt na gg :)

Aktualnie prowadzone misje:

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Shinzō Mumei » 9 lut 2018, o 21:08

Rozciąłem go na pół, odwróciłem głowę i zobaczyłem że Yougan jest w tarapatach więc nie czekałem dłużej jak tylko złożyłem pieczęci aby go ochronić za pomocą Doruheki, wskazałem głową wcześniej uratowanemu kompanowi aby ruszył do ataku by zaatakować przeciwnika Yougana, ja podleciałem do niego który był już bezpieczny za ścianą i podałem mu pigułkę żywnościową aby odzyskał siły do walki i pomógł nam uratować Kurogane oraz pozbyć się jego przeciwnika, jeżeli to się uda ruszam pomóc w pokonaniu wcześniejszego przeciwnika Yougana, wchodzę w kolesia z kopnięciem z powietrza w twarz, dając szansę innym na wykończenie go, jak tylko uda mi się go kopnąć wydłużam swoją prawą rękę łapię lecącego przeciwnika i przybliżam się do niego tak by moja ręka do mnie wróciła przy okazji uderzam go z całej siły która wzrasta razem z przyciągnięciem z głowy w mostek.
3586-150-150

Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!
Chcesz misję D lub C? Napisz do mnie na gg :3
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Ranga: Jōnin

Postprzez Nara Rin » 9 lut 2018, o 22:17

61 / ??

Ściana z ziemi zatrzymała wodny pocisk przeciwnika, w końcu doton jest silniejszy niż suiton już nawet nie wspominając że doryuuheki zatrzymuje techniki rangi A, a to była raptem ranga B. Mina Ishidy była bezcenna. Ty w tym czasie szybko podbiegłeś do Yougana i podałeś mu pigułkę żywnościową, dzięki której odzyskał on siły i był w pełni gotowy do walki. Przeciwnik składał pieczęcie by stworzyć wielkiego wodnego smoka, który miał was zaatakować od góry jednakże w tym momencie wkroczył Kouseki, który wykorzystał jedną z najbardziej przerażających technik swojego klanu. Przeciwnika pokryły drobne kryształki które po chwili ukształtowały jeden duży, a gdy ten już się uformował rozpadł się razem ze swoim więźniem. Mogło cię tylko dziwić czemu nie wykorzystał tego jutsu wcześniej.
Spoiler:

Kurogane jak leżał zmieniony w metal pod wpływem genjutsu tak leżał, a jego przeciwnik tylko siedział nad nim i bawił się kunaiem, a na uszach miał słuchawki. Czekał najprawdopodobniej na to, aż twój towarzysz odwoła swoje jutsu albo aż reszta jego drużyny wygra i mu pomogą. Słuchawki wskazywały na to że nie liczył na to, że którykolwiek z jego towarzyszy przegra swoje starcie. Także ani nie usłyszał ani nie zauważył ciebie aż do momentu kopnięcia go w twarz co spodobało odrzucenie go. Nie dałeś mu czasu na kontratak bo twoja ręka złapała jego ramie po czym ręka przyciągnęła ciebie do niego i jednoczesnie ty przyciągałeś się do niego i uderzyłeś z całej siły z głowy w mostek. Przeciwnik zawył z bólu i nic dziwnego w końcu zmiażdżyłeś mu mostek z żebrami, a ich kawałki przebiły mu płuca. Ten jednak się nie poddawał i z błota utworzył głowę smoka jednak w tym momencie usłyszałeś - Taichou! Unik! -. W strone twojego przeciwnika, a zarazem twoją leciał wielki, heksagonalny, kryształowy shuriken oraz pocisk z lawy
Spoiler:
Obrazek

Postprzez Shinzō Mumei » 9 lut 2018, o 22:35

Większość rzeczy które chciałem zrobić udała się, cała ekipa prawie uratowana, ostatni przeciwnik wykonywał już atak rozpaczy, chyba że miał jeszcze coś w zanadrzu przez co ciągle go nie lekceważyłem. Gdy tylko usłyszałem że mam wykonać unik zrobiłem Rokkusherutā, technikę dzięki której schowałem się w kuli ziemi zamykając się cały dookoła pozostawiając małą szczelinkę na to by widzieć jak przeciwnik obrywa zmasowanym atakiem moich kompanów, sam już dużo walczyłem więc dałem im szanse, czułem że teraz nie zawalą sprawy więc na pewno będą chcieli się odwdzięczyć za to że ich uratowałem, i takie tam. Sam zużyłem dużo chakry ale wystarczyłoby na kolejną walkę.
3286-60

Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 9 lut 2018, o 22:51

63 / ??

Po usłyszeniu by zrobić unik nie zastanawiałeś się tylko go zrobiłeś oraz używając pewnej techniki elementu ziemi zrobiłes sobie zasłonę z otworem do obserwacji jak przeciwnik dostaje dwoma jutsu. Shuriken odciął mu ramię a kula zastygłej lawy trafiła go w głowę przepalając sie przez nią. Nie był to najmilszy widok dla oczu, lecz to smród palonego i topiącego się ciała był najgorszy. I nie mógł się mu równać nawet smród spalenia ciała przez katona. Tak czy inaczej to był ostatni z przeciwników i wygląda na to, że misja została wykonana z czego niestety nie zdołałeś sprowadzić ich żywych do wioski. Majiemu ukradłeś serce, a ciało spaliłeś, Ishida rozsypał się na kawałeczki, Satoro rozcięty wpół, a Oki skończył bez głowy.
Obrazek

Postprzez Shinzō Mumei » 9 lut 2018, o 23:43

- No dobra panowie, pozbądźmy się ciał, weźcie tylko ich opaski z wioski na znak że ich dorwaliśmy, niestety nie żywych, ale tak to bywa w tym zawodzie.- wydałem dyspozycje po czym przykucnąłem w miejscu aby nieco odpocząć jeszcze przed drogą powrotną do domu, tylko jak zrobili wszystko co im powiedziałem udaliśmy się w drogę powrotną do wioski aby oddać raport na temat tego zadania, które nieco wymknęło się spod kontroli ale przecież kto powiedział że taki nukenin po dobroci da się złapać by wrócić do wioski i poddać się każe dobrowolnie, większość ninja prędzej da się zabić niż zrobić coś takiego, tak stało się i tym razem, choć nie posiadałem wielkiego doświadczenia z takimi typkami to czułem że sam bym to zrobił.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 10 lut 2018, o 00:01

Przechodzimy tutaj
Obrazek

Poprzednia strona

Powrót do Centrum