Bar

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Bar

Postprzez Mutō Mort » 14 kwi 2019, o 20:42

-Serio, choć ich trening shinobi zostawia wiele do życzenia technologicznie przewyższają resztę krain shinobi.
Mort powoli zaczął zastanawiać się nad powrotem do Suny, do swojej pracowni. Wyjaśnił, że tam będzie mógł zbudować broń. Kwestia kiedy ruszyć do kraju wiatru zależała już od Saiseia, kiedy się na to zdecyduje. Sam Mort nie spieszył się ani nie miał ciekawszych planów. Wycieczka wycieczką, ale skontruowanie nowego pomysłu zawsze było ciekawsze. Z drugiej strony gdyby tak znaleźć tutaj jakiś warsztat...
-Lata temu miałem sporo do czynienia z Uchiha. Z tego co zauważyłem potrzebują więcej tych doujutsu niż mają... Powiedzmy, że cieszę się, że nie jestem jednym z nich. Nie dojść, że zdolności takie jak doujutsu są nie raz celem innych shinobi, to i członkowie ich własnego klanu są swoim wrogiem.
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Postprzez Shouta » 16 kwi 2019, o 01:59

Shouta powoli czuł efekty Sake którego stężenie powoli wzrastało w jego żyłach, jego niepewności teraz trzymały go w ryzach tajemniczości, broniąc jego sekretu przed światłem dziennym. Nie mógł przecież od tak mówić i pokazywać kim jest i co potrafi, byle poznanemu majstrowi spod ciemnej gwiazdy
-Polują sami na siebie? Możesz mi powiedzieć coś więcej o tym? Czy wraz z siłą Uchihy, jakoś właściwości ich oczu się zmieniały? Ma to jakiś związek z tym, jak to powiedziałeś "potrzebą większej ilości oczu niż mają"?
Zapytał się, wiążąc fakty z samym polowaniem Takeru na Shoute. Nie każdy Uchiha był na celowniku Hokage, nie było słychać o masowych mordercach, jednak też nie było wiadomo o jakichkolwiek silnych Uchiha w wiosce, poza samym Takeru...choć, to akurat mogło być spowodowane tym, że Shouta akurat mało znał ludność Konohy...
-Mieli mnie za kogoś silnego, za jakiegoś Arina... Czy Takeru miał nadzieję na łatwy łup, w postaci osłabionego "mnie" z przeszłości?

Ranga: Nukenin

Postprzez Mutō Mort » 17 kwi 2019, o 01:46

-Nie znam konkretnych szczegółów na temat zdolności ale pomagałem jednemu Uchiha. W wyniku jego zdolności jego oczy zaczynały słabnąć. ten problem zanika gdy jednak przeszczepi się oczy na podobnym etapie rozwoju od innego członka klanu. Jak więc rozumiesz, dobrze jest nie mieć unikatowych części ciała. Moje zdolności nie są oparte na ciele ani krwi. To pozwala spać spokojnie. Gdy mnie chcą zabić to tylko za moje decyzje a nie za to jaki się urodziłem.
Był posiłek, był czym popić, pogadanka była. To miejsce zaczynało nudzić Morta. Knajpy nie są ciekawe, brakuje tu choćby narzędzi. A wolał tworzyć. Zaczął się zastanawiać nad pracą nad kosą.
-Potrzebuję warsztatu. Mój jest w Sunie. Można by się tam wybrać, albo wybrać jakiś warsztat w okolicy. jakbyś się rozejrzał to może by coś tutaj znalazł człowiek?
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Shouta » 18 kwi 2019, o 12:35

Zrobiło mu się niedobrze, nie było do końca pewne czy powodem tego była słuszność słów Morta, czy też przez znaczną ilość etanolu wypierającego krew z żył. Nie dał jednak po sobie tego znać, pokiwał tylko głową na znak zrozumienia sytuacji, jaką posiadali Uchiha, zresztą, widać Mort też już nie miał ochoty na dalszą rozmowę
-Szczerze, wątpię czy znajdzie się tu jakiś warsztat, który chciałby użyczyć swoich narzędzi, tym bardziej że ty, osoba która więcej zna świata niż ja, nie zna niczego takiego
Zastanowił się, co teraz powinien robić. Ma obiecaną broń, jednak... miał dwie opcje, albo Mort pójdzie sam do Suny i zapomni o Shoucie, albo pójdzie z nim i dopilnuje, żeby spełnił obietnicę. Jednak szwendanie się z jakimś losowym, niepoczytalnym gościem mogło się też źle skończyć... Jednak wiele do stracenia nie miał, prawda?
-Możemy iść do Suny. Tylko muszę uzupełnić swój ekwipunek i prowiant... też bym odpoczął po podróży, ledwo co tu przyszedłem a już mamy iść?
Wyszczerzył zęby w szczerym uśmiechu, potrzebował odpoczynku, tym bardziej że nie był nie wiadomo kim i musiał zregenerować się w nocy, która już nastała.

Postprzez Mutō Mort » 23 kwi 2019, o 23:41

Mort przytaknął. Przed ewentualną drogą przydałoby się wypocząć. Pozwolił sobie wyznaczyć termin spotkania na kolejny dzień, kiedy mieli wyruszyć w stronę jego domu. W między czasie wysłał do domu już Shikigami, by przygotowały zakupy zanim tam dotrze. Samemu znalazł sobie jakiś hotel by spędzić noc. Dopiero tu przybył ale już znalazł chętnego na jego pracę, to było coś. Warto było od razu wrócić.
z/t
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Shouta » 24 kwi 2019, o 00:07

Równiez i Shouta znalazł sobie coś na noc, nie było to ciężkie, w Ame funkcjonowało wiele hoteli jak i sporo osób wynajmowało pokoje w swoich mieszkaniach, z jakiegoś powodu wiele nieruchomości musiało być za bezcen, że tyle było hotelarzy. Pewnie kiedyś było jakieś wyludnienie... Nie miał jak tego sprawdzić.
Podczas pobytu w swoim miejscu na nocleg, miał wielkie obawy, co do tego czy ktoś nie przyjdzie go zwyczajnie zabić. Długi czas nie mógł zasnąć, stresując się następnym dniem, miał wyruszyć do Suny. Wioski, której nie było na mapach. Oznaczało to tyle, że nie była ważna aktualnie, to uspokajało go, dzięki temu była szansa iż nie był w niej poszukiwanym.
Poranek był spokojny, nikt go nie zamordował, obudził się w całości...czyżby to był znak że można zaufać tutejszej ludności, nie ważne jak bardzo szemrana by była?
z/t

Poprzednia strona

Powrót do Centrum