Tablica ogłoszeń

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Tablica ogłoszeń

Postprzez Lokacja » 1 kwi 2015, o 23:56

Obrazek

Miejsce to jest jednym z najpopularniejszych miejsc w każdej wiosce. Znajduje się w samym centrum wioski. To tutaj poprzyklejane są przeróżne ogłoszenia, poszukiwania pracy, ogłoszenia pracy i inne takie rzeczy. To tutaj ludzie naklejają notatki gdy zgubią przedmiot, tutaj wywiesza się ogłoszenia jeśli poszukujemy rywala do walki. Tak, taką właśnie funkcję pełni tablica ogłoszeń w każdej wiosce, a Amegakure jako jedna z wielkich wiosek ninja nie mogła pozwolić sobie na jej brak. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, jest to miejsce, które warto odwiedzać.
Administrator
 
Posty: 549
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 14:45

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Nieaktywny MG » 13 sie 2017, o 21:51

Wioska Dźwięku zadbała o to, by informacja o zbiegu dotarła wszędzie tam, gdzie trzeba. Czasami trzeba było również, w trosce o dobro własnej wioski, sięgnąć do miejsc, w których gnieździli się przestępcy nieraz gorsi od samego poszukiwanego. W tym przypadku jednak, to on był tutaj zagrożeniem dla ich wioski, a nie oni. Dlatego właśnie, w opanowanym przez zwykłych nukeninów oraz Yohei Amegakure no sato pojawiły się odpowiednie afisze, na których widniały obie znane podobizny tegoż przestępcy. Bo czy to ważne, z czyich rąk zginie? Ważniejszym dla nich był dowód, że zagrożenie zostało wyeliminowane. Jeden z nich widniał również na tablicy w centrum, nawet jeśli nie cieszyło się ono taką popularnością jak kiedyś.POSZUKIWANY


Imię poszukiwanego: Hebi Oroshi
Pseudonimy: Amurai Satoru, lord klanu węży
Wioska pochodzenia: Otogakure no sato
Ranga poszukiwanego: S
Wiek: lat lub lat
Informacje dodatkowe: Może nosić czarny płaszcz z czerwonymi chmurami, posiada kontrolę nad wężami oraz potrafi przyzwać gigantycznego, purpurowego węża. Potrafi przywłaszczać sobie cudze ciała. Potrafi przywoływać energię z zewnątrz, przez co nie działają na niego żadne kontrolery ograniczające przepływ chakry. Zwykłe metody walki nie odnoszą rezultatów - w razie zranienia, nawet śmiertelnego, potrafi błyskawicznie się zregenerować.
Przypisane zbrodnie:

 - Atak na miasto, zabójstwo cywilów.
 - Zaatakowanie przywódczyni Otogakure no sato, zniszczenie części budynków w wiosce w tym siedziby Kyokukage, morderstwo licznych mieszkanców wioski.
 - Morderstwo trzech shinobi Otogakure no sato.
 - Morderstwo Jonina z Otogakure no sato - Amurai Satoru oraz przyjęcie jego tożsamości i ciała.
 - Dwukrotna ucieczka z wioski.

Nagroda: 70 000 Ryō 両 za jego głowę.
Informacja dodatkowa: Ciało proszę dostarczyć do najbliższego punktu skupu.
Obrazek
 
Posty: 726
Dołączył(a): 4 maja 2015, o 14:31
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Akatsuki
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Maji Seitaro » 28 lut 2020, o 23:51

Wracając z punktu skupu ciał i pozbywając się dzięki temu zbędnego balastu Seitaro począł spacerować po wiosce. Nie omieszkał przy tym zahaczyć o centrum wioski. Tutaj było najwięcej życia i dzięki temu najłatwiej było wtopić się w tłum. Naciągnął bardziej kaptur i przystanął gdzieś z boku, gdzie będzie traktowany jako niewiele znaczący element tła bądź po prostu zwyczajny cywil. Westchnął lekko, zastanawiając się co robić. Właściwie nie miał nic do roboty, poza czekaniem na sygnał od Saiko. Obiecała zorganizować wystarczającą ilość materiału do przeszczepu mokutonu. Do tego potrzebowała czasu, zaś Seitaro zaczął się nudzić. To sprawiało, że czuł się rozdrażniony. Co więc zrobił? Chcąc zająć myśli udał się pod tablicę ogłoszeniową, gdzie liczył znaleźć jakieś ciekawe ogłoszenie pracy dla shinobi. Czy szukał konkretów? Nie do końca, ale też nie zamierzał brać byle jakiego zlecenia.

Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, cień shinobi. Maji Seitaro, do usług.
Prowadzone misje:
  • -
  • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa
 
Posty: 2311
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 20:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shintaisei
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Chinoike Rai » 28 lut 2020, o 23:58


??
-1[S]-
[i]


Na tablicy chyba nic ciekawego, co nie? — Odezwał się ktoś za plecami Seitaro. Głos znajomy, wręcz bardzo znajomy. Mężczyzna z karczmy i kanałów. To było dziwne, jakby doskonale wiedzieli gdzie zawsze będzie. Jakby myśleli dwa kroki przed nim. Westchnął i oparł się plecami o tablicę. Popatrzył w niebo. — Nadal nie jesteśmy gotowi na ostateczny atak na Youhei. Wielu popleczników gryzie już ziemię, ale on jest nieuchwytny. Jeszcze nie jest... Za to znamy jego słabą stronę. Że też mieliście ją pod nosem, a żadne z was o nim nie pomyślało. Zrobisz to zadanie, a my w tym w czasie zaczniemy robić przygotowania do finalnego ciosu na organizacji. Będzie ciężko, fundusze jednak już mamy. Yohei dostanie to na co zasłużyło, a my wypełnimy swój cel. A potem zobaczymy co dalej. Co ty na to? — Mężczyzna ziewnął, strzelił karkiem. Widać, że to wszystko było dla niego codziennością. Widział też na co mógł pozwolić sobie Seitaro. Oczy mieli wszędzie.

Potrzebujesz sprawdzenia misji samodzielnej, misji od przedziału od C do S? Be my guest, wyślij wiadomość na PW lub zagadaj <3
 
Posty: 256
Dołączył(a): 6 mar 2019, o 05:52
Ranga: Chūnin

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Maji Seitaro » 29 lut 2020, o 00:22

Nie skupiał się zanadto na wykrywaniu chakry wokół siebie. Co prawda wyczuwał stale, ale nie skupiał się na konkretnych jednostkach, dlatego nie wyczuł zawczasu obecności znanego już mężczyzny. A może robił to celowo, dla niepoznaki, by nie myślano że potrafi wszystko przewidzieć? Możliwe, kto to tam wie. W każdym razie obrócił głowę ku swemu byłemu zleceniodawcy, nie ukazując jakiegokolwiek zaskoczenia na swej twarzy.
- Jakże ten świat mały. - stwierdził fakt, dodając do tego kapkę ironii. Wysłuchał słów faceta i westchnął po raz drugi. Temat Yohei ciągnął się za nim jak smród za wojskiem samurajów w upalny dzień. Było to już męczące i Seitaro dążył coraz usilniej do tego, by zakończyć byt tej organizacji raz na zawsze. Ciągle siedzieli gdzieś na ogonie i stale pasożytowali na mieszkańcach Amegakure. Tego nie dało się nie zauważyć, będąc tutaj świadkiem tego jak toczy się życie szarego cywila.
- Zbieżność naszych celów sprawia, że ciężko będzie mi odmówić. Zapytam jednak o kilka rzeczy i oczekuję konkretnych odpowiedzi, jeśli mam wykonać brudną robotę; co miałbym zrobić tym razem, jaki jest wasz cel, kim WY jesteście i jaką macie wizję? - pytanie zadał obniżonym tonem. Byli między tłumem, co nie znaczy że nikt nie nadstawiał uszu.

Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, cień shinobi. Maji Seitaro, do usług.
Prowadzone misje:
  • -
  • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa
 
Posty: 2311
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 20:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shintaisei
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Chinoike Rai » 29 lut 2020, o 00:35


??
-3[S]-


Oh, czyli faktycznie. Może jesteś potężny, ale domyślny nie za bardzo. Mówimy Ci od dłuższego czasu, że mamy po prostu dosyć Yohei. Wiesz ile musieliśmy poświęcić swojego życia, kiedy ty i reszta sobie hasaliście i zajmowaliście się własnymi sprawami. To, że pielęgnowaliśmy wszystko, aby na ostatni moment w końcu dojść do tego, aby spotkać się tutaj? Wiesz ile ja musiałem poświęcić i N? Nie masz pojęcia przez co Czerwona Zjawa przeszła, aby teraz to spotkanie ma miejsce. Powiem tylko tyle, że ostatnie parę lat to istna pogoń w czasie, aby wyrobić się na ostatnie dopinki. Teraz tylko pozostaje już zaciśnięcie ostatniego węzła i ruszenie dalej. Jakoś nie chcę nam się siedzieć na tym kontynencie. — Mężczyzna nadal był tajemniczy, ale w rzeczy samej powiedział wiele na temat tego, czego chcą od świata. Wstał jednak, założył ręce na klatce piersiowej i powiedział otwarcie. — Byliście durniami, cała ta wasza Suna, Iwa, Konoha i Oto, że nie zauważyliście, że mieliście między sobą tykającą bombę, która jak pierdolnie to zmiecie z waszego globu co najmniej paręset kilometrów każdej z waszej granic. Mogliście to zgnębić w zarodku, ale jesteście zaślepieni we własne dupy. Kiedy wy bawiliście się w wojenki i odbijanie, Yohei się bawiło. — Choć mówił cicho, jego głos był pełen goryczy i gniewu. — Kraj Nocy. Nigdy o nim nie słyszeliście, a mieliście go w rowie między krajami. Wykonasz robotę, a będziemy mieli jeszcze chwilę na zbadanie sprawy. Po tym co zrobimy, tak, ty też będziesz w tym uczestniczył, jeśli przeżyjesz, to zagłada Yohei będzie już tylko trochę lepszym jutrem...

Potrzebujesz sprawdzenia misji samodzielnej, misji od przedziału od C do S? Be my guest, wyślij wiadomość na PW lub zagadaj <3
 
Posty: 256
Dołączył(a): 6 mar 2019, o 05:52
Ranga: Chūnin

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Maji Seitaro » 29 lut 2020, o 01:15

- Nie, nie wiem jak wiele musieliście przejść i właśnie dlatego o to pytam. Przez ostatnie parę lat nie miałem powodu, by interesować się Yohei, do czasu aż nie zaatakowali Sunagakure na polecenie daimyo. Organizacje, które mają wystarczającą siłę ognia, by rzucić kilka jednostek przeciwko całej wiosce, powinno się wybijać prewencyjnie... ale na prewencję już o wiele za późno. - dokończył jeszcze ciszej, tak że ledwie dało się dosłyszeć. Po dalszych słowach zleceniodawcy odniósł wrażenie jakoby Yohei mimo wszystko było o wiele silniejsze niż dotychczas, jakoby posiadało potężnego asa w rękawie. Cóż, dziwne gdyby takowego nie posiadali, ale to o czym była mowa wprawiało Seitaro w zaintrygowanie, jeśli nie w niepokój. Waga tego, o czym była mowa sprawiała, że naprawdę nie mógł przejść obok tej kwestii obojętnie. Miał już więc zajęcie na najbliższe dni. A więc Kraj Nocy... mimo swoich podróży nie znał tego miejsca, dlatego nie zamierzał ukrywać swej niewiedzy i przy okazji dopytać o szczegóły geograficzne.
- Gdzie to jest, kogo lub czego mam szukać? - proste pytania, które pozwolą mu działać. Nie miał tutaj czasu na docinanie sobie z tym typem, dlatego wszelkie złośliwe uwagi z miejsca zignorował.

Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, cień shinobi. Maji Seitaro, do usług.
Prowadzone misje:
  • -
  • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa
 
Posty: 2311
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 20:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shintaisei
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Chinoike Rai » 29 lut 2020, o 01:43


??
-5[S]-Mężczyzna uśmiechnął się. Wiedział z czym będzie wiązało się pozbycie się tego ostatniego elementu do walki z Yohei. I jakie możliwości dla wszystkich otworzą. Dlatego w pewnym momencie stanął na równe nogi i popatrzył senninowi w oczy. — Kraj Nocy znajduje się między Krajem Ziemi, a Krajem Wiatru, idealnie za Krajem Niedźwiedzi, Ptaków i Kamieni. Kierujesz się ciągle na Zachód, aż nie zauważysz górskich szczytów, które nie pozwalają Ci nawet zauważyć co jest na niebie. Jesteś po prostu nigdzie... W skamieniałej pustce. Tam znajduje się siedziba zapasowa Yohei w której tworzą coś w rodzaju pocisków, ale nie takich zwykłych. Maszynę porównywalną do efektów, jakie wyrządzić mogą tylko... nie wiem, ogoniaste bestie, tylko coś więcej niż to. Zasilana jest ludzką czakrą, którą Yohei zbierało latami. Zniszcz ją, zniszcz wszystko co się znajduje w pieprzonej fabryce. Po tym ma nie być żadnego śladu. Tylko upewnij się, że nikt stamtąd nie wyszedł, a maszyna faktycznie zostanie zniszczona. — Mężczyzna mówił to beznamiętnie, czekając na to aż... Cóż, Seitaro podejmie decyzje.

Potrzebujesz sprawdzenia misji samodzielnej, misji od przedziału od C do S? Be my guest, wyślij wiadomość na PW lub zagadaj <3
 
Posty: 256
Dołączył(a): 6 mar 2019, o 05:52
Ranga: Chūnin

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Maji Seitaro » 29 lut 2020, o 02:11

Zmarszczył brwi. To, co usłyszał w żadnym razie nie brzmiało optymistycznie. Urządzenie, które jest w stanie wyrządzić szkody porównywalne z ogoniastymi? I to wszystko było w rękach jednej organizacji? Mało, bardzo mało optymistyczne, tym bardziej kiedy już usłyszał co nieco o tym, jak wiele szkód ogoniaste wyrządziły. W swoim czasie zajmie się nimi, ale teraz Yohei. Na miejscu spodziewał się prawdziwej rzeszy przeciwników i równie wielu niewolników. Domyślał się, że to urządzenie musi być stale ładowane chakrą, by nie słabło. Chyba, że istniał sposób na jej bezpiecznie magazynowanie. Tego nie wiedział i jedynie gdybał.
- Po ostatnim spotkaniu wiem, żeby nie pytać gdzie się spotkamy. Nazbyt to oczywiste. Wyruszę niezwłocznie, bywaj. - wiedział wszystko o czym chciał teraz wiedzieć. Dalej będzie musiał zdać się na własnego sensora i umiejętności. W kościach czuł, że będzie to ciężka przeprawa, co ani trochę go nie demotywowało. Przeciwnie...
Niedługo potem opuścił Amegakure, by podążyć na zachód. W teorii podróż powinna zająć góra dwa dni przy dobrym tempie marszu. By być w pełni formy Seitaro odpoczywał tam gdzie mógł i kiedy tego naprawdę potrzebował.

z/t

Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, cień shinobi. Maji Seitaro, do usług.
Prowadzone misje:
  • -
  • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa
 
Posty: 2311
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 20:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shintaisei
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Chinoike Rai » 29 lut 2020, o 02:18

Potrzebujesz sprawdzenia misji samodzielnej, misji od przedziału od C do S? Be my guest, wyślij wiadomość na PW lub zagadaj <3
 
Posty: 256
Dołączył(a): 6 mar 2019, o 05:52
Ranga: Chūnin


Powrót do Centrum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników