Bar

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Bar

Postprzez Lokacja » 1 kwi 2015, o 23:57

Obrazek

Jak to bywa w każdej wiosce tak i w Amegakure musi znajdować się miejsce w którym ludzie mogą się zebrać i spokojnie napić Sake. Ten bar prowadzony jest przez starszą kobietę która każdego dnia stoi za ladą i przygotowuje drinki swoim klientom. Dość małe pomieszczenie, które nie pomieści więcej niż dwudziestu osób, małe rzecz jasna jak na takie knajpki, bo w samym centrum wioski można spotkać dużo większe bary. Ten akurat znajduje się bardziej na uboczu wioski, ale komu by to przeszkadzało. Zawsze panuje tutaj przyjemna awantura (pomijając wieczory i późną noc kiedy to już alkohol uderza ludziom do głowy..), a z radia leci przyjemna muzyczka przez którą ludzie tracą poczucie czasu, dość dobry sposób na zarobek. Kilka stołów i krzesła. Prostota sama w sobie, a przyciąga. Oprócz alkoholu można dostać tutaj małe przekąski.
Administrator

Re: Bar

Postprzez Hideki Shun » 2 kwi 2015, o 14:27

Wracałem właśnie z nowo poznanym człowiekiem. Wybraliśmy się tym razem do jakiegoś baru. Oczywiście nie byłem stąd więc nie wiedziałem gdzie się znajdują ciekawe miejsca. Byliśy na skraju wioski. Zauważyłem z daleka bar, tak to jest to. Tym razem mi się poszczęściło. Chodź, pójdziemy tutaj - powiedziałem po czym dodałem Jakby Ci to powiedzieć, ja nie jestem wieśniakiem, po prostu prowadzę życie wędrownika, nie mieszkam na stałe w jedynym miejscu. - powiedziałem, po czym zatrzymałem siebie oraz nieznajomego przed drzwiami do baru. Może się przedstawimy ? Ja jestem Shun Hideki. Zwykły szary człowiek nie posiadający żadnych specjalnych zdolności. A ty kim jesteś ? Może pochodzisz z jakiegoś klanu ? Zawsze mnie fascynowały klany i chciałbym się dowiedzieć nieco o niektórych. - powiedziałem, po czym nie wykonywałem żadnych gestów. Jeśli jest to jakiś bezklanowiec pójdziemy do baru, napijemy się i na tym nasza znajomość się skończy a jeśli pochodzi z jakiegoś klanu, wtedy to inna sprawa.
Hideki Shun

Postprzez Dai » 2 kwi 2015, o 16:22

Spacer po posiłki dobrze zrobił, jak także chwilowe odprężenie, które pomagało rozładować stres z ostatnią wojną i odbudową wioski. Droga w towarzystwie nieznajomego nie była byt bezpieczna, jednakże postanowiłem podjąć ryzyko, przecież w razie czego się obronię albo po prostu wyparuję mu z oczu. Jednakże nie spodziewałem się że zaciągnie mnie on do nowo odbudowanego baru. Odpowiedź na moje pytanie nie była jednoznaczna gdyż skoro był wędrownikiem był też u nas obcym, więc skąd pochodzisz dokładnie ? zapytałem chłopaka po czym sam odpowiedziałem na zadane przez niego pytanie, jestem Dai, na razie musi Ci to tyle wystarczyć, nie mam w zwyczaju od razu przedstawiać się i opisywać nieznajomym, nie mam do Ciebie zaufania, co do klanów ... wiem niewiele może o dwóch lub trzech ale w czasach wojny opowiadanie o nich osobom, które mogą być wrogiem nie jest zbyt mądre. Skończywszy mówić wszedłem do środka baru i zasiadłem na przeciwko chłopaka i zamówiłem wodę, jakoś Sake nie było dla mnie. A gdy dostaliśmy zamówienie dodałem, skoro jesteś tylko wędrowcem, na co Ci aż tyle ostrej broni, którą masz przy sobie ?
Dai

Postprzez Hideki Shun » 2 kwi 2015, o 17:14

Ahh nieznajomy nie udzielił mi pełnej odpowiedzi. Musiałem w końcu to z niego wydusić. Podeszła do nas kelnerka. Poproszę Saki - powiedziałem, po czym szykowałem się na odpowiedź Dai'owi. Musiałem coś wymyślić bowiem zaraz może się wszystko wydać. No wiesz jestem wędrowcem ale jestem też shinobi więc posiadanie przy sobie tyle uzbrojenia jest normalnie. W końcu wszędzie czają się łowcy. Czyli coś wiesz ? Możemy się jakoś dogadać. - powiedziałem zachowując kamienną twarz. Popijałem aż w końcu wypiłem całe. Mo...Może wyjdziemy na zaplecz...e ? - powiedziałem, lekko ochrapując. Po czym odsunąłem stoliczek i wyszedłem. No więc jak ? Dogadamy się jakoś czy raczej zapomnimy o całej sprawie ? - zapytałem, no cóż jeśli Dai odmówi będę musiał się jak najszybciej zmyć. Wiele konfidentów znajduje się w wioskach, on może być jednym z nich i wydać mnie Rokage, a ja nie chciałbym z nim zadzierać.
Hideki Shun

Postprzez Dai » 2 kwi 2015, o 17:35

Zapytanie chłopaka bardzo mnie zaskoczyło, nie było w moim głośnie nic takie aby mógł zareagować w ten sposób, widać speszył się i nie był mile widziany w wiosce, jednakże to aby się dogadać było czymś zupełnie innym, jeszcze nikt nie proponował mi nic takowego, chociaż całe życie uważałem że będę żył w zgodzie z prawem i służył Ame. Jednakże ponownie obudził się we mnie ten mój mroczny pierwiastek, mianowicie żądza zabijania i tego by być perfekcyjnym. Stwierdziłem iż jeżeli koleś będzie zbyt dużo wymagał i chciał a w zamian nie dawał nic, to zabiję go nim się obejrzy, od ostatnie wojny stałem się silniejszy a on na kogoś mocnego nie wyglądał ... swoją drogą co mi może zrobić skoro w każdej chwili mogę się ochronić jak nie znikając to pokrywając się muchołówką, dlatego też wstałem i bez słowa udałem się z nieznajomym w kierunku zaplecza, jednocześnie nie spuszczając z niego oka, jakoś dalej nie ufałem mu do końca.
Dai

Postprzez Hideki Shun » 2 kwi 2015, o 18:12

Poszedł ze mną na zaplecze, to dobry znak. Czyli każdy człowiek jest łachy na potęgę jaką może otrzymać. Cóż lepiej dla mnie. Jeśli coś by się stało i nieznajomy odmówił, ogłuszyłbym go, wyrwał kończyny i zostawił na pustyni w Kraju Wiatru. Okrutne ale to charakteryzuje moją postać. Hmm sprawa jest prosta. Jeśli pochodzisz z jakiegoś klanu, zaproponowałbym Ci wymianę. Ja przeszczepię sobie Twoje geny a Ty moje. Tyle możliwości, możesz otrzymać nowe żywioły oraz cechy w zamian za to że oddasz mi swoje. Jeśli się pochodzisz z jakiegoś klanu i się zgodzisz zaprowadź mnie do sali operacyjnej, tam większość Ci wyjaśnię. - powiedziałem, źle zrobiłem że wyjawiłem odrazu wszystko jednak nie stanowiło to dla mnie problemu w końcu Amegakure jest z innego sojuszu. W tym samym momencie zauważyłem moją drugą połówkę, stała za Dai'em. Prowadź - powiedziałem, po czym połączyłem się z połówką by nikt nie zrozumiał sytuacji ani nie zareagował.
Hideki Shun

Postprzez Dai » 2 kwi 2015, o 18:30

Słowa mnie lekko zszokowały, a i chłopak nie oczekiwał sprzeciwu ... swoją drogą wizja rozwoju nawet w taki sposób mojej mroczniejszej osobowości odpowiadała aż za bardzo. Dlatego też po uważnym przeanalizowaniu słów chłopaka skinąłem głową, jednakże miałem pewne obawy, które chciałem aby wyjaśnił ... wiesz nie wiem czy to jest bezpiecznie ... nic nam nie grozi ? Zadałem pytanie i w tym momencie uznałem jego drugą część za mną ... fuck jak to możliwe myślałem że tylko ja takie coś potrafię pomyślałem sobie. Jednakże po tym nie miałem wyboru ich było dwóch i był wyraźnie szybszy od mnie, sprzeciw raczej nie wchodził w grę jednakże zawsze pozostaje obrona ostateczna a nogi raczej zdążę schować, dlatego też nie wiedziałem co zrobić i hmm otoczyłem się muchołówką a połowę ciała od pasa w dół schowałem w ziemi, było to błyskawiczne że chłopak nie mógł nawet dobrze zauważyć kiedy byłem niżej ... a będąc w muchołówce wypowiedziałem iż jestem z klanu Shokubutsu a to jest mała próbka tego co potrafię i od razu znalazłem się za jego drugą połówką trzymając Kunai na jego plecach z ostrzem tak aby móc sprawnie w razie czego go zabić, wtedy byłoby jednego mniej. A propo, co do tej sali operacyjnej ... niestety nie mam pojęcia gdzie jest najbliższa, nigdy się tym nie interesowałem. Rzuciłem w kierunku Shun'a bo o ile dobrze pamiętam tak miał na imię.
Dai

Postprzez Hideki Shun » 2 kwi 2015, o 19:17

Tak to jest to. Klan Shokubutsu. Może nie znałem ich umiejętności ale to co pokazał Dai było imponujące, to jest ulepszona umiejętność wchodzenia pod ziemię i wychodzenie. To można wykorzystać do wielu rzeczy. Zaszedł moją postać od tyłu, naprawdę imponujące. Może skończymy ten pokaz umiejętności i udamy się do Kumo ? Klan Shokubutu może okazać się ciekawy szczególnie patrząc teraz na ten pokaz umiejętności jaki zaprezentowałeś przed chwilą. - odpowiedziałem po czym jak wspominałem połączyłem się z ciałem. Dobrze wiedziałem że jeśli pójdę do pobliskiego szpitala to mnie złapią. Byłem już kilka razy w Amegakure a taki wielki budynek jak szpital jest widoczny z daleka i pewnie trzeba się zarejestrować, za dużo roboty. Pójdziemy teraz do Kumo bo tutaj może być niebezpiecznie - powiedziałem po czym ruszyłem a tuż za mną Dai. Już nie mogę doczekać się tej transfuzji. Jakbym przeszczepił jego geny otworzyłyby się przedemną nowe ścieżki. Z resztą przed nim również więc ta wymiana będzie idelna dla nas oboje. Bowiem widzę po nim że również pragnie potęgi.

z/t

/Pisz tutaj viewtopic.php?f=131&t=4031 że jedziemy na moim lisie do Kumo./
Hideki Shun

Postprzez Dai » 2 kwi 2015, o 19:40

Słowa o podróży do Kumo trochę mnie zmartwiły ... w końcu nigdy tam nie byłem ale cóż będzie okazja żeby spotkać się z obcą kulturą, zgodziłem się pójść za Shunem i miałem nadzieję że w razie jakiegoś niebezpieczeństwa w Kumo pomoże mi, gdyż nie śpieszno mi jeszcze umierać. Dlatego też schowałem chwilowo opaskę Ame głęboko w kieszeń aby nawet przypadkiem nikt się nie dowiedział gdzie tak na prawdę mieszkam i ruszyłem za chłopakiem, działałem lekko mimo woli, tak jakby mroczna strona co raz bardziej przejmowała nade mną kontrolę i muszę przyznać wydaję się być to całkiem przyjemne ... po prostu zobaczymy jak to się wszystko potoczy. Na razie opuszczam wioskę aby wrócić mocniejszym i pomagać dalej.

z/t
Dai

Postprzez Nara Rin » 6 lut 2018, o 19:03

Shinzou Mumei - Misja rangi [A]
33 / ??

Razem z Kousekim nie znaleźliście co prawda karczmy ale udało wam się znaleźć ten oto bar na obrzeżach Amegakure no Satou. Jak na nazwe wskazywało w dawnej wiosce ninja nieustannie padało więc na myśl o wejściu do jakiegoś pomieszczenia zrobiliście się szczęśliwi. Bar był pełny choć nie było to najlepiej wyglądające towarzystwo, a już na pewno goście tego przybytku nie wyglądali na mało groźnych, a przynajmniej dla przeciętnego cywila, bo dla tokubetsu jounina jak ty lub kouseki taka banda nie była żadnym wyzwaniem. Miejsce było barem w przeszłości lecz wygląda na to, że upadek tej wioski ninja zmusił właściciela do zmiany i teraz przypominał bardziej karczmę.

Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Postprzez Shinzō Mumei » 6 lut 2018, o 19:30

Przybyliśmy do karczmy i od razu zacząłem mierzyć wszystkich wzrokiem czy aby nikt nie przypomina tych ninja których szukamy. Następnie podszedłem do baru, nie siadałem.
- Szukamy tych ludzi, wiesz coś?- wyjąłem zdjęcia i pokazałem trzymając w palach, po dwóch sekundach schowałem je z powrotem. Jeżeli facet nie chciał nic powiedzieć dalej to położyłem na blat dyskretnie 100 ryo. W końcu nic tak nie rozwiązuje języka jak kasa, na co liczyłem. Gdy tylko czegoś się dowiem lub nie, to wychodzimy i szukamy kolejnej miejscówki aby pozyskać informacje, bądź po prostu do celu o który się dowiem dzięki zdobytej informacji. Tak czy siak są póki co dwie opcje które możemy wykonać. Któraś na pewno wejdzie w życie, ciekawe tylko która.

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Postprzez Nara Rin » 6 lut 2018, o 20:18

Shinzou Mumei - Misja rangi [A]
35 / ??

Wśród "gości" baru nie było nukeninów, których szukanie to czy nie znajdowali się tu inni to już nie twoja sprawa, to było chyba dobrą wiadomością, gdyż ty i kouseki mogliście sobie nie poradzić z całą czwórką przeciwników. Podszedłeś do baru i pokazałeś barmanowi zdjęcia waszych celów oraz położyłeś na blacie sto ryo. Mężczyzna przyjrzał się najpierw tobie zatrzymując na chwile wzrok na twojej opasce shinobi po czym na pieniądze na stole, które zaraz sobie wziął by za chwile spojrzeć na zdjęcia. Po chwili zastanowienia wyjął kartkę coś na niej zapisał i dał ci ją, a była na niej informacja by przeszukać boczne uliczki miasta. Zapewne mówienie głośno o tym gdzie znajdują się klienci źle wpływa na biznes jak i zdrowie, a barman wolał tego nie ryzykować.

Postprzez Shinzō Mumei » 6 lut 2018, o 20:33

W barze poszło całkiem dobrze, trzeba było nieco zapłacić ale to się opłaciło dzięki temu przynajmniej szybko dostałem informację. Natychmiast podzieliłem się nią z moim kompanem i udałem w owe miejsce. W między czasie skorzystałem z komunikatora aby nawiązać kontakt z dwoma pozostałymi ninja, aby dowiedzieć się jak u nich wygląda sytuacja oraz co się dzieje, a także poinformować ich o naszej sytuacji. Gdy wyszliśmy z karczmy udaliśmy do miejsca podanego przez faceta, chociaż ja uprzednio robię jednego klona aby ten ruszył przede mną jakieś 200 metrów, jak ma coś się tam stać to jemu a my pozyskamy z tego informacje aby móc przyjąć odpowiednie działania. Bocznymi uliczkami puszczamy klona zaś sami chcemy iść o ile to możliwe górną, chyba że nie to za pomocą henge przemieniamy się w jakiś okolicznych mieszkańców i przemieszczamy się 200-250 metrów za klonem.
7000-700-2= 6298
700 klon
Spoiler:

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Postprzez Nara Rin » 6 lut 2018, o 21:26

Przechodzimy tutaj

Postprzez Shouta » 31 mar 2019, o 01:45

Shouta nie wiedząc gdzie najpierw pójść, stwierdził iż najlepszym pomysłem będzie wejście do baru i odpocząć przy drinku i jakiś przekąskach. Co innego można robić, będąc w miejscu gdzie nikt cię nie zna, nie wiesz co robić, w sumie nigdy nie będąc poza swoją wioską...dosłownie nigdy. Przynajmniej Shouta nie pamiętał tego, aby kiedykolwiek wychodził. Nie liczac tego jednego razu, kiedy obudził się w jaskini... Ale to był dopiero początek jego nowego życia.
-Jakiegoś drinka i coś taniego do przekąszenia, poproszę
Złożył zamówienie, siedząc na wysokim stołku przed barmanką, która była dość stara babką. Jednak, co go to obchodziło, miał nadzieję tylko na to, że pozna tu kogoś, z kim będzie mógł wciągnąć się w tą wioskę.

Następna strona

Powrót do Centrum