[Podziemia Shokubutsu] Siedziba klanu Shokubutsu

Mieszka tu większość ludzi z Amegakure no Sato. Przeważnie są to bezklanowcy, znajdują się tu też dzielnice i ulice mniejszych klanów. Tematy związane z okolicami zamieszkiwanymi przez członków klanów należy nazywać z dodatkową sentencją na początku, np [Dzielnica Kōseki], jednakowo jak istniejące tematy z danej lokalizacji.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: [Podziemia Shokubutsu] Siedziba klanu Shokubutsu

Postprzez Shouta » 29 cze 2019, o 23:52

-Cholera jasna...
Zaklął przyglądając się wykwitowi. Nie musiał wcale kontynuować tej "przygody", jaką zafundowali mu dwaj (teraz zamieszkujący zwoje...) złodzieje. Jednak, coś go kusiło... Choć przerażający, ten wykwit był piękny, chciał poznać bardziej działanie tej substancji, która potrafiła stworzyć z martwej tkanki coś tak pięknego jak kwiat...
-Znalazłem to wszystko w Kopalniach Katabami, było tam laboratorium, najpóźniejszy wpis jaki przeczytałem był zamazany krwią. Co to wszystko ma znaczyć, jak ten doktor chciał kogokolwiek leczyć takim czymś?
Shouta był podekscytowany, ale jednak przerażony, myśląc o tym co mogło by się stać gdyby choć jedna z tych przeklętych fiolek mu pękła w czasie podróży. Kim by się stał, storczykiem?
-Skoro już tu jesteśmy, możesz mi coś więcej opowiedzieć o tym dziwnym drzewie z którego wyrastają ci... ludzie, oraz tej statuetce? Jak rozumiem, jest to ściśle połączone...prawda?

Ranga: Nukenin

Postprzez Mutō Mort » 30 cze 2019, o 00:05

-Nigdy Shokubutsu nie spotkałeś? Sztuczni ludzie etc? Możesz nazwać ich inteligentnymi roślinami. A to wszystko to system produkcyjny dla nich zawierający ogromne pokłady chakry. Swoją drogą to ciekawe miejsce... Chakra w tym miejscu sprawia, że doton jest bezużyteczny by się tu przedostać. Używam ich specjalnej techniki.
Viraru pomyślał jak zastosować coś takiego... Zdolności Shokubutsu były niezwykle ciekawe. Użytkownicy technik żywiołowych są świetnymi szpiegami jeśli chodzi o szybkie, militarne akcje wywiadowcze. Ale to powstrzymałoby każdego z nich.
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Postprzez Shouta » 30 cze 2019, o 00:42

Shouta spoglądał na ich wspólne dzieło, kwiat sobie casualowo istniał na tkankach, które nijak ziemi nie przypominały, był to swoisty wybryk natury, piękny i wyjątkowy... Ale i zadający samemu w sobie, wiele pytań, tak jak i shokubutsu o których mówił mort
-Szczerze, mam swoiste kłopoty z pamięcią... Może kiedyś widziałem, jednak moje zycie rozpoczeło się dla teraźniejszego mnie parę miesięcy temu.
Wyjaśnił w skrócie swoje problemy, przez które wszystko było dla niego swoistą nowością. Przez głowę przeszła mu pewna myśl, która od razu wypuścił przez usta
-Skoro chakra jest na tyle silna by być w stanie dawać życie, to czy można by ja jakoś zamknąć w człowieku, żeby zwiększyć jego siły życiowe? Czy gadam non-sens?

Postprzez Mutō Mort » 30 cze 2019, o 01:06

-Hmmm... ludzie tak kiedyś robili. Co zabawne, na różne sposoby. Ostatnimi laty nie widziałem jednak by ktoś się na to porywał. Może dlatego, że się potem o to ciągle zabijali... Ale to już kwestia z podręczników do historii. Powiedz, co zamierzasz zrobić w sprawie tych... medykamentów. Większość z nich nie miała na celu leczenia nikogo. Jedna z tych substancji to najbardziej zabójcza trucizna z jaką się spotkałem.
Viraru dawno nie uczestniczył w akcji, zastanawiało go czy jest szansa załapanie się na tą imprezę. Choć nie zdziwi się, jeśli ten shinobi wybierze kierunek całkiem inny. On sam nie obawiał się trucizn w tej formie, jednak na normalnego człowieka to z łatwością by podziałało. Chyba musiałby szybko odciąć sobie kończynę, gdyby został potraktowany tą trucizną.
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Shouta » 30 cze 2019, o 01:28

-Czyli chakra jak i ciało są aż tak plastyczne...
Pomyślał, zdając sobie sprawe jak bardzo można manipulować wszystkim dookoła. Właśnie z tkanki stworzenia, wyrósł kwiat, wie że można zdobyć cudzą chakrę... można zdobyć cudze dna. Można tyle rzeczy, a on o niczym nie wie, bo o niczym nie pamięta. Czy to możliwe że przez 26 lat życia nigdy wcześniej się tego wszystkiego nie dowiedział?? Tego nie mógł wiedzieć.
-Jak już ci mówiłem, nie pamiętam wiele o sobie. Chciałbym więc poznać kim tak naprawdę jestem. A jak inaczej można tego dokonać, jak nie wystawiając się na próbę?
Szczególnie, kiedy okoliczności były sprzyjające do wystawienia się na próbę, ryzykując mniej... oczywiście, jeżeli jego drewniany kolega mówił prawdę o tym dziwnym posągu z życiodajną energią
-Wróce tam i dokończę sprawę, jednak zanim to zrobie. Chciałbym jeszcze trochę tu zostać...

Postprzez Mutō Mort » 30 cze 2019, o 11:43

-Tu spokojnie możesz odpocząć.... póki jesteś tu ze mną. Wiesz, te wszystkie substancje, mam tą przewagę nad tobą, że mi w tej formie nie zaszkodzą. Dobrze będzie, jeśli zabiorę się z tobą. Moja pomoc może ci się przydac.
Powrót do akcji przyda się Viraru. Po prostu jako rozrywka. Nie miał lepszego zajęcia a planował po prostu powrót do Suny. Ten jednak mógł zaczekać jeszcze. Zastanowił się chwilę.
-Jeśli wyznaczysz kierunek możemy przedostać się tam pod ziemią. Unikniemy oficjalnych wejść co da nam efekt zaskoczenia.
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Shouta » 30 cze 2019, o 17:11

-Chciałbyś się porwać na stworzenie takiego amalgamatu z tej dziwnej chakry i ludzkiej?
Wypalił bez większego zastanowienia, nie pogardziłby czymś o co wiele osób już w historii walczyło. Szczególnie, że właśnie to przed nim stało i się tylko kurzyło
-Wiesz, jeżeli to dla Ciebie za dużo...lub by sprawiło problemy prawne obowiązujące w tej społeczności, to nie pogardziłbym czymś, co by mogło mi pomóc walczyć z tym czymś
Wskazał palcem na przepiękny kwiat, który sobie wyrastał jak gdyby nigdy nic. Skoro wiele osób w historii już to miało i wiele osób chciało, nie mogło to być niebezpieczne do tego stopnia, że nie warto by było tego spróbować zrobić. W sumie chciał brać coś w ciemno, być może zmieniając swoje życie na amen i tworząc w ciele nieodwracalne zmiany. Co go to jednak miało obchodzić, przecież nie miał czego stracić w życiu, jedyne co mógł to zyskać. Do tego potrzebował wszystkiego, co by tylko mogło go zbliżyć do poziomu grupy pościgowej z konohy, która jeszcze niedawno go goniła. W sumie, trochę zapomniał o tym, że jest poszukiwany...a swoje imię już dawno zmienił na Saisei, przyjmując jako naturalne.

Postprzez Mutō Mort » 1 lip 2019, o 12:09

-Może kiedyś. To nie jest coś, co można od ręki załatwić.
Viraru Zbył póki co temat. Naruszanie Gedo Mazo w tej chwili uważał, za niepotrzebne. Pomimo czasu spędzonego tutaj nie znał potencjalnych skutków łączenia chakry Gedo z ludzkim ciałem.
Czekał aż nowo poznany odpocznie i zdecyduje co dalej. Mogliby pod ziemią przedostać się razem do tych kopalni i je infiltrować.
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Nanoha » 1 lip 2019, o 21:05

Za ten wątek
Gracze: 2 PD 10 PN
Prowadzący: 1 PD 2 PZ 10 PN
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator

Ranga: Brak

Postprzez Shouta » 2 lip 2019, o 02:21

Jak zwykle, rozmowa z Mortem, nie ważne czy był białkowy czy zbudowany z celulozy, kiedy schodziła na zbyt poważne tematy dotyczące przeszłości świata, kończyła się na zakończeniu tematu. Shouta zaczynał czuć się poirytowany ciągłym wymogiem wyciągania z niego informacji, które wiedział że ma jego, teraz drewniany,, kompan. Widać było, że zbyt wielka trauma siedziała w nim, jednak z czym to mogło być związane? Może tak naprawdę ma więcej lat niż się wydaje i wie o wiele więcej o przeszłości, niż ludzie są w stanie powiedzieć?
-Tak trochę zmieniając, trochę nie, temat, jak właściwie nazywa się ten wielki, siedzący humanoid? Skąd to cholerstwo się tak właściwie wzięło, w zyciu słyszałem tylko o jakimś juubim, ale szczerze też nie wiem co to...
Zreflektował się, zdając sobie sprawę że nic nie wiedział... ale mógł spróbować dowiedzieć się więcej, skanując całą tą kontrapcję swoimi oczami. Mort nie powinien zobaczyć jego wyjątkowych oczu a reszta mieszkańców, powinna mieć problemy w zobaczeniu, jako że on...a właściwie kukiełka która miał na sobie, nosiła kapelusz.
Po włączeniu sharingana, zdał sobie sprawę z jak wielkimi pokładami chakry miał do czynienia. Był niczym w porównaniu do tego co wdział. Zauważył też, że cała ta chakra spływa do posągu faceta o którym wiele nie wiedział...choć wydawał mu się znajomy...zaraz..
-Czy przypadkiem ,ten facet na posągu...to nie jeden z Hokage, wyrytych na klifie w Konoha?
Zapytał się, analizując dalej przepływ chakry, która zmieniała swoją naturę, wędrując do nowo powstałych sztucznych ciał.
-Mam do czynienia z generatorem i konwerterem... to coś żyje, ale słabo...jakby sztucznie, dając tylko swoją chakrę. Gdybym tylko potrafił ją pozyskać... cholera
Pomyślał, wyłączając sharingana, żeby nikt nie spostrzegł jego dziwnych oczu.

Postprzez Mutō Mort » 2 lip 2019, o 14:35

-To było jego ciało, ale Juubi już nie istnieje.
Viraru wyjaśnił, że Gedo Mazo służy jako katalizator przy powstawaniu Shokubutsu. Potwierdził też tożsamość Hashiramy w wielkim drewnianym posągu i wyjaśnił, że formalnie to żywa organiczna tkanka, jak drzewa.
-Teraz już Shokubutsu nie powstają w takich ilościach jak dawniej. Nie jestem pewien, czy to dlatego, że to wzbudziłoby niepokój i agresję wobec nich po tym co się kiedyś działo, czy też po prostu nie są już w stanie bez nadzoru ich pierwotnych twórców.
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Shouta » 4 lip 2019, o 00:07

Shouta spojrzał z niedowierzaniem, kiedy usłyszał o tym że potwór o którym kiedyś usłyszał tylko plotki, był na tyle silny iż jego samo ciało było w stanie się utrzymać przy życiu... Czyżby kolejny dowód na to że ta chakra, która była uwięziona w Gedo Mazo, była czymś co Shouta mógłby potrzebować? No ale, nie było potrzeby nękać już Morta dłużej, tym bardziej że ten w kukiełce wydawał się mniej ufny... dziwne. Spakował ciało karła, oraz fiolki do zwoju spowrotem, oczywiście uprzednio je zamykając
-Trzeba się zbierać, robota czeka.
Powiedział po jakimś czasie, kiedy już odpoczął. Ale czy odpoczął... trudno powiedzieć, czuł się jakoś nieswojo, jakby go gardło bolało, może to przez obecną wilgoć. Chciał już stad wyjść... czuł że coś się zmienia.

z/t

Poprzednia strona

Powrót do Dzielnice Mieszkalne