Awanse

W dziale tym można składać tematy proponujące zmiany w grze SnM. Propozycje dotyczące pojedynczych technik, przedmiotów oraz obrazków, czy też błędów ortograficznych itp zgłaszane są w subforach.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny, Moderacja Propozycji

Re: Awanse

Postprzez Fūka Afuro » 9 kwi 2018, o 01:54

W tym wypadku chodziło mi akurat o samą rangę B. Ale ogólnie myślę, że nawet zwiększenie tych ilości misji to dobry pomysł.
Afuro najczęściej nosi się w czarnych strojach z czerwonymi dodatkami - uważa, iż takie odcienie najlepiej mu służą. Na swe zwykłe ubranie zakłada Otogakure Bōdanchokki z jednym rękawem(prawym), tak by delikatnie przywodziła na myśl kamizelkę z Kumogakure, na dłoniach natomiast posiada ochronne rękawiczki zwane Tebukuro. Ulubioną częścią garderoby młodzika stanowi jego pełna czerwieni apaszka, którą notorycznie zakrywa, górną część twarzy w stresujących bądź wstydliwych sytuacjach. Opaska Oto znajduje się na lewej nodze, uwiązana nad kolanem.
Obrazek
"You get what everyone else gets... you get a lifetime."

Multi: Kasztan o białych oczkach

Ranga: Chūnin

Postprzez Shotaro » 9 kwi 2018, o 13:09

Ja się zastanawiam czy przeskoczenie z poziomem misji to dobry pomysł. Genin z statami na C idący na misję rangi B? Moim zdaniem zbyt trudny poziom.
Spoiler:
Obrazek

Theme Jashinizm

Ranga: Jōnin

Postprzez Dōhito Orinosuke » 9 kwi 2018, o 13:18

Nic dodać, nic ując - zmiana całkowicie na plus.

Shotaro napisał(a):Ja się zastanawiam czy przeskoczenie z poziomem misji to dobry pomysł. Genin z statami na C idący na misję rangi B? Moim zdaniem zbyt trudny poziom.

Wrzucenie na głęboką wodę jest o tyle dobre, że pozwala sprawdzić czy ktoś myśli, czy potrafi opracować plan działania i inne takie rzeczy. Tego na misji C by nie było, bo ktoś wykokszony nie musi kombinować. Wprowadzanie misji C+, czyli takiego półśrodka również wydaje mi się niekoniecznie dobrym rozwiązaniem. Co istotne, nie trzeba zaliczyć misji, aby uzyskać awans. Podobnie było z walkami między RP na CE.

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Jinchūriki

Postprzez Yami Saiko » 9 kwi 2018, o 15:50

Łapka w górę, podoba mi się, przyklepuję xd.
ObrazekMeitonObrazek
Spoiler:

Ranga: Nukenin
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Nanoha » 9 kwi 2018, o 21:22

Co prawda mam małe obawy, że akceptacja awansu będzie trochę trwać, lecz sam pomysł zmian bardzo mi się podoba
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator

Ranga: Brak

Postprzez Mistrz » 9 kwi 2018, o 22:52

Genin przystępujący do egzaminu ma być już poziomu chunina, a w dostępie misji chunina są misje B. Założeniem CE były wyzwania poziomu misji B :)
Można dodać pewien amortyzator, odpowiednik sędziego z walk, śledzący egzaminowanego shinobi wyższej rangi ktory ma ingerowac gdyby fabularnie gracz doprowadzil do sytuacji, do jakiej nie chcieliby doprowadzić radni i kage.
Jego ingerencja to mission failed i przejęcie misji jakby przez npc
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Postprzez Zeref » 11 kwi 2018, o 12:24

Prócz ce widziałem awanse bardziej po konoszansku. Niech będą te misje rangi postaci, ale z NPC o poziom niżej.
Senju Shiro.
Kontakt przez PW (bez wysyłania nagich zdjęć kappa )
Administrator

Postprzez Mistrz » 11 kwi 2018, o 19:06

no npc są o poziom nize.
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai