Hologramik

Archiwum propozycji wprowadzonych do rozgrywki. By odrzucić wprowadzoną już zmianę trzeba przedstawić nowe fakty pokazane w mandze lub anime (pokazane po zakończeniu poprzedniej dyskusji).

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny, Moderacja Propozycji

Hologramik

Postprzez Takara » 20 wrz 2020, o 01:13

A dzień dobry ludziom co tu w temat patrzą. Wbijam tutaj w sprawie... poprawienia? Lub doprecyzowania tej techniki co tu widać (podobno Arin ma to zbalansować, ale może propozycja podpasuje i się zwyczajnie to wrzuci? dunno)

Spoiler:

No, to o co teraz przychodzę. Generalnie, bez sensu jest możliwość pojawianie się przy kimś kiedy nawet nie znamy jego lokacji (chyba że trzeba znać, ale to nie pisze w opisie). Wziąłbym to w ten sposób, że pozwala nam stworzenie tego hologramu w miejscu jakim chcemy. Zwyczajnie tyle. W tym miejscu może ktoś być, lub ktoś może nie być.

Dorzucić też, że trzeba wiedzieć o istnieniu takiego miejsca i gdzie konkretnie się znajduje (żeby zaraz nie było że ktoś sobie wbija do pewnie ukrytej biblioteki ANBU w której nigdy nie był czy coś). Typu, ktoś ci powie że jest taka jaskinia powiedzmy 5km na północ, możesz się tam zjawić. Ewentualnie, ale to już dużo, dużo większy nerf, rzucenie wymogu że ktoś musiał kiedyś tą lokację odwiedzić.

I może coś, że kiedy ktoś "zaatakuje" hologram i jakoś go "zrani", ten się rozpływa? Żeby nie było, że sobie ktoś może stać tak hologramem przy swoim wrogu nr 1 i go non stop irytować. I że nie może przenikać przez ściany, drzwi i takie tam. Czemu wyobraziłem sobie Arina trollującego Hyaku jak tą część pisałem całą? kappa

Chciałem też dać koszt turowy, bo w sumie to podtrzymujemy tą zdolność ciągle, ale przypomniało mi się Akatsuki które przez 3 dni pieczętowało bijuu w tych postaciach... i które w sumie używało jutsu, bo jednak pieczętowali. Chyba...

*postanawia otwarcie zignorować ten fakt*

I na moje wtedy będzie miodzio.

A tu niżej rzucę jak by taki opis mógł wyglądać, gdyby graczom, modom i adminom wszystko pasowało (w co wątpię, bo nagle to jutsu stało się bardziej niejasne dla mnie jak je tyknąłem i zacząłem wszystko kwestionować).

Spoiler:
Ostatnio edytowano 20 wrz 2020, o 01:29 przez Takara, łącznie edytowano 1 raz

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Hologramik

Postprzez Takeshita » 20 wrz 2020, o 01:21

Taka zmiana mi pasuje, ale nie wzorujmy się przy tej technice kanonem, ponieważ tam była rakiem.
Czemu? Bo pozwalała na wykorzystywanie chakry za pomocą hologramu. (Pieczętowanie bijuu przez Akatsuki i podtrzymywanie techniki przez hologramy),
Sensor: 25m/50m | Słuch: 80m

Battle Theme|AMV|Soundtrack

Postprzez Takara » 20 wrz 2020, o 01:31

Też mi się tak zdaję, że lepiej zignorować to że używali tam technik bo wyjdzie spory rak do zbalansowania :3 Dorzuciłem w sumie w opis, że nie można ich używać (bo nic tam w teorii nie pisało że nie można).

Postprzez Kaguya Memoshi » 20 wrz 2020, o 01:39

Do zobaczenia w następną sobotę kappa

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Postprzez Takeshita » 20 wrz 2020, o 13:28

"Członkowie Akatsuki siadają i wysyłają "fale myślowe" (思念波, shinenha), przekształcone w czakrę. Następnie te fale są przechwytywane przez Paina, działającego jako rodzaj wieży kontrolnej. Technika ta wzmacnia fale myślowe i rozsyła je do określonej lokalizacji jako iluzoryczne ciała. Ciała te różnią się od bycia zwykłymi odbiciami. Gdy Pain przekazuje fale członków, mogą oni prowadzić rozmowy i używać technik.

Te wirtualne ciała wyglądają jak członkowie, których reprezentują z tą tylko różnicą, że stoją z rękami ułożonymi w pieczęć. Ciała były także przejrzyste z wyjątkiem oczu. W anime zostały przedstawione jako załamujące światło przez co zyskały kolory podobne jak tęcza. Obrazy te zniekształcają się i miotają, jakby odbierały zakłócenia elektroniczne i głosy członków są zmienione w taki sam sposób."
Sensor: 25m/50m | Słuch: 80m

Battle Theme|AMV|Soundtrack

Postprzez Cheshire » 24 wrz 2020, o 10:09

Można uznać, że to Pain przez pręty był w stanie pieczętować ale blokuje to ciągle podtrzymywanie tej techniki. Jako komunikacja na duży dystans jest to natomiast spoko technika, więc macie mój miecz na zmianę jeśli reszcie będzie pasować.
Administrator

Ranga: Brak

Postprzez Blitz » 28 wrz 2020, o 23:55

akcept, zostanie dostosowane i wprowadzone.
Obrazek
Nie odpowiadam na pytania, jeśli odpowiedź na nie znajduje się na forum.
Administrator

Specjalna Ranga: Shūbo
Dodatkowa Ranga: Daimyō

Postprzez Blitz » 2 paź 2020, o 13:01

Wprowadzone w poniższej formie.

Obrazek
Nie odpowiadam na pytania, jeśli odpowiedź na nie znajduje się na forum.
Administrator

Specjalna Ranga: Shūbo
Dodatkowa Ranga: Daimyō

Powrót do Wprowadzone