Pola treningowe Miryo

Tereny lasów sąsiadujących z Konohagakure no Sato. Shinobi wykorzystują je często w celach treningowych, czy też do prywatnych spotkań.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Pola treningowe Miryo

Postprzez Aburame Keon » 7 sty 2020, o 21:43

Okazuje się, że Keon ma tylko dwie chmary kikaichu xd sorki

Na słowa Takkuna dziewczyna tylko wzruszyła ramionami i uśmiechnęła się. Dyskusje w takiej sytuacji nie miały większego sensu, musieli nauczyć się porozumiewać bez słów. Jako że walczyli w trzyosobowym składzie to byłaby idealna okazja na wykorzystanie techniki iluzji... Keon wiedziała jednak, że Rin-sensei jest od niej znacznie lepsza w tym zakresie. Mimo to nie szkodziło spróbować, zawsze to jakieś wsparcie. W czasie gdy jej kuzyn biegł na Rin, a drugi z chłopaków przygotowywał swoją technikę fuutonu, Keon wypuściła obie chmary swoich owadów. Dała im prosty rozkaz, atakować Rin, by pozbawić ją chakry, chronić Takahiro jeśli zajdzie potrzeba (Sho sam sobie poradzi) i unikać technik żywiołowych. Kikaichu dostały również polecenie podzielenia się na cztery mniejsze grupy, każda z chmar na dwie. Miało to pomóc im w unikaniu ataków, o ile nie będą miały one masowego rażenia. Z drugiej strony istniała większa szansa, że w takiej sytuacji większość z nich przeżyje. Nie chciała tracić dużej części swojej kolonii tuż przed egzaminem. W przypadku bezpośredniego zagrożenia dla niej samej (chociaż pozostała w bezpiecznej odległości), spróbuje zapaść się pod ziemię.

Spoiler:1350 - 200 = 1150
MK: Yamanaka Harukino

Obrazek

Save the drama for your mama :*

[ Theme Song ]
 
Posty: 360
Dołączył(a): 3 gru 2019, o 02:13
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU

Re: Pola treningowe Miryo

Postprzez Nara Rin » 8 sty 2020, o 22:47

Uczniowie zaatakowali na raz, każdy w inny sposób jednak ich ataki się nie udały. Genjutsu Keon? Ich sensei wiedziała, że żadne z nich, no może poza Sho, bo odnośnie tego Nara jeszcze nic nie wiedziała, nie posiada natury katona, a w dodatku doskonale znała to genjutsu tak więc od razu poszedł kai. Co do jej owadów to poprostu ich unikała robiąc odskoki, Rin była szybsza od nich więc i uniki nie były problematyczne. Nauczycielka nie chciała pozbawiać dziewczyny jej głównej siły ofensywnej w praktycznie przeddzień egzaminu. Takahiro? Techniki uniknęła w podczas unikania chmar owadów, genin też nie mógł nadążyć za nią by spróbować ją trafić. Co do Sho to jednym machnięciem miecza strąciła wszystkie kunaie i shurikeny jakie ten rzucił, a robaków po prostu uniknęła odskokami.
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Akatsuki

Re: Pola treningowe Miryo

Postprzez Aburame Sho » 8 sty 2020, o 23:58

Rin była bardzo szybka, dlatego gonienie jej nie miało sensu. Dodatkowo bardzo łatwo się płoszyła, uciekając coraz to dalej, zostawiając tych, co za nią nie biegli daleko w tyle. Sho nie miał szans jej dogonić. Nikt z tam obecnych nie miał. No ale żeby robaki ją dopadły, musieli wymyślić jakiś plan. Sho wolał już dalej nie gonić Rin, gdyż to tylko zmuszało ją do dalszych uników. Schował się gdzieś w krzakach, gdy Rin była zajęta czymś innym, później jeszcze zmienił swoją pozycję, żeby Rin na pewno nie wiedziała, gdzie się schował. Wcześniej jednak wysłał chmarę robaków, która miała okrążyć dziewczynę i zatamować jej drogę ucieczki przed pozostałą częścią drużyny. Chmara robaków nie leciała w zwartym szyku, dlatego nie dało jej się tak dokładnie dostrzec. Rozproszyła się na dużym regionie, aby Rin jej nie zauważyła. Dodatkowo leciała blisko ziemi, aby ukryć się w trawie i w tamtą stronę nie zbliżała się do sensei, dzięki temu minimalizując szansę na wykrycie. Dopiero gdy znalazła się za nią, odgrodziła jej drogę ucieczki i zbliżała się na nią z pełną szybkością. Sho wiedział, gdzie znajdowała się Rin nawet bez zaglądania zza krzaków, dzięki swojemu sensorowi.


[spoiler]

[spoiler]
 
Posty: 454
Dołączył(a): 5 sty 2020, o 12:19
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Pola treningowe Miryo

Postprzez Aburame Keon » 9 sty 2020, o 00:50

Otwarty atak nie miał większego sensu, gdyż nawet atakując we trójkę z każdej strony nie byli w stanie dotknąć Rin. Iluzja, tak jak się Keon spodziewała nie odniosła żadnego skutku... dziewczyna jednak eksperymentowała, nie chciałaby użyć jej po raz pierwszy w trakcie egzaminu. Pozostawała im jedna możliwość, musieli zastawić na nią pułapkę i teraz przydałaby jej się bomba dymna, których używał Takahiro. Nie miała jak poprosić go dyskretnie o użycie jej dlatego pozostała jej dywersja. Powróciła jedną chmarę do siebie, zaś druga miała za zadanie krążyć blisko Rin, a dokładnie jej głowy i przysłaniać jej skutecznie widoczność. Nie atakowały jej, dlatego jej szybkość nie powinna mieć tutaj większego znaczenia. W momencie, gdy Keon wydawało się, że jej sensei jej nie widzi, wykonała klona z drugiej chmary kikaichu po czym zapadła się pod ziemię nie pozostawiając po sobie śladu. Rin miała myśleć, że ona sama cały czas znajduje się na powierzchni podczas gdy był to tylko klon. To było bardzo ryzykowne zagranie, gdyż Aburame pozostało już bardzo niewiele chakry... tak czy inaczej, nie mogła walczyć zbyt długo, gdyż zaczęła odczuwać zmęczenie. Znajdując się pod ziemią ruszyła w kierunku, gdzie Rin się znajdowała. Mogła kierować się praktycznie tylko słuchem, lecz Sho poszedł się gdzieś schować, a Takkun również zdawał się polegać w tej walce na technikach dystansowych. Keon chciała unieruchomić ich sensei i umożliwić reszcie drużyny skuteczny atak, dlatego gdy znalazła się tuż pod nią wyciągnęła obie ręce, by złapać ją za kostkę. Ten plan miał jedną istotną wadę - Keon nie należała do silnych osób dlatego liczyła, że uda jej się ją zaskoczyć i ugrać dla chłopaków chociaż kilka sekund na skuteczny atak. W tym samym momencie zaatakować miały również jej owady...

Spoiler:
MK: Yamanaka Harukino

Obrazek

Save the drama for your mama :*

[ Theme Song ]
 
Posty: 360
Dołączył(a): 3 gru 2019, o 02:13
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU

Re: Pola treningowe Miryo

Postprzez Kobayashi Takahiro » 9 sty 2020, o 08:35

Rany, ale bagno... Sensei cały czas unikała jego ciosów, a techniki pozostałych członków drużyny poszły na marne. Odskoczył na chwilę od niej, aby zobaczyć aktualną sytuację. Chmara owadów - nie widziedział czyja, ponieważ nie widział nikogo z pozostałych geninów - zamierzała w stronę Rin, a czyjeś ręce łapały ją za kostki. Gdyby użył techniki typu Fuha lub Daitoppa, przeszkodziłby owadom któregoś z członków Klanu Aburame. Najlepiej teraz byłoby zmusić Rin do defensywy. Postanowił spróbować ponownie zaatakować ją mieczem, ale od strony przeciwnej, niż ta z której zmierzały owady. Wówczas sensei będzie musiała się skupić nad nim atakującym ostrzem, owadami i nad tajemniczymi rękami, które trzymały ją za kostki


Aktualny Stan Chakry: 1704
Aktywne Kawirimi no Jutsu
Spoiler:


Mk: Tu
 
Posty: 51
Dołączył(a): 5 gru 2019, o 15:43
Ranga: Genin

Re: Pola treningowe Miryo

Postprzez Nara Rin » 9 sty 2020, o 21:51

Keon coś planowała bez powodu by nie zasłaniała jej widoczności, Rin była ciekawa co takiego więc zdecydowała się nic nie robić. Po chwili miała odpowiedź, dziewczyna złapała ją za kostki. A gdy się tam spojrzała zauważyła też owady, które już się gotowały do ataku, zapewne Sho, a w dodatku jej trzeci uczeń atakował ją mieczem. Cóż niezłe zgrania nadal jednak nie na tyle dobre by coś zdziałało. Sensei była dużo silniejsza od swojej uczennicy więc z łatwością się wyrwała z jej uścisku. Co prawda to nie pomoże na pozostała dwójkę jej uczniów ale na to miała inną technikę. Coś co już dwójka z nich widziała, a przynajmniej widział to Takahiro. Mogura. Pojawiła się 20 metrów od miejsca w którym stała, i zdecydowała się zaatakować, a w zasadzie to zobaczyć jak uczniowie poradzą sobie z takim problemem. Złożyła pieczęć węża i zamknęła ich w korytarzu z ziemi. Byli zamknięci aczkolwiek nie musieli się obawiać utraty powietrza ich nauczycielka nie chciała ich zabić.
Spoiler:
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Akatsuki

Re: Pola treningowe Miryo

Postprzez Aburame Sho » 9 sty 2020, o 22:44

Nagle Sho został zasłonięty wielkim kamiennym budynkiem. Na chwilę obecną przypominał korytarz, ale nie było jeszcze widać końca. Zrobiło się nagle trochę ciemniej. Członek klanu Aburame ciągle wyczuwał położenie Rin, ale nie miał do niej dostępu. Analizował to, gdzie się znajdowała. Będąc wewnątrz korytarza, wysłał robaczki w każdym kierunku, aby znalazły otwór w szczelinie. Cały czas czuł wlatujące do środka powietrze, ale nie był pewien, skąd ono dochodziło. Jego klon szedł pierwszy korytarzem, a zaraz za nim Sho.
- Moje robaki szukają już wyjścia - powiedział Sho.
Jeśli potrzebował gdzieś się dostać na jakimś poziomie, Sho wskoczył na swoją chmarę robaków i wyleciał otworem, jeśli go znajdzie. Pomoże również się wydostać koledze z drużyny, jeśli znajdą wyjście. Jego kuzynka mogła skorzystać ze swoich robaków do tego. Poza tym potrafiła poruszać się pod ziemią. Sho wiedział o tym, dzięki swojemu sensorowi.

Spoiler:
 
Posty: 454
Dołączył(a): 5 sty 2020, o 12:19
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Pola treningowe Miryo

Postprzez Aburame Keon » 9 sty 2020, o 23:48

- Aaahh!! - Keon dała upust swojej frustracji, gdy jej plan nie zadziałał wydobywając z siebie głośny i wysoki krzyk. Sho z pewnością słyszał go wcześniej, w końcu mieszkali całkiem blisko siebie. Nie lubiła jak coś szło nie po jej myśli, a teraz wszystko szło nie po jej myśli... w dodatku zostało jej mało chakry. Nawet jej kikaichu brzęczały głośno podjudzone irytacją swojej nosicielki, w przeciwieństwie do insektów Sho, nad którymi chłopak miał znacznie lepszą kontrolę. Pułapka w jakiej zostali uwięzieni zupełnie jej nie przestraszyła, szczególnie teraz gdy posiadała odpowiednie techniki, by bez problemu się z niej wydostać. Nie używała ich jednak, tylko również posłała jedną ze swoich chmar w poszukiwaniu wyjścia stojąc ze swoim klonem. W przeciwieństwie do kuzyna, ona wolałaby wykorzystać ten moment na przedyskutowanie dalszej strategii (Rin nie widziała ich i zapewne nie usłyszałaby cichej rozmowy), dlatego spróbowała powstrzymać go przed przedwczesną ucieczką. Położyła ręce na ramionach obu chłopaków przyciągając ich do siebie tak, że ich głowy prawie się stykały. Dzięki temu mogła mówić ciszej i być zrozumianą przez obu. Poza tym zawsze wyobrażała sobie, że tak postępują drużyny. - Mamy jeszcze szansę... Takkun, masz może jeszcze swoje notki świetlne? - Unieruchomienie Rin nie przyniosło skutku, lecz pozostał jeszcze atak ze strony niewidzialnego wroga. - Nasze kikaichu są na nie odporne i mogą zaatakować, gdy Rin-chan-sensei będzie tymczasowo oślepiona. Twoim zadaniem jest jednak upewnić się, że nie będzie się ich spodziewała... nawet jeśli jednak zamknie na chwilę oczy, to może wystarczyć. Użyj ich kilka, Niisan ci odkupi. - To ostatnie dodała po to, by się podroczyć trochę z kuzynem. Sama miała zamiar dołożyć się do tego zakupu i przy tym zachować kilka dla siebie na zbliżający się egzamin. Szkoda byłoby z nich nie skorzystać, skoro jej kikaichu były na nie odporne. Gdy powiedzą co trzeba i jeśli jej robaki znajdą wyjście to postąpi identycznie jak Sho, by wydostać się z tego dołu.
MK: Yamanaka Harukino

Obrazek

Save the drama for your mama :*

[ Theme Song ]
 
Posty: 360
Dołączył(a): 3 gru 2019, o 02:13
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU

Re: Pola treningowe Miryo

Postprzez Kobayashi Takahiro » 10 sty 2020, o 00:15

Wykorzystanie notek to dobry pomysł Keon-chan. Musicie jednak znaleźć wyjście z tego dołka. Ja mogę swobodnie się podmienić za pomocą Kawirimi, bo wolałem się przygotować... A skoro wasze owady nie są w polu rażenia, mogę używać swobodnie technik Fuutonu. Widzimy się za niedługo. Na jego miejscu pojawił się dym, a na ziemię upadła kłoda.


Taka stał na drzewie. Stąd spokojnie widział Rin-Sensei. Miał nadzieję, że obojgu Aburame uda się wydostać z pułapki. A teraz... Przyszła pora na ofensywę i danie im trochę czasu - w końcu Kapitan może się niecierpliwić. Zaczął składać pieczęci. Fuuton: Daitoppa. Z ust wypuścił wielką kulę wiatru, która zamierzała w stronę Rin. Przykleił notki świetlne do kłody i użył Kawirimi. Po zakończonym przygotowaniu, wyciągnął katanę i ruszył na Rin. Miał nadzieję, że reszta szybko dotrze, bo sam na sam nie wytrzyma z Rin długo.


Aktualny Stan Chakry: 1704-100-6=1598
Notki Świetlne: 10-2=8
Spoiler:
Spoiler:


Mk: Tu
 
Posty: 51
Dołączył(a): 5 gru 2019, o 15:43
Ranga: Genin

Re: Pola treningowe Miryo

Postprzez Nara Rin » 11 sty 2020, o 01:04

Kawarimi nie zadziałało bo ta technika nie jest teleportem, ktoś by musiał zaatakować Takahiro, a uwięzienie pod ziemią w technice ich nauczycielki nie było tak traktowane. Robaki Sho zaczęły szukać wyjścia i jedno znalazły o ile w ogóle można było to za nie uznać. Były to małe dziurki po jednej na każdym końcu tunelu, miały może z centymetr średnicy. Keon natomiast zaczęła układać plan oraz dysponować pieniędzmi swojego brata. Rin za to usiadła sobie pod drzewem i obserwowała co robią jej uczniowie. Była bardzo zainteresowana tym w jaki sposób jej uczniowie znajdą wyjście z tunelu. Obstawiała że wykorzystają jeden z kilku sposobów na jaki ona sama wpadła ale może czymś ją zaskoczą
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Akatsuki

Re: Pola treningowe Miryo

Postprzez Aburame Sho » 11 sty 2020, o 01:25

- Jakby co, to odkupimy - powiedział Sho. Miał trochę pieniędzy w zapasie. Teraz zależało mu tylko na tym, aby wygrać ten pojedynek. Nie wiedział, czy było to w ogóle możliwe. W każdym razie chciał się pokazać z jak najlepszej strony.
Sho nie był przygotowany aby wydostać się z takiej techniki. Nie miał pomysłu, jak mógłby się z niej wydostać. Zauważył, że technika Takahiro nie zadziałała. Postanowił pomóc mu się wydostać z tego tunelu. Przynajmniej niech jedna osoba będzie na wolności. Ostatecznie to wygrana z sensei była najważniejsza, a nie to kto zada ostateczny cios. Shotaro spojrzał na Takahiro i dał mu znak, aby się przygotował. Następnie wyciągnął kunai i delikatnie ciął chłopaka w lewą rękę, aby ten mógł wykorzystać kawarimi i znaleźć się na zewnątrz. Sho nie miał niestety żadnych materiałów wybuchowych, aby próbować rozerwać te ziemne ściany. Wiedział też, że nie miał wystarczająco sił, aby sam je zniszczyć. Mimo wszystko podszedł do maleńkiej dziurki i rozkazał robaczkom wgryzanie się w dziurę, aby ją delikatnie powiększyć, aż uda mu się przez nią przejść. Jeśli to nie pomogło, to próbował jeszcze poszerzyć ją za pomocą kunai'a.

Spoiler:
 
Posty: 454
Dołączył(a): 5 sty 2020, o 12:19
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Pola treningowe Miryo

Postprzez Aburame Keon » 11 sty 2020, o 19:54

Ucząc się na swoich błędach i widząc, że z pułapki nie było możliwości wyjść zwyczajnymi metodami, Keon wykonała technikę Doton no Jutsu. Podążenie za nią nie będzie dla Sho prostą sprawą, jednak z pewnością przyspieszy w ten sposób poczynania jego kikaichu, które starały się przegryźć przez ziemię. Jej własne im w tym pomogły tak samo jak Keon, jeśli była w stanie zrobić to przy użyciu tej techniki. Przy okazji zaczęła się zastanawiać, co zrobiłaby w tej sytuacji nie mając dostępu do dotonu... jeśli zostałaby uwięziona taką techniką podczas misji, mogłoby minąć sporo czasu nim byłaby w stanie ją kontynuować potencjalnie ją zaprzepaszczając. Gdy i jeśli uda im się w końcu wydostać, rozkaże jednej samicy kikiachu zbliżyć się ukradkiem do Rin i usiąść na niej. Gdyby tak się zdarzyło, że notki świetlne w jakiś sposób wpłyną na możliwość postrzegania kikaichu, te z łatwością będą w stanie zlokalizować cel niezależnie od tego, co uczyni.

Spoiler:
MK: Yamanaka Harukino

Obrazek

Save the drama for your mama :*

[ Theme Song ]
 
Posty: 360
Dołączył(a): 3 gru 2019, o 02:13
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU

Re: Pola treningowe Miryo

Postprzez Nara Rin » 13 sty 2020, o 22:44

Tym razem kawarimi się udało dzięki pomocy kolegi z drużyny. Cóż Rin się tego nie spodziewała przez co oberwała daitoppą a potem została oślepiona notkami. W tym czasie Keon i Sho wydostali się z korytarza. Rin zdecydowała, że nadszedł czas zakończyć sparring. W końcu jej uczniowie za chwile mieli swój pierwszy egzamin na chuunina. - Stop! - krzyknęła - Sparring dobiegł końca, moglibyśmy walczyć dalej ale nie możecie być jakoś super zmęczeni na zbliżający się egzamin. Tak więc puszczam was do domu. Wyśpijcie się, odpocznijcie. Jeśli natomiast chcecie się jeszcze się czegoś nauczyć to mówcie. Jeśli będę to potrafiła to z chęcią przekaże wam wiedze. - powiedziała, ostatnia informacja była skierowana raczej do Sho ale i Keon czy Takahiro będą mogli na niej skorzystać jeśli taka będzie ich wola
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Akatsuki

Re: Pola treningowe Miryo

Postprzez Aburame Sho » 13 sty 2020, o 23:11

Sho przywołał do siebie wszystkie swoje robaki. Czas sparingu dobiegł końca. Teraz musieli wykazać się na egzaminie. Sho miał już plany, jak rozegrać swój pojedynek, pomimo iż nie wiedział z kim przyjdzie mu walczyć. Aburame cieszył się, że miał przynajmniej możliwość przetestowania swoich umiejętności przed prawdziwą walką. Czuł się w pełni gotowy, aby brać udział w egzaminie i nie potrzebował żadnej dodatkowej wiedzy. A inaczej mówiąc Rin nie była w stanie nic powiedzieć, co zwiększyłoby jego szanse w znaczący sposób. Jeśli czegoś potrzebował to gruntownego treningu, a tego nie dało się zrobić w jeden dzień.
- Dziękuję Sensei za trening. Następnym razem, gdy się zobaczymy będziemy już chuuninami - powiedział w imieniu całej swojej drużyny. Nie miał prawa wiedzieć, co się wydarzy w przyszłości, ale mógł jedynie domniemać. Wierzył jednak, że nikomu tym nie zaszkodzi, a jedynie zwiększy ich motywację do wygrania.
- Cześć - pożegnał się jeszcze ze swoimi znajomymi z drużyny i pobiegł do centrum wioski. Musiał jeszcze coś zrobić przed egzaminem.

[z/t]
 
Posty: 454
Dołączył(a): 5 sty 2020, o 12:19
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Pola treningowe Miryo

Postprzez Aburame Keon » 13 sty 2020, o 23:45

Dziewczyna skrzywiła się nieznacznie na słowa kuzyna, jak zawsze pewny siebie. Ta pewność nie dodawała jej jednak odwagi, obawiała się o swoje szanse w egzaminie. Musiała po prostu próbować dać z siebie wszystko.
- Dziękuję Rin-chan-sensei - dodała szczerze do słów chłopaka i uśmiechnęła, choć dziewczyna raczej nie byłaby w stanie tego zobaczyć. Chciała dodać coś w stylu tego, co powiedział Sho, jednak obecnie nie było jej na to stać... Keon była dość pewna siebie, ale swoje umiejętności oceniała raczej krytycznie. Mimo to, świadomość, że ktoś będzie ją dopingował z trybun poza rodzicami była bardzo miła. - Powodzenia Takkun, Niisan. - Aburame pomachała im jeszcze na odchodne i sama ruszyła w kierunku centrum wioski. Musiała zrobić zakupy przed egzaminem i miała nadzieję, że uda jej się znaleźć wszystko, czego potrzebowała. Pozostawianie takich zakupów na przeddzień egzaminu chyba nie było najlepszym pomysłem...

zt//
MK: Yamanaka Harukino

Obrazek

Save the drama for your mama :*

[ Theme Song ]
 
Posty: 360
Dołączył(a): 3 gru 2019, o 02:13
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tereny Treningowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników