Siedziba Hokage

Sporej wielkości budynek w którym znajdują się biura Hokage i jego podwładnych. Tutaj też pracują radni Konohagakure no Sato.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Siedziba Hokage

Postprzez Uchiha Kawauso » 25 mar 2020, o 22:45

Uśmiechneła się nieznacznie, gdy Nara przyjęła pieniądze.
- Nie, to nie łapówka, z definicji łapówka jest przed awansem. Teraz to mogłaby być wdzięczność, jednak to darowizna na rzecz wioski - skrzyżowała ręce pod piersiami.
- Skoro jesteś tylko klonem poniekąd wioska jest zostawiona z manekinem. To ogromna wada tej techniki. To nie jest zbyt komforotowe gdyby ktoś ją zaatakował - stwierdziła fakt. Powiodła wzrokiem po twarzy Rin lustrując ją.
- Może nie jestem wybitnym psychologiem, ale jesteś dostatecznie młoda by gorzej ukrywać emocje. Mam wrażenie, że pewne rzeczy cię trochę przerastają, nie dziwię ci się. Masz ledwo lat szesnaście na głowie masz dobro wioski, scenę polityczną a już doskonale kilka razy pokazałaś, że dajesz się ponieść emocjom. Co do takich przypadków jak Miyuki i reszta... - zamilkła.
- Do tego potrzebuje czasu i laboratorium, może uda się mi opracować technikę, jednak. Mówisz, że nikt nie został porwany? To jakoś nie przeszkadzało wynieść zwojów z dwóch klanów. O Senju wiele nie wiem, ale skurwiel co to zrobił znał słabe strony Sharingana, tylko skąd? - zaczeła się głośno zastanawiać.
Spoiler:

BANK
PZ
Rozszerzenie KP

Kwestionariusz Chimu

Ranga: Chūnin

Postprzez Nara Rin » 26 mar 2020, o 17:47

- Oczywiście, ale plotki to plotki. Mam nadzieje, że żadna się nie rozniesie - czasem plotki nie mają najmniejszego sensu, a jednak niektórzy w nie wierzą, co więcej działa tu głuchy telefon. Rin naprawde miała nadzieję, że żadna nie będzie dotyczyć tego spotkania
- Gdy zostanę zniszczona oryginał natychmiast dostanie moje wspomnienia, a co za tym idzie od razu ruszy do wioski, dodatkowo moje wspomnienia sprawią, że oryginał będzie mieć podgląd na zdolności przeciwnika. Faktem jest, że muszę zdobyć jakiś lepszy rodzaj klonów o ile takie istnieją. Niestety jeśli także chce robić misje dla Liścia oraz samej się wzmacniać to klon w gabinecie to obowiązek - Rin tego nie wiedziała ale klony jakich szuka to to bunshiny mokutona. Problemem tylko było jak je zdobyć
- Proszę cię, nie mów więcej o moim wieku. - powiedziała krótko, nie zamierzała wdawać się z nią w dyskusje
- Och on bardzo dobrze znał te strony sharingana, nawet wiem skąd... Jego imię poznasz w momencie gdy uzgodnię z liderami klanów Senju i Uchiha co dalej z tym fantem zrobić. A gdy je poznasz to zrozumiesz jak mu się to udało - powiedziała tajemniczo

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Postprzez Uchiha Kawauso » 26 mar 2020, o 18:28

- A znasz jakąś technikę szybkiego przemieszczania się? - zapytała. Skoro była gdzieś daleko stąd mogła zastać jedynie zgliszcza jeśli jej tutaj nie było. Zmarszczyła brwi. Nie było to zbyt rozsądne rozwiązanie, jednak nie wiadomo jaką siłą i umiejętnościami dysponowałby potencjalny napastnik. Co za tym idzie. Zauważyłby, że jest klonem i swawolił sobie w wiosce do woli, aż żaden liść nie ostałby się na drzewie. Machnęła ręką nieco przed błękitnymi oczyma.
- Mówię jedynie. - podjęła. - Że ja bym tak nie chciała. Jeśli czujesz się na siłach to twoja sprawa przecież, nie nakłaniam cię do ustąpienia, ze względu na wiek, jednak wiek jest istotnym czynnikiem jeśli idzie o zarządzanie czymś takim jak wioska. Są po prostu pewne doświadczenia, których nie odkryłaś, nie masz i jest ci ciężej grać w karty zwane "polityką". - Skrzywiła się na sam dźwięk tego słowa. Nie lubiła jej, nie interesowała się nią. Chciała tylko służyć Konosze najlepiej jakby mogła. Miała tylko jedno "ale".
- Mówisz? W takim razie lepiej go nie tykać, sharingan to straszne umiejętności, z resztą... Ja zawsze mówiłam i twierdziłam, że żaden Uchiha nie może zaznać prawdziwego szczęścia, taką cenę trzeba płacić, przyroda nie cierpi pustki. - Znała swój klan i niektórych członków rodziny. Swoimi myślami jednak zatrzymała się przy jednej, dość szczególnej personie dla jej przesłości. Wyraźnie posmutniała.
z/t
Spoiler:

BANK
PZ
Rozszerzenie KP

Kwestionariusz Chimu

Ranga: Chūnin

Postprzez Nara Rin » 29 mar 2020, o 13:57

- Posiadam, może posiądę jakąś lepszą - tak, coś do szybkiego przemieszczania było czymś czego obecna hokage potrzebowała. Jeszcze tego nie wiedziała ale technika, której szukała i najbardziej potrzebowała była technika używana przez jednego z dawnych hokage
- Obecna kazekage jest młodsza ode mnie. Nikt nie ma z tym problemów, ba Saiko jest według mnie najsilniejszą kage ze wszystkich obecnych - może Arin mógł jej się jej równać nadal jednak wchłanianie klanu Yami stawiało jej raczej na wygranej pozycji gdyby walczyli ze sobą. A taka walka nie skończyłaby się dobrze dla otoczenia w jakiej walczyliby.
Nie komentowała przemyśleń Kawauso o jej klanie.

Postprzez Nara Rin » 3 kwi 2020, o 11:54

Wyglądało na to, że oryginał jeszcze nie wrócił do wioski, a egzamin na chuunina w oto za chwile miał się zacząć. Kopia Rin westchnęła, cóż będzie musiała ona tam się udać i mieć nadzieje, że Arin niczego nie odpierdzieli. A jak coś się takiego stanie i ona zniknie to pierwotna Rin na pewno się uda do Oto. W końcu zarówno klon jak i użytkownik tej techniki to ta sama osoba, więc jedno wie jak zachowa się drugie ze stuprocentową pewnością. Należało jeszcze ustanowić przewodników, którzy będą prowadzili geninów do wioski dźwięku. W końcu nie każdy wie gdzie się ona znajduje, a dopuścić zamierzała każdego chętnego.
z/t

Poprzednia strona

Powrót do Siedziba Hokage