Technika z egzaminu

Tu zgłaszane są techniki brakujące, oraz błędy w istniejących jutsu. Nie ma określonych zasad ich zaakceptowania - moderacja i administracja musi dojść do porozumienia, wówczas techniki mogą zostać umieszczone w ogólnych spisach.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny, Moderacja Propozycji

Technika z egzaminu

Postprzez Uchiha Kawauso » 16 wrz 2020, o 01:58

W tej propozycji, jutsu nie jest odtworzone w 100% z pierwowzorem, gdyż w oryginale można było tylko zastosować genjutsu. Również warunki aktywacji jutsu są rozszerzone.

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: Technika z egzaminu

Postprzez Mutō Mort » 19 wrz 2020, o 00:59

Jest to gdzieś na wiki, że tylko genjutsu można było? Z tego co pamiętam zastosowano tu pieczętowanie dwóch technik, jedna pułapka, druga po spełnieniu warunków to kuchiyose.
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1

Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: Sennin

Postprzez Uchiha Kawauso » 19 wrz 2020, o 01:20

Mutō Mort napisał(a):Jest to gdzieś na wiki, że tylko genjutsu można było? Z tego co pamiętam zastosowano tu pieczętowanie dwóch technik, jedna pułapka, druga po spełnieniu warunków to kuchiyose.

Chyba nie. Na ce zostało pokazane tylko genjutsu, dlatego chciałabym dać możliwość innego jutsu jak i dodania warunków w jakich pieczęć się dezaktywuje.

Postprzez Mutō Mort » 19 wrz 2020, o 10:59

No właśnie na CE były dwie techniki pokazane, jako pułapka było genjutsu, jednak użyte dwa zwoje na raz na mecie przyzwały irukę
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 20 wrz 2020, o 00:10

Akcept, zostanie dostosowane do mechaniki forum w najbliższym czasie.

Specjalna Ranga: Lider Klanu

Postprzez Cheshire » 24 wrz 2020, o 12:45

Nie, nie zostanie. Tematów nie zamykamy póki nie ma ostatecznej propozycji gotowej do wprowadzenia
Administrator

Ranga: Brak

Postprzez Lily » 24 wrz 2020, o 18:26

Widziałbym efekt ale taki jak w anime/mandze. Nałożony warunek. Otworzysz wcześniej niż w wyznaczonym miejscu, narzucane jest Genjutu. Genjutsu jednak samo w sobie jakoś wybitne nie był i miało działać na Geninów.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily Yami Saiko/Miko Shizuka zawsze pomoże.

Ranga: Brak
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Takeshita » 24 wrz 2020, o 21:43

Jest sens robienia tej techniki? W WT miałoby to więcej sensu i można by mieć ciekawsze pomysły na tę technikę. Jednocześnie, równie dobrze można to uznać za technikę genjutsu, która aktywowana jest widokiem zawartości zwoju.
MK: Suda Hikaru, Kouseki Seji
Sensor: 25m/50m | Słuch: 46m

Recenzje Misji, Prośby o Misję oraz Prośby o Grafikę

Prowadzone Misje:
  • Yamanaka Mei
  • Maji Urushi
  • Wolne

Cytaty Mądrych Ludziów
Spoiler:

Ranga: Chūnin

Postprzez Mutō Mort » 24 wrz 2020, o 22:45

Czy Wy do cholery czytacie co mówiłem? Dwie techniki były w tych zwojach zapieczętowane. Na pojedynczych zwojach były iluzje. Dwa zwoje naraz miały możliwość odpieczętowania techniki przywołania.

Sam to zrobię jak należy ale jak się z resztą propozycji tu uporam
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Uchiha Kawauso » 24 wrz 2020, o 23:57

Nie wiem, czy w sumie ktoś tego będzie używał do przywołania. W takim wypadku ma 3 jakby fazy. 1 Obłożenie zwoju pieczęcią, 2 nałożenie genjutsu i 3 korelacja dwóch, przeciwstawnych pieczęci do przywołania.

Postprzez Mutō Mort » 25 wrz 2020, o 05:30

Ale kombinujecie... Prawie jak twórcy gier video.

Poniższy opis dostosowałem do tego by uzyskać efekt dokładnie taki jak na CE ale myślałem, żeby go wyskalować na średni zwój. Założyłem, że genjutsu rzucone na nich ze zwoju to było coś rangi D. Założyłem, że część chakry potrzebnej do przywołania była umieszczona w miejscu przywołania, które mogło zawierać część pieczęci. Zwoje natomiast tylko kończyły pieczęć przywołania. W samych zwojach w każdym było jakieś mierne genjutsu

"Technika polegająca na zapieczętowaniu innego jutsu w zwoju lub przedmiocie zdolnym by pomieścić dużą ilość skomplikowanych symboli. Możliwe jest też zapieczętowanie techniki w kilku mniejszych zwojach lub kilku technik w większym zwoju, jeśli tylko się zmieszczą - jeden ze składowych przedmiotów może być też neutralizującym technikę. Jutsu zapieczętowane jest wraz z chakrą potrzebną do wykonania techniki. Na potrzeby tej techniki pod uwagę bierze się tylko bazową pojemność zwojów. Pojedynczy punkt pojemności zwoju pomieścić może 1 punkt chakry. W przypadku zapieczętowania kilku technik w zwoju należy zadbać, by nie aktywowały się w tych samych warunkach - wówczas może dojść do uszkodzenia pieczęci i żadne jutsu nie aktywuje się. Nie da się zapieczętować technik, w przypadku których zabrakłoby składowych elementów (brakujące medium) lub odpowiednich czynności (jak np podtrzymywanie fizyczne technik jak Rasengan)."

Co powiecie na taki efekt? Planowałem to dodać dawno temu ale nigdy nie chciało mi się myśleć jak rozwiązać dany efekt.
ObrazekObrazek
Obrazek

Powrót do Techniki - max 3 tematy nieprzypięte