Nowe fuinjutsu

Archiwum propozycji odrzuconych. Jeżeli w mandze lub anime nie przedstawiono faktów rzucających nowe światło na sprawę nie wolno ponownie jej proponować.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny, Moderacja Propozycji

Nowe fuinjutsu

Postprzez Takeshita » 20 wrz 2020, o 17:19

Kilka technik na start. Zapewne będą wymagały kilka poprawek. Ogólnie technik do zaproponowania mam około 50, ale będę je wrzucał powoli.

//Do tej techniki zapewne będzie trzeba przebudować opis, aby go rozwinąć. Ogólnie jest to najsilniejsza technika pieczętująca, której używał Naruto na Kuramie.

Sensor: 25m/50m | Słuch: 80m

Battle Theme|AMV|Soundtrack

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Nowe fuinjutsu

Postprzez Cheshire » 24 wrz 2020, o 10:43

Fūinjutsu: Kawazunomi - potrzeba jakichś sposobów przełamania techniki, samo jutsu na zwój ja myślę.
Konshin Betsuri no Jutsu - co dalej z duszą się dzieje?
Chakura chūnyū shīru - myślę, że zwój
Jaakuna hakai shīru- trzeba mechanikę zmienić, bijuu nie projektujemy z siłą chakry, ilość mają odgórnie ustaloną, danie im wysokiej siły chakry byłoby ciężkie do ogarnięcia a standardowa z bonusem do ilości sprawiłaby że do tego jutsu styknęłoby dwóch kolesi średnich.
Administrator

Ranga: Brak

Postprzez Lily » 24 wrz 2020, o 16:23

1. Uwzględnienie wymogów przełamania. Chakra, staty itp.

2. Obecnie trochę słabe, nie ma szczegółów. Z tym bym się wstrzymywał.

3. Torii shīru - to nic innego jak działanie "klucza", który jest częścią techniki pieczętującej. Naruto po wchłonięciu chakry zwyczajnie zamknął przymusowo pieczęć, blokując Kumarę. Co najwyżej uzupełnić o ten szczegół główną technikę.

4. Chakura chūnyū shīru - technika wykorzystana przez Kabuto na nieprzytomnej Anko. Co robiła? Zwyczajnie ciągnęła charę z przeklętej pieczęci by wzmocnić używane przez niego Edo Tensei. Nie usuwało to CS'a. Tylko na tym bym się skupił "nieprzytomny cel" + "cel musi mieć CS" + "dodajesz turowo do swoich rezerw chakrę z CS'a zgodnie z mechaniką absorbcji (a to ranga A)". Sens jutsu na forum? Co najwyżej zboostować się przed walką kosztem kolegi kappa

5. Jaakuna hakai shīru - patrzmy na tą technikę zgodnie z tym jaką miała rzeczywistą siłę i efekt w anime (filerze). Celem był Sora, który był pseudo hostem a i tak dał radę na złości odeprzeć działanie jutsu. Co najwyżej dodać technikę jako mniejszą rangę i uwzględnić do którego poziomu kontroli działa (np. do wersji 1). Wtedy byłby ok.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily Yami Saiko/Miko Shizuka zawsze pomoże.

Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Takeshita » 24 wrz 2020, o 19:37

1. Myślę, że zniszczenie filarów, których wytrzymałość to Technika + KC będzie wystarczające. Plus oczywiście anulowanie techniki.

2.Naruto Shippūden Odcinek 193 <- jednak mało informacji, myślę, że raczej byłaby to technika, która dobija przeciwnika, a jednocześnie nie pozwala na użycie na nim edo tensei

3.Można to dodać jako dodatek jesli ktoś posiada Sennina Fuinjutsu albo SM

4. "Jest to fūinjutsu używane przez Kabuto Yakushiego do wyssania pozostałych resztek czakry Orochimaru, które były wewnątrz przeklętej pieczęci Anko Mitarashi."

5.Tylko czy wtedy technika nie będzie useless w porównaniu do takich notek antybijuu?
Sensor: 25m/50m | Słuch: 80m

Battle Theme|AMV|Soundtrack

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Blitz » 29 wrz 2020, o 00:06

Odraczamy to w tym momencie. Temat do dalszego przedyskutowania przez administrację.
Obrazek
Nie odpowiadam na pytania, jeśli odpowiedź na nie znajduje się na forum.
Administrator

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shūbo
Dodatkowa Ranga: Daimyō

Postprzez Lily » 31 paź 2020, o 12:14

Wrzucam do wstrzymanych.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily Yami Saiko/Miko Shizuka zawsze pomoże.

Postprzez Lily » 18 gru 2020, o 10:21

Techniki źle opisane, niezgodne z realiami, brak rozpisanego "balansu" w postaci efektów i wpływów na konkretne jednostki, stworzenie jutsu w domyśle znacznie silniejsze niż w rzeczywistości były. Brak końcowej pełnej rozpiski, którą można byłoby wrzucić.

Jak dla mnie do wywalenia.

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 21 gru 2020, o 13:11

24h Na ewentualne poprawki. Jak nie będzie to wywalam.
BANK
PZ
BANK klanu Yogan

Obrazek

Obrazek

Tsūjtegan: 3000m w dal / 300m widzenia sferycznego

MK: Tendo Gojo oraz Ichi Ushiha

Ranga: Nukenin

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 12 sty 2021, o 21:51

Dałem 24h na poprawki. Nikt ze mna nie gadał i w ogóle to odrzucam. Smutek.
BANK
PZ
BANK klanu Yogan

Obrazek

Obrazek

Tsūjtegan: 3000m w dal / 300m widzenia sferycznego

MK: Tendo Gojo oraz Ichi Ushiha

Ranga: Nukenin

Powrót do Odrzucone