Sklep

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Sklep

Postprzez Yuki Mishari » 22 mar 2018, o 01:10

Mishari przyszedł do sklepu w jednym konkretnym celu: chciał kupić 4 ogromne zwoje, 1 z nich planował napełnić wodą, pozostałe 3 zaś śniegiem. Zapytał sprzedawcę o największe zwoje jakie ma i powiedział że bierze 4. Oczywiście wszystko za rozsądną cenę, fakt faktem Chuunin ostatnio wzbogacił się nieco, ale to nie powód aby trwonić pieniądze. Pozostawał pewien problem: jak je przenieść, ale na to śnieżynka miał już pewien plan, który miał nadzieję będzie skuteczny, jeśli jednak nie... cóż wtedy zostanie sam z 4 zwojami w centrum Konohy. Przemyślenia chłopaka przerwał powrót sklepikarza, młodzieniec podziękował za zwoje, odliczył 2000 ryo, a następnie zabrał się do roboty.
Make sure you remember - every person and place - has a right to exist.
It’s true for you, too - the entire world as a whole - is your home.

Obrazek
 
Posty: 262
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 11:06
Ranga: Chūnin

Re: Sklep

Postprzez Miko Miitsu » 23 maja 2018, o 08:43

Landrynka tuz po rozmowie z „kuzynem” wybrala sie szybkim krokiem do sklepu, było kilka rzeczy, które musiała uzupełnić w swojej torbie, między innymi najważniejsze strzykawki. Od razu wchodząc do sklepu, który nie szczególnie w tej godzinie był oblegany poprosiła o 5 sztuk strzykawek. Dziwna prośba nie mniej od razu zamowienie zostało zrealizowane, poprosiła jeszcze o 10 sztuk kunai i to było na tyle. Przypomniała sobie jak na ostatniej misji straciła dość spora część byle wyłapać uciekinierów bez większej szkody i uszczerbku na zdrowiu.
Po uiszczeniu opłaty za swoje niewielkie zakupy ruszyła z powrotem na pole treningowe braciszka, mając nadzieje, ze Shiro nagle sie nie rozmyślił w momencie jej zniknięcia. Uprzejmie pożegnała sprzedawcę i wyszła.

Z/t10 x 10Ryō = 100Ryō
5 x 5 = 25Ryō

Suma: 125Ryō
 
Posty: 534
Dołączył(a): 6 lip 2016, o 23:58
Ranga: Jōnin

Re: Sklep

Postprzez Hotaru Yoshiko » 30 lip 2018, o 00:29

W przerwie między treningami Yoshiko postanowiła udać się do sklepu, by zaopatrzyć się w parę sztuk broni oraz trochę innych przydatnych rzeczy. Najbardziej zależało jej na bandażach, jako że w najbliższej przyszłości planowała ćwiczenia z zakresu pierwszej pomocy, a tych nie sposób było wykonać bez nauki bandażowania. Przy okazji młoda Hotaru planowała dokupić kilka kunai i shurikenów, a także obejrzeć na miejscu różne przedmioty, które mogłyby się przydać podczas przyszłych misji czy treningów. Jako początkująca kunoichi nie dysponowała jeszcze zbyt dużą ilością pieniędzy, w dodatku kompletnie nie orientowała się w cenach, dlatego przez całą drogę do sklepu zastanawiała się, czy nie braknie jej funduszy. Na wszelki wypadek wzięła ze sobą wszystkie oszczędności, miała jednak nadzieję, że zostanie jej choć trochę grosza po nadchodzącym zakupowym szaleństwie.
Kiedy dziewczyna weszła do niepozornego sklepiku, zdumiała ją mnogość dostępnych rodzajów broni i ekwipunku ninja. Yoshiko z onieśmieleniem spojrzała na imponującej wielkości miecze o adekwatnie wysokich cenach, po czym skierowała się w stronę drobniejszej broni. Zdecydowała się na zakup ośmiu shurikenów i pięciu kunai, spodziewając się, że pozostały ekwipunek będzie ją dość sporo kosztował. Nie pomyliła się – kiedy wreszcie przyszło zapłacić za wszystkie przedmioty, które kunoichi wybrała z myślą o przyszłych ciężkich misjach i treningach, okazało się, że te „drobne” zakupy pochłonęły większą część oszczędności młodej Hotaru. W portfelu zostało jej niewiele ponad wynagrodzenie za ostatnią misję.
No cóż, przynajmniej nie braknie mi ekwipunku – pomyślała dziewczyna, opuszczając sklep z pełną siatką nowo zakupionych broni, zwojów i innych przydatnych rzeczy.

Spoiler:
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 12:44
Ranga: Genin

Re: Sklep

Postprzez Tanaka Agil » 12 mar 2019, o 16:24

Agil wyszedł z domu już kilkanaście minut temu. W tym czasie udało mu się podskoczyć do sklepu po jakieś przekąski, jak również niewielką butelkę wody. W międzyczasie zainteresował go sklep z różnościami, którymi posługiwał się jeszcze za czasów nauki w Akademii Ninja. I tak jest zdecydował się na zakup kilku kunai, shurikenów, bandaży... czy czegokolwiek jeszcze innego, ciekawego. Wcześniej nie bardzo miał mobilizację by obkupić się jakkolwiek mocniej, jednakże dzisiejszego dnia wszystko się zmieniło - został przydzielony do drużyny ninja w której, jako genin, będzie mógł powiększać swoje możliwości pod czujnym okiem starszego wojownika.

W sklepie było całkiem sporo osób, a nad wszystkim czuwał wzrok potężnego sprzedawcy. Tanaka nie miał nawet zamiaru myśleć o tym, że mógłby tutaj coś ukraść. Nie chciałby nadziać się na złość tej właśnie persony.

Tebukuro - 50Ryō
Horusutā - 25Ryō
Kinchaku - 50Ryō
x5 Kunai - 50Ryō
50m Stalowa żyłka - 50Ryō
x5 Mały zwój - 125Ryō
20m Bandaż - 20Ryō
Suma - 370Ryō
Myśli
Mowa
 
Posty: 134
Dołączył(a): 8 mar 2019, o 12:01
Ranga: Genin

Re: Sklep

Postprzez Yamanaka Miyashi » 17 maja 2019, o 22:19

Miyashi przyszedł do sklepu. Postanowił zrobić spore zakupy, trzeba było przygotować się na egzamin i kolejne misje. Może akurat coś mu się uda ugrać. Mimo wszystko podszedł wybierając tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Po zobaczeniu ile tego ma, złapał się za głowę. Pewnie sporo z tego będzie musiał zostawić w domu, ale jak to mawiają od przybytku głowa nie boli. Z tego powodu Yamanaka złapał za sprzęt, który ledwo mógł unieść. Następnie płacąc za wszystko postanowił opuścić sklep.
- Dziękuję i do widzenia, pewnie nie szybko to wrócę. - Powiedział rzucając okiem jeszcze raz na swój zakupiony sprzęt.

Shuriken x500 = 500
Kunai x 20 = 100
Wakizashi = 350
Katana = 1250
Ukryta Wyrzutnia Kunai x2 = 400
Makibishi x1000 = 100
Stalowa żyłka - 100m= 100
Wybuchowa notka x10 = 500
Oślepiająca notka x10 = 500
Granat dymny x10=500
Łącznie: 4300

Sklep z ubraniami:
Tebukuro x2 =100
Kinzoku Dastana x 2 =600
Horusutā x2 =50
Kinchaku - 50
Pas na zwoje - 200
Łącznie: 1000

Mały zwój x 8 200
Średni zwój x 10 500
Pigułka żywnościowa x 5 2500
Pigułka zwiększająca krew x 5 2500
Łącznie: 5000

Całość: 11 000
- Mowa.-
*Myśli*
Dzban-kun
 
Posty: 93
Dołączył(a): 2 lut 2016, o 22:06
Ranga: Genin

Re: Sklep

Postprzez Uchiha Kurome » 20 maja 2019, o 21:36

Dziewczyna weszła do sklepu i jej oczom ukazały się półki zawalone towarem przeznaczonym w głównej mierze do mordowania, to mordowanie ułatwiające lub zapobiegnięciu zamordowaniu danej osoby i jej towarzyszy. Dziewczyna nie musiała patrzeć czego chce, ona dokładnie wiedziała co chce kupić. Wzięła więc koszyk i zaczęła chodzić między półkami szukając rzeczy takich jak żyłki wszelkiego rodzaju shurikeny i kunai, a nawet bandaże, kto wiedział czy kiedyś jej się one nie przydadzą, a przecież się nie psują więc nie było problemu w tym by kilka lat leżały u niej w szafie plecaku czy gdziekolwiek. Gdy już miała wszystko co chciała od razu udała się do kasy by zapłacić za zakupiony towar.
Spoiler:
Obrazek
MK Nary Rin
 
Posty: 93
Dołączył(a): 19 kwi 2019, o 16:25
Ranga: Genin

Re: Sklep

Postprzez Tanaka Agil » 21 maja 2019, o 21:54

Agil wszedł do sklepu. Miał przed sobą bardzo ważny egzamin od którego będzie zależało całe jego przyszłe życie. Dlatego też miał zamiar zakupić wszelkie komponenty i wszelaki ekwipunek który pomoże mu w walce o zostanie pełnoprawny, wyżej ustawionym, Shinobi. Krótki czas temu Tanaka dowiedział się czegoś przerażającego, co wywróciło jego życie, tak na prawdę, do góry nogami. Nie rozumiał całej sytuacji i nie brał pod uwagę tego, że ludzie, którzy przez tyle lat dawali u siłę i pewność siebie, teraz mogą stać się wielkimi wrogami... Z rozmyśleń wyrwał go sprzedawca który czekał na zamówienie. Dość powiedzieć, że za Geninem zrobiła się już niewielka kolejka. Chłopak szybko powiedział co takiego chciałby kupić, następnie spakował to w kabury, a następnie wyszedł z budynku.

Katana x1 = 1250Ryo
Wybuchowa notka x5 = 250Ryo
Świetlna notka x5 = 250Ryo
Granat dymny x5 = 250Ryo
Pigułka żywnościowa x2 = 1000Ryo
Pigułka zwiększająca krew x2 = 1000Ryo
Suma = 4000Ryo
Myśli
Mowa
 
Posty: 134
Dołączył(a): 8 mar 2019, o 12:01
Ranga: Genin

Re: Sklep

Postprzez Yamanaka Haruki » 21 maja 2019, o 22:20

Wizyta w sklepie tuż przed rozpoczęciem chyba najważniejszego egzaminu w moim życiu to dobry pomysł. Termin podróży do innej wioski zbliżał się nieubłaganie, więc musiałem się śpieszyć. Pojawiłem się więc w odpowiednim budynku, a następnie zacząłem wskazywać sprzedawczyni, które rzeczy chciałbym zakupić. Było ich sporo. Większość rzeczy schowam w torbie biodrowej, ale część zmieszczę także do nowo zakupionych kabur, które umieszczam na udach. Myślę, że będzie dobrze. Przede mną zapewne sporo trudnych zadań, lecz sądzę, że sprostam temu wyzwaniu. Nie może być inaczej. Gdy zrobię wszystkie zakupy, a następnie popakuję rzeczy w odpowiednie torby, wychodzę ze sklepu.

Horusutā x2: 50 Ryō
Kunai x8: 80 Ryō
Wybuchowa notka x5 = 250 Ryō
Świetlna notka x5 = 250 Ryō
Granat dymny x5 = 250 Ryō
Pigułka żywnościowa x2 = 1000 Ryō
Pigułka zwiększająca krew x2 = 1000 Ryō
Suma = 2880 Ryō
 
Posty: 82
Dołączył(a): 19 kwi 2019, o 15:12
Ranga: Genin

Re: Sklep

Postprzez Terumi Kaion » 6 sie 2019, o 22:32

Kaion postanowił odwiedzić sklep, w którym jego ojciec najczęściej robił zakupy, jeżeli chodzi o sprzęt potrzebny Shinobi. Pokonując kolejne ulice wioski zastanawiał się, jak właściwie wygląda taki sklep. To może wydawać się dosyć dziwne, ale chłopak nigdy nie był w takim miejscu. Zastanawiał się również co powinien zakupić.
W końcu dotarł na miejsce, wszedł do środka i ujrzał pełne półki, na których znajdowały się nie tylko różne i liczne rodzaje broni, ale również inne z pewnością przydatne przedmioty dla Shinobi. Kaion stał przez chwilę nie ruchomo w progu, co nie umknęło wzrokowi staruszka. - Zapraszam, zapraszam. - rzekł, dosyć charakterystycznie machając ręką w kierunku chłopaka, zapraszając go do środka. - Dobry wieczór. - odrzekł z uśmiechem Kaion, wchodząc nieco głębiej do sklepu.
Rozejrzał się, podrapał się po głowie i podszedł do jednej z półek. Był to dział broni miotanej. Pierwszy w jego dłoni znalazł się podwójny shuriken, który niewątpliwie wyglądał dosyć ciekawie. - Daburu Shuriken? - przeczytał z kartki wiszącej nad koszem z owymi shurikenami. Obejrzał go dokładnie, lecz czy to było to? Odłożył go na miejsce, oglądając kolejne shurikeny. Nie wiedział na co się zdecydować, wszystkie wyglądały bardzo ciekawie. Sprzedawca to zauważył i podszedł do Kaiona, który w tej chwili trzymał w ręce kwadratowego shurikena. - To Hiroba Shuriken, chłopcze. Są dosyć ciężkie jak na shuriken, ale właśnie ze względu na swój ciężar są niebezpieczne. Zadają tylko rany sieczne. Według mnie bardzo niedoceniana broń. - rzekł, przybliżając mu nieco charakterystykę kwadratowego shurikena. Uśmiechnął się do chłopaka, który najwidoczniej był zainteresowany tym co mówił. - O, tutaj mamy na przykład... - zaczął mu opowiadać o każdym z rodzai shurikenów, które posiadał w swoim sklepie, a chłopak z uwagą słuchał tego co sprzedawca miał do powiedzenia. Najbardziej ciekawiły go właśnie najróżniejsze modyfikacje tradycyjnych shurikenów i ich większe wersje, które wydawały się dla niego niezwykłe. - Dziękuję Panu, to naprawdę bardzo pomocne i cenne informacje. - rzekł Kaion, kłaniając się sprzedawcy, chcąc wyrazić swoją wdzięczność za udzielaną pomoc, której to jeszcze nie był koniec. Ostatecznie chłopak zdecydował się zakupić 25 sztuk zwykłych shurikenów, z tego względu, że to właśnie nimi uczył się miotać podczas zajęć w akademii. Wolał wybrać broń, którą na pewno umie się posługiwać, a na eksperymentowanie kiedyś jeszcze przyjdzie czas, gdy nabierze większego doświadczenia. - Przydałyby mi się jeszcze jakieś Kunai. - powiedział, rozglądając się po sklepie w poszukiwaniu odpowiedniej półki. - Tędy kawalerze. - rzekł z uśmiechem sprzedawca, wykonując ręką charakterystyczne gesty i zachęcając chłopaka, by za nim poszedł. Już za chwile byli w odpowiednim miejscu. Mitsurugi Kunai, Daburu Kunai, Kunai... lecz najciekawszy był Ken no Kunai. Tutaj staruszek również nie szczędził słów i opowiedział młodemu klientowi wszystko to co, wiedział na temat tych broni. - Wezmę zwykłe Kunai, ale kiedyś z pewnością zakupię u Pana Ken no Kunai. Wyglądają fantastycznie. - powiedział z lekką ekscytacją w głosie. Chwycił 5 zwykłych Kunai i położył je na ladzie. Sprzedawca popatrzył na chłopaka. - Proponuję Ci chłopcze zakup Kabury, w której będziesz mógł bardzo wygodnie trzymać zakupione uzbrojenie. - rzekł i wyciągnął z pod lady kaburę, do której zaczął pakować chłopcu shurikeny i kunaie. - Bardzo dobry pomysł, dziękuję Panu. - rzekł, zdając sobie sprawę z tego, że staruszek po prostu wciskał mu tę kaburę, chociaż rzeczywiście mogła być przydatna.
- Dzisiejsze zakupy będą Cię kosztować chłopcze 50 Ryō 両. - powiedział sprzedawca do chłopaka, który już z wyciągniętym portfelem zaczął powoli odliczać odpowiednia kwotę. Spodziewał się, ze wyda przynajmniej dwa razy tyle.
- Na pewno jeszcze Pana odwiedzę. Do zobaczenia. - pożegnał się, posyłając staruszkowi szeroki uśmiech i opuścił sklep.

    25x Shuriken w cenie 0,5 Ryō 両/szt.
    5x Kunai w cenie 5 Ryō 両/szt.
    1x Horusutā w cenie 12,5 Ryō 両/szt.
 
Posty: 18
Dołączył(a): 4 sie 2019, o 19:05
Ranga: Genin

Poprzednia strona

Powrót do Centrum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników