Tablica z ogłoszeniami

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Tablica z ogłoszeniami

Postprzez Takeshita » 12 sie 2020, o 08:42

Ponownie cicho westchnął, słysząc słowa chłopaka, a na dodatek od razu został złapany za rękę i rozpoczęło się ciągnięcie go w kierunku rezydencji jego towarzyszki misji. Czy mówił już o tym, że nie radzi sobie z energicznymi dzieciakami? To ten dzieciak zajmuje na liście pierwsze miejsce. Denerwujący, nieznośny, głośny, dziwnie gada i narusza jego przestrzeń osobistą. Nawet nie dał rady wyrwać się, ale to znaczyło, że nieznajomy chłopak ma więcej siły niż Takeshita. Czyżby jednak nie był takim dzieciakiem? A może to karzeł, który po prostu sprawia wrażenie dzieciaka? Cicho westchnął i nie miał innego wyjścia jak dać się prowadzić do rezydencji klanu Ryūdōin. Klany. Kolejny wrzód na dupie, którego chciałby unikać. Szczególnie po spotkaniu w dzieciństwie jednego ekscentrycznego faceta, który próbował zrobić nowy klan, a jedynym obiektem eksperymentalnym, który przeżył, był Takeshita, który stracił wzrok. Przynajmniej żył, co nie?

z/t
MK: Suda Hikaru, Kouseki Seji
Sensor: 25m/50m | Słuch: 66m

NIE PROWADZĘ MISJI, NIE POMAGAM, NIE PISZ DO MNIE BO NIE
Chcesz popisać na fabule, spoko. Jednak nic zobowiązującego; Żadnych walk, starć, konfliktów, różnicy zdań, toksyczności i wgl. możemy co najwyżej pogadać. Nie wymieniam się technikami, nie uczę innych technik (chyba, że to drużyna) i wgl. żadnego OOC.
 
Posty: 629
Dołączył(a): 21 wrz 2019, o 17:07
Ranga: Jiyūjin

Re: Tablica z ogłoszeniami

Postprzez Uchiha Yoshia » 18 sie 2020, o 09:08

Yoshia wykonała ostatnio sporo misji, więc otrzymała również odpowiednią ilość czasu wolnego. Dzisiejszego dnia włóczyła się po prostu po wiosce. Nie miało to jakiegoś szczególnego celu, po prostu chciała się przewietrzyć. Tym bardziej, że Kawauso gdzieś zniknęła razem z Sushi i czuła się nieco samotna. Chętnie wypiłaby coś z dziewczynami i porozmawiała z nimi na temat ostatnich wydarzeń z Iwagakure. Niestety nie było okazji. Znudzona dniem dotarła wreszcie do tablicy ogłoszeń, której postanowiła się lepiej przyjrzeć. Nie szukała nic szczególnego, ale mogło się okazać, że może znajdzie coś dla siebie do roboty i tym razem. Ranga C nie wydawała się jakimś szczególnym wyzwaniem.
Mk Memoshiego Kaguya
 
Posty: 33
Dołączył(a): 11 sie 2020, o 20:14
Ranga: Genin

Re: Tablica z ogłoszeniami

Postprzez Kai » 18 sie 2020, o 23:53Niecodzienna zbiórka 2/??
- Yoshia -Byłaś niedaleko tablicy ogłoszeń w centrum wioski. Dzień nie zapowiadał się owocnie - nie było listu, który by na ciebie czekał, może to wina tego, że ostatnio byłaś bardzo zapracowana, możliwe, że wioska dawała ci wolne. Ty byłaś spragniona wrażeń, towarzystwa i kto wie - może to właśnie cię podniecało, ta adrenalina podczas wykonywania misji... Albo, zwyczajnie potrzebowałaś pieniędzy. Jedna z tych trzech rzeczy motywowała cię wystarczająco by znaleźć się tutaj, przed tablicą ogłoszeń.


Patrzyłaś na nią szukając czegoś, listu jakiegoś, prośby o pomoc, ale ku twojemu zaskoczeniu większość tablicy wypełniona była głupimi ogłoszeniami, zdarzały się też prace które mogły nosić miana misji D. Było jednak jedno które się wyróżniało. Nie zostało okraszone żadnym poziomem, ani też do samej wioski się nie ograniczało. Co ciekawe - ogłoszenie zostało wystawione przez organizację zajmującą się zbiórkami pieniędzy na cele charytatywne. Obecnie - o czym w ogłoszeniu wspominali, zbierali na wsie po atakach bandyckich i powodziach jakie w trakcie jesieni się działy.


Nie wspominali zbyt dużo, wspomnieli, że wielką zbiórkę organizują, dlatego potrzebują wolontariuszy, lub innych pomocników. Płaca zależna od efektów i wkładu. Z każdym chętnym spotkać się zamierzali, miejsce jakie wybrali było dość specyficzne, bo to znany lokal Hotel "Baeningeu Saneu", miejsce w które nie każdy, odważyłby się zapuszczać.

MK: Kaede, Kagami
Avatar użytkownika

Kai
 
Posty: 118
Dołączył(a): 13 sie 2020, o 18:22
Ranga: Senshi

Re: Tablica z ogłoszeniami

Postprzez Uchiha Yoshia » 21 sie 2020, o 15:47

Przeglądała sobie spokojnie tablicę ogłoszeń. W sumie to nie było tam absolutnie nic ciekawego, albo przynajmniej nic w jej opinii. Wtem zobaczyła jedno ogłoszenie, które zdawało jej się dość intrygujące. Możliwość zarobienia pieniędzy organizując zbiórkę dla poszkodowanych ludzi? To brzmiało jak możliwość upieczenia dwóch pieczeni na jednym ogniu. Zarobiłaby sporo kasy, a przy okazji mogłaby pomóc ludziom, którzy zostali poszkodowani przez życie bez żadnego logicznego powodu. To wszystko sprawiło, że postanowiła wziąć to zlecenie na siebie. Przeczytała, gdzie odbywa się zlecenie. Chociaż miejsce zbiórki zdawało się dziwne i podejrzano, to i tak postanowiła wybrać tam swój tyłek.

z/t
Mk Memoshiego Kaguya
 
Posty: 33
Dołączył(a): 11 sie 2020, o 20:14
Ranga: Genin

Re: Tablica z ogłoszeniami

Postprzez Uchiha Douji » 21 lis 2020, o 20:21

Po jedzeniu, odpoczynku i krótkim czytaniu książek w domu nasz bohater skierował swoje kroki ponownie do centrum. Zastanawiał się czy warto iść znowu do biblioteki czy może jednak poszukać jakiegoś zadania, które mogłoby zwiększyć jego doświadczenie w końcu na żadnej misji nie był. Słyszał o tablicy z ogłoszeniami, na której mieszkańcy mogą wstawić zadania jakie mają dla shinobi na niskim szczeblu. Tak się składa, że mimo wszystko postanowił sprawdzić o co chodzi z tą tablicą i czy takie zadanie to coś lepszego od czytania. Czas pokaże, więc Douji poszedł w jej stronę. Będąc coraz bliżej nasz bohater mógł dostrzec tablicę z ogłoszeniami. Stanął pod nią szukając jakiegoś ciekawego zlecenia, które mógłby wykonać. Lekki wiatr atakował jego włosy, które musiał poprawiać i odgarniać by móc dostrzec kartki na tablicy i ewentualne przyszłe, pierwsze zadania dla młodego genina.
-Mowa | -Myśl | Czyny | MK: Maji Urushi |
 
Posty: 19
Dołączył(a): 15 lis 2020, o 19:39
Ranga: Genin

Re: Tablica z ogłoszeniami

Postprzez Yamanaka Mei » 22 lis 2020, o 19:58

___________________________________________

Chimu mode
poziom: D - łatwy

___________________________________________Było już kilka godzin po południu, ludzie znikali z ulic i pojawiali się masowo w lokalach serwujących jedzenie. Była to pora przerwy i tylko nieliczni wciąż spacerowali w sobie tylko znanym celu po ulicach. Zazwyczaj ludzie którzy spacerowali o tej godzinie byli zwykłymi nierobami albo wojskiem liścia. Podobnie było z młodym Douji który mimo swojej niskiej rangi militarnej - był rządny rozwoju. Przy tablicy znalazł się właśnie w poszukiwaniu zlecenia które nie tylko zapewniło by mu zarobek na wydatki nastolatka ale także by zdobyć doświadczenie. Egzamin na chunina nie był jeszcze ogłoszony, ale każdy czuł że wydarzy się to lada dzień. Musiał trenować, a jako niedoświadczony genin nie miał zbyt wiele opcji.
Na tablicy było kilka ogłoszeń, ale większość z nich miało zerwany świstek który świadczył o tym, że ktoś zdecydował się wypełnić zadanie. Właściwie praktycznie wszystkie ogłoszenia były zajęte co było dość dziwne, zważywszy, że tablica zawsze pękała w szwach a nowe ogłoszenia naklejano na wciąż niedokończone - stare.
Dziś chłopak nie miał szczęścia. Do wyboru było jedno ogłoszenie, świstek nieregularnego papieru, wyrwanego skądś na szybko. Świstek z wielką plamą, prawdopodobnie po herbacie był niechlujnie zapisany.
" Szukam pomocy "
Pod spodem znajdował się tylko adres zlecenia. Nic więcej. O co mogło chodzić? Czy to było wołanie o pomoc jakiegoś przetrzymywanego jeńca? A może niedbałość napisów i samej kartki świadczyły o małej wylewności i dbałości o szczegóły jego potencjalnego zleceniodawcy?
Nie wiedział, jedyne co mógł zrobić to spróbować się dowiedzieć - lub poszukać zadania gdzieś indziej.
 
Posty: 297
Dołączył(a): 12 lut 2020, o 23:03
Ranga: Jōnin

Re: Tablica z ogłoszeniami

Postprzez Uchiha Douji » 22 lis 2020, o 20:14

Wiatr lekko trącił włosy chłopaka - scena jak z filmu akcji. Na przeciwko Doujiego stoi tablica, którą mierzy wzrokiem i zlecenia. Może myśli, że od patrzenia na nią i wytężania oczu pojawi się nowe zlecenie, a może i przebudzi sharingan. Niestety nic się na to nie zapowiadało, dlatego chłopakowi nie pozostaję nic innego jak zabrać się za to co aktualnie znajduję się na tablicy. Spod poncho wyłoniła się prawa ręka, która chwyciła ostatnie ogłoszenie i zerwała je. Chłopak rzucił na nią wzrokiem i przeczytał treść ogłoszenia:
-Szukam pomocy, co.. za wiele szczegółów nie ma. Mam nadzieję, że to nic wymagającego.. - kartkę schował do kieszeni szerokich spodni, od razu je poprawił. Chwila analizy na ogarnięcie gdzie jest miejsce, do którego ma się udać i finalnie nasz bohater wolnym krokiem kieruję się pod wskazany adres rozmyślając nad tym w czym trzeba pomóc osobie, która zamieściła to ogłoszenie. Może się śpieszyła i dlatego nie napisała o co chodzi, a może po prostu chodzi o drobne niesprecyzowane prace domowe. Dlatego nie dało się jasno określić co będzie trzeba zrobić na miejscu. Pełno myśli w głowie młodego członka klanu Uchiha, ta nie wiedza dobijała go bo dopiero na miejscu dowie się z czym przyszło mu się zmierzyć.
z/t
-Mowa | -Myśl | Czyny | MK: Maji Urushi |
 
Posty: 19
Dołączył(a): 15 lis 2020, o 19:39
Ranga: Genin

Poprzednia strona

Powrót do Centrum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników