Posterunek policji

Centrum ukrytej wioski. Tu znajdują się bary, place, miejsca spotkań ludzi. Miejsce to w czasie świąt oraz imprez tętni życiem przez całą dobę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Posterunek policji

Postprzez Yamanaka Harukino » 21 maja 2020, o 23:05

Niewielki budynek stojący w samym centrum Konohy, gdzie można zgłosić podejrzenie przestępstwa lub załatwić niektóre urzędowe sprawy. Zatrudnia około piętnastu strażników, którzy rotacyjnie pełnią służbę w biurze oraz na bramie wioski i w innych kluczowych miejscach. Posterunek policji jest czynny całą dobę i zawsze znajdują się w nim przynajmniej trzy osoby gotowe do przyjęcia zgłoszenia. Ponieważ pracownicy to w większości chuunini, zajmują się przede wszystkim sprawami cywili. Odpowiednikiem policji dla shinobi jest oddział ANBU, zajmujących się zwalczaniem bardziej niebezpiecznych jednostek.
MK: Aburame Keon

Obrazek

[ Theme Song ]

Ranga: Chūnin

Re: Posterunek policji

Postprzez Kumojin Akuman » 22 maja 2020, o 08:56

Misja[C] Wilk w owczej skórze - post 9
Yamanaka Harukino

Dwóch policjantów stało przed posterunkiem i paliło papierosy. Mówię ci, wszystko drożeje - narzekał pierwszy wymachując przed sobą papierosem. Jeszcze rok temu taka paczka była o jakieś dziesięć procent tańsza. O alkoholu to ja nawet nie wspomnę bo to woła o pomstę do nieba - mówił. Wyglądał na wyraźnie przejętego. Daj już spokój, gadasz o tym od początku przerwy na papierosa - poprosił drugi. Kaiba, mówię po prostu jak jest. Otwórz w końcu oczy i zobacz że to wszystko nie jest takie kolorowe - widać było że pierwszy z policjantów naprawdę wierzy w to co mówi. Bardzo zależało mu na tym żeby jego kolega się z nim zgodził. Czekaj, ktoś tam idzie - przerwał wskazując palcem na mężczyznę z dzieckiem.

Ranga: Jiyūjin

Postprzez Yamanaka Harukino » 22 maja 2020, o 15:08

Droga na komisariat nie była długa, jednak Haruki i tak obawiała się, że zostaną zatrzymani po drodze... jak się okazało, niepotrzebnie. Dotarli ze swoim niedoszłym porywaczem do niewielkiego budynku w centrum wioski, gdzie dziewczyna odłożyła swoje ciało na jakieś krzesło, które powinno się tam znajdować i wyjęła notatkę na temat misji ze swojej torby biodrowej, którą miała pod fartuchem. Oczywiście cały czas pod postacią mężczyzny.
- Dobry wieczór panom policjantom - zwróciła się do nich zdając sobie nagle sprawę, że był to pierwszy raz kiedy miała z nimi do czynienia. Zwykle jeśli należało nawiązać kontakt ze służbami porządkowymi, zajmowali się tym jej rodzice. Podała im list i poczekała aż go odczytają. - Jestem Yamanaka Harukino, proszę aresztować mężczyznę, w którego ciele się teraz znajduję i poinformować moją matkę Yamanaka Asami jeśli nie odzyskam przytomności. - Jej ojciec był teraz na misji, a mimo że jej matka nie była kunoichi to z pewnością ktoś z klanu pomoże jej odebrać jej ciało. Nie przejmowała się w tym momencie faktem, że Maddohattā pozna jej tożsamość. W walce nie byłby dla niej żadnym przeciwnikiem, poza tym wiedząc że pochodzi z rodziny shinobi byłby głupcem, gdyby miał odważyć się cokolwiek jej zrobić. - Byłam na misji incognito w celu odnalezienia porywacza grasującego ostatnio w Konosze i znalazłam go... niestety zdążył mnie otruć i pewnie nawet po opuszczeniu tego ciała nie odzyskam szybko przytomności. Ten mężczyzna przedstawił się jako Maddohattā ale zbliżył się do mnie pod wpływem Henge no Jutsu, więc pewnie nie jest to jego prawdziwe nazwisko.
MK: Aburame Keon

Obrazek

[ Theme Song ]

Ranga: Chūnin

Postprzez Kumojin Akuman » 22 maja 2020, o 21:25

Misja[C] Wilk w owczej skórze - post 10
Yamanaka Harukino

Misja zakończona sukcesem

Taaa - powiedział pierwszy zapoznając się z treścią listu. Yamanaka.. Słyszałeś coś o nich? - spytał swojego kolegę. No to ci co potrafią zmieniać ciało - odpowiedział. Aaa, to teraz to ma sens - powiedział nieco pewniej. No dobrze, czyli to ten porywacz. No to leć po tą Panią Asami, a my tutaj sobie poczekamy - rozkazał, a jego kolega posłusznie wykonał rozkaz. Także ten - zaczął spoglądając na bezwładnie leżące ciało dziewczyny. Fajny strój...

Yamanaka Asami została poinformowana o zaistniałej sytuacji. Stawiła się na miejscu aby odebrać córkę. Wraz z jednym z funkcjonariuszy zaniosła ciało córki do jej domu. Wynagrodzenie za misję zostało przekazane matce Yamanaka Harukino, którą poproszono o przekazanie go córce gdy ta odzyska przytomność.

Chimu Akuman otrzymuje:
+ 2 PZ
+ 1 PD
+ 10 PN
+ 450 Ryō

Gracz Yamanaka Harukino otrzymuje:
+ 1 Misja C
+ 2 PD
+ 10 PN
+ 450 Ryō
Inne wynagrodzenie:

Ranga: Jiyūjin