Uliczki w dzielnicy mieszkalnej

Mieszka tu większość ludzi z Konohagakure no Sato. Przeważnie są to bezklanowcy i mało znane rodziny, czasem też znaleźć tu można niektórych członków znanych w wiosce klanów.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Uliczki w dzielnicy mieszkalnej

Postprzez Inuzuka Sachiko » 19 lut 2021, o 23:22

Nie jest dużym zaskoczeniem, że dzielnica w Konohagakure jest ściśle zabudowana. W końcu w wiosce znajduje się sporo mieszkańców. Tym samym do każdego domu, nie ważne czy dużego czy małego, musiała prowadzić jakaś droga. By być jeszcze dokładniejszym, była to sieć mniejszych uliczek, które przecinały dwie główne drogi, pozwalające poruszać się niemalże po całej dzielnicy.

---------

Ruszyła podążając biegiem już po opuszczeniu biura szyfrującego. Miała wyraźny trop i nie zamierzała go zgubić, przez chwilę wyrwała do przodu z pełną siłą, jednak po chwili się opanowała przypominając sobie, że nie jest sama. Zrównała więc nieco tępo by nie zgubić swojego tymczasowego towarzysza. Yato spoczywał wygodnie pod kamizelką jedynie rozglądając się od czasu do czasu zainteresowany mijaną okolicą. Był przyzwyczajony do takiego sposobu transportu, chociaż sama kamizelka byłą tu nowością. Była znacznie sztywniejsza od przykładowo bluzy, koniec końców korzystał póki mógł, póki mieścił się w takich miejscach.
W momencie gdy była stosunkowo blisko swojej ofiary, jeśli znajdzie jakąś możliwość wskoczy na jakiś pobliski dach czy coś. Byle tylko mieć high ground i cel w zasięgu wzroku, jeżeli wszystkie założenia zostały spełnione to zaczekała na Ichiro, wskazując mu cel. Grubasek powinien i tak i tak rzucać się w oczy.

Atuty:
MK: Nori, Yami Juuzou, Miko Akane

Ranga: Chūnin

Re: Uliczki w dzielnicy mieszkalnej

Postprzez Hyuga Ichiro » 19 lut 2021, o 23:32

Opuszczając biuro szyfrujące udaliśmy się w szybki pościg za grubaskiem. Widać było, że Sachiko wie, gdzie dokładnie mamy podążać i na pełnej szybkości udała się w tą stronę. Cóż, nie należałem do najwolniejszych w wiosce, ale musiałem przyznać, że dziewczyna było trochę ode mnie szybsza, ledwo nadążałem za nią. Szybko jednak to dostrzegła i dostosowała tempo do mnie, dzięki czemu łatwiej było mi za nią podążać. Ja zaś cały czas obserwowałem okolicę. Wiedziałem, co mam robić i jeśli Sachiko wskaże mi kierunek od razu użyję swojego wzroku i postaram się zlokalizować chłopaka. Co prawda nie sądziłem, aby on był odpowiedzialny za tą całą sytuację, a przynajmniej nie bezpośrednio, ale mógł nam wskazać tego, który za to odpowiada, jeśli dostał list bezpośrednio od tej osoby. Nie ukrywam, że byłem trochę wkurzony myśląc o możliwości, że ktoś chciał się mną tak zabawić dla własnej zabawy/uciechy? Nawet nie wiem, jak to nazwać...
Zdolność klanowa a widoczność (w dal):
D - 1000 m
C - 4000 m
B - 9000 m
A - 13000 m
S - 15000 m
Wokół głowy (359 stopni):
D - 20 m
C - 45 m
B - 70 m
A - 90 m
S - 140 m
Mk - Uchiha Fubito i Yami Ichiro

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 21 lut 2021, o 14:13

Hyuga Ichiro oraz Inuzuka Sachiko - Misja rangi C
- 17 -

Ruszyli więc we dwójkę przebijając się przez ludzi, którzy to tego wieczoru postanowili ruszyć na miasto. Póki znajdowali się w centrum to ruch był jak najbardziej widoczny ze strony mieszkańców no bo w końcu to tutaj. W końcu udało im się znaleźć dzieciaka, który to swobodnie wracał sobie do domku po pracy i nie spodziewał się niczego. Zresztą wyglądał jakby miał wszystko gdzieś i w sumie to co się dziwić? Był po całym dniu pracy w wiosce, mimo że nie była to ciężka robota to była ona wyczerpująca no bo ciężko się lata cały dzień z torba pełną zwojów po całej wiosce i przekazuje misje. Tak czy siak Sachiko pojawiła się na dachu a Ichiro dalej biegł sobie nieopodal dzieciaka oczekując rozwinięcia akcji.
BANK
PZ
BANK klanu Yogan

Obrazek

Obrazek

Tsūjtegan: 3000m w dal / 300m widzenia sferycznego

MK: Tendo Gojo oraz Ichi Ushiha

Ranga: Nukenin
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Inuzuka Sachiko » 21 lut 2021, o 16:04

Polowanie dobiegało końca, miała już swoją ofiarę w zasięgu wzroku, wystarczyło kilka dłuższych susów by dopaść grubaska. To wywołało nawet pewien rodzaj ekscytacji w Inuzuce. Co prawda sam cel nie był tutaj zbyt wymagający, ale ostatnio nie miała okazji by trochę potropić. Szczególnie, że ten chłopak miał być prawdopodobnie tylko przystawką tego wieczoru. Ruszyła przeskakując na kolejny budynek, oczekując odpowiedniego miejsca by wybić się i wylądować przed Yūbinninem. Posłała mu jeden ze swoich wilczych uśmiechów. Tak. W końcu go dorwała. Yato na szybko wyskoczył spod jej kamizelki, otrzepując się i wbijając swoje spojrzenie w ich zwierzynę.
- Zmuszać dziewczynę, by musiała się tyle za tobą nabiegać. Niedobrze... - Pokręciła teatralnie głową, nie spuszczając kuriera z oczu. - Widzisz, pomimo niedociągnięć, w twojej pracy, postanowiliśmy wykonać zadnie. Pojawił się tylko jeden problem. Nie mamy pojęcia do kogo mamy zameldować jej wykonanie. Mógłbyś nam w tym pomóc? - Kolejny uśmiech. W sumie jakby o tym pomyśleć, to samo dostarczenie owej misji było problematycznie. Kurier nawet nie zapytał ich o imię, po prostu rzucił im zwoje i zniknął. Wyglądało na to, że wiedział do kogo miały one trafić. Gdyby chłopak próbował ją minąć, zacząć uciekać czy też zaatakować. Będzie musiała go powstrzymać, przytrzymując, czy też uprzejmie uderzając nim o ziemię. Wszystko w zależności od poziomu zaangażowania Yūbinnina
Atuty:

Postprzez Hyuga Ichiro » 21 lut 2021, o 16:22

Wyglądało na to, że dziewczyna zaraz dopadnie chłopaka. W sumie nic dziwnego, szybko go wytropiła i widać było, że jest nie w sosie i chce szybko dopaść tego żartownisia, który zapewnił nam takie wrażenia przed snem. Musiałem przyznać, że też byłem niezbyt nastawiony do tej misji i szybko chciałem ją zakończyć. Nie ociągałem się więc i widząc, że Sachiko po chwili jest już przy grubasku, sam skoczyłem w ich stronę. Widać było, że dziewczyna jest trochę nakręcona, dlatego westchnąłem tylko głęboko i zacząłem trochę współczuć grubaskowi, ale mimo to nic na razie nie mówiłem. Zostawiłem tą przyjemność Sachiko. Zdziwiłem się trochę, bo była dość grzeczna w stosunku do niego. Sam miałem ochotę powiedzieć kilka słów, ale uznałem, że lepiej grubaska nie straszyć. Jeśli jednak blef Sachiko nie zadziała, to powiem, że ma nam zdradzić, kto to zlecił, albo uśpimy go i zostawimy z gołym dupskiem w centrum wioski. W końcu nie będą sobie z nas tutaj robili żartów, cholera jasna!
D - 1000 m
C - 4000 m
B - 9000 m
A - 13000 m
S - 15000 m
D - 20 m
C - 45 m
B - 70 m
A - 90 m
S - 140 m

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 21 lut 2021, o 21:13

- 20 -

W końcu udało im się dorwać chłopaka od roznoszenia zadań, gratulacje. Ichiro jak to największy facet stał z tyłu i nie za bardzo wdawał się w dyskusję a kobieta, którą była Sachiko załatwiała sprawę. Oj jeżeli Konoha będzie polegać na kobietach to daleko nie zajadą bo z tego nic dobrego jeszcze nie wyszło. Teatralne pokręcenie głową nie zrobiło totalnie żadnego wrażenia na grubasku. Popatrzył jedynie na tą dwójkę z politowaniem dając im dokończyć a następnie odpowiedział im spokojnie. -No jak to gdzie? Tam gdzie zwykle. Do siedziby Kage do sekretarki albo do jednego z biur zależy kto wam zlecał tą misję, powinniście mieć napisane na zwoju. Uczą tego w akademii.- W dalszym ciągu patrzył z politowaniem na kamizelki chunninów. Ludzie chyba zapominali jak działa system zlecania misji w wiosce i że dana osoba bądź "frakcja" zleca misję przez radę wioski/urzędników/Kage a nie jako jakaś losowa osóbka. Grubasek stał patrząc się na dwójkę chunninów jakby oczekując jakiejś ich reakcji.
BANK
PZ
BANK klanu Yogan

Obrazek

Obrazek

Postprzez Inuzuka Sachiko » 21 lut 2021, o 22:41

Jak zwykle, wszystkiego uczą w akademii tylko najwidoczniej większość osób przesypiało te jedne konkretne zajęcia. Dlatego dziewczyna musiała sobie na szybko wszystko przypomnieć. Na szczęście ich uroczy i puszysty kurier, był tak miły, żeby streścić im konieczne podstawy. Inuzuka oczywiście nie zamierzała mu przerywać, a jedynie z uśmiechem poczekała aż skończy.
- "Powinniśmy", to bardzo dobre słowo. Myślę, że skoro jesteśmy tutaj to coś było nie tak z tym zwojem. Dlatego na pewno z chęcią pomożesz nam wyjaśnić te nieporozumienie. Mówiąc przykładowo od którego urzędnika roznosiłeś dziś zadania. - Mówiła nad wyraz spokojnie, ktoś mógłby powiedzieć, że zbyt spokojnie jak na stan w jakim się obecnie znajdowała. Nie lubiła jak ktoś chciał bawić się jej kosztem.

Postprzez Hyuga Ichiro » 21 lut 2021, o 22:53

No i cóż, znowu gówno się dowiedzieliśmy, ale można było się tego spodziewać, w końcu co mógł wiedzieć ten Bogu ducha winny grubasek, który tylko dostarcza listy? Mogłem od razu zaproponować Sachiko, to, co myślałem od początku, a więc aby udać się wprost do starszyzny i zgłosić im, że dostaliśmy nieautoryzowaną misję, ale głupio uznałem, że jako młodszy dam jej poprowadzić sprawę. Ech, czemu nigdy nie potrafię odmówić kobietom... Kiedy chciałem już coś powiedzieć i przejąć rozmowę, to Sachiko zgrabnie mnie ubiegła. Cóż, teraz jak już mamy chłopaka, to można brać go ze sobą, może przynajmniej się okaże, że ten, kto kazał mu dostarczyć dzisiaj listy, to ten sam, co "załatwił' nam tą "misję". Słysząc, jak Sachiko grzecznie się do niego zwraca postanowiłem dorzucić swoje pięć groszy. Trochę poirytowany całą sytuacją i późną porą, podszedłem i wziąłem grubasa za kołnierz, aktywowałem znów Byakugana i ze wzrokiem, jakbym chciał mu zafundować odchudzanie powiedziałem:
- Dobra, Gruby, mam już dość na dzisiaj tych gonitw i Twojego tonu. Albo nas zaprowadzisz do tego, kto przekazał Ci dzisiaj listy do dostarczenia, albo Cię zaraz uśpię i obudzisz się rano z gołym dupskiem w centrum wioski. Ewentualnie możesz dalej zgrywać mądrale, a zafundujemy Ci grubasie odchudzanie. To jak?
D - 1000 m
C - 4000 m
B - 9000 m
A - 13000 m
S - 15000 m
D - 20 m
C - 45 m
B - 70 m
A - 90 m
S - 140 m

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 22 lut 2021, o 12:36

- 23 -

Grubasek stał sobie na spokojnie dalej patrząc na ten komedio-dramat, który właśnie tutaj się odbywał. jak Sachiko postanowiła być miła no bo co im ten grubasek zrobił niby złego? No nic. Jednak Ichiro musiał zgrywać teraz bogowie wiedzą jakiego kozaka na oczach dziewczyny. Cóż, skutki takiego zachowania muszą być wyciągnięte. Grubasek popatrzył się tylko z politowaniem na Ichiro a potem przeniósł wzrok na Inuzukę. -Jestem po pracy i moja pomoc jest zależna tylko od mojej dobrej woli. Twój koleżka chyba zapomniał się gdzie jest i kim jest. Nie pomogę wam a jeżeli zostanę zaatakowany odpowiem z całą brutalnością, nie omieszkam także wspomnieć radzie wioski o tym w jaki sposób twój kolega odnosi się do ninja, którzy to dostarczają im przesyłki.- Następnie odwrócił się na pięcie i zaczął iść w swoim kierunku co chwilę zerkając w stronę dwójki ninja. Mogli spróbować mu nakopać albo robić coś innego.
BANK
PZ
BANK klanu Yogan

Obrazek

Obrazek

Postprzez Hyuga Ichiro » 22 lut 2021, o 13:46

No niestety, mój blef nie podziałał, chociaż naprawdę byłem już poirytowany całą sytuacją i zaczynałem rozważać, czy czasem nie wyciągnąć z niego informacji siłą. Nie jestem zwolennikiem rozwiązań siłowych i raczej rzadko mi się zdarza, abym się do nich uciekał, ale dzisiaj wyjątkowo mnie już świerzbiła ręka. Oczywiście nie zrobiłbym mu niczego, po prostu chciałem już wrócić do domu ze względu na późną porę oraz wykonaną już wcześniej misję, przy której co prawda fizycznie się nie zmęczyłem, ale po prostu chciałem w spokoju już usiąść po dniu w hałasie i chaosie. Postanowiłem przeprosić jednak grubaska, ale cały czas obserwując też jego reakcję. Może i tylko dostarczał listy, a może postanowił wpaść na głupi żart w postaci tej misji. Uspokoiłem się więc i zawołałem chłopaka:
- Hej, przepraszam Cię, nie chciałem nic zrobić, po prostu użyłem nieudanego blefu, który był nie na miejscu. Powiem wprost - misja którą nam dostarczyłeś była nieautoryzowana, a więc nie widniała na niej żadna pieczęć ani podpis. Pomyśl tylko: jeśli ten, który dał Ci listy wydał Ci misję bez żadnej autoryzacji i w dodatku tak absurdalną, może zwalić winę na Ciebie, w końcu to Ty ją dostarczyłeś, a nie ma na niej pieczątki Hokage ani nikogo upoważnionego. Nie wiem, komu uwierzą, ale polityka to bardziej skomplikowana gra, w której my jesteśmy tylko pionkami. Jeśli jednak doprowadzisz nas do tego kogoś z własnej woli, to będzie większa szansa na to, że to nie na Ciebie spadnie wina, w końcu sam się zgłosiłeś i to w naszej obecności. Jeśli pójdziemy tam bez Ciebie i to zgłosimy, to sprawa może się okazać nieprzyjemna. To jak, pomożesz nam? Postawię Ci później ramen w ramach przeprosin za moje grubiańskie zachowanie.
Tak kończąc zdanie z lekkim uśmiechem, który był oznaką przeprosin oraz chęci współpracy między nami, w końcu obojgu z nas powinno zależeć na tym, aby sprawę wyjaśnić, w przeciwnym wypadku cała nasza trójka może mieć kłopoty, a tego żadne z nas nie chce.
D - 1000 m
C - 4000 m
B - 9000 m
A - 13000 m
S - 15000 m
D - 20 m
C - 45 m
B - 70 m
A - 90 m
S - 140 m

Postprzez Inuzuka Sachiko » 22 lut 2021, o 16:02

W założeniach jej plan był dość prosty. Znaleźć kuriera, dowiedzieć się od kogo roznosił misję, jako że mniej więcej były one podzielone i akceptowane przez określone grupy, to nie powinien być za duży problem. Sam kurier zapewne, by mieć święty spokój udzieliłby im informacji i po prostu cieszył się resztą wieczoru. Natomiast nie przewidziała jak może zareagować Ichiro. Dotychczasowo to on próbował nadrabiać jej brak manier, dlatego teraz kompletnie nie spodziewała się po nim takiego "wybuchu". W momencie gdy Hyuga złapał kuriera za kołnierz, uniosła lekko brew w akcie zdziwienia. Yūbinnin może nie był zachwycony ich wizytą, ale na pewno nie był do nich wrogo nastawiony. Co w tamtym momencie się zmieniło. Oczywiście, nie mogli go zaatakować. Nie miało to większego sensu (jak słusznie też zauważył kurier), szczególnie, że to nie on tu się wydawał "wrogiem". On miał być kolejną poszlaką do głównego "złego", a nie samym "złym". Yato szturchnął ją pyskiem w kolano, posłała psu przelotne spojrzenie.
Ciężko. Inuzuka westchnęła gotowa by wkroczyć między dwójkę by ich rozdzielić. Jednak Ichiro spuścił z tonu. Wyglądało, że ten problem zażegnali. Pozostał teraz sam Yūbinnin, który teraz ją wyminął.
- Przepraszam, wiem, że to nas w żaden sposób nie tłumaczy, ale ten cały wieczór dał nam się ostro we znaki. Chcemy jak najszybciej wyjaśnić tą sytuację, a jesteś naszym ostatnim tropem. - Ostatecznie mogli też próbować w samej siedzibie, chociaż to by było błądzenie po omacku - Wystarczy nam informacja o osobie, której zwoje dziś dostałeś. Tyle.
Nie sądziła, by w ich całej sprawie obecność kuriera była im niezbędna. Nie wyglądał też na osobę zamieszaną w całe tę całą sytuację, po prostu wykonywał swoją robotę. Teraz ją skończył, więc na pewno nie byłby najszczęśliwszym człowiekiem gdyby ktoś go teraz ciągał po godzinach. Siłą czy też z własnej woli.
Jeśli nie uzyskają tej informacji, to cóż, zaczną szukać od nowa.

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 23 lut 2021, o 11:50

- 26 -

Sytuacja była przez chwilę napięta jak plandeka na Żuku. Ichiro jednak postanowił się ukorzyć nad panem jakim był teraz ten grubasek. -Mówicie, że ten wieczór wam dał się ostro na znaki a widzieliśmy się może z godzinę temu. To ja latam po wiosce cały dzień roznosząc przesyłki.- Ten grubasek tak na dobrą sprawę miał cięższe życie niż dwójka ludzi co do niego przyszła. On latał cały dzień a oni zmarnowali może godzinę na rozwikłanie tej zagadki, zresztą przez swoją głupotę więc używanie argumentu, że to był ciężki wieczór gdzie ich praca polegała na pójściu z punktu A i dostaniu informacji a następnie do punktu B i znowu zebrania informacji zawiewała hipokryzją. -Nie, nie jestem waszym ostatnim tropem skoro to wioska zleca misję.- Tłumaczenie Ichiro nie dotarło do niego. To tak jakby ktoś szedł sobie drogą i nagle wyskoczyła mu grupka dresów i zaczęła się do niego burać a ta osoba stwierdziłaby "Jebać was idę dalej" i nagle dresy chciały się z nim zaprzyjaźnić. I nie znasz tych ludzi i nie chcesz mieć z nimi nic wspólnego. Kurier po prostu od nich odszedł zostawiając ich z tą sytuacją samych. Co jakiś czas tylko spoglądał na nich wkurwiony czy nie będą chcieli go zaatakować. A co zrobią oni? Zobaczymy.
BANK
PZ
BANK klanu Yogan

Obrazek

Obrazek

Postprzez Hyuga Ichiro » 23 lut 2021, o 16:38

No i nic, nawet normalne co do sytuacji argumenty do niego nie trafiały, focha strzelił jak panienka i tyle. No cóż, nie chce chłopak po dobroci, to może trzeba będzie go spróbować zmusić do zmiany decyzji. Nie podobało mi się to, ponieważ sądziłem, że jak przestawię mu sytuację, to odłoży na bok swojego focha i pomoże nam oraz ewentualnie sobie. Od razu też jeszcze raz zawołałem do chłopaka z nadzieją, że obejdzie się bez przemocy i dam radę wytłumaczyć mu sprawę:
- Hej! Chyba mnie nie zrozumiałeś. Na misji nie ma pieczątki ani żadnego podpisu, a więc nie została ona autoryzowana, zatwierdzona przez nikogo, przynajmniej formalnie. Teoretycznie więc osobą odpowiedzialną za to jest ta, która Ci przekazała zwoje jest odpowiedzialna za to, lub Ty, który spokojnie mogłeś zrobione przez siebie zwoje, przekazać nam, co zresztą jest głupie i mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę konsekwencje jakie możesz ponieść, ale wciąż możliwe. Jeśli pójdziemy z tym do komisji, to jak sądzisz, na kogo w razie co spadnie wina za to? Na osobę, która Ci to przekazała, a więc pewnie kogoś z wysoką pozycją, czy na Ciebie, doręczyciela listów? Dlatego proszę i nalegam, abyś poszedł z nami i wyjaśnił tą sprawę. Inaczej spojrzą na kogoś, kto sam przychodzi wyjaśnić coś takiego, niż jak zostaje wezwany. Dlatego jesteś naszym ostatnim tropem, Ty pomożesz nam, a my Tobie. Mam bliską mi osobę w siedzibie Hokage, bardzo ważną, więc jeśli pomożesz nam, to szepnę mu dobre słowo o Tobie. Zastanów się dokładnie zanim mi odpowiesz.
D - 1000 m
C - 4000 m
B - 9000 m
A - 13000 m
S - 15000 m
D - 20 m
C - 45 m
B - 70 m
A - 90 m
S - 140 m

Postprzez Inuzuka Sachiko » 23 lut 2021, o 18:27

To bardzo ciekawe, by teraz porównywać jak ciężki dzień mogli mieć. Jeszcze niecałe 24 godziny temu leżała w szpitalu, osłabiona ze złamanym żebrem. Do wioski to ją dosłownie dociągnęli. Więc tak. Po wyjściu ze szpitala, dość nieprzyjemnej sytuacji z samym Hokage i w pewien sposób zniszczonymi planami na wieczór, mogła więc spokojnie dyskutować kto mógł mieć gorzej w tym momencie. Naprawdę. Westchnęła ciężko masując kark. Pomoc kuriera przyśpieszyłaby wszystko. Nie musieli by błądzić i szukać odpowiedniej osoby, a po prostu do niej pójść. Kiedy ona zastanawiała się jaki wykonać następny krok, Ichiro najwidoczniej nie zamierzał się poddawać w swoim postanowieniu zaciągnięciu Yūbinnin do biura misji. Sachiko ponownie pomogła wpakować się Yato pod kamizelkę, przysłuchując się słowom młodszego chłopaka. Niekoniecznie zgadzała się ze wszystkim co mówił, ale też miał trochę racji. Dlatego też po upewnieniu się, że szczeniak nie wypadnie spod kamizelki obserwowała sytuację. Nie miała zamiar pozwolić im się pozabijać, więc w razie potrzeby wskoczy między nich. Szczerze mówiąc wolałaby tego nie robić i tak jakoś dziwnie odnosiła wrażenie, że podobną sytuację widziała dzisiejszego popołudnia.
Następnie wszystko zależy od relacji Yūbinnina i Hyugi. Jeśli pójdą razem, niech tak będzie.
Jeśli ostatecznie kurier zleje ich kompletnie, to Inuzuka znów spróbuje wyłapać nowy trop ze zwoju od Ichiro. Tym razem ignorując dodatkowo zapach grubaska. Może wtedy w samej sali misji wyczuje podobną osobę. Koniec końców i tak będą musieli się tam udać.
Atuty:

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 23 lut 2021, o 18:42

- 29 -

Ichiro chyba nie zrozumiał, że młodzieniec zakończył z nim rozmowę i dalej coś tam pyszczył się w jego stronę. -Chłopie, jak ty gówno wiesz o mojej pracy to tym bardziej nie wiesz jakie konsekwencje mogę ponieść. Nie wszystko co noszę jest zapieczętowane a treść listu mnie nie interesuje. Ja tam się wybronię bo jest odnotowane, że brałem przesyłkę dla was. Zresztą gówno masz a nie znajomości u Hokage jak nie poszedłeś tego od razu załatwiać w znajomościach tylko szukasz jakiegoś losowego kuriera po całej wiosce. Przegryw.- Dodał na koniec a następnie kontynuował swoją wędrówkę. -Nie omieszkam wspomnieć o twoim zachowaniu urzędnikom w siedzibie- I chłop poszedł. No mogli go gonić ale czy to miało sens? Jak widać Ichiro zainwestował tyle punktów w dyplomację co Seitaro czyli niewiele. Ogólnie aż dziw, że jeszcze nie umarł na tej misji przez wszystkie swoje decyzje no ale cóż, kto wie co przyniesie los? Co do Sachiko to próbowała wyczuć jakiś inny zapach oprócz kuriera i Ichiro i wyczuła je 4. Jak widać zwój przechodził z rąk do rąk i umiejętności Inuzuki raczej dużo tu nie dadzą. No chyba, że postanowią oblukać wszystkie 4 adresy tylko, co im to da?
BANK
PZ
BANK klanu Yogan

Obrazek

Obrazek

Następna strona

Powrót do Dzielnica Mieszkalna