Pokój numer 28

Największy i najpopularniejszy hotel w Konohagakure no Sato. Tutaj zatrzymują się prawie wszyscy przyjezdni shinobi.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Pokój numer 28

Postprzez Lily » 7 lis 2019, o 15:08

Pokój o metrażach 40 metrach kwadratowych. Wystarczający dla pojedynczej osoby. Pierwsze piętro. Wewnątrz znajdziemy wszelkie typowe dogodności, jakie hotel tej klasy może zapewnić. Dostęp do łazienki, wygodne łóżko, biurko przy ścianie, kanapa i telewizorek. Sprzątanie następuje raz dziennie, zazwyczaj po godzinach śniadaniowych by nie wpadać na klientów. Malutkie okienko - przez które przeciśnie się co najwyżej jakieś małe zwierzę - jak i dwa okna na balkon dają widok na wioskę ukrytą w liściach. Wewnątrz zaś znajdowało się kilkanaście toreb koloru identycznego do płaszcza handlarza. Wszystko wskazywało na to, że mieszkał tutaj już od jakiegoś czasu i szybko nie planował opuszczać lokalu.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily Yami Saiko/Miko Shizuka zawsze pomoże.
 
Posty: 1333
Dołączył(a): 9 lip 2017, o 10:26
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Pokój numer 28

Postprzez Hyūga Aya » 7 lis 2019, o 19:32

Ile to już godzin? Aya straciła rachubę, powoli zaczynała myśleć, że może powinna odpuścić śledzenie handlarza jednak skoro już spędziła na tym śledztwie tyle godzin to nieco słabo było by odpuścić bez zdobycia jakichkolwiek dowodów. Ale.. czy mogła się ot tak włamać do czyjegoś pokoju? Jeśli coś się stanie to pewnie cała wina spadnie na geninkę, no ale cóż - kto nie ryzykuje ten nic nie zyska! Dziewczyna poczekała, aż handlarz sobie zaśnie po czym spróbuje dostać się do jego pokoju przy pomocy okna - jednak tylko jeśli te będzie otwarte, bądź otwarcie ich okaże się możliwe do wykonania w miarę cichy i prosty sposób. Jeśli nie da rady to trzeba będzie udać się do hotelowego wejścia i wymyślić sposób na zdobycie klucza.
 
Posty: 92
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 00:11
Ranga: Chūnin

Re: Pokój numer 28

Postprzez Lily » 9 lis 2019, o 23:51

Spędzenie tak długiej ilości czasu na mrozie nie było korzystne, lecz determinacja kierowała młodą Geninką. Przeczuwała, że ogólnie mogła porywać się na rzecz znacznie większą od swoich kompetencji. Jakakolwiek jednak pomoc i wskazówki dla władzy mogą okazać się przydatne i zapisać się w jej kartotece. Lepsze zerkanie na jej osobę od osób, które obecnie pełniły władzę wiosce z pewnością się przyda.
Handlarz zasnął po trzech godzinach, ruch na ulicach zbiedniał jeszcze bardziej. Pierwsza próba, okno. Zamknięte. Gdyby było lato, pewnie tego kłopotu by nie było. Podważenie ich przy Twojej obecnej i to jeszcze osłabionej siły nie wchodziło w grę, kiedy chciało się być cichą. Pozostało więc wejście do budynku i kombinowanie dalej...

Info:
- Pusta recepcja z wyjątkiem jednej kobiety, która pełniła zmianę. Lat 30, blond włosy.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily Yami Saiko/Miko Shizuka zawsze pomoże.
 
Posty: 1333
Dołączył(a): 9 lip 2017, o 10:26
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Pokój numer 28

Postprzez Hyūga Aya » 10 lis 2019, o 01:41

Zdecydowanie mało rzeczy szło dziś wedle planu Kasztana - choć ciężko powiedzieć aby miała jakiekolwiek realne plany nie licząc tego by śledzić jedynego podejrzanego. W sumie to dziwne, że wioska go nie śledziła. ...A może dokładnie to robiła? Może ktoś przez cały dzień obserwował gostka jak i próbującą go śledzić geninkę? Jeśli była to prawda, to cóż pewnie prawdziwy szpieg miał się z czego śmiać. Starając się nie myśleć o negatywach Aya ruszyła w stronę babki na recepcji, próbując przy tym udawać pewną siebie osobę, która wie co robi.
- Hejo. Jak tam nocna zmiana, leci jakoś?

Rzuciła na dobry początek chcąc nieco rozkuć lody.
- Hyuga Aya - przybywam w sprawach bezpieczeństwa wioski.

Dodała przechodząc błyskawicznie do sedna, chcąc zaskoczyć recepcjonistkę tak by ta nie zdołała powiedzieć nie!
- Potrzebuję klucza do Pokoju 28. To suuuper ważna sprawa.
Dorzuciła niemal natychmiast nachylając się nad ladą i obniżając ton swego głosu - wszak ściany mają nosy, emm… chodziło o uszy.
 
Posty: 92
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 00:11
Ranga: Chūnin

Re: Pokój numer 28

Postprzez Lily » 10 lis 2019, o 01:50

Kobieta ziewnęła w chwili wejścia członkini klanu Hyuuga. Była to reakcja dość typowa patrząc na porę. Oczy jednak się jej rozszerzyły widząc potencjalnego gościa. Uśmiechnięta przywitała się i zapytała w czym może pomóc. Na twarzy jednak szybko zmieniła się mimika słysząc do chciałaś osiągnąć.
-Em... - zaczęła, będąc lekko zbita z tropu -Przykro mi, ale nie mam zielonego pojęcia kim dokładnie jesteś. Nie mogę zaś łamać polityki i zasad hotelu. Każdy gość ma prawo do spokoju oraz swojej prywatności. Masz może jakieś dokumenty, które potwierdzałyby całą sprawę? - zapytała i czekała na odpowiedź. Szybko mogłaś się domyślić, że jakieś oficjalne pismo od starszyzny wioski mogłoby tutaj wiele dobrego przynieść. Nie miałaś jednak takowego a wliczając studentów akademii, znajdowałaś się na samym dole hierarchii wojskowej Konohagakure no Sato. Fakt, posiadane nazwisko mogło dawać pewne przywileje, jednakże miało też swoje ograniczenia. Co teraz?
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily Yami Saiko/Miko Shizuka zawsze pomoże.
 
Posty: 1333
Dołączył(a): 9 lip 2017, o 10:26
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Pokój numer 28

Postprzez Hyūga Aya » 10 lis 2019, o 02:12

Szlak ...twarda sztuka. Tak się stawiać przed detektyw Ayą? Kto by się spodziewał. Taktyka na call center nie zadziałała, toteż kasztan musiała zmienić swą strategię. Dziewczyna wzięła głęboki oddech i zamknęła na chwilę oczy po to by po ich otwarciu zaatakować z pełną mocą! Jak? Wyciągając najważniejszy dokument świata! Pieniądz. Z portmonetką i magiczną tabletką na ladzie, Hyuga spojrzała na kobietę raz jeszcze atakując ją tajną techniką znaną jako "laser sprawiedliwości" - czyli bardzo intensywne i praworządne lampienie się na drugą osobę aby zrozumiała, iż jest się poważnym.
- Szanujesz zasady. Rozumiem. Ale proszę.... Tu chodzi o pozbycie się tej przeklętej choroby. Jestem na świetnym tropie i tylko ty możesz mi pomóc dotrzeć dalej. Dla dobra wioski - proszę przyjmij ten prezent w ramach zaufania.

Odparła przekazując dziewczynie 4 tysiące, czyli niemal połowę swych oszczędności.
 
Posty: 92
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 00:11
Ranga: Chūnin

Re: Pokój numer 28

Postprzez Lily » 10 lis 2019, o 02:48

Sytuacja nietypowa i niezręczna. Nie mając żadnych wymaganych rzeczy, Aya musiała zastosować inne metody. Jakie? Przekupstwo i wpłynięcie na ogólne wartości nieznanej kobiety. Ta słysząc o Twojej chęci pozbycia się choroby, widząc jednocześnie wyłożone pieniądze na ladzie zaczęła się wiercić. Walczyła sama z sobą, nie będąc pewna czy akcja ta będzie rzeczywiście pozbawiona konsekwencji. Westchnęła, sięgnęła po gotówkę i szybko ją schowała. Przyglądała Ci się uważnie, całkowicie pobudzona. Sięgnęła po coś zza ladą i położyła przed Tobą zapasowy klucz.
-Błagam, nie chce tego żałować. - rzuciła nerwowo ale dodała pod sam koniec -Powodzenia. - mogłaś teraz spokojnie ruszyć do pokoju. Co będziesz jednak chciała tam osiągnąć?

Info:
- Gracz proszony jest o szczegóły. Co chce zrobić, jak to zrobić itp. itp.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily Yami Saiko/Miko Shizuka zawsze pomoże.
 
Posty: 1333
Dołączył(a): 9 lip 2017, o 10:26
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Pokój numer 28

Postprzez Hyūga Aya » 10 lis 2019, o 03:28

Zadziałało! Kasztan nie mogła uwierzyć w własne zdolności, może faktycznie miała nosa do takiej roboty? Czyżby szykowała się robota w milicji Konoszy i wlepianie mandatów wandalą-shinobi, którzy za szybko po dachach biegają łamiąc zasady bhp. Swoją drogą Aya nie chciała ryzykować zawodowej kariery recepcjonistki, toteż po zabraniu reszty kasy, tabletki i klucza rzuciła w jej stronę jeszcze jedno zdanie.
- Spoko. W razie komplikację biorę całą winę na siebie. W razie czego zmusiłam cię do współpracy szantażem i groźbami.

Po tych słowach i obdarowaniu kobitki ostatnim uśmiechem, młoda Hyuga spoważniała po czym szybkim tempem ruszyła pod drzwi do felernego pokoju 28. Przed wejściem uruchomiła jeszcze swe białe oczęta aby upewnić się, że za drzwiami nie znajduje się jakaś płuapka bądź alarm, po czym połknie pigułę aby powstrzymać efekty zarazy i powolutku, delikatnie przystąpi do przekręcenie kluczyka i otwarcia drzwi. Niczym jakiś ninja Aya planowała generować jak najmniej chałasu i wyraźnie pilnować tego gdzie staje przy pomocy swych ocząt. Póki co bez dotykania chciała tylko zerknąć na torby, póżniej zdecyduje co dokładnie zrobić. Oczywiście - cały czas nasłuchuje i spogląda systematycznie co kilka sekund na handlarza czy ten aby na pewno śpi...


Spoiler:
 
Posty: 92
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 00:11
Ranga: Chūnin

Re: Pokój numer 28

Postprzez Lily » 12 lis 2019, o 11:30

Twoje zapewnienie było zaskoczeniem u kobiety, lecz niezwykle mile przyjęte. Gdyby się okazało, że wszystko pójdzie szybko i sprawnie, być może częściej takie akcje będą dla Ciebie możliwe. Twoje białe oczy pozwoliły prześwietlić pokój i sprawdzić jak bezpieczne byłoby wejście. Dostrzegłaś grubą monetę zawieszoną na szczycie drzwi, która bez wątpienia miała spaść i wywołać hałas po ich otwarciu. Udało Ci się ją złapać po włożeniu ostrożnie kluczyka, unikając wybudzenia handlarza. Kolejny sukces. Teraz pozostało sprawdzenie co mógł mieć w torbie. Doszłaś do niej i sięgnęłaś do środka, wyciągając wcześniej wyłapany zwój. Niestety, brak techniki lub nabytej umiejętności cichego skradania się wybudziło mężczyznę, który jak widać miał lekki sen.
-Co?! Kto?! - sięgnął po kunai pod poduszką, wstając gwałtownie. Nie szarżował do ataku ale jak widać, miał zamiar się bronić gdyby zaszła potrzeba.

Info:
- 1 tabletka
- 4000 Ryo
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily Yami Saiko/Miko Shizuka zawsze pomoże.
 
Posty: 1333
Dołączył(a): 9 lip 2017, o 10:26
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Pokój numer 28

Postprzez Hyūga Aya » 22 lis 2019, o 16:02

Gaah! No i to tyle jeśli chodzi o skadranie! Jak zwykle defective detective pokazał klasę godną Kasztana. Dziewczyna zaklęła w myślach po czym korzystając z imponującej jak na geninkę szybkości ruszyła na handlarza nim ten zdoła jakkolwiek zareagować. Plan był tak prosty, że aż ciężko było go nazywać planem. Ot spróbować unieszkodliwić gostka przy pomocy jednego Juken, po czym zbombardować go kolejnymi ciosami chcąc uniemożliwić przeciwnikowi możliwości do reakcji i pozbawić go przytomność atakując jego punkty chakry! Niech se facio jeszcze pośpi!

Spoiler:
 
Posty: 92
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 00:11
Ranga: Chūnin

Re: Pokój numer 28

Postprzez Lily » 27 lis 2019, o 12:57

Mężczyzna nie był zadowolony z nieproszonego gościa, bowiem kto zwykle wita z otwartymi rękoma kogoś, kto mógł byś potencjalnym złodziejem bądź zabójcą? Dzięki zjedzonej tabletce kunoichi nie musiała się martwić objawami choroby jak i obniżonymi możliwościami fizycznymi. Tylko dzięki temu zdołała uniknąć zbliżającego się ciosu z trzymanej w dłoni broni. Mistrzynią stylu nie byłaś i daleko Ci było jeszcze do zapewnienia sobie szybkiej utraty przytomności u przeciwnika. Wydawał z siebie jednak handlarz dźwięki bólu, dyskomfortu i ogólnych problemów zdrowotnych. Leżał na ziemi, nie mogąc się obecnie zbytnio ruszyć. Mogłaś do próbować dobić, przepytać bądź zwyczajnie poszperać w rzeczach i uciec z hotelu.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily Yami Saiko/Miko Shizuka zawsze pomoże.
 
Posty: 1333
Dołączył(a): 9 lip 2017, o 10:26
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Pokój numer 28

Postprzez Hyūga Aya » 28 lis 2019, o 21:20

Na coś się te mordercze, wycieńczające treningi przydały! Aya mogła być z siebie zadowolona! Ktokolwiek twierdził, że przemoc nie była rozwiązaniem musiał być totalnym debilem! Spójrzcie tylko! Podgladanie kogoś cały dzień a sklepanie gościa - co dało lepszy efekt? No ba - sklepanie gostka. Defective Detective zdecydowanie musiała zapamiętać o dzisiejszej lekcji, choć jako kunoichi zapewne musiała nad swymi detektywistycznymi zdolnościami jeszcze ostro popracować. Obecnie panienka z rodu Hyūga chciała w pierwszej kolejności pozbawić gostka przytomności, chcąc wykorzystać do tego swą znikomą ale jednak istniejącą wiedzę medyczną oraz byakugana zdzieliła gościa dość mocno w głowę chcąc by ten zobaczył gwiazdki. Oczywiście zabieg ten nie był zbyt bezpieczny ale kasztan uznała go za potrzebny. Dopiero po tej czynności - powtarzanej do póki gostkowi się oczy nie zamkną Aya zajmie się przeszukiwaniem toreb w celu zdobycia informacji, potem będzie musiała wymyślić co powinna zrobić z samym podejrzanym. Ahh… to było zdecydowanie za dużo dla niezbyt utalentowanej geninki.
 
Posty: 92
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 00:11
Ranga: Chūnin

Re: Pokój numer 28

Postprzez Lily » 28 lis 2019, o 23:10

Dziewczyna postawiła na wywołanie braku przytomności. Co prawda nie miała jeszcze aż tak dużego doświadczenia, jednakże podstawowa wiedza oraz metoda prób i błędów zadziałała. Spokojnie można jednak było podejrzewać uszkodzenie czaszki, dlatego też jeżeli chciało się utrzymać osobnika przy życiu to prędzej czy później musiał trafić do szpitala. Te zaś jak wiadomo były pełne.

Przeszukałaś torby i oprócz rzeczy różnej świeżości dostrzegłaś jeden specyficzny zwój. Był zwinięty a wewnątrz - dzięki oczom - ujrzałaś znak opisujący słowo "wymiana". O co chodziło i jak to mogło działać? Mogłaś się jedynie domyślać. Pieniędzy zaś nigdzie nie można było się dopatrzeć. Najwidoczniej cały swój zarobek musiał gdzieś ukryć. Podejrzewałaś, że dłuższa przerwa w obserwacji mężczyzny w gorących źródłach mogły być tą chwilą, gdzie proces zaszedł.

Co zrobi dalej kasztan to już tylko i wyłącznie od niej zależało.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily Yami Saiko/Miko Shizuka zawsze pomoże.
 
Posty: 1333
Dołączył(a): 9 lip 2017, o 10:26
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Pokój numer 28

Postprzez Hyūga Aya » 29 lis 2019, o 20:51

Szczęście zdecydowanie nie było po stronie ambitnej geninki, ugh.. Aya już sobie wyobrażała jaką naganę dostanie od swego tatuśka i reszty starych nudziarzy klanu. Kasztan wzięła głęboki oddech i kopnęła jedną z toreb zerkając w ciszy na handlarza którego nieźle obiła i dopiero teraz zdała sobie sprawę, że może potraktowała go nieco za ostro. Biorąc kolejny głęboki oddech, nastoletnia Hyūga otworzyła okno, które wcześniej było dla niej przeszkodą i spróbowała jakoś narzucić chłopa na plecy aby jako-tak móc się poruszać i ruszyć w stronę szpitala. Wszak tylko spowodowania śmierci na gościu Konohy jej dzisiaj do szczęścia brakowało...
 
Posty: 92
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 00:11
Ranga: Chūnin

Re: Pokój numer 28

Postprzez Yami Saiko » 30 lis 2019, o 00:47

Zabrałaś niezbędną rzecz i szybko jednak doszłaś do wniosku, że za dużego sukcesu tutaj nie osiągnęłaś. Zdawałaś sobie jednak sprawę, że zdolni ninja i bardziej wyszkoleni być może mogliby zadziałać znacznie więcej nawet z tym jednym dziwacznym przedmiotem. Nie brakowało Ci jednak entuzjazmu i dobrze to wróżyło w dalszej karierze ninja. Otworzyłaś zamknięte okno, wzięłaś mężczyznę na bark i ruszyłaś w stronę szpitala. Obawiałaś się o zdrowie handlarza. Obrażenia głowy mogły być większe, niż na pierwszy rzut oka można było przypuszczać. Lekarze natomiast jak i pielęgniarki byli uwaleni robotą. Czy znajdzie się w ogóle jedno wolne łóżko dla kogoś, kto czerpał tyle korzyści z cierpienia niewinnych?

Info:
Następny post w szpitalu. Możesz napisać co chcesz. Im większa wyobraźnia gracza tym lepiej. W razie pewnych niedociągnięć będzie korekta ze strony prowadzącego (posty te w zasadzie już są jedynie smaczkiem fabularnym, wpływającym na zwiększenie wynagrodzenia z uwagi na koniec eventu).
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Sennin Mōdo
Spoiler:
 
Posty: 1564
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 22:37
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: S-Rank


Powrót do Hotel

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników