Takumi no Sato

Prowadzą tu główne szlaki handlowe wzdłuż rzek. Jest tu też rozwinięte rybołówstwo i rzemiosło artystyczne. Kraj w całości położony w deltach wielu rzek. Często organizowane są tutaj spływy kajakowe dla turystów. Grunty tutaj są dość grząskie, miejscami ziemia jest bardzo żyzna przez co okoliczni rolnicy zbierają wysokie plony ryżu. Hodują tu rzadsze, bardziej wymagające odmiany tego zboża.
Znajdują się ty wioski Tanigakure no Sato oraz Takumi no Sato.

Takumi no SatoTanigakure no Sato

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Takumi no Sato

Postprzez Lokacja » 4 wrz 2017, o 16:08

Obrazek

Wioska Rzemieślników, Takumi słynie z umiejętności w tworzeniu broni, z których wiele jest sprzedawanych do wiosek ninja na świecie. Opis bla bla bla

Możliwy jest tu zakup broni w ilości hurtowej, do wzmocnienia wiosek, własnych armii, organizacji.
Administrator
 
Posty: 550
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 12:45

Re: Takumi no Sato

Postprzez Hoshigaki Kujira » 1 sty 2021, o 16:22

Hujin potraktował słowa Kujiry o mapce znacznie poważniej, niż rybka się spodziewał. Nie żeby mu to w jakiś sposób przeszkadzało - dokładnie sporządzona mapa była znacznie lepszą opcją niż kilka nakreślonych kresek, które mówią Hoshigakiemu gdzie ma iść. Po prostu chłopak spodziewał się raczej tego drugiego, toteż został bardzo pozytywnie zaskoczony przez mnicha. Na słowa mężczyzny o zawitaniu po wszystkim do jego świątyni, swojej córce i zakładzie budowlanym rybka pokiwał głową. Następnie Hujin podążył w swoją stronę, a Hoshigaki udał się do Kraju Rzek, gdzie zająć się miał brakiem snu miejscowej ludności.

Wraz z dotarciem do Takumi no Sato, Kujira od razu zabrał się za realizację powierzonego mu zadania. Już wcześniej przygotował sobie kilka notek, toteż teraz pozostawało mu tylko znaleźć kogoś, kto powie mu gdzie jest zakład budowlany, następnie zapytać tam o Tamayę i w końcu przedstawić się jej oraz powiedzieć kto go przysyła.

Notki:
 
Posty: 165
Dołączył(a): 25 kwi 2020, o 15:22
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Takumi no Sato

Postprzez Chinoike Rai » 8 sty 2021, o 01:01


15/??
Misja B - Tylko jedno w głowie mam...


Kujira przybył do prawie samego serca Kraju Rzek, gdzie jednym z miastem było owe Takumi no Sato. Wioska, która faktycznie mogła przysłużyć się na przyszłość wiosce dźwięku, jeśli myśleliby skąd pozyskać machiny oblężnicze lub po prostu budowniczych zdolnych do ich produkcji. Z tego słynęła ta wioska - z uzbrojenia. Dlatego też nic dziwnego, że sklepy budowlane miałyby tu miejsce. Kierowany radami ludzi, Rekinkowi udało się w końcu zlokalizować miejsce sklepu budowniczego Tamayi, córki wcześniej spotkanego mnicha.
Stojąca w ubraniu robotniczym i wycierająca swoją twarz kobieta wyglądała tak, jakby nie starzała się po ukończeniu dwudziestego roku życia. Można było domyślać się, że była starsza, jednak... wygląd tego nie zdradzał. Kiedy skończyła obcierać twarz, udało się jej spojrzeć w oczy przybyłemu mężczyźnie. — Gadać nie umiesz, co? — I ziewnęła, przecierając jedno z oczu ze zmęczenia. — No... jest taki problem. Co rusz ktoś nie umie się wyspać u nas i robota nie idzie dobrze. Paru ludzi już zginęło i nie wiemy czemu... Niektórzy tylko mówią, że mają w snach podobne "wizje", a raczej sylwetki osób. I to powoduje, że boją się zasnąć... Mi tylko dwa razy się tak zdarzyło samej... — Poczekała na to co ma do powiedzenia.NPC:
Hujin - Mnich
Tamaya - Córka Mnicha

Potrzebujesz sprawdzenia misji samodzielnej, misji od przedziału od C do S? Be my guest, wyślij wiadomość na PW lub zagadaj <3
Obrazek

Misje (2/3)
- [B] Hoshigaki Kujira - Tylko jedno w głowie mam... (Zwojowa)
- [B] Hoozuki Anzou i Taka - Ku bogom się zwracamy... (Zwojowa)
- Zarezerwowane
 
Posty: 434
Dołączył(a): 6 mar 2019, o 03:52
Ranga: Tokubetsu Jōnin


Powrót do Kawa no Kuni - Kraj Rzek

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników