Mroczny Las

W większości składa się z licznych łąk. Jest tu wiele osad - dość duże zaludnienie kraju jest efektem ciepłego, letniego klimatu przez większość roku. Warunki sprzyjają rozwojowi rolnictwa. Rozwija się też gałąź handlu rzadkimi ziołami, lekami, truciznami i innymi medykamentami. Ludzie tutaj można by powiedzieć, że są długowieczni.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Mroczny Las

Postprzez Maji Eiji » 8 lut 2021, o 11:22Misja Rangi B: Pieśń w Lasach Piekła
Cel: Zdobycie przedmiotu unikalnego
3/?Też chciałbym wiedzieć, jaki to potwór postanowił przerwać pracę, naszej małej wynalaszczyni! Przecież mogła być w tej chwili u progu wiekowego jak nie milenialnego odkrycia! Całe eony by mówiły o wielkiej Ko posiadające labolatorium zrobione, nie z schowka na miotły. I oto ta wielka Ko, została oderwana brutalnie, by poczynić swoje obowiązki shinobi. Taki stan rzeczy niestety dopadał każdego, kto posiadał rangę ninja, no w większości wypadków. Kiedy posiadająca-dziwne-oczy kobieta spojrzała na misje mogła dostrzec dwie rzeczy. Mianowicie, że porwana została jedna członkini Klanu Nara, przez aktualnie niepoznanych użytkowników materialnej czakry. Były to jedyne informacje jakie miała w spowitym nocą lesię. Wypadałoby się rozejrzeć prawda?
Ostatnio edytowano 11 mar 2021, o 09:40 przez Maji Eiji, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek
Obrazek


Jiton:Portmonetka


Prowadzone Misje

MK:Hoshiyaku Yabushi
 
Posty: 358
Dołączył(a): 14 mar 2020, o 17:28
Ranga: Chūnin

Re: Mroczny Las

Postprzez Uchiha Ko » 10 lut 2021, o 21:22

Hueeee?! Wyciagneli ją z pracowni tylko po to by uratowała jakiegoś porwanego gamonia!? Przecież czymś takim mógłby się zająć każdy genin! Ona miała ważniejsze rzeczy na głowie. Ug... jedym plusem całej tej sytuacji był fakt, iż mogła ponownie odwiedzić kraj Traw. Miejsce to słynęło z wielu cudnych roślinek, toteż póki co Ko skupiła się na zbieraniu ziółek. Prócz tego oczywiście rozglądała się jeszcze za jakimikolwiek śladami, ale jako, że żadną śledczą nie była no to zbyt łatwo pewnie jej te poszukiwania nie szły. Kraj Traw był wielki, porwany osobnik mógł być gdziekolwiek! Ugh... szykowały się spore wakacje od twórczej pracy.


35 punktów - Dwa zioła A, jedno S

Kanpō-i
Atut nabyty

Postać zna wiele roślin z całego świata. Orientując się w ich właściwościach w razie potrzeby jest w stanie szukać roślin w terenie. Podczas pojedynczej sesji zbierania roślin można znaleźć 5 jednostek wybranej rangi. Postać posiada limit Punktów Poszukiwania równy 10. Limit ten zwiększa się o 5 za każdy pełny poziom Zaijutsu. Limit ten odnawia się w każdym tygodniu (w niedzielę), jednak niewykorzystane punkty nie kumulują się. Poszczególne rangi Ziół podczas poszukiwań wykorzystują różną ilość Punktów Poszukiwań.
Koszt poszukiwań ziół:
D: 2
C: 4
B: 8
A: 10
S: 15
Ziół szukamy poprzez opisanie tego w fabule. Zbiorów nie można jednak przeprowadzać Zimą lub Suchą porą.
MK Sabaku no Kumari, Kurosawa Shin'ichi

Obrazek

Spis mikstur Ko
Spis tworów Ko
 
Posty: 273
Dołączył(a): 6 kwi 2020, o 18:31
Ranga: Chūnin

Re: Mroczny Las

Postprzez Maji Eiji » 14 lut 2021, o 12:04

Misja Rangi B: Mroczna Pieśń w Lasach Piekła
Cel: Przedmiot Unikalny
Uchiha Kyo
5/?


Kogo my tutaj mamy w tym ciemnym i mrocznym lesie. W końcu nie od czerepu wziął swoją nazwę i matko boska kto wysłał praktycznie dziecko do tego wręcz owiewającego mrokiem miejsca. Tylko jakiś psychol by był skłonny do wysłania naszej słodkiej i niewinnej Ko w takie okrutne miejsce, przecież człowiekowi na samą myśl o tym miejscu potrafiły stanąć włosy dęba,, niech bogowie czy co to tam jest na górze ma ją w opiece, w takim mrocznym miejscu. To jest po prostu niewybałe by..czy ona zbiera kwiatki! O ludzie ona postanowiła pozbierać sobie kwiatki, jakby kompletnie nic jej to nie obchodziło. No tak, było w końcu zielarką. Tacy ludzie bywają doprawdy osobliwi, jednak nie teraz o tym. O tym teraz, że nasza biedna Ko, była totalnie beznadziejna w szukaniu śladów, w przeciwieństwie do jej skilli w warsztatowaniu. Jednak nawet ktoś taki jak ona, mógł usłyszeć nagły krzyk, dobiegający z południowego zachodu. Był to kobiecy krzyk.
Ostatnio edytowano 4 mar 2021, o 13:09 przez Maji Eiji, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Obrazek


Jiton:Portmonetka


Prowadzone Misje

MK:Hoshiyaku Yabushi
 
Posty: 358
Dołączył(a): 14 mar 2020, o 17:28
Ranga: Chūnin

Re: Mroczny Las

Postprzez Uchiha Ko » 15 lut 2021, o 23:06

No po ciemku to tak strasznie lipnie szukać śladów - szczególnie gdy się kurczę na tym nie znało. No ale przynajmniej kilka ciekawych "kwiateczków" se znalazła, więc nie było tak źle. Bidna Ko sama nie bardzo wiedziała co powinna teraz zrobić, przeczekać, aż noc się skończy? Błądzić po omacku? W ten krzyk - oznaka, że ktoś jeszcze prócz niej musiał znajdować się w tym ciemnym miejscu. Kierując wzrok w stronę z której Ko usłyszała cudzy głos, dziewuszka szybko uznała, iż należało by ruszyć w tym kierunku. Szybciutko chowając zioła do plecaczka, biegiem ruszyła na rekonesans a być może i wręcz na ratunek jak jakiś superheros. Uchiha starała się trzymać blisko gałęzi - koron drzew o ile było to możliwe nie chciała by ktoś ją zbyt łatwo odkrył. Dlatego też była gotowa korzystać z Ki Nobori no Shugyō podczas swej podróży w stronę krzyczącej kobiety.

MK Sabaku no Kumari, Kurosawa Shin'ichi

Obrazek

Spis mikstur Ko
Spis tworów Ko
 
Posty: 273
Dołączył(a): 6 kwi 2020, o 18:31
Ranga: Chūnin

Re: Mroczny Las

Postprzez Maji Eiji » 27 lut 2021, o 08:54

Misja Rangi B: Mroczna Pieśń w Lasach Piekła
Cel: Przedmiot Unikalny
Uchiha Kyo
8/?


I wracamy do naszej zbieraczki ziół wszelakich, która niczym błyskawica, znalazła. Przeróżne rodzaje ziół, jednak nawet bez swojego sharingana, dziewczyna mogła usłyszeć pewien niegodziwy dźwięk, który jak przystało na normalnego obywatela-nie-wytykaj-mi-teraz-że-ma-super-moce, postanowiła wykazać się aktem prawdziwego heroizmu, jak na..dziecko. Jednak, kto w tych czasach zwraca uwagę, czym zajmuje się dziecko. Opieka społeczna ma to najpewniej gdzieś, więc dlatego zostawmy debatowanie o takich sprawach im. I po odjęciu ze swojego skarbca chakralne RÓWNOWARTOŚCI użytej techniki. Ruszyła przed siebie jak małpka, a jej oczom powoli zaczął ukazywać się widok, całkowicie zasznurowanej i teraz już zakneblowanej kobiety, przez co poznanie jej tożsamości było w tej chwili nie możliwe, jednak coś, co przykuło napewno jej uwagę, to dwójka shinobi wokół jej. Będzie zabawa!
Ostatnio edytowano 4 mar 2021, o 13:09 przez Maji Eiji, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek


Jiton:Portmonetka


Prowadzone Misje

MK:Hoshiyaku Yabushi
 
Posty: 358
Dołączył(a): 14 mar 2020, o 17:28
Ranga: Chūnin

Re: Mroczny Las

Postprzez Uchiha Ko » 1 mar 2021, o 04:31

No proszę, proszę... cóż tu się działo? Ko nie była do końca pewna jak powinna w tej sytuacji zareagować, wszak mimo wszystko zdecydowanie brakowało jej doświadczenia i informacji o styuacji. Kim była ta kobieta? Kim byli ci shinobi? Kto był wrogiem w tej sytuacji? Cichutko, Ko sięgnęła po jedną bombkę z Nakimushi doku i rzuciła nią od tylca w dwójkę groźnie wyglądających nieznajomych. A co! Niech se popłaczą, bo pewno zrobili coś złego! A po tym ataku przyjdzie czas na DRAMATYCZNE wejście! W umyśle małej Ko zabrzmiała ekscytująca muzyka, a sama Chūnibyō zakrzyczała.
- Ha! Drży*HIC*jcie przed MĄ po*HIC*tęgą! Poddajcie się mej *HIC* mocy i powiedziecie co tu robicie nikczemniki!
Krzycząc i stojąc na gałezi dziewuszka przybrała kolejną z swych "cool" pozycji a jej oczka zaświeciły się czerwienią. W razie gdyby tamci zareagowali agresją, to Ko korzystając z swych oczków spróbuje tej agresji uniknąć w jak najprostszy sposób...

Poprzednia tura: 2000-2=1998

Ta tura: -160 ŚRAINGAN

Ranga:
C
Nazwa:
Nakimushi doku
Crybaby poison
泣き虫毒
Klasyfikacja:
Dokujutsu
Substancja:
Błękitny gaz, całkiem przyjemny i odświeżający w zapachu
Wartość:
100 Ryō
Opis:
 ~~Trucizna powstała z mieszanki dwóch ziół możliwych do znalezienia w lasach Kraju Ognia, człowiek pod wpływem zapachu zaczyna płakać - jego oczy łzawią wylewając potok łez i utrudniając widoczność, nos się zatyka pogarszając zmysł węchu. Płakanie utrzymuje się jeszcze przez dwie tury od momentu oddalenia się od dymu. Ślęczenie w dymi utrzymuje efekty, sam dym rozwiewa się po 4 turach.~~
Zaznacz kod:
|[zaijutsu]|
|[nazwa1=Nakimushi doku]|
|[nazwa2=Crybaby poison]|
|[nazwa3=泣き虫毒]|
|[ranga=C]|
|[klasyfikacja=Dokujutsu]|
|[substancja=Błękitny gaz, całkiem przyjemny i odświeżający w zapachu]|
|[wartosc=100 Ryō]|
|[opis]~~Trucizna powstała z mieszanki dwóch ziół możliwych do znalezienia w lasach Kraju Ognia, człowiek pod wpływem zapachu zaczyna płakać - jego oczy łzawią wylewając potok łez i utrudniając widoczność, nos się zatyka pogarszając zmysł węchu. Płakanie utrzymuje się jeszcze przez dwie tury od momentu oddalenia się od dymu. Ślęczenie w dymi utrzymuje efekty, sam dym rozwiewa się po 4 turach.~~[/opis]|
|[/zaijutsu]|
MK Sabaku no Kumari, Kurosawa Shin'ichi

Obrazek

Spis mikstur Ko
Spis tworów Ko
 
Posty: 273
Dołączył(a): 6 kwi 2020, o 18:31
Ranga: Chūnin

Re: Mroczny Las

Postprzez Maji Eiji » 2 mar 2021, o 23:17

Misja; Mroczna Pieśń w Lasach Piekła
Ranga: B
Cel: Przedmiot unikalny
Uchiha Ko
10/?


Ta niejednokrotnie zdarzały się takie sytuacjie, że praktycznie nie wiadomo było o co chodzi i cóż, naszej małej kawai Ko, również taka sytuacja się przydażyła, ogółem dużo ludzi natrafia na przeciwności losu w ostatnim czasie. Naprzykład taki niespodziewany deszcz świn w iwijskich przedmieściach, z pewnością powinni zaopatrywać się w tytanowe parasolki. Ale wracając, dzielna dziewczyna postanowiła nie lękać sie nieznanego i zadziałać w całej swoje Hicowatości. I tak oto rzuciła bomby swojej mikstury, której szczerze nie spodziewała się dwójka napastników. Oczywiście odrazu bardzo wkurzeni- choć chyba od tych wszystkich emocji zaczeli płakać- poszukiwali zwrokiem napastnika, który chciał ich zaatakować. I nawet nie chcecie się dowiedzieć jakie było ich zdziwienie, gdy okazała się nią czkająca kilkuletnia dziewczynka. Temu po lewej, nawet nie udało się ukryć śmiechu. -Pokaż tej dziewczynce, że nie powinna mieszać się w sprawy dorosłych- Odparł śmieszek, na co jego kolega wyraźnie się uśmiechnął. Naprawdę ludzie mieli coś z tym biciem dzieci. A następnie z jego lewej ręki wystrzelił strumień wodny.

Npc Jutsu and Chakra:
Obrazek
Obrazek


Jiton:Portmonetka


Prowadzone Misje

MK:Hoshiyaku Yabushi
 
Posty: 358
Dołączył(a): 14 mar 2020, o 17:28
Ranga: Chūnin

Re: Mroczny Las

Postprzez Uchiha Ko » 7 mar 2021, o 15:17

You dare atacking me?! The mighty Ko!? Ha, sprawy "dorosłych" - tak się mianują a beczą jak małe dzieci-bobasy-o-brudnej-pieluszce! Dzielna kunoichi z rodu Uchiha śmiała się w twarz zagrożeniu i zamiast uciekać, złapała za swój wachlarz i wzium, zamachując się nim wytworzyła podmuch powietrza wystarczająco silny by zablokować technikę przeciwnika.(Kamaitachi no Jutsu) Po czym w całym tym zamieszaniu zmieniła swą pozycję wyskakując ku górze i korzystając z gorzej widoczności po zderzeniu technik oraz deszczem łez, wykonała kolejny mocniejszy zamach tuż nad przeciwnikami(Daikamaitachi no Jutsu).
- Marna pró*HIC*ba! pozwólcie, że HIC* pokaże wam jak *HIC* walczą geniusze!
Po takiej akcji Ko znajdowała się w złym położeniu - wysoko w powietrzu, narażona była na ataki, ale może jej magiczne oczka o których dalej nie wiedziała swoją drogą, dadzą jej przewagę!
Spoiler:


1838-160-60-150
MK Sabaku no Kumari, Kurosawa Shin'ichi

Obrazek

Spis mikstur Ko
Spis tworów Ko
 
Posty: 273
Dołączył(a): 6 kwi 2020, o 18:31
Ranga: Chūnin

Re: Mroczny Las

Postprzez Maji Eiji » 11 mar 2021, o 07:46

Misja; Mroczna Pieśń w Lasach Piekła
Ranga: B
Cel: Przedmiot unikalny
Uchiha Ko
10/?


K.O była wyraźnie wkurzona i szczerze tak patrząc na nią z boku, miałem bardzo dziwne wrażenie, że z jej głowy zaraz zacznie ulatniać się para wodna, a potem zrobi sobie BOOOM. Jednak jak się potem okazało, sprzątanie zwłok młodej Uchihy mogło sobie w spokoju poczekać, zważywszy na to, że po prostu nie wybuchła. Jednak nie oznaczało, to że się nasza "niedorosłą" uspokoiła. Parszywe dranie, które wkurzają Ko, widocznie zaśmiali się na tą reakcje, jednocześnie jednak nie skomentowali tego jak dziewczynka z dziecinną łatwością poradziła sobie z ich techniką, nie będą się przecież specjalnie dołowali...prawda?Techniki wiatru, ko z pewnością by poszatkowały naszych shinobi, jednak kiedy wszystko upadło, możnabyłoby stwierdzić, że ko ma doczynienia z kamienną ścianą. Postawioną przez jednego z nich. A i wiatr rozwiał specyfik. Następnie gościu nazwanych przez nas B, spojrzał się na Ko.-Koniec zabawy czerwonooka.- Powiedział pojawiajacy się już po dezaktywacji bariery. Po czym ruszył prawą ręką, z którego wystrzeliła fioletowa substancje, a raczej lina, która zaczęła lecieć za Ko! Niczym spiderman!

Npc Jutsu and Chakra:
Obrazek
Obrazek


Jiton:Portmonetka


Prowadzone Misje

MK:Hoshiyaku Yabushi
 
Posty: 358
Dołączył(a): 14 mar 2020, o 17:28
Ranga: Chūnin

Re: Mroczny Las

Postprzez Uchiha Ko » 4 kwi 2021, o 10:21

K.O K.O?! Czemuż Ko sama o takiej ksywce nie pomyślała!? Ah... narator ją przed tym ubiegł, teraz prawa autorskie należą do niego. No ale wracając do akcji - wiele się działo, ale najważniejszym był fakt, iż te podłe buraki całkiem nieźle sobie radziły z ninjutsu. Kurczaki - Żywioł ziemi i wody?! Nie było lekko walczyć z nimi dwoma na raz, nasza samozwańcza doktor-profesor musiała znaleźć jakiś sposób na pokonanie ich defensywy i pozbawienia ich tych podłych uśmieszków.
- Nie jestem *HIC* czer*HIC*wono oka! Co za gu*HIC*pi pseudonim!
Zakrzyczała dalej będąca w powietrzu dziewuszka, po czym raz jeszcze zamachnęła się swym wachlarzem w stronę nacierającego ataku co by go zablokować i stworzyć zamieszanie, następnie obie rączki puściły wachlarz a dziewuszka sięgnęła ku nogą by wyciągnąć swą dmuchawkę i załadować strzałkę wyposażoną w Mudana Ochę. Oczka obserwowały przeciwników uważnie, podczas gdy ciałko opadało na ziemię aby z gracją wylądować na ziemi i z tamtąd kontynuować walkę. Przez cały ten czas obserwacji, Ko wyczekuje momentu w którym mogła by zaatakować przy pomocy dmuchawki któregokolwiek z złodupców jeśli taki moment nastąpi to pocisk wystrzeli za pomocą swej własnej techniki - Haiki no kaizen.

Spoiler:


1468-60-120

viewtopic.php?f=320&p=142180#p142180 - Munda Ocha

/Kurdę xD Zapomniałem nauczyć się technik Iro przed misją, peszek xD
MK Sabaku no Kumari, Kurosawa Shin'ichi

Obrazek

Spis mikstur Ko
Spis tworów Ko
 
Posty: 273
Dołączył(a): 6 kwi 2020, o 18:31
Ranga: Chūnin

Poprzednia strona

Powrót do Kusa no Kuni - Kraj Traw

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników