Takigakure no Satou

Uformowany przez liczne erozje i kumulacje. Teren w całości rzeźbiony przez wodę i lód. Występują tu liczne katarakty, rzeki, wodospady. Idealne miejsce do medytacji dla mędrców w celu skupienia się. Kraj raczej jest słabo zaludniony i prawie w całości spowity naturalną florą i fauną.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Takigakure no Satou

Postprzez Shinzō Mumei » 12 mar 2019, o 15:37

- No dobra, to będę czekał, co mam Ci więcej powiedzieć.- nie chciałem tutaj się rozwodzić i mówić czy jestem patriotą czy nie, chciałem tego dowieść czynami a nie słowem. Wysłuchałem co ma facet z ruchu oporu do powiedzenia i czułem że sprawa jest poważna, czyli tak myślałem że wioska podupada, byłem na to zły że ktoś wioskę rodzinną niszczy, ktoś by się z boku zastanowił jak to jest że tak szybko zakochałem się we wiosce w której wcale nie byłem, a tylko z legend było wiadomo że jest ona moją rodzinną, ale to może ze względu na młody wiek i to że szybko się podchwytuje różne rzeczy, emocjonalnie szybko coś lubi albo nienawidzi, w tej sytuacji szybko się we wiosce zakochałem i mam poczucie że jestem jej coś winien, za te wszystkie lata w których mój klan przebywał poza wioską. Droga szybko mi minęła na rozmyślaniu, gdy wszedłem do hotelu i położyłem spać, czekając na kolejny dzień.
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!

Strój codzienny/oficjalny
Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Postprzez Nara Rin » 12 mar 2019, o 22:55

Następnego dnia rozpoczął się festiwal, jeśli spodziewałeś się, że będzie on inny od reszty festiwali jakie odbywały się na świecie to byłeś w błędzie, był on na takim samym jak nie gorszym poziomie jak większość ale czego można było się spodziewać po uroczystości urządzanej przez wioskę w takim stanie. Jedzenie w większości przypadków było co najwyżej średnie, choć zdarzały się perełki jak na przykład jedno stoisko z pieczonymi kalmarami. Większość stoisk z grami było oszukane i nie dało się wygrać czegokolwiek albo szansa na wygraną była bardzo mała. Co ciekawe dzielnica bogaczy miała większy procent stoisk tego typu niż pozostałe. A motyw pojedynku Kakuzu i Pierwszego Hokage? Był prawie nieobecny, a jeśli już był to w niektórych stoiskach, gdybyś nie wiedział co to za festiwal nigdy w życiu byś nie powiedział, że dotyczył on walki dwóch shinobi. Festiwal trwał trzy dni, które spędziłeś na "zabawie" ale w końcu festiwal się skończył i musiałeś wracać do wioski, a przynajmniej tak chciała pewna świnia, pytanie brzmi czy ty będziesz chciał.

Ranga: Nukenin

Postprzez Shinzō Mumei » 13 mar 2019, o 17:38

Rozpoczął się festiwal, jak tylko wstałem natychmiast tam się udałem aby pozwiedzać nieco, coś zjeść, kupić pamiątkę. Po tym wszystkim co się stało jakoś sam festiwal w moich oczach spadł na dalszy plan, nie mogłem przestać myśleć o tym jak źle się tutaj dzieje, praktycznie jakoś nie zwracałem uwagi na to co tutaj się działo, by móc po skończeniu tego wszystkiego udać do domu. Nie miałem zamiaru zostać tutaj całych trzech dni gdyż aktualnie nie czułem potrzeby zostawać tutaj ciągle wyobrażając się jak złym typem jest ten cały władca. Po zakończeniu dnia udałem się do hotelu i postanowiłem zebrać swoje rzeczy oraz go opuścić by udać się do Iwy.
z/t
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!

Strój codzienny/oficjalny
Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage