Toshi

Przylega do kraju Niedźwiedzi i Kamieni; tak jak wiele innych krain zachował w całości swój unikalny klimat. W większości miejsc natura jest nie tknięta ręką ludzką. Występuje tu największe nagromadzenie różnorodności ptaków. Wszelakie kolorowe odmiany i gatunki. Bardzo malownicza kraina.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Toshi

Postprzez Shinzō Mumei » 15 sty 2018, o 19:29

- Mam! Spierdalamy stąd!!- zabrałem potrzebne dane po czym razem z klonami no i oczywiście Ran'em postanowiliśmy ulotnić się z posiadłości jak najkrótszą drogą w stronę lasu aby tam zgubić szybko ślady, gdy tylko wyskoczyliśmy z gabinetu ruszyliśmy ile tylko sił w nogach.
- Maji, melduj jaka jest sytuacja tam u Was, my właśnie udajemy się w stronę lasu po czym będziemy na około podążać w umówione miejsce.- komunikowałem się cały czas przemieszczając ze schowanymi w torbie dowodami rzeczowymi na temat Han'a.
- Ran mniej się na baczności i dawaj mi znać jeżeli zauważysz jakieś niebezpieczeństwo, być może udałoby się nam je jakoś ominąć o ile takie będzie, no i czy nie ma jakiś pułapek nigdy nic nie wiadomo.- spojrzałem tylko na Ran'a licząc na jego wspaniałe umiejętności, wiedziałem że to jeszcze nie koniec misji, zdobycie tego wszystkiego oraz samo porwanie to dopiero początek teraz trzeba jeszcze stąd uciec. Niby w posiadłości nie było niebezpiecznych ninja ale jakoś mam złe przeczucia bo za dobrze nam idzie, często o tej porze coś zaczynało się sypać, zobaczymy jak będzie tym razem. Jestem gotów na wszystko.
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!

Strój codzienny/oficjalny
Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Postprzez Nara Rin » 15 sty 2018, o 19:56

Shinzō Mumei - Misja rangi B
53 / ??

Po znalezieniu i schowaniu do torby wszystkich dowodów zaczęliście uciekać by być jak najdalej od gabinetu Hana, zresztą już niedługo jego gabinetu jeśli wszystko pójdzie dobrze.
- Jesteśmy w jaskini, panienka się uspokoiła gdy dowiedziała się, że jesteśmy z Iwy i przyszliśmy ją uratować, a jak będziecie blisko jaskini powiedzcie to Ryo deaktywuje iluzje - usłyszałeś jak zwykle wesoły głos Miny, wygląda też na to, że odszedł kolejny problem czyli uspokajanie dziewczyny
Ucieczka się udała i dostaliście się do jaskini przy rzece bez żadnej pogoni czy innych problemów. Ryo deaktywował iluzje i weszliście do środka po czym znowu je aktywował by nikt ich nie dostrzegł. Panienka od razu podeszła do was i ze łzami w oczach podziękowała wam za uratowanie od tego potwora, który miał być jej przyszłym mężem, na szczęście teraz już jej to nie grozi. Teraz musicie obmyślić plan wydostania się z tego miasteczka, bo przecież nie będziecie biec z panienką na barana przez środek miasta, a i sama droga traktem południowym nie wydaje się zbyt dobrym pomysłem

Ranga: Nukenin

Postprzez Shinzō Mumei » 15 sty 2018, o 20:16

- Ran, Twoja rola znowu skoro masz tak wielki dar widzenia przez obiekty i tym podobne będziesz naszymi oczyma, ruszymy w tym momencie, za nim Han wróci i zdąży wezwać jakiś innych ninja my już będziemy daleko nie ma co czekać, z pachołkami sobie poradzimy, zresztą zapewne dopiero komuś przyszło do głowy go poinformować, dobra nasza ale dla większej pewności ominiemy główne drogi dzięki temu też będzie ciężej nas gonić, bo nikt nie doniesie że nas gdziekolwiek widział. Musimy omijać typowe drogi więc po prostu udamy się na miejsce lasami w lewą stronę patrząc na mapkę.- na mapie było dużo lasów z lewej strony zaraz za rzeką więc innego wyjścia nie było, zresztą my ninja głównie takimi ścieżkami podróżujemy skacząc z drzewa na drzewo to będzie nawet lepiej dla nas, zaraz po tym jak tylko wydałem polecenia nie czekaliśmy zbytnio na oklaski tylko postanowiliśmy natychmiast ruszyć czym prędzej.
- Pani musi nam wybaczyć ale postojów nie będzie nie mamy na to czasu, odpoczniemy wszyscy już na miejscu, proszę mi wybaczyć.- musiałem ją po informować że to nie jest szkolna wycieczka a ucieczka. Gdy tylko to zrobiłem ruszyliśmy.
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!

Strój codzienny/oficjalny
Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage