Toshi

Przylega do kraju Niedźwiedzi i Kamieni; tak jak wiele innych krain zachował w całości swój unikalny klimat. W większości miejsc natura jest nie tknięta ręką ludzką. Występuje tu największe nagromadzenie różnorodności ptaków. Wszelakie kolorowe odmiany i gatunki. Bardzo malownicza kraina.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Toshi

Postprzez Nara Rin » 14 sty 2018, o 16:12

Jest to największe z miasteczek leżących w przy Trakcie Południowym i jedno z większych w Tori no Kuni. Przez środek miasteczka płynie średniej wielkości rzeka. W osadzie znajduję się hotele, karczmy, zajazdy, restauracje i gorące źródła. Na obrzeżach gdzie nie ma lasu znajdują się liczne farmy z młynami zasilanymi na wiatr, a na rzece młyn wodny, jest to główne źródło ziarna, mąki i pieczywa w tym kraju. W mieście znajduje się dużo straganów i sklepików, w tym pełno piekarń i cukierni. Dodatkowo w Toshi znajduje się posiadłość rodu kupieckiego z Iwagakure no Satou, Nanasume i duża cześć osady utrzymuje się z pracy u nich lub współpracy z nimi wiec znajdują się tu drogie sklepy z rzeczami, których cena jest nieosiągalna dla zwykłego mieszkańca.

Shinzō Mumei - Misja rangi B
37 / ??

Koło godziny szesnastej dotarliście na obrzeża miasta powitał was widok licznych wiatraków, które mieliły ziarno pochodzące z ostatnich zbiorów, które były dość obfite jak i z importu. Dużo ziarna i dużo mąki ale w końcu trzeba jakoś wyżywić miasto, rezydencje, trzeba dostarczyć mąkę także i do licznych cukierni jak i na eksport. Miasto było udekorowane różnokolorowymi wstęgami gdyż za miesiąc odbędzie się tu ślub, a już teraz odbywają się liczne przyjęcia urządzane przez Hana, spadkobierce rodu i już niedługo pana młodego. Zostało ci teraz zarezerwować pokój lub pokoje w jednym z przybytków, samo przyjęcie odbędzie się po jutrze więc prócz końcówki dzisiejszego dnia masz jeszcze cały jutrzejszy dzień na planowanie i przygotowywanie się do właściwej części misji.
Obrazek
Głos RinRin's ThemeFight ThemePlan Succesfull Theme

Poprowadzę misje rangi D-A, chętnych proszę o kontakt na gg :)

Aktualnie prowadzone misje:

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Toshi

Postprzez Shinzō Mumei » 14 sty 2018, o 16:45

Przybyliśmy wreszcie na miejsce, jakieś takie rolnicze czy farmerskie to miejsce, do tego wygląda nie przeciętnie i bogato pod względem sklepów, przechadzaliśmy się drogą i przypatrywaliśmy się miastu dookoła szukając jakiegoś miejsca gdzie będziemy mogli przenocować, najlepiej najtańszego. Po pytałem miejscowych czy ktoś nie wie gdzie moglibyśmy się zatrzymać gdyż my nie znamy tego miejsca, nie wszyscy wyglądali na miłych ale ktoś dał nam informacje gdzie też można zostać, to też tam się udaliśmy, gdy tak się stało i załatwione były już rzeczy związane z zakwaterowaniem ogłosiłem zbiórkę na zewnątrz.
- No dobra, ile nam zostało do tej całej imprezy? Musimy się przygotować i zrobić rozpoznanie terenu, chce abyśmy wszyscy się rozproszyli i przeczesali teren, musimy wiedzieć co się tutaj znajduje oraz jakie możemy plany wdrążyć w życie. Potrzebne są odległości od posiadłości, jakie budynki są w około czy w ogóle są i tym podobne, jeżeli ktokolwiek z Was będzie miał jakiekolwiek kłopoty komunikujmy się przez komunikatory, zresztą jeżeli coś ciekawego znajdziecie także dawajcie znać.- wydałem rozkazy, albo raczej polecenia bardzo mi zależało aby wszystko chodziło jak w zegarku oraz że wszyscy będziemy bezpieczni, zresztą do tej pory na każdej misji musiał paść jakiś trup czy coś też poszło nie tak chciałem aby tym razem było nieco inaczej.
- Chcę abyśmy wykonali to już teraz a gdy będziemy już przygotowani resztę czasu wykorzystamy na odpoczynek i porządną regenerację, nie możemy zostawić wszystko na ostatnią chwilę. Do dzieła!- następnie wyszukałem sam najwyżej położonego punktu na który mógłbym się dostać.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!
Chcesz misję D lub C? Napisz do mnie na gg :3
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Ranga: Jōnin

Postprzez Nara Rin » 14 sty 2018, o 18:45

39 / ??

Po wkroczeniu do miasta zacząłeś szukać najtańszego miejsca do zatrzymania się pytając miejscowych oni pokierowali cię na drugą stronę miasta, zajazd znajdował się przy wyjściu z Toshi, przy Takcie Południowym. Miejsce mimo, że najtańsze w mieście miało poziom i cenę średniej klasy hotelu w Iwagakure no Satou. Oprócz miejsca do spania przybytek posiadał także karczmę, mały onsen i stajnie dla koni. Dostaliście cztery pokoje.
- Według zaproszeń impreza zaczyna się po jutrze o godzinie 12.00, lecz my jako ochrona mamy być na miejscu o godzinie 10.00 - odpowiedział Ryo czytając to co było na zaproszeniu
Następne godziny spędziliście na przeczesywaniu terenu i udało wam odnaleźć dwa miejsca w których można ukryć panienkę: jaskinie nad przegiem rzeki, niewidoczną znikąd przez zarośla oraz opuszczoną chatkę ukrytą daleko w lesie na wschód od miasteczka. Zbierając wszystkie dostępne informacje udało wam się narysować mapę, niestety przez brak jakichkolwiek zdolności kartograficznych wygląda ona jak wygląda. Przez to nie ma też zachowanej na niej skali.
Spoiler:
Obrazek

Postprzez Shinzō Mumei » 14 sty 2018, o 20:18

Udało nam się opracować mapę, dzięki czemu mogliśmy zacząć pracować dalej nad misją na całe szczęście mieliśmy jeszcze trochę czasu więc była szansa aby dalej popracować i jeszcze lepiej się przygotować.
- Ran, mówiłeś że potrafisz widzieć przez ściany, chciałbym abyś udał się na obserwację w okolice posiadłości Han'a i obserwował nasz cel, notuj wszystko co można nam się przydać oraz informuj na bieżąco jeżeli zauważysz coś dziwnego, przydała by się także informacja gdzie znajduje się gabinet Han'a, czy jest zabezpieczany. Pójdzie z Tobą Mina, informujcie mnie na bieżąco tymi komunikatorami jeśli będzie trzeba, resztę zapisujcie.- po czym odesłałem ich pochylając się bardziej nad mapą.
- Dobra Kunichiryo, Ty na ochotnika zgłosiłeś się do "porwania" naszego cele, więc słucham. Jaki masz na to pomysł? Oczywiście ja jestem tutaj po to aby Ci pomóc i wprowadzić poprawki. To co mogę powiedzieć to chciałbym abyś wykonał zmyłkę dla tych którzy by Cię gonili i tak uciekał z wykorzystaniem tej jaskini oraz opuszczonego budynku, no i co najważniejsze aby nikt was nie rozpoznał.- zastanawiałem się co może zaoferować Kunichiryo, nie wiedziałem do końca jakimi on dysponuje umiejętnościami by móc też jakoś pomóc w tym.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 14 sty 2018, o 21:49

41 / ??

- Który cel? Panienkę czy Hana? - zapytał Sabataya, a gdy doprecyzowałeś oboje odpowiedzieli - Hai! - i ruszyli wykonać twój rozkaz
- Mam nadzieje, że w pewnym momencie panienka będzie sama na dworze. Wtedy zamierzałem ją po prostu porwać będąc zamieniony w kogoś za pomocą henge, a na przyjęciu zostawić marionetkowego klona. Porwaną miałem zamiar zostawić w jaskini i użyć Magen: Kokoni Arazu no Jutsu oraz Magen: Nijū Kokoni Arazu no Jutsu do zakamuflowania wejścia. - Kunichiryo wyjawił ci swój plan swoim jak zawsze spokojny, nawet ospałym głosem. Plan wyglądał na raczej porządny zwłaszcza użycie genjutsu do zakamuflowania wejścia, chociaż nie byłeś pewien co te iluzje robią dokładnie oprócz tego, że wytwarzają fałszywe otoczenie, podobnie nie byłeś pewien jak dokładnie działa marionetkowy klon jednak byłes pewien, że jest to technika klonująca wykorzystująca w jakiś sposób marionetki i to chyba nie ten normalne.
W pewnym momencie usłyszałeś głos Rana, który informował cię, że gabinet jest strzeżony przez straż przy wejściu, a w środku jest pełno kamer, a znajduje się on na ostatnim pietrze budynku najbardziej wysuniętego na północ.
Obrazek

Postprzez Shinzō Mumei » 14 sty 2018, o 22:55

- A więc już wszystko jasne, liczę na Ciebie Kunichiryo, za pewne postaramy się ruszyć za Tobą w natychmiastowy pościg.- tutaj jeszcze się wahałem czy wszyscy a może lepiej będzie się rozdzielić i spróbować zrobić wszystko za jednym zamachem. Bo co jeżeli w jakiś sposób Han i jego ludzie odkryją że to my upozorowaliśmy porwanie? Do tego dochodzi druga kwestia, co się stanie jeżeli nawet jak wrócimy nie da nam wejść do środka pokoju, czy też wejdzie ktoś z nami kontrolując nas.
Postanowiłem jeszcze przekazać pewne informacje przez komunikację oraz patrząc na Kunichiryo bezpośrednio.
- Wiecie, muszę Wam jeszcze przekazać pewną sprawę gdyby udało się nam to wszystko co wcześniej zaplanowaliśmy a podczas drugiej części planu, a mianowicie zdobycia tych informacji byśmy w pokoju mieli jakiś obserwatorów to ustawiamy się tak aby ich wszystkich po cichu wykończyć by móc spokojnie przeszukać pokój i zdobyć to co chcemy, eliminację wykonujemy na mój znak, nie powiem teraz jaki on będzie ale na pewno skojarzycie że już czas.- przekazałem im informację dalej przyglądając się mapie, intensywnie rozmyślając co mogę jeszcze zrobić, starałem się jak tylko mogłem, chciałem także pokazać że nie przez przypadek w tym wieku zostałem chuninem czy też kapitanem drużyny. Czekając na przybycie z raportem od pozostałej dwójki rozmyślałem co jeszcze, co mi umknęło... wiem że mógłbym jeszcze wiele rzeczy próbować przewidzieć ale nie mogę także przesadzać.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 14 sty 2018, o 23:24

43 / ??

- Szefie, nie zgadnie szef co udało nam się zdobyć - usłyszałeś w komunikatorku głos Miny, był wyraźnie zadowolony, prawie się śmiał - Młody - usłyszałeś "hej!" w tle - podejrzał grafik Hana i panienki, Han pojutrze koło 15.00 opuszcza przyjęcie na jakieś spotkanie i ma go nie być trzy godziny, panienka jeszcze przez godzinę być na przyjęciu, a następnie udaje się do ogrodu znajdującego się na południu rezydencji - nic dziwnego, że był zadowolony i prawie się śmiał. To była bardzo cenna informacja warta waszej wagi w złocie i powinna bardzo ułatwić wam zadanie, teraz możesz wymyślić dużo bardziej dokładny plan całej akcji, a w dodatku bez panicza całe przeszukanie jego biura powinno być mniej problematyczne.
Po kilku godzinach nastał wieczór, a Sabataya i Maji wrócili w końcu ze zwiadu. Wygląda na to, że jedyny budynek rezydencji rzeczywiście zajmowany przez Hana to ten na północy i tam tez ma odbyć się przyjęcie, reszta budynków jest albo budynkami należącymi do służby albo służącymi do innych celów takich jak magazyny itp. Przyjęcie ma odbyć się pojutrze.
Ostatnio edytowano 15 sty 2018, o 00:00 przez Nara Rin, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek

Postprzez Shinzō Mumei » 14 sty 2018, o 23:54

- Świetnie!- aż podskoczyłem z radości, to dawało nam bardzo wiele możliwości do działania.
- Wracajcie, czekam na Was.- teraz w takim razie musimy zrobić wszystko w trzy godziny wykorzystując owe okienko. Spojrzałem teraz na Kunichiryo...
- Słyszałeś? To będzie Twoja okazja, liczymy na Ciebie.- bardzo na niego liczyliśmy bo to od niego będzie zależała cała część pierwsza naszego planu. Ściemniło się i wróciła pozostała dwójka, natychmiast ich przywitałem.
- Wspaniała robota, wykonaliście kawał porządnej roboty, jestem bardzo zadowolony. - teraz już wszystko wiadomo, resztę będziemy wykonywać już tam w środku, na razie nic nam nie pozostaje jak tylko czekać do samego przyjęcia.
- No nic, praktycznie już jesteśmy przygotowani resztę rzeczy będziemy analizować na bieżąco także pamiętajcie o ciągłej komunikacji podczas przyjęcie, starajcie nie wchodzić w walkę o ile nie jest to konieczne. Teraz już tylko pozostaje nam czekać do samego przyjęcia. Jakieś pytania?- już powiedziałem chyba prawie wszystko, w miarę jesteśmy gotowi, teraz pozostaje nam czekać do przyjęcia i zacząć działać, plan daje pewien komfort ale trzeba być gotów na to że wszystko może spalić na panewce zaraz po wejściu do środka.
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 15 sty 2018, o 00:21

45 / ??

Po tym jak pochwaliłeś Sabataye i Majiego ten pierwszy zaprzeczał, że zrobił cokolwiek wartego pochwał, a ten drugi tylko się zaśmiał i poklepał Rana by ten nie był taki skromny. Nikt nie miał żadnych pytań więc poszliście spać. Uznając, że przygotowałeś wszystko jak tylko mogłeś następny dzień spędziłeś na relaksie by być w pełni gotowym do dnia misji. Położyliście się wcześniej niż normalnie by być wypoczętym na misje, która dzięki informacjom zdobytym przez Sabataye powinna okazać się dużo mnie trudna niż początkowo zakładałeś. Wstaliście koło ósmej, ogarnęliście się i zjedliście śniadanie w zajeździe co zajęło wam około godziny. A następnie ruszyliście do wejścia do posiadłości zacząć wreszcie właściwą część misji.
Pod bramą do posiadłości byliście o godzinie dziewiątej pięćdziesiąt chcieliście wejść gdy zatrzymał was strażnik mówiąc - Stać! Zgaduje, że jesteście ninja zatrudnionymi do ochrony przyjęcia ale muszę was prosić o potwierdzenie moich przypuszczeń. Powinniście dostać zaproszenia, proszę mi je okazać i możecie wchodzić -
Obrazek

Postprzez Shinzō Mumei » 15 sty 2018, o 00:53

Czas misji, to po co tutaj jesteśmy zadanie główne, można by powiedzieć że większość rzeczy podczas takich misji odbywa się na planowaniu niż na właściwej akcji, tak też było i tym razem, chociaż to nie dawało komfortu mimo wszystko, głównie dlatego iż jeszcze odkąd wykonuję misję zawsze musiało się coś zwalić... Przybyliśmy na miejsce na początek trafiliśmy na strażnika który nas sprawdził, wyjąłem nasze zaproszenia dzięki którym mogliśmy udać się dalej. Weszliśmy do środka zacząłem się rozglądać, nagle przykucnąłem udając że poprawiam nogawki od spodni, a tak naprawdę miałem na celu sprawdzenie pomieszczenia przytykając palce do podłogi. Gdy wstałem szliśmy dalej przed siebie przywitać z gospodarzami, trzeba było zobaczyć jak aktualnie wyglądają.
- Kunichiryo przyjrzyj się dokładnie, Ren możesz ocenić w jakiś sposób czy gospodarze nie są aby podstawieni?- mówiłem po cichu jakby do siebie, wiedząc przecież o owych komunikatorach.
Spoiler:
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 15 sty 2018, o 01:16

47 / ??

Pokazaliście zaproszenia po czym weszliście na teren posiadłości i od razu skierowałeś się do budynku, w którym miała odbywać się impreza. Gdy już do niego wszedłeś przykucnąłeś i w pretekście poprawiania spodni sprawdziłeś pomieszczenie. Wyczułeś pełno osób, których chakra była na minimalnym poziomie, była to zapewne służba i osoby pomagające w przygotowaniach do przyjęcia, wyczułeś także pięć osób z lekko wyższym poziomem chakry jednak nadal byli na poziomie trochę mniejszym niż u typowego studenta akademii, dwójka stała gdzieś na najwyższym piętrze, a trójka na zewnątrz, byli to najprawdopodobniej strażnicy, którzy nie odbyli treningu shinobi, w pomieszczeniu w którym jesteś wyczułeś dwa źródła chakry na poziomie studenta akademii, byli to najprawdopodobniej Han i panienka. Rody kupieckie z wioskach ninja zazwyczaj wysyłały swoich dziedziców na trening w akademii, żeby ci potrafili się bronić na podstawowym poziomie, mało który z nich kontynuował swoją kariere shinobi ale podstawy znają.
Przywitałeś się z gospodarzami i dowiedziałeś się, że o ile musieliście wcześniej przyjść to wasza praca zaczyna się o tej dwunastej, a do tej pory macie czas na zapoznanie się z terenem i tak dalej po czym Han z panienką poszli dalej - Nie, nie są podstawieni - usłyszałeś w słuchawce głos Sabatayi
Obrazek

Postprzez Shinzō Mumei » 15 sty 2018, o 06:38

Byliśmy już w środku, teraz czas przejść do działania...
- Rozejdźmy się i porozglądajmy po posiadłości każdy ma oczy szeroko otwarte, Kunio mniej na oku panienkę, Ran Han'a, My dwaj spróbujemy przejść się dookoła.- po czym przyśpieszyłem kroku aby oddalić się w stronę biura Han'a, na razie dyskretnie chcę sprawdzić jaka trasa tam prowadzi i ile zajmie mi z jakiej części posiadłości, chciałbym mieć to przygotowane gdy się zacznie. To ma wyglądać jak zwykła przechadzka w tamte rewiry, jeżeli komuś by przeszkadzało że podchodzimy w jakieś tereny których nie można to po prostu udajemy iż spacerujemy patrolując okolicę. Po prostu chciałem własnymi oczyma spojrzeć na to miejsce, jakie drzwi, ile okien, na jakie strony wychodzą a także ile jest strażników i czy w ogóle są. Póki co rozdzieleni przechadzamy się pilnując porządku oraz bezpieczeństwa gości, mając także na oku Han'a i jego nie doszła żonę, całe szczęście że jako ochroniarze mamy taki obowiązek aby ich obserwować. Gdy tylko nadejdzie godzina zero, a właściwie godzina startu naszej akcji to startujmy, oczywiście uprzednio ustawiając się na miejscach, wszystko zaczynając na mój sygnał. Kuro będzie porywał, Ren zostanie ze mną a ostatni będzie pozorował pogoń za Kuro gdy tylko to się zacznie, zaś my będziemy przeszukiwali pokój w celu znalezienia jakiś papierów obciążających go.
4000-250=3750
Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 15 sty 2018, o 16:55

49 / ??

- O słyszałeś Ryo? Mam nowy skrót twojego imienia - usłyszałeś żartobliwy ton Miny - Rozkaz szefie - dodał po chwili
- Przyjąłem. - odpowiedział z chłodem Kunichryo, chyba nie podoba mu się "Kunio"
- Hhai! - usłyszałeś głos Rana
Żeby dostać się do biura Hana musiałeś razem z Miną wejść na czwarte piętro, za każdym razem schody na wyższe piętro znajdowały się w zupełnie innej części piętra, za każdym razem ich lokacja była całkowicie losowa, najwidoczniej ktoś kto budował ten budynek miał fioła na punkcie bezpieczeństwa, a rozmieszczenie schodów miało prawdopodobniej utrudnić próbę zabójstwa czy kradzieży. Gdy już weszliście na czwarte piętro, które było przy okazji ostatnim zaczęliście szukać biura, które znaleźliście po północnej części kondygnacji. Pilnowało go dwóch strażników, obaj mieli około metra sześćdziesięciu wzrostu a przy pasach mieli katany, wyglądali na całkowicie znudzonych i co chwile ziewali, nawet was nie zauważyli. Drzwi do biura wyglądały jak zwyczajne drzwi nawet nie miały jakiegoś wybitnego zamka, zapewne Han wierzył w zdolności swoich strażników. Następnie udaliście się na zewnątrz gdzie szybko zlokalizowałeś okna biura, biuro miało cztery okna zupełnie nie do odróżnienia od pozostałych. Zejście na sam dół zajęło ci dziesięć minut spacerem.
Dalsze zwiedzanie zostało przerwane przez nadejście godziny dwunastej. i musieliście zająć się pilnowaniem przyjęcia jednak jak zauważyłeś wasza obecność raczej była po to by Han mógł pokazać jaki to on nie jest zatrudniając chuuninów do pilnowania jego przyjęcia, a nie wynikało to z tego, że rzeczywiście się obawiał ataku. W końcu nastąpiła godzina piętnasta i gospodarz zniknął. Zauważyłeś też, że Ryo jest bardziej cichy i spokojny niż normalnie, zapewne już zrobił swojego kukiełkowego klona.
Po godzinie panienka zbliżyła się do ciebie i powiedziała, że idzie teraz do ogrodu i nie życzy sobie by ktoś ją pilnował w tym czasie, nieważne co mówi wam jej przyszły mąż. Chwile potem z południa rezydencji usłyszałeś krzyki, że ktoś porwał panienkę. Zaczęło się!
Obrazek

Postprzez Shinzō Mumei » 15 sty 2018, o 17:46

- Wszystko wporządku Ryo?- gdy usłyszałem krzyki postanowiłem natychmiast potwierdzić iż to Kuniochiryo porwał nasz cel a nie kto inny, sam razem z Ran'em przemieszczając się biegiem przez tłum ludzi w stronę biura gdzie jak już wcześniej zauważyłem stało dwóch strażników których zaskoczonych zabijam zsynchronizowanie z Ran'em, któremu wcześniej dałem znak wzrokowy aby ten wiedział że coś takiego się szykuje. Następnie wchodzimy do środka, chyba że drzwi są zamknięte to wtedy je wyważamy, a gdy już znajdziemy się w środku staram się dokładnie przeszukać pomieszczenie.
- Szukaj dokumentów które mogą dowodzić iż Han finansuje Sora no Kuni i planuje wykorzystać panienkę by przejąć władze nad jej rodem. Te pierwsze to zapewne będą jakieś faktury zaś drugie to musi być jakaś korespondencja prywatna.- powiedziałem czego mamy szukać i wpadłem na jeszcze pewien pomysł. Wykonałem pieczęcie i pojawiły się dwa dodatkowe klony, po czym rzuciłem się do poszukiwania szybko wyjaśniając klonom co mają robić.
- Ran, mniej oko aby nikt nas nie zaskoczył.- po prosiłem Rana by ten był czujny i dawał nam znaki abyśmy mieli czas na zareagowanie, chyba że znajdziemy co trzeba za chwilkę.
3750-400-400=2950
Mumei 2950
Klon nr.1-400
Klon nr.2-400

Spoiler:

Theme
All In Fighting Theme
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Nara Rin » 15 sty 2018, o 19:12

[quote="Nara Rin"]
51 / ??

- Tak, porwanie udane. - usłyszałeś głos Kunichiryo, a w tle krzyki - Puszczaj! - których źródłem była panienka
Gdy się już upewniłeś, że to Ryo porwał panienkę, a nie jakaś trzecia strona pobiegliście na czwarte piętro budynku, a następnie obezwładniliście strażników, którzy przysypiali na służbie i nawet was nie zauważyli. Następnie zaczęliście przeszukiwać biuro, a Ran był postawiony na czatach. Po chwili biuro wyglądało jakby przeszła przez nie trąba powietrzna, na ziemi pełno papierów szafki pootwierane na oścież, szuflady leżące gdzie popadnie, ale udało wam się znaleźć i to całkiem tego sporo. Umowy z ludźmi z Sora no Kuni, w ktorych Han pożyczał pieniądze na mały profit lub sprzedawał broń lub inne przedmioty przydatne nukeninom, pamiętnik w którym opisywał, że niedługo przejmie władzę nad rodem panienki i jakie obrzydliwości zrobi swojej przyszłej żonie, można było się od tego porzygać, a także gdzieniegdzie zapiski o "odrodzonym piasku" czy "imperium" jednak nie miałeś pewności co one oznaczają. Tak czy inaczej wygląda na to, że masz już wszystkie dowody.
Obrazek

Następna strona

Powrót do Tori no Kuni - Kraj Ptaków